Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

ПС: Честито на Алонсо, екипа му и всичките му фенове!

Благодаря ;). Честито и от мен, и най-вече на Алонсо (голям шанс да го прочете :tongue ).

Поздравления на всички фенове, свърши се с Шумахер, вече е старичък :unsure: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Благодаря ;). Честито и от мен, и най-вече на Алонсо (голям шанс да го прочете  :tongue ).

Поздравления на всички фенове, свърши се с Шумахер, вече е старичък  :unsure: .

 

Гледали състезанието за да си правиш такива СТАБИЛНИ изводи

 

Ще ви видим догодина Ама тогава дядо КОЛЕДА няма да се спира толкова често при вас То впрочем тоя целия сезон не успяхте да се оттървете от ДЯДО КОЛЕДА :angry1 :angry: :angry1 :angry: :angry1 :devil

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Алонсо Шампион але але але :beerchug :beerchug :beer: :beer: Честита световна титла на Алонсо с която остава в историята като най-малдия шампион във Формула постижение с което Шумахер НИКОГА няма да може да се похвали.

 

Браво и на Макларън че показаха за пореден път че в тяхния тим няма отборна тактика въпреки че до края на състезанието си мислих че Монтоя ще пусне Кими.Все пак първта двойна победа да ви е честита :)

 

Горките Ферари много са зле.Шуми се напъваше да изпреварва и да настига Алонсо но са слаби какво да се прави :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Алонсо Шампион але але але  :beerchug  :beerchug  :beer:  :beer: Честита световна титла на Алонсо с която остава в историята като най-малдия шампион във Формула постижение с което Шумахер НИКОГА няма да може да се похвали.

 

Браво и на Макларън че показаха за пореден път че в тяхния тим няма отборна тактика въпреки че до края на състезанието си мислих че Монтоя ще пусне Кими.Все пак първта двойна победа да ви е честита :)

 

Горките Ферари много са зле.Шуми се напъваше да изпреварва и да настига Алонсо но са слаби какво да се прави :)

 

И 7 титли с който Алонсо никога няма да може да се похвали

 

ПС: Тва е от чефо щтот има модер моде да не помислите че ми е станало нещо :P

Edited by MazataBG
Link to comment
Share on other sites

Честито на Алонсо и на Макларън за двойната ;)

Като гледам Монти вече разбра къде се намира и с Кими май доста ще се конкурират до края и може би другия сезон

Link to comment
Share on other sites

Ся к`во "всички срещу Ферари", а? :) Кво да направя, че Макларън са некаърни? Победата си е победа, но и подаръците са си подаръци. :lol: Как няма всички Макларънисти да ви честитят, та нали те ви подариха титлата? :lol:

Айде ЧЕСТИТА ПОДАРЕНА титла! :)

 

Едит: За мен е важно представянето на Скудериата, БРАВО момчета супер се справихте! И това, че Роско днес стана петкратен шампион. :punk

Идва новия сезон! (и дефектния двигтел на Макларън :lol: :lol: :lol: )

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Ся к`во "всички срещу Ферари", а? :) Кво да направя, че Макларън са некаърни? Победата си е победа, но и подаръците са си подаръци. :lol:  Как няма всички Макларънисти да ви честитят, та нали те ви подариха титлата? :lol: 

Айде ЧЕСТИТА ПОДАРЕНА титла! :)

 

Едит: За мен е важно представянето на Скудериата, БРАВО момчета супер се справихте! И това, че Роско днес стана петкратен шампион. :punk

Идва новия сезон! (и дефектния двигтел на Макларън :lol:  :lol:  :lol: )

 

Мдааааа... Бъдещето е светло :rolleyes:

 

Поздрав с COLDPLAY - Speed of sound. :punk :punk :punk

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Алонсо Шампион але але але  :beerchug  :beerchug  :beer:  :beer: Честита световна титла на Алонсо с която остава в историята като най-малдия шампион във Формула постижение с което Шумахер НИКОГА няма да може да се похвали.

 

Шумахер не може да се похвали и с титла спечелена с 10 втори места, едно трето и шест победи спечелени в последните 5 тура заради проблеми по конкуренцията. ;)

 

Браво и на Макларън че показаха за пореден път че в тяхния тим няма отборна тактика въпреки че до края на състезанието си мислих че Монтоя ще пусне Кими.Все пак първта двойна победа да ви е честита :)

 

Нямаше смисъл да го пуска, защото Алонсо беше все пак на 3-та позиция, което обезмисля присъствието на Кими на подиума. Монтоя показа че Кичо не е нищо повече от него, и че с добра кола всеки може да е н1 ;)

 

Горките Ферари много са зле.Шуми се напъваше да изпреварва и да настига Алонсо но са слаби какво да се прави :)

 

Горкия Фисикела, горките рено, последните 7-8 състезания са на нивото на ферари....

