Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Пък ако някой дойде с цeл да ядосва останалите, той си поема отговорността и таксата за лицево-челюстен хирург

 

И не само. :angry: Аз лично гарантирам и неибежна среща с ортопед,уролог и специалист по вътрешни травми.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
shte razkajesh li malko za X-men ili zaa spider man!!!! siguren sam 4e shte ni e mnoo interesno na si4ki.. Pa moje i nqkoi vic da 4uem ot oniq smeshnite

 

x- men s e hobi i zaribiavka koiato kasae li4no men ako si misli6 4e me e sram ot tova zestoko gre6i6.

 

 

AS OBI4AM DA GLEDAM ANIMACII I DA 4ETA KOMIKSI.I ne se 4ustvam zasramen ot tozi fact.

As svar6ih sas zaiazdaneto. :)

 

Priaten den na vsi4ki. :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Много кофти се получава...аз почвам целодневна работа, дори и през уийкенда и не знам докога ще ми е работното време. Ще гледам да дойда, но има вероятност да не успея :( Надявам се да мога да бъда с вас!

Link to comment
Share on other sites

Не унивайте, момчета и момичета! И без мен ще е весело. Вярно, някой трябва да се наеме да изпълнява ролята на шут :) Ама мисля, че имам достойни заместници (няма да казвам имена :) )

Утре вечер ще кажа със сигурност дали ще дойда.

Link to comment
Share on other sites

Не унивайте, момчета и момичета! И без мен ще е весело. Вярно, някой трябва да се наеме да изпълнява ролята на шут :) Ама мисля, че имам достойни заместници (няма да казвам имена :) )

Утре вечер ще кажа със сигурност дали ще дойда.

 

Мисля че всички се усетиха. Няма нужда да ми правиш повече реклама.

Link to comment
Share on other sites

ооххххххохооооооо май нещо съм изпуснал....някаква среща на която не съм включен......е вече psychosys Може да ме включи, сега ще му напиша и ЛС.

 

@Psihara айде да ходим 2мката че теб поне те познаам добре и сме от една махала, само ма виж някъде в IRC и ми пиши да се разберем :) :) :)

 

@Blowcow ако дойдеш и ти значи аз съм с теб няма да ходиш с Shade той е лошо момче :P :P :P. Само драсни един ПМ дали ще идваш и айде дано дойдеш :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета и момичета кви са тия срещи в 6 часа следобяд бе :zzz , най-доре ще стане да се съберете към 9 вечерта и след кръчмата да се ходи някаде на бар (само да не е в палмите :lol: ) така ще могат да дойдат и повече хора, и ще си прекарате много по весело ;)

Link to comment
Share on other sites

@itanium: Мисля, че предложението се отхвърля! Срещата е с цел запознансто и опознаване, а не танци и силна музика;)

Link to comment
Share on other sites

@itanium: Освен това, не забравяй, че доста от членовете са непълнолетни, т.е. те са (или би трябвало да са) под родителски надзор.

Link to comment
Share on other sites

Абе....... тя срещата е в 18.00 ние до като се опознаем до като тфа, до като онва то ще стане време за кръчма, зависи как се развият нещата може и още една кръчма и чак тогава да се изсипем една талпа хора в некой бар.

 

П.с. Аз лично нямам години, но мисля че повечето от вас имат, така че може да минем контрола, голям с малък и така :)

Link to comment
Share on other sites

Мда, родителското тяло упражнява натиск ;) .

Хмм, срещу добро заплащане отстранявам всякакви тела :lol:

 

За предложението на itanium - нищо не пречи на желаещите след Рахат да отскочат към някоя дискотека или бар. Иначе наистина идеята на срещата е да се опознаем, да се сближим, да ми дадете портфейлите си, ключовете за домовете си и разписание от кога до кога няма никой у вас :P

Link to comment
Share on other sites

PSYCHOSIS, направо да те доведем на гости и да се махнем, нали :P .

Колко човека се очертават като идващи за сега?

Link to comment
Share on other sites

Още един потребител в списъка на идващите ;). Ще ми е приятно да се запозная с вас.

 

 

--- *Edit : Някой може ли да остави снимка, според която да се ориентирам, защото на мен ще ми е сифте :bgrin: ?

Link to comment
Share on other sites

Shade, нямаш проблем, само трябва да осигуриш нещо желязно и тежко, по възможност и заострено и да дадеш ключовете от мазето :)

Най-горе е списъка с идващите.

Link to comment
Share on other sites

Още един потребител в списъка на идващите ;). Ще ми е приятно да се запозная с вас.

--- *Edit : Някой може ли да остави снимка, според която да се ориентирам, защото на мен ще ми е сифте  :bgrin: ?

 

Еми браво....ще се съберем. До колкото разбрах срещу пощата ще има голяма табела на която ще пише warez.ru така ще ги познаеш :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...