Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Offf супер яко беше бе хора. Ама така и неуспях да се запозная с повчето личности, които бяха там. И въпреки всичко съм доволен и на тези, с които успях.

Link to comment
Share on other sites

Който присъства - нека просто сподели - така следващия път ще дойдат още хора, които по една или друга причина не дойдоха снощи. Да запазим вкуса си като след страхотен шоколадов бонбон, за да ни се услади и следващия! :)

Link to comment
Share on other sites

Дайте да ударим по още 1-2 бири

trqa da se smeni osnovniq post za sre6tata za twa koga 6a e sledva6tata

 

Да пием,да пием,да пием и после глава да болиииииии :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Posledni snimki - vsichki za spomen (leko nishto ne se vizhda, zashtoto se setihme da se snimame edva shtom veche nqmashe nikakvo slunce)

Този с плаката да не е случайно Караман-а?? ;)

 

Едит: Той е! Мисля, че се познаваме.....

Link to comment
Share on other sites

Нещо не мога да си кача снимките от срещата на FTP-то! С CuteFTP съм, обаче нещо не ще да се върже. Място ли няма, връзка ли, настройките ли не уцелвам... ама не ще!

Link to comment
Share on other sites

Пич, не ти трябва да гледаш снимките! Просто като не си бил на мястото, и 100 снимки да изгледаш, пак няма да можеш да вдишаш от атмосферата!

(на мен сега ми тече обилно кръв от носа и капе по клавиатурата, така че аз нищо не мога да вдишам :) )

Link to comment
Share on other sites

Пич, не ти трябва да гледаш снимките! Просто като не си бил на мястото, и 100 снимки да изгледаш, пак няма да можеш да вдишаш от атмосферата!

(на мен сега ми тече обилно кръв от носа и капе по клавиатурата, така че аз нищо не мога да вдишам :) )

Май нещо не ме разбра! Аз не искам да си свалям снимките за да ги гледам. Бях на срещата и искам да ъплоудна снимките, които направих! Толкова ли е сложно?

Link to comment
Share on other sites

Лелее, извинявай, съвсем съм се объркал! Прощавай !

Сега видях, има място на вареза, не би трябвало това да е проблема.

А с кют фтп не съм работил, така че не мога да помогна.

Сори още веднъж! Плийз форгив ми!

Link to comment
Share on other sites

Лелее, извинявай, съвсем съм се объркал! Прощавай !

Сега видях, има място на вареза, не би трябвало това да е проблема.

А с кют фтп не съм работил, така че не мога да помогна.

Сори още веднъж! Плийз форгив ми!

 

NO forgives for you :P

Който не е дошъл много е изгубил. А между другото само тези в папката рахат.тепе ли са?

Link to comment
Share on other sites

Супер! Тази среща се превърна в най-широко отразената :)

Толкова много снимки!!! Густо ми е , ей!!! Още веднъж искам да изразя радостта си от факта, че всички останаха доволни и им е било готино!!! Ще има и следващ път, бъдете сигурни! И тогава вече ще има DESTROY!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Супер! Тази среща се превърна в най-широко отразената xmas.gif

Толкова много снимки!!! Густо ми е , ей!!! Още веднъж искам да изразя радостта си от факта, че всички останаха доволни и им е било готино!!! Ще има и следващ път, бъдете сигурни! И тогава вече ще има DESTROY!!!!!! xmas.gif

Не съм съгласен с теб! Защото тоя DESTROY дето го опитахте беше върху мен и лично не ми хареса много. Ако ще има DESTROY то ще си го направя с пиене и по никакъв друг начин! :blink:

:punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

уф само да знаете колко ме е яд че бях аут ъф таун :(

както разбирам е било много яко и наистина си блъскам главата в масата че не дойдох. нищо, другия път...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...