Link to comment
Share on other sites

Ся к`во "всички срещу Ферари", а? :) Кво да направя, че Макларън са некаърни? Победата си е победа, но и подаръците са си подаръци. :lol:  Как няма всички Макларънисти да ви честитят, та нали те ви подариха титлата? :lol: 

Айде ЧЕСТИТА ПОДАРЕНА титла! :)

 

Едит: За мен е важно представянето на Скудериата, БРАВО момчета супер се справихте! И това, че Роско днес стана петкратен шампион. :punk

Идва новия сезон! (и дефектния двигтел на Макларън :lol:  :lol:  :lol: )

Всички срещу Ферари? Аз като гледам вие постоянно плюете Макларън или Рено за да има къде да избиете комплекси. Къде е вашия отбор след като Макларън са некадърни? Титлата си е заслужена, но продължавайте да злобеете.

Що се отнася до новия сезон.. вие май само на дефектни двигатели можете да се надявате? Но както се вижда дори и с дефектни двигатели водим в генералното класиране за конструкторската титла.

Link to comment
Share on other sites

Всички срещу Ферари? Аз като гледам вие постоянно плюете Макларън или Рено за да има къде да избиете комплекси. Къде е вашия отбор след като Макларън са некадърни? Титлата си е заслужена, но продължавайте да злобеете.

Що се отнася до новия сезон.. вие май само на дефектни двигатели можете да се надявате? Но както се вижда дори и с дефектни двигатели водим в генералното класиране за конструкторската титла.

 

Щото имате 2-ма пилота а Рено 1 ( Алонсо ). Фисикела цяла година освен да заема място на стартовата решетка друго не прави. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Фисикела за разлика от Монтоя завършваше а колумбиеца 2 пъти го трясннаха 2 пъти отпадна чупи си ръката и чак накрая спечели 2-3 състезания и Кими усети че има съотборник!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Шумахер не може да се похвали и с титла спечелена с 10 втори места, едно трето и шест победи спечелени в последните 5 тура заради проблеми по конкуренцията. ;)

Нямаше смисъл да го пуска, защото Алонсо беше все пак на 3-та позиция, което обезмисля присъствието на Кими на подиума. Монтоя показа че Кичо не е нищо повече от него, и че с добра кола всеки може да е н1 ;)

Горкия Фисикела, горките рено, последните 7-8 състезания са на нивото на ферари....

 

Не бяхте ли вие Фераристите дето ми обеснявахте че победата си е победа и шампионската титла си е титла независимо при кви обстоятелства.Ай сега като дойдохте на другия край ми разправяте обратното.Ми Шумахер е същия балуш хубаво че беше ФИА да го подпира и да не го наказват за изцепките му иначе и патки нямаше кой му даде да пасе :)

 

А нямало смисъл а да си спомним миналата година когато Баричело водеше цяло състезание и хайде да пусне пред себе си великия Шумахер пък той нека после му се отплаша като се сменят на подиума ;) Ферари са жалки и ся те е яд за това че Макларън не са такъв отбор :)

 

Хахахахахаха......На нивото на Ферари.Тва в сънищата ли ти беше.Обясни ми тогава като са на едно ниво кога тая година Ферари имат пол позишин???Или пък обясни ми кога Ферари спечелиха победа освен индианаполис когато имаще само 6 коли на пистат??Е Рено имат и полпозишъни и победи а Ферари нямат освен една подарена така че изобщо не са на едно ниво.Пък и като бяха едно ниво що Шумахер сега в Бразилия не изпревари Алонсо??Нали са на едно ниво.Не са много са жалки и слаби :P

Link to comment
Share on other sites

Не бяхте ли вие Фераристите дето ми обеснявахте че победата си е победа и шампионската титла си е титла независимо при кви обстоятелства.Ай сега като дойдохте на другия край ми разправяте обратното.Ми Шумахер е същия балуш хубаво че беше ФИА да го подпира и да не го наказват за изцепките му иначе и патки нямаше кой му даде да пасе :)

 

А нямало смисъл а да си спомним миналата година когато Баричело водеше цяло състезание и хайде да пусне пред себе си великия Шумахер пък той нека после му се отплаша като се сменят на подиума ;) Ферари са жалки и ся те е яд за това че Макларън не са такъв отбор :)

