Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Малко им е. Аз бях на път да затворя темата направо. Лепер и двамата колеги фераристи, един съвет. Ако не можете да спорите възпитано, по-добре не спорете. И не ми разправяйте кой прав кой крив. И тоя дето обижда и тоя дето му отвръща са виновни. Или се дръжте като големи хора или отвайте другаде да се държите като деца !

Link to comment
Share on other sites

Недей бе. И Лепер е човек. За Дон Чефо... еми няма да протестирам колкото и да ми се иска щото зема и аз да гризна големия.

 

П.С. Аз не го отнесох.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Такаааа... Мисля, че Джозо ще черпи след неделя! Едно трето място ви трябва! :) Ама не искам да се сещам за нагло-подлата усмивка на Бриаторе. А Макларънистите не един Прагон да направите, ами 1001 щом двигателите ви ги доставят Мерцедес, титла при пилотите може да не видите скоро! :)

 

Как мислите ще има ли пак подарък от страна на Макларън :confused

Link to comment
Share on other sites

Такаааа... Мисля, че Джозо ще черпи след неделя! Едно трето място ви трябва! :) Ама не искам да се сещам за нагло-подлата усмивка на Бриаторе. А Макларънистите не един Прагон да направите, ами 1001 щом двигателите ви ги доставят Мерцедес, титла при пилотите може да не видите скоро! :)

 

Как мислите ще има ли пак подарък от страна на Макларън :confused

 

Домашна ракия бол ако вземем титлата заповядайте ще почерпя :P А пък ще видим може и друго да ми се откъсне от сърцето ;)

 

Относно Макларън ако не единия другия пилот ще има проблем с двигателя.Не че ми се иска но това е реалноста все пак на толква пъти им серазминава двойната победа.

 

Рено специално за Бразилия ще имат нова аеродинамика и дано успеят да се преборят за победата. :P

 

Едит:Дано тая неделя Рено станат шампион че се хванах с една яка пичка на бас.Ако стане ще има креватни схватки :love :wub: ко не става лошо за мен че трябва да викам на центъра "Мерцедес са номер 1" :wacko:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Относно Макларън ако не единия другия пилот ще има проблем с двигателя.Не че ми се иска но това е реалноста все пак на толква пъти им серазминава двойната победа.

 

Рено специално за Бразилия ще имат нова аеродинамика и дано успеят да се преборят за победата. :P

 

Едит:Дано тая неделя Рено станат шампион че се хванах с една яка пичка на бас.Ако стане ще има креватни схватки :love  :wub: ко не става лошо за мен че трябва да викам на центъра "Мерцедес са номер 1"  :wacko:

jozo незнам за аеродинамиката ви не вярврвам че пилотите 6те имат проблем пак и виж в турция кво стана при положение 4е никои не е играл станахме 1 .проблема бе6е не в двигател а пилотска гре6ка на монтоя.и се пак сме 1 така 4е смятам 4е имаме 6анс при пилотите пък баса си е бас в неделя в 21:00 6те видим за кво става вапрос :evil :evil :evil :argue :hump: :busted2:

Link to comment
Share on other sites

Агенция ИТАР-ПРАЗ съобщава че неизвестен хакер за който не се знае дори че ника му е Blitz_krieg_1941 е хакнал системата на ФИА. В резултат на това Фернандо Алонсо ще отпадне  в неделя а Mакларън ще вземат двойна победа. Това може да доведе до глобални проблеми и смущения като:
1. Съкращаване на персонал на Рено
2. Фенове на Рено масово да изгубят басове и да се наложи да викат по центъра на някой град реплики от сорта: Макларън РУЛЗ или: Ферари са номер 1( точно така ). 
и т. н.

А сега прогнозата за времето...

 

oops... :P

Link to comment
Share on other sites

Агенция ИТАР-ПРАЗ съобщава че неизвестен хакер за който не се знае дори че ника му е Blitz_krieg_1941 е хакнал системата на ФИА. В резултат на това Фернандо Алонсо ще отпадне  в неделя а Mакларън ще вземат двойна победа. Това може да доведе до глобални проблеми и смущения като:
1. Съкращаване на персонал на Рено
2. Фенове на Рено масово да изгубят басове и да се наложи да викат по центъра на някой град реплики от сорта: Макларън РУЛЗ или: Ферари са номер 1( точно така ). 
и т. н.

А сега прогнозата за времето...

 

oops... :P

Я се наливай с по-молко Фанта. :)

Link to comment
Share on other sites

Агенция ИТАР-ПРАЗ съобщава че неизвестен хакер за който не се знае дори че ника му е Blitz_krieg_1941 е хакнал системата на ФИА. В резултат на това Фернандо Алонсо ще отпадне  в неделя а Mакларън ще вземат двойна победа. Това може да доведе до глобални проблеми и смущения като:
1. Съкращаване на персонал на Рено
2. Фенове на Рено масово да изгубят басове и да се наложи да викат по центъра на някой град реплики от сорта: Макларън РУЛЗ или: Ферари са номер 1( точно така ). 
и т. н.

А сега прогнозата за времето...

 

 

oops... :P

 

 

Евалаааа ЧУЛ ТЕ ГОСПОД

Link to comment
Share on other sites

Домашна ракия бол ако вземем титлата заповядайте ще почерпя :P А пък ще видим може и друго да ми се откъсне от сърцето ;)

 

Относно Макларън ако не единия другия пилот ще има проблем с двигателя.Не че ми се иска но това е реалноста все пак на толква пъти им серазминава двойната победа.

