Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Борко драги пиши ме и мен. Уж съм сигурен ама може да стане като миналия път. Все пак ще гледам да дойда.

Иначе да знаеш че аз пак ще те обичам...макар и с новото име...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

И ти ли, Бруте...Айде моля ви, не ми викайте Боре или Борко, не ми е приятно...ааа, то бива бива, ама чак пък толкоз...ще ревна , предупреждавам ви ! :)

ZGAN, на 21 август отново се събираме.

Link to comment
Share on other sites

Добре Борис...(ударението пада на първата сричка за пичовост)... Както кажеш батка... Нямам претенции към твоето име специално.

Link to comment
Share on other sites

Хъмммзз.Хора я се стягайте!!! :angry: Вярно,че до 21 има още време ама тва не значи,че на срещата трябва да сме 7-8 човека.Събирайте се,да се видим.

Dreamer ела и ти да дадеш пример :P Пък и да се видим на живо.

Link to comment
Share on other sites

Агарваенчо, душко мила, не ги притискай хората! Те и без това сигурно са се изплашили от чорлавата ти мутра миналия път :P

Който има желание, ще дойде. И 8 човека да сме, няма да ни е скучно! Квито сме урунгели всичките :D

Link to comment
Share on other sites

Е,да,ама накрая ще ни избие на масов дестрой и какво?Ще оцелеем само ние двамката.И ще има hell end :P

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, ако не им е харесало! Но нямам никакво намерение да се чувствам виновен за това ;)

Не сме определили час и място на срещата на 21ви. Какво ще кажете пак да е в 18 на същото място - срещу часовника на пощата?

Link to comment
Share on other sites

Ако е към 17:30 и аз мога да се мерна за няколко минути. Считайте, че се предупредени, май иман некво отклонение (ако разбер кво, ще ви кажа).

Link to comment
Share on other sites

Ее радост за окото.Хората нарастнаха малко. :woot

velvet_underground малко трудно ще бъдем добри...ама заради тебе става. :P

А за мястото - нека е да пак на същото,по същото време.Ако някой има предложения да казва :)

Link to comment
Share on other sites

pishete kade shte hodite shtoto moje da ima hora koito nemogat da doidat na poshtata i shte doidat napravo "tam"

 

Az subota sam na rabota 2ra i ako ne sam skapan shte doida

Link to comment
Share on other sites

Абе нека се съберем, пък ще мъдрим къде да ходим. В Пожарната ще трябва да сме разделени, няма как да се съберем на една маса, а не ми се вярва да ни позволят да разместваме. Ама пък щом има ром...;)

Link to comment
Share on other sites

овчарска салата???Стига бе,сега и бакшиш,нали се сещате в коя държава живеем.На 21 искам бонбони с карамел от Борис,отказ не приемам :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...