Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Вижте как се е бъгнал каунтдаун таймера. :D А и блитз_крииг не е ли Монза следващото състезание.Да се съберем за него а иначе имаше някакъв Клуб Ф1 в плд ама нз каде е.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Боже как можах да изпусна тази подробност. Аз съм грешник. Аааа бързо, дай ми спагетите да се самобичувам.

 

Абе имам предложение. Кво ще кажете да се съберем някъде в някое заведение където дават Ф1 и да гледаме ГП на Белгия.

 

Идеята за това нещо е перфектна но единсвеното място къде знам че със сигурност пускат Ф1 е в Дюуорса!!Само че аз май по това време на 4-ти няма да съм в Пловдив така че ако има такова нещо ще го изпусна :sick

Link to comment
Share on other sites

. Там колите са еднакви и се изпреварват на всеки завой. Или в ДТМ сериите.

 

..............А най-добрия пилот е Сена. Доказал го е. Някои от най-бързите му обиколки още седят при цялото развитие на автомобилите от неговата ера насам.

 

 

Е прав си и ти само лекинко да ти поясня че преди тези така големи глупости да влезнат за правила всяка година новите коли бяха с около 3 сек приблизително по-бързи на обиколка Става въпрос за обиколки за квалификация Лично съм гледал сравненията От 2 до 3 сек Та я пак ми кажи на коя по точно писта има рекорд

Сена си бил добър пилот но за времето си Може да си сравните даже сезон 94 Сена печели три пол-а ама победите отиват при слабия при този на който ФИА барабар с другите тимаве му правят победите ДЕМЕК М.ШУМАХЕР :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Следя формула 1 от 2000.Даже и се купувах до преди година клубф1.

Винаги съм бил за макларън(тогава хакинен).

А този да мата не си го спомням много много.

 

НЕ разбрах dewars-a li imate predvid.

Въпреки че съм отскоро в темата ще може ли и аз да дойда.

Edited by nakatak89
Link to comment
Share on other sites

Попринцип никой на никого не забранява ама аз лично предпочитам да гледам Ф1 в нас на спокойствие с по 1 2 бири с баща ми който естествено е ФЕРАРИСТ

Link to comment
Share on other sites

НЕ разбрах dewars-a li imate predvid.

Въпреки че съм отскоро в темата ще може ли и аз да дойда.

 

Демек същото имах предвид ;)

Link to comment
Share on other sites

Вижте как се е бъгнал каунтдаун таймера. :D  А и блитз_крииг не е ли Монза следващото състезание.Да се съберем за него а иначе имаше някакъв Клуб Ф1 в плд ама нз каде е.....

 

Ми ако има навити може Монца да скиваме.

 

Омръзна ми баща ми да мио ломоти Монтоя къв бил и защо. Дори и в стаята да си гледам пак... така че времем е за разнообразие. Е още навити...

 

И тва блиц явно ви затруднява. Митко, приятно ми е. :)

Link to comment
Share on other sites

А знайти ли че имам вечи 80% варн и 20% са заради сеигнатурата!

 

Аз още нямам. И не съм моддед. И дано да не спечеля няква промоция покрай тоя подпис. Е ще гледаме ли в неделя?

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм навит ама отивам малко на моренце си топна гъзинката и ще гледам Формулата на плажа с телевизор и коктеил в ръка :P :D B) Обаче след това следващия старт съм на линия в Пловдив и е гледаме :)

 

П.П.Аз съм Георги ;)

 

ЕДИТ:Аз още нямам Уорн ама нека ми лепнат ку трябва и без това от толкова време съм с 0% :) Нали е за каузата все пак :punk

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Aз няма смисъл да ви се предствям За гледането съм по надъхан с бащата в нас да си гледкам и аз съм още в групата с 0%WARN Ама в другия форум съм с БАН

Link to comment
Share on other sites

Ферари иска Кими и Валентино Роси

 

в. Топспорт, 2005-08-29 00:12:14

 

 

 

Световният шампион при конструкторите Ферари обяви плановете си за в близко бъдеще. Босовете на тима ще се опитат през 2007 да си осигурят услугите на финландеца Кими Райконен, настоящ пилот на Макларън-Мерцедес, и на шампиона при мотоциклетистите Валентино Роси.

