Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

ееееее как съм можал да пропусна тая тема...

ако я бях видял по-рано шанса да дойда щеше да е по-голям от сегашните 10% вероятност :) Все пак до довечера ще знам със сигурност дали идвам или не, не ми се иска да пропусна такова събиране

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Така си е, голяма загуба ще е за всеки , който го пропусне!

Все пак съм поръчал 13 стриптийзьорки, оркестър "Кристал", кебабчета и сърми, 10 каси бира Туборг, 1 тон пуканки, червени и зелени балончета и не на последно място - дъвки "Морбид" с мноого захар! Инджой! :)

Link to comment
Share on other sites

Все пак съм поръчал 13 стриптийзьорки, оркестър "Кристал", кебабчета и сърми, 10 каси бира Туборг, 1 тон пуканки, червени и зелени балончета и не на последно място - дъвки "Морбид" с мноого захар!

Ако няма чесън в сармите,мисли му!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Тая глупост за табелките с никовете остава ли ? Ако остава аз моята няма да си я сложа преди да се видим( и без това хората като ме видят и се обръщат ;) )

Айде и гледайте прогнозата за времето довочера !

Link to comment
Share on other sites

Кви табелки, кви 5 лева?!? Да не сме делегация по посрещане :)

Аз ще съм със супер измачкан черен панталон и чеren t-shirt на Slipknot. Оглеждайте се за мен и всичко ще е ок! ;)

Link to comment
Share on other sites

Кви табелки, кви 5 лева?!? Да не сме делегация по посрещане :)

Аз ще съм със супер измачкан черен панталон и чеren t-shirt на Slipknot. Оглеждайте се за мен и всичко ще е ок! ;)

 

А аз ще съм въоръжен или с дюнери или със сладолед. А, да, и съм смешен, така че ше ме познаете ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък са чуда дали да не облека маниашката тениска от униформения пакет на МГ-то, въпреки че не ми са иска да са излагам толкова :)

Link to comment
Share on other sites

А, да, и съм смешен, така че ше ме познаете ;)

Aаа,няма да се разберем така! Всеки,който ми прави конкуренция по смешност,грозотия и олигофренизъм ще яде бой:lol:

Днес станах раничко - 5 и 30 - за да се обръсна! Пожелайте ми успех! :woot

Link to comment
Share on other sites

e zna4i... slu6aite sq... az i Psychosis 6te sme po rano tam 6tot toi ima da mi dava pari.. awe dulga iztoriq :) :D :P

e zna4i ... ako iditi po rano tursete 2ma maniaci... ediniq kakto ve4e e spomenato e s fanelka na slipknot kudravelko... a drugiq 6te e toq do onq s fanelkata :)

Link to comment
Share on other sites

Предупреждавам ви, обръснах се и съм ужасно секси! Едвам си устоявам да не се прегърна и разцелувам :)

Усещам как няма да си тръгна сам довечера :D

Link to comment
Share on other sites

e zna4i... slu6aite sq... az i Psychosis 6te sme po rano tam 6tot toi ima da mi dava pari.. awe dulga iztoriq :) :D :P

e zna4i ... ako iditi po rano tursete 2ma maniaci... ediniq kakto ve4e e spomenato e s fanelka na slipknot kudravelko... a drugiq 6te e toq do onq s fanelkata :)

Shte budem trima kakto se razbra v posledstvie :). 2-te Psihozi i edna serial killer. Nqma nachin da ne ni poznaete :).

Link to comment
Share on other sites

Zerghathul мой си - ще те скъсам !

 

абееее - пак ли си се обръснал само до адамовата ябълка ?!?! - ами надолу ???

Link to comment
Share on other sites

Зерго,аз съм ти потенциална конкуренция. :P

Значи,тъй като ще дойда малко по-късно от 6:00,глейте за говедо вързано на опашка,с камуфлажни гащи и черна тениска със 666 Team нея. :devil

 

Пропуснах - ОЧИЛА!!! B)

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам дали ще мога да дойда, един приятел си дойде за 2 дни и утре си заминава и трябва да се видя с него...но 100 % ще мина да ви видя поне за малко...не знам само колко време ще мога да остана ... :(

Link to comment
Share on other sites

Значи остава варианта за Рахата,за тези които ще закъснеят,така ли? :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...