 

Хахахахахаха......На нивото на Ферари.Тва в сънищата ли ти беше.Обясни ми тогава като са на едно ниво кога тая година Ферари имат пол позишин???Или пък обясни ми кога Ферари спечелиха победа освен индианаполис когато имаще само 6 коли на пистат??Е Рено имат и полпозишъни и победи а Ферари нямат освен една подарена така че изобщо не са на едно ниво.Пък и като бяха едно ниво що Шумахер сега в Бразилия не изпревари Алонсо??Нали са на едно ниво.Не са много са жалки и слаби  :P

 

Абе стига с тая ФИА Нали хората цял сезон му анулираха кво искате още а ЖАЛКИЯ ТИМ Е НА РЕНО :angry1

 

Мда, Дядо КолАда супер много помага, той е навигаторът на Алонсо, ама ги дрънкаш едни ...

Нали Ферари са най-великите, нали Шумахер и той е най-добрия пилот, тогава как може някаксви си Рено и някакъв си млад испанец да победят, иначе толкова печелившите Ферари. Защо не си признаеш, че за нищо не стават тази година !?!  :angry: Или просто "Стара слава". К'вокато е печелил, браво, това не може да се оспори, но времето на всеки свършва, ама ...

К'во ще видим догодина, пенсионирането на Шумахер ? Той вече е за пенсия и кара като дядо, така че ... Формула 3000

Ти па, стига ! Как можеш да сравняваш невероятните Фераристи (3-то място ли бяха, браво като за тях  :P ) със Световния Шампион  :devil ? Та те са невероятни, нямат загуба (ъъъ, победа де  :devil )

Фисикела, че не е много добър, не е, но чак да го сръвняваш с Ферари, то е жалко !

 

Първо имам MOD MODE и ме мързи да си търся грешките след два часа пуснат пост Второ не ме занимавай с глупости от този сорт като пенсия и тем подобни

Къде беше ГАЛФОНСО МИНАЛАТА ГОДИНА БЕ ОТВОРЕН май никой не му знаеше името И докато Алонсо се е опитвал да печели в картинга Шуми е ставал световен шампион Айде моля ти се върне се от там от където дойде Заради такива като теб дет ме дранят скоро няма да ми махнат MOD MODA

Link to comment
Share on other sites

Ще ви видим догодина Ама тогава дядо колада няма да се спира толкова често при вас То впрочем тоя целия сезон не успяхте да се оттървете от ДЯДО КОЛЕДА  :angry1  :angry:  :angry1  :angry:  :angry1  :devil

Мда, Дядо КолАда супер много помага, той е навигаторът на Алонсо, ама ги дрънкаш едни ...

Нали Ферари са най-великите, нали Шумахер и той е най-добрия пилот, тогава как може някаксви си Рено и някакъв си млад испанец да победят, иначе толкова печелившите Ферари. Защо не си признаеш, че за нищо не стават тази година !?! :angry: Или просто "Стара слава". К'вокато е печелил, браво, това не може да се оспори, но времето на всеки свършва, ама ...

К'во ще видим догодина, пенсионирането на Шумахер ? Той вече е за пенсия и кара като дядо, така че ... Формула 3000

 

 

Горкия Фисикела, горките рено, последните 7-8 състезания са на нивото на ферари....

Ти па, стига ! Как можеш да сравняваш невероятните Фераристи (3-то място ли бяха, браво като за тях :P ) със Световния Шампион :devil ? Та те са невероятни, нямат загуба (ъъъ, победа де :devil )

Фисикела, че не е много добър, не е, но чак да го сръвняваш с Ферари, то е жалко !

Link to comment
Share on other sites

Мда, Дядо КолАда супер много помага, той е навигаторът на Алонсо, ама ги дрънкаш едни ...

Нали Ферари са най-великите, нали Шумахер и той е най-добрия пилот, тогава как може някаксви си Рено и някакъв си млад испанец да победят, иначе толкова печелившите Ферари. Защо не си признаеш, че за нищо не стават тази година !?!  :angry: Или просто "Стара слава". К'вокато е печелил, браво, това не може да се оспори, но времето на всеки свършва, ама ...

К'во ще видим догодина, пенсионирането на Шумахер ? Той вече е за пенсия и кара като дядо, така че ... Формула 3000

Ти па, стига ! Как можеш да сравняваш невероятните Фераристи (3-то място ли бяха, браво като за тях  :P ) със Световния Шампион  :devil ? Та те са невероятни, нямат загуба (ъъъ, победа де  :devil )

Фисикела, че не е много добър, не е, но чак да го сръвняваш с Ферари, то е жалко !