 

Рено специално за Бразилия ще имат нова аеродинамика и дано успеят да се преборят за победата. :P

 

Едит:Дано тая неделя Рено станат шампион че се хванах с една яка пичка на бас.Ако стане ще има креватни схватки :love  :wub: ко не става лошо за мен че трябва да викам на центъра "Мерцедес са номер 1"  :wacko:

 

ДЖОЗО ДАНО ИМА СЕКС ама по друг повод аз като явен ферарист смятам че ако има дъжд ще ви се опрем впрочем не на вас щото колата не ви е хубава а на МКЛ И не знам за аеродинамиката ама АЛОНСО ще има нов двигател

Link to comment
Share on other sites

ДЖОЗО ДАНО ИМА СЕКС ама по друг повод аз като явен ферарист смятам че ако има дъжд ще ви се опрем впрочем не на вас щото колата не ви е хубава а на МКЛ И не знам за аеродинамиката ама АЛОНСО ще има нов двигател

Е как така никой на написа "...ами нали в Белгия валеше пък нищо не направихте...", незнам хора немога да ви позная :( .

Link to comment
Share on other sites

Я се наливай с по-молко Фанта. :)

 

...и Спрайт :) . Е кво... Дори да отпадне титлата пак е негова :angry: .

Link to comment
Share on other sites

Ako стана тва нещо Монтоя да се забие в алонсо просто ще подивея :angry1 Има време все пак довечера ще разберем какво ще стане :punk

Link to comment
Share on other sites

Ako стана тва нещо Монтоя да се забие в алонсо просто ще подивея :angry1 Има време все пак довечера ще разберем какво ще стане  :punk

 

Еми сигурен съм че МКЛ поне ще се опитат да извъртят нещо. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Защо ми се струва, че Монтоя утре ще се забие в Алонсо? :blink:

Поне така съм свикнал да виждам Макларън в битката за титлата.

 

 

Ako стана тва нещо Монтоя да се забие в алонсо просто ще подивея :angry1 Има време все пак довечера ще разберем какво ще стане  :punk

Глупости! :angry1 Такова нещо няма да стане!

Link to comment
Share on other sites

Състезание без грешка!Двойна победа!!!!!!!!!Нека ви фераристи!!!! СПЕЧЕЛИХМЕ Я!!!!!! Честита титла и на Алонсо

 

ЩЕ СЪДЯ РИНГ ТВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ДАВАТ HIGHLIGHTS НА ПОБЕДИТЕ НА ГАЛФОНСО И ТОЧНО ЗА НЮРБУРГРИНГ ДАВАТ КАК СЕ ЧУПИ ГУМАТА НА КИМИ И АЛОНСО СЕ КЕФИ!!!!ПИСНА МИ ДА СЕ ГАВРЯТ С МАКЛАРЪН!!!!ОТ ЦЕЛИЯ ИМ ЕКИП САМО ОНЯ СКИНАРА :P Е ЗА МАКЛАРЪН

Edited by MazataBG
Link to comment
Share on other sites

Нека ви фераристи!!!! СПЕЧЕЛИХМЕ Я!!!!!!

откъде тая злоба бре... :)

след 5 години мачкане явно много ви се е събрало... :devil

 

иначе честито на Алонсо...заслужи си титлата...

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Състезание без грешка!Двойна победа!!!!!!!!!Нека ви фераристи!!!! СПЕЧЕЛИХМЕ Я!!!!!! Честита титла и на Алонсо

 

Браво вие си печелите двойните победи през 5 години I DONT GIVE A FUCK за двойната победа на МКЛ Яд ме е че Галфонсо стана световен шампион Трябваше Шуми да стане Ама поне ме радва че стана такув без славно и така всеки ще помни световната му титла като един голям подарък Той стана световен шампион като завърши трети е много престижно признавам си ХАХХАХА :bgrin: :bgrin: :bgrin: :D Шуми поне ставаше и пак ще става световен с ПОБЕДИ

 

И я пак ми кажете за класата на Шуми май се видя кой е пилот и кой не :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Честито Джозо!

 

FORZA FERRARI! FERRARI UBER ALLES!!! HEIL SCHUMACHER!!!

 

( изстрел )...

 

Споко бе тук съм. Бях с халосни... :P :D :)

 

П.С. Явно не съм я хакнал както трябва тая система.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Състезание без грешка!Двойна победа!!!!!!!!!Нека ви фераристи!!!! СПЕЧЕЛИХМЕ Я!!!!!! Честита титла и на Алонсо

 

ЩЕ СЪДЯ РИНГ ТВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ДАВАТ HIGHLIGHTS НА ПОБЕДИТЕ НА ГАЛФОНСО И ТОЧНО ЗА НЮРБУРГРИНГ ДАВАТ КАК СЕ ЧУПИ ГУМАТА НА КИМИ И АЛОНСО СЕ КЕФИ!!!!ПИСНА МИ ДА СЕ ГАВРЯТ С МАКЛАРЪН!!!!ОТ ЦЕЛИЯ ИМ ЕКИП САМО ОНЯ СКИНАРА  :P  Е ЗА МАКЛАРЪН

Дишай спокойно, анонса не бе направен от RTV, а от екипа на F1, който предава сигнала. И точно този с бръснатата глава е виден ферарист.

 

ПС: Честито на Алонсо, екипа му и всичките му фенове!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...