 

Според непотвърдена информация Райконен има предварителен договор с "черните кончета". "Скудерията" предвижда специална подготовка за Валентино Роси, която ще бъде водена от третия пилот Марк Жене.

 

През следващия сезон Ферари ще заложи на Михаел Шумахер и Фелипе Маса. Договорът на седемкратния световен шампион изтича в края на 2006 г.Шефовете на Макларън-Мерцедес Рон Денис и Норберт Хауг сложиха край на спекулациите, че Пилето ще премине при "сребърните стрели".

 

Двамата обаче искат да задържат на всяка цена Кими Райконен. За целта на втория в генералното класиране и претендент за титлата ще му бъде увеличена заплатата със $7,5 млн. Така Кими ще получава $20 млн. на година и се нарежда веднага след Шуми ($35 млн.) по приходи във Ф1.

 

Кажете ми че това означава че ШУМИ няма да кара и развива колата на МКЛ Няма да е лошо да кара в един отбор с Кими и тогава ще видим кой колко може Може и да са много близко един до друг А е вероятно Шуми да сложи точка и на негово място да дойде Роси Ще бъде много интересно

Link to comment
Share on other sites

Ферари иска Кими и Валентино Роси

 

в. Топспорт, 2005-08-29 00:12:14

Световният шампион при конструкторите Ферари обяви плановете си за в близко бъдеще. Босовете на тима ще се опитат през 2007 да си осигурят услугите на финландеца Кими Райконен, настоящ пилот на Макларън-Мерцедес, и на шампиона при мотоциклетистите Валентино Роси.

 

Според непотвърдена информация Райконен има предварителен договор с "черните кончета". "Скудерията" предвижда специална подготовка за Валентино Роси, която ще бъде водена от третия пилот Марк Жене.

 

През следващия сезон Ферари ще заложи на Михаел Шумахер и Фелипе Маса. Договорът на седемкратния световен шампион изтича в края на 2006 г.Шефовете на Макларън-Мерцедес Рон Денис и Норберт Хауг сложиха край на спекулациите, че Пилето ще премине при "сребърните стрели".

 

Двамата обаче искат да задържат на всяка цена Кими Райконен. За целта на втория в генералното класиране и претендент за титлата ще му бъде увеличена заплатата със $7,5 млн. Така Кими ще получава $20 млн. на година и се нарежда веднага след Шуми ($35 млн.) по приходи във Ф1.

 

Кажете ми че това означава че ШУМИ няма да кара и развива колата на МКЛ Няма да е лошо да кара в един отбор с Кими и тогава ще видим кой колко може Може и да са много близко един до друг А е вероятно Шуми да сложи точка и на негово място да дойде Роси Ще бъде много интересно

 

Само мога да ви кажа, че тия циции Хауг и Денис си намериха майстора. Тия всички спекулации може да се окажат само премерен ход на Кими да си вдигне заплатата :laughing:

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Поръчах си стикери на Ферари от Шел и ми ги доставиха неска напълно безплатно. :P Ако искате ще потърся пак адреса и ще дам точен линк да си ги поръчате. Безплатно доставят на посочения адрес. :punk Ферари и Шел рулзззз. :)

Едит: Ето.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Доставката ли е безплатна или цялото е безплатно(нямам намерение да си взимам,но просто питам)?

Абсолютно всичко... и поръчката, и доставката, и стикерите. :punk Напълно безплатно. :punk :punk

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Предварително сори за офтопика.

Дайте да предложим друго нещо: Форума за Ф1 да си остане. А в раздела "Any other sport" да направят един подраздел "Моторни спортове" (както в GameZ има за Bulfleet) и вътре да наблъскат темите:

Формула 1, Ф1 залагания, Спортни коли, Мото ГП, ВРС, Рали Хеброс, Ф1 Квалификация, Оферта за Гп на Турция, Ф1 по Ринг тв платена. :)

Link to comment
Share on other sites

Господа млади и зелени имам едно предложение АЙДЕ ВСИЧКИ ЗАПАЛЯНКОВЦИ ДА СЕ РЕГНАТ ВЪВ ФОРУМА КОЙТО Е В ПОДПИСА НА МАЗАТАБГ АКО СМЕ ПОВЕЧЕ ЩЕ ИМА ПОВЕЧЕ ДИСКУСИЯ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...