Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

аз...май ще съм там още към 17:30...

Link to comment
Share on other sites

Пуу .. как можахте толкова надолу да ме сложите в списъка :( Няма да дойда, обиден съм пък :cry

Link to comment
Share on other sites

Back .. искаме снимки при първа възможност .. + по възможност весел коментар отдолу :P

Link to comment
Share on other sites

Tinkertrain тряяше да си ходи, че майка му рожден ден има .. пък мен не ми се стоеше сам, че Psihara ми правеше намеци за 40-те процента warn :P

 

@vinyl_master - ако говориш на мен, ми яко беше. Карай че бях най-малкия там, весело ми беше и на мен :)

@chicatillo - надявам се че и мен ме има :wub:

Link to comment
Share on other sites

Еееее, chicatillo, много си бърза.... Моите ще влязат утре, най-вероятно. Брат ми ще ги качва.

А относно срещата- беще страхотно. Който не дойде, може да съжалява!

Link to comment
Share on other sites

ponege sam izvan grada...i 6te se varna tiq dni..q razkajete v rezume...kak be6e?veseli misli ima6e li? :) i t.n. :D

Link to comment
Share on other sites

....

А относно срещата- беще страхотно. Който не дойде, може да съжалява!

 

Ами аз вече съжалявам. На следващата среща ще дойда и аз. Разбрахте ли се дали ще има такава и кога?

chicatilloснимките са супер, само не разбрах какво е това синьо, разкъсано нещо, на което са отделени 4-5 кадъра.

Link to comment
Share on other sites

Аз да се извиня на всички, че останах точно 5 минути и исфирясах, ама не вярвам на някой да съм му лепсвал.

Да се извиня и на chicatillo за онова дето стана после, още ми е неудобно . То момчето беше на две текили и то от там ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...