Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2ро ПИШЕТЕ В ДРУГИЯ ФОРУМ

А ти кой си, че ще нареждаш другите къде да пишат? Мислех да ви осигуря свястен хостинг в България, където да се качи ipb 2.1.0 beta 3 (в пъти по-добър от phpBB)... Не заслужава такъв вид агитация да получи това.

Link to comment
Share on other sites

А ти кой си, че ще нареждаш другите къде да пишат? Мислех да ви осигуря свястен хостинг в България, където да се качи ipb 2.1.0 beta 3 (в пъти по-добър от phpBB)... Не заслужава такъв вид агитация да получи това.

Ами като не искаш пиши си тук и си отговаряй сам. :)

Link to comment
Share on other sites

Mnого скучно състезание. Накрая само можеше да стане интересно с проблема на Монтоя с гумата. Само аз ли не видях нито един отпаднал?

А Ферари имам чувството, че стават все по-зле и по-зле.

Link to comment
Share on other sites

Mnого скучно състезание. Накрая само можеше да стане интересно с проблема на Монтоя с гумата. Само аз ли не видях нито един отпаднал?

А Ферари имам чувството, че стават все по-зле и по-зле.

 

До догодина :) Б са гадми гуми ама заради М за малко още сега Алонсито да стане световен а :)

Link to comment
Share on other sites

Честито на Кими :) Пак разочарование за Макларън!!Тази година май двойна победа за сребърните няма да има ама кво да се прави :)

 

Горкия Шуми как го бутнаха изодзадзе.Ами това е Сато се пак :)

Link to comment
Share on other sites

Честито на Кими :) Пак разочарование за Макларън!!Тази година май двойна победа за сребърните няма да има ама кво да се прави :)

 

Горкия Шуми как го бутнаха изодзадзе.Ами това е Сато се пак :)

 

Поздравявям и САТО И МАЙКА МУ :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Японския педал прецака 2-то място на Шуми А за МКЛ кво да кажа бати трагиката са тия или колата им е крива или пилотите шматки

Алонсо тая година няма да получава подаръци от дядо коледа щото вече получи достатъчно :angry1 :angry1 :devil :devil

 

Яд ме за Рубиньо щото не смениха гумите му :(

Link to comment
Share on other sites

Поздравявям и САТО И МАЙКА МУ  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

Японския педал прецака 2-то място на Шуми А за МКЛ кво да кажа бати трагиката са тия или колата им е крива или пилотите шматки

Алонсо тая година няма да получава подаръци от дядо коледа  щото вече получи достатъчно  :angry1  :angry1  :devil  :devil

 

Яд ме за Рубиньо щото не смениха гумите му  :(

 

Хахаха.Ти сериозно ли си мислеше че Шуми щеше да стане втори?? :lol: :laughing:

 

Ми на Алонсо не му и трябват повече подаръци и без това е почти сигурен шампион и ще остане в историята като най-младия шампион с което Шумахер никога няма да може се похвали нито пък Райконен ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми на Алонсо не му и трябват повече подаръци и без това е почти сигурен шампион и ще остане в историята като най-младия шампион с което Шумахер никога няма да може се похвали нито пък Райконен ;)

 

Джозо, не стига че човека ти ще стане шампион по толкова мизерен начин, ами ти май си горд с тая работа.... То с толкова вересия не само от Макларън ами и от Ферари имаше и от Тойота, абе само МИнарди не са им давали май...

 

Поздравявям и САТО И МАЙКА МУ  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

Японския педал прецака 2-то място на Шуми А за МКЛ кво да кажа бати трагиката са тия или колата им е крива или пилотите шматки

Алонсо тая година няма да получава подаръци от дядо коледа  щото вече получи достатъчно  :angry1  :angry1  :devil  :devil

 

Яд ме за Рубиньо щото не смениха гумите му  :(

 

 

Чефо, стегни се бе пич. Да не си въобразяваш, че пилето можеше да стане втори? Е, при така стеклите се обстоятелсва можеше и да стане. но ако не бяха отпаднали Трули и МОнтоя....забрави.

