Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Бакшиш ще им оставя ако ми направят...сещаш се какво

 

Psihoza pi4 izviniavai ama da se istarsim 10 40veka i da ne ostavim edno 3 lv bak6i6 tova si e sram.

Servitior sam bil za mesec.I nai mnogo mrazeh klienti deto idvat edna suria i posle ni6to ne davat.

Stana mi malko tapo kato samo as mu dadoh bak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ми остави бе да те*a в ****! Кво само приказваш!

Миналия път колко бакшиш им остави, а? Сички са изнизаха като пръдня от гащи, ти за бакшиш ми говориш. Щото накрая сметката май дори не достигаше, та сме допращали... Питай ZGAN как сме ги събирали...

По тая логика найш ли колко хора оставиха бакшиш,а? За всички тия дето не само бакшиш не дадоха, ами и сметката не си платиха.

Link to comment
Share on other sites

Ми остави бе да те*a в ****! Кво само приказваш!

Миналия път колко бакшиш им остави, а? Сички са изнизаха като пръдня от гащи, ти за бакшиш ми говориш. Щото накрая сметката май дори не достигаше, та сме допращали... Питай ZGAN как сме ги събирали...

По тая логика найш ли колко хора оставиха бакшиш,а? За всички тия дето не само бакшиш не дадоха, ами и сметката не си платиха.

 

Prav si taka si beshe nakraq doplashtahme :(

Link to comment
Share on other sites

Ми остави бе да те*a в ****! Кво само приказваш!

Миналия път колко бакшиш им остави, а? Сички са изнизаха като пръдня от гащи, ти за бакшиш ми говориш. Щото накрая сметката май дори не достигаше, та сме допращали... Питай ZGAN как сме ги събирали...

По тая логика найш ли колко хора оставиха бакшиш,а? За всички тия дето не само бакшиш не дадоха, ами и сметката не си платиха.

 

 

As sa6to davah pari otgore 40ve4e.I bak6i6a dopalnitelnia be6e 2 lv.

Link to comment
Share on other sites

As sa6to davah pari otgore 40ve4e.I bak6i6a dopalnitelnia be6e 2 lv.

 

Браво. Бъди горд със себе си!

 

А следващият път посъветвай хората първо да си платят сметката, а после да оставят бакшиш. Защото при сметка 4 лева примерно не може да дадеш 2 и после да кажеш- Ето още два бакшиш. Тва не е бакшиш...

 

Но както и да е! Забавлявайте се! Това е най-важното!

Link to comment
Share on other sites

както казаха организаторите, пак ще се ходи в "рахат", но може да променим решението на място. важното е да се съберем срещу часовника, пък заведението е лесна работа, може и на фонтаните да идем. важни са срещата и купона!

Link to comment
Share on other sites

За бакшишите - ако на всеки, който си върши работата, трябва да даваме бакшиш, какво ще стане? Един кондуктор в рейс "обслужва" сумати народ на ден, дай да му даваме по 5ст отгоре, а? Или циганките , които чистят улиците. На тях да им дадем ли?

Човека си има заплата, ако се надява на бакшиши, по добре да си намери друга работа. Нищо лично.

За срещата - идеята за Пожарната наистина е добра. Ще обмислим на място дали да одим там или пак на Рахат. Но този път определено няма да съм на безалкохолно ;)

Link to comment
Share on other sites

както казаха организаторите, пак ще се ходи в "рахат", но може да променим решението на място.

 

Az drugade osven v rahata ne smqtam da idvam pri promqna vi teglq edna priqtelska i vi zarqzvam. :woot

Link to comment
Share on other sites

Олеее, как няма да помагаме! Юруууууш! Ша има денгиди-денгиди трън-дрън-ярина! :) На Мери ще и направим сефте напиване, да може след това да пише в темата за пиянските изцепки :P

Link to comment
Share on other sites

Бая хора се насъбрахте... Ако успея ще взема DON__ под мишница и ще го довлека да са видиме с вас най-накрая.

Link to comment
Share on other sites

Нека има хора. :D Това поне някаква самосъзнателност показва.А за изцепката с недоплащането миналия път - много тъпо.Ама има и такива хора.

Хъм,Чикатило,ше гледам да те напием на мамуна и да ти обръснем главата :P .Да видим няма ли да пишеш тогава в темата за алкохолизма. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Чшшш, алоо?!? Къде дават така?!?

Няма да й барате главата на Мерката, ей! Инак ще ви прережа гърлата и ще посадя минзухарчета вътре! :) Може и теменужки, за по-изнежените ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...