Ти от футбол не разбираш, та от Ф1. :angry1 Бас ловя, че едно състезание от този сезон не си гледал. :wacko: Гледам си фен на Реал и на Роналдо? Кажи ми кво стана с тях? :wacko: :wir Ферари единствени карат от топ тимовете с Б. И преди да ми кажете за 1246654654891684616 път, че сами са си го направили ще ви кажа - направиха си го, но това им донесе световните титли от 99-04. Алонсо ще е Жак2. :sick

Дано вчера хубаво да сте видяли подаръците от страна на Макларън. :) Е догодина няма да е така. Ще има един отбор, който ще е №1 и това ще е Скуериа Ферари!

Но ти (а и останалите) едва ли ще разберете това което ще напиша:

1-во Двигателите на Макларън V8 :sick

2-ро Уиламс, Тойота и новият Ред Бул ще са с Б.

3-то С V8 болидите ще са по-бавни и разликата м/у гумите също ще се намали.

Вярвам, че през следвашия Б ще ни изненадат със своя нов продукт, както в Мото ГП този уикенд. :rolleyes:

А ако някой иска да разбере истинската причина за изоставането - тук.

Link to comment
Share on other sites

Не бяхте ли вие Фераристите дето ми обеснявахте че победата си е победа и шампионската титла си е титла независимо при кви обстоятелства.Ай сега като дойдохте на другия край ми разправяте обратното.Ми Шумахер е същия балуш хубаво че беше ФИА да го подпира и да не го наказват за изцепките му иначе и патки нямаше кой му даде да пасе :)

 

Ще ми кажеш ли кой друг пилот е отнесъл повече наказания във Формула 1 от Шумахер? 94-та сезона, го дисквалифицират заради нередовни планки, заради нередовно изпреварване на няколко пъти, и въпреки това печели титлата. През 97-ма му взеха второто място в генералното класиране. Не е културно да наричаш балуш най-добрия пилот във формула 1, по скоро трябва да изпитваш респект най-малкото от това че си му съвременник, защото ако не беше той, още 100 години щяха да възхваляват "великия" Фанджо, който ала-бала и незнам си какво, и онаковата пък щото така. В един форум прочетох "alonso vleze v istoriqta kato edin ot nai-nezasluzilite championi,to i na schumacher parvite championski titli ne bqha tolkova kalitarski kolkoto na tozi pilot ot sredna klasa "

 

А нямало смисъл а да си спомним миналата година когато Баричело водеше цяло състезание и хайде да пусне пред себе си великия Шумахер пък той нека после му се отплаша като се сменят на подиума ;) Ферари са жалки и ся те е яд за това че Макларън не са такъв отбор :)

 

Със или без тези спомени, пак ще си останат средняшки отбор Рено. След състезанието на Сан Марино, когато Шумахер беше на гърба на алонсо 15 обиколки преди финала, Рено по инерция с бавна кола и с отпадания на Макларън спечели това което имаше да се печели.

 

Хахахахахаха......На нивото на Ферари.Тва в сънищата ли ти беше.Обясни ми тогава като са на едно ниво кога тая година Ферари имат пол позишин???Или пък обясни ми кога Ферари спечелиха победа освен индианаполис когато имаще само 6 коли на пистат??Е Рено имат и полпозишъни и победи а Ферари нямат освен една подарена така че изобщо не са на едно ниво.Пък и като бяха едно ниво що Шумахер сега в Бразилия не изпревари Алонсо??Нали са на едно ниво.Не са много са жалки и слаби  :P

 

Ферари са слаби, няма две мнения, но въпреки това паметта ти изневерява и Шумахер има тръгване от първа позиция в Унгария.

 

Като за финал да ти кажа ли защо не Фисикела а Алонсо стана шампоан за коса тая година? Защото Фисикела цял сезон караше с една версия по-подобрен тестов болид, беше цял сезон като тест пилот по време на състезание, като чувал в празно ремарке. А също така се видя че монтоя по нищо не отстъпва на кичо.

Този сезон с какво беше по интересен от предишния, освен с чувала алонсо, който чакаше търпеливо без опасни маневри да отпадне тоя оня ? Същия като Жак, като Хил, като куп безславни шофиори... Най-добрите пилоти във формулата в момента като изключим Шумахер са: Монтоя, Бътън и Кичо. Това са агресивни пилоти които знаят как и кога да натиснат, а не чували като алонсо, возейки се да печелят. Видяхме последните състезания как Райконен подмина алонсо като малка гара неколкократно. Всъщност на какво се радва алонсо, на многото втори места, или на това че бе като в джордан, когато райконен мина покрай него?!