Кво имаш против Макларън бе? Размазаха всички, не е ли така? Само Монтоя и Пицония оплескаха работата накрая

Link to comment
Share on other sites

Джозо, не стига че човека ти ще стане шампион по толкова мизерен начин, ами ти май си горд с тая работа.... То с толкова вересия не само от Макларън ами и от Ферари имаше и от Тойота, абе само МИнарди не са им давали май...

 

Ами радвам се все пак така се получиха нещата!!Нито аз нито ти сме ги нагласяли какво да се прави :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами Пилето видя ли как се беше лепнал зад Алонсо и с тия патаклами дето станаха нищо чудно да беше го духнал Алонсо да не е Бог нито пък колата му е супер Фисико пък показа какво е да си не опитен щото само той допусна грешка на "Червената вода"-един доста техничен завой

Link to comment
Share on other sites

Честито на Кими. :) Браво, това е пътя ако иска да стане шампион. Честито и на Алонсо. :P :bgrin:

Японско лайно. :angry1 :angry1

Баричелооо, се едно си ми тръгнал на почивка... :cry

Шуми (големия) - Що не го зарита с шамарите тоя жълт пед :censored2: ? :)

Споко, сезона свършва, а с него и мъките :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

Ами Пилето видя ли как се беше лепнал зад Алонсо и с тия патаклами дето станаха нищо чудно да беше го духнал Алонсо да не е Бог нито пък колата му е супер

Ти вярваш ли си или пак приказваш на изуст? Шуми се мъчеше бая време зад Алонсо и одържаше на темпото му единствено защото беше по-лек.

Link to comment
Share on other sites

:devil

Ти вярваш ли си или пак приказваш на изуст? Шуми се мъчеше бая време зад Алонсо и одържаше на темпото му единствено защото беше по-лек.

 

Tи как разбра че е по лек нали го видях Галфона колата му е нищо А бе важното е че колумбийската свиня направи същата простотия както и в Турция :devil

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO,остави намира Монтоя,а ми кажи защо прецакахте Баричело заради оня Шушахер :angry: ,да си направо смешните 7 титли,от които поне 2 му бяха ама супер скалъпени.Спомняш ли си ГП на Австралия,когато ,,уж,, ,,без да иска,, ,,щото не го видял в огледалото,, блъсна Д.Хил?Спомняш ли си го това? :angry1

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO,остави намира Монтоя,а ми кажи защо прецакахте Баричело заради оня Шушахер :angry: ,да си направо смешните 7 титли,от които поне 2 му бяха ама супер скалъпени.Спомняш ли си ГП на Австралия,когато ,,уж,, ,,без да иска,,  ,,щото не го видял в огледалото,, блъсна Д.Хил?Спомняш ли си го това?  :angry1

 

Kак винаги ще има хора като теб А бе пич целия шибан свят е признал Шуми а ти ся ми говориш за катастрофи Ми да сещам се за тва ама щом е донесла световна титла не ми пука КАПИШ Най-славната загуба е по-лоша от най-гадната победата разбираш ли THE WIN IS WIN :devil :devil :devil :angry1 :angry1

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Kак винаги ще има хора като теб А бе пич целия шибан свят е признал Шуми  а  ти ся ми говориш за катастрофи Ми да сещам се за тва ама щом е донесла световна титла не ми пука КАПИШ Най-славната загуба е по-лоша от най-гадната победата разбираш ли THE WIN IS WIN  :devil  :devil  :devil  :angry1  :angry1

 

Дали е целият свят това ти го твърдиш,и то точно заради такива титли .И не реазбирам,и явно няма и да разбера,щом не ти пука за някакви си катастрофи,какво си взел да се оплакваш от японеца вчера :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...