Link to comment
Share on other sites

Ти от футбол не разбираш, та от Ф1.  :angry1 Бас ловя, че едно състезание от този сезон не си гледал. :wacko: Гледам си фен на Реал и на Роналдо? Кажи ми кво стана с тях? :wacko:  :wir  Ферари единствени карат от топ тимовете с Б. И преди да ми кажете за 1246654654891684616 път, че сами са си го направили ще ви кажа - направиха си го, но това им донесе световните титли от 99-04. Алонсо ще е Жак2. :sick

Дано вчера хубаво да сте видяли подаръците от страна на Макларън. :)  Е догодина няма да е така. Ще има един отбор, който ще е №1 и това ще е Скуериа Ферари!

Но ти (а и останалите) едва ли ще разберете това което ще напиша:

1-во Двигателите на Макларън V8  :sick

2-ро Уиламс, Тойота и новият Ред Бул ще са с Б.

3-то С V8 болидите ще са по-бавни и разликата м/у гумите също ще се намали.

Вярвам, че през следвашия Б ще ни изненадат със своя нов продукт, както в Мото ГП този уикенд. :rolleyes:

А ако някой иска да разбере истинската причина за изоставането - тук.

1. Ти от коя планета падаш? Аз лично си спомням един сребърен шампион за 99 година...

 

2. От къде си наясно в какво състояние е V8 на Мерцедес? Почти сигурен бях, че ежедневно обикаляш заводите и водиш записки за производителноста, но сега вече няма съмнение!

 

3. Отново става въпрос как от Ферари разчитатат на това другите двигатели да са бавни, а не тяхния да е бърз. Свикнахте последните няколко години FIA да ви урежда шампионата и сега май няма кой да го направи, та хайде да се надяваме другите да са много слаби, та и ние и да вържем нещо...

Link to comment
Share on other sites

1. Ти от коя планета падаш? Аз лично си спомням един сребърен шампион за 99 година...

 

2. От къде си наясно в какво състояние е V8 на Мерцедес? Почти сигурен бях, че ежедневно обикаляш заводите и водиш записки за производителноста, но сега вече няма съмнение!

 

3. Отново става въпрос как от Ферари разчитатат на това другите двигатели да са бавни, а не тяхния да е бърз. Свикнахте последните няколко години FIA да ви урежда шампионата и сега май няма кой да го направи, та хайде да се надяваме другите да са много слаби, та и ние и да вържем нещо...

То не е к*р да ти го набият в главата, то е акъл.

Link to comment
Share on other sites

evil_smith, мисля, че ти е повече от ясно, че излизаш от рамките на нормалната дискусия.

 

Някой на теб да ти държи сметка от какво разбираш? Недей да държиш сметка на другите какво им е мнението, защото и ти и твоето приятелче ще си заминете от тоя форум заради това, че спорите по тоя начин. Още един такъв спор да видя от вас двамата и още едни такива неуважителни реплики и няма повече да поствате тук. Като не можете да общувате като нормални хора - няма да го правите.

 

Това са отнася за всички от тук нататък - максимални възможни наказания. Моля уважавайте мненията на другите потребители, ако не сте съгласни с тях - изложете фактите си, ако пак няма проблема - оставяте дискусията и толкова. Лесно и интелигентно, жалко, че някой очевидно не могат да го възприемат.

Link to comment
Share on other sites

evil_smith, мисля, че ти е повече от ясно, че излизаш от рамките на нормалната дискусия.

 

Някой на теб да ти държи сметка от какво разбираш? Недей да държиш сметка на другите какво им е мнението, защото и ти и твоето приятелче ще си заминете от тоя форум заради това, че спорите по тоя начин. Още един такъв спор да видя от вас двамата и още едни такива неуважителни реплики и няма повече да поствате тук. Като не можете да общувате като нормални хора - няма да го правите.

 

Това са отнася за всички от тук нататък - максимални възможни наказания. Моля уважавайте мненията на другите потребители, ако не сте съгласни с тях - изложете фактите си, ако пак няма проблема - оставяте дискусията и толкова. Лесно и интелигентно, жалко, че някой очевидно не могат да го възприемат.

 

фераристи кво да ги правиш.Те са кат пушачите няма ли ферари успехи подивяват както пушачите ако нямат цигари :)

Edited by MazataBG
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...