Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Това ме подсеща и мен за още нещо:ЗАЩО заради Михаел,така гадно сринахте кариерата на Баричело?Той можеше да ви равива колата ,ама и на него му писна да го правите на маймуна и да пуска аванти  :angry1  на ,, ШАМПИОНА,,

 

 

Земи се стегни кой на кого е провалил кариерата Я ми кажи колко квалиф е спечелил Рубенс от както е във Ферари и колко е по бавен в момента при слабата им кола По РИНГ ТВ имаше страхотен коментар за тва че ако колата е великолепна тогава Шуми бие съотборниците си с малко около 2 3 десети а сега когато колата е зле се вижда кой е ТОП пилота и кой трабва да свири 2-ра цигулка

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Земи се стегни кой на кого е провалил кариерата Я ми кажи колко квалиф е спечелил Рубенс от както е във Ферари и колко е по бавен в момента при слабата им кола По РИНГ ТВ имаше страхотен коментар за тва че ако колата е великолепна тогава Шуми бие съотборниците си с малко около 2 3 десети а сега когато колата е зле се вижда кой е ТОП пилота и кой трабва да свири 2-ра цигулка

 

Ами да не мислиш, че това се дължи ИЗЦЯЛО на пилотските му умения? Вярно, че е по-добър, обаче от екипа смачкват Рубенс. Трули беше казал на Фисикела, да не почне да се чуди, ако неговата кола се чупи повече от тази на Алонсо. Точно затова харесвам Макларън, защото там няма насилсвтено лансиране на един от двамата пилоти. Е, сега Хуан "помага" :laughing: на Кими, но това е защото няма шанс да спечели титлата за себе си

Link to comment
Share on other sites

Стига сте го карали на благи спомени, че гледате формула 1 от няколко години ви личи по пубертетските изказвания.

 

 

Господин разбирач,би ли ми казал,гледал ли си как се състезават един срещу друг

Сена и Прост?Да не се окаже,че си гледал тези състезания на архив ,щото май е така и ми се струва ,че гледаш F 1 от там,когато Михаел премина във Ферари.Затова не ми говори за благи спмени,защото аз наистина имам спомени,но реални,а не на запис.

 

@DON_CHEFO,остава да кажеш,че когато беше при Еди Джордан и правеше невероятни неща,когато се състезаваше още великия Сена,и пилето беше в Бенетон,

Рубенс не доказа че има качества.Затова дойде при Ферари с надежда,обаче там го прецакаха.Затова моля те не ме занимавай с глупости.Че в Джордан пича правеше пол-позишън при условие че караха Сена и Шуми.

Edited by kenian
Link to comment
Share on other sites

По-скоро може да ме убедите, че Слънцето се върти около Земята, отколкото че Шуми не е най-великия завинаги!!!!!!!

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Щом си гледал толкова много състезания можеш да се сетиш кво е правил Шуми-побеждавал е естествено не както 2004 А през 94 първите 3 старта Сенна нямаше шанс

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Това беше още едно от преживяванията през тази година, които трябва да забравим колкото може по-бързо.

 

Аз съм сигурен, че ще можем, въпреки, че бях много ядосан вчера. Просто усетих, че беше наистина глупаво да отпадна при такъв напълно ненужен инцидент.

 

Днес, след като мина малко време, трябва да кажа, че състезанието така или иначе не би се развило по начина, по който се надявахме. Ние се надявахме дъждът да завали малко след началото на състезанието и по тозин начин да можем да се придвижим напред като използваме добре замислени решения при промяната на метеорологичните условия.

 

Но дъждът така и не заваля и състезанието така или иначе нямаше да се развие по начина, по който се надявахме. Мисля, че сигурно щяхме да успеем да запишем някакви точки и след като Хуан Пабло отпадна щях да увелича предмината си.

 

Но това така или иначе не би била главната ни цел. Освен това не обичам да използвам думите: ако, когато и може би.

Сега когато вашия лидер сам казва, че не е очаквал кой знае какво, ще има ли още глупави коментари? Достатъчно се начетох напред-назад, че можел да се качи на стълбичката... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сега когато вашия лидер сам казва, че не е очаквал кой знае какво, ще има ли още глупави коментари? Достатъчно се начетох напред-назад, че можел да се качи на стълбичката...  :lol:

 

Ми спри да четеш :angry1 Не е завършил не се знае какво можеше да стане И двигател можеше да му гръмни Опа тва е номер на МКЛ забравих :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Ми спри да четеш  :angry1 Не е завършил не се знае какво можеше да стане И двигател можеше да му гръмни Опа тва е номер на МКЛ забравих :devil  :devil  :devil

Хахахаха Чефо, ние не копираме бе... другите се опитват от нас...

 

А Макларънистите да не ми знаят много за Барикело, щото вие постъпихте по още по-противен начин с Дейвид. И при Мика, и по времето когато бяха с Кими в един тим. :angry: Все той вършеше работата тип "камикадзе цел М. Шумахер" и после най-нагло го освободихте. :angry: Затова не ми говорете как сме постъпили с Рубенс все пак ако не беше дошъл при нас намаше да има тези победи.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Идваш с някви епизодични постове през 3 месеца и почваш да се правиш на голям спец...ама не си.

 

Е аз ако трябва да чета постовете на куп метъл-глупаци като теб всеки ден, трябва да си посегна на живота. Защо не си направите един форум за хейтърите на ферари и да си обсъждате там хитри темички? Ако искаш и на арменския поп се оплачи, от тук нататъка си игнор.

 

 

@kenian

Рубенс не доказа че има качества.Затова дойде при Ферари с надежда,обаче там го прецакаха....Че в Джордан пича правеше пол-позишън при условие че караха Сена и Шуми.

 

Дойде с клауза в договора "втори пилот". Правел пол-позишън? Кажи ми друг пол на Баричело преди да дойде във ферари, освен един единствен път през 1997-8 ли беше не помня, като излезе на пистата преди да завали?

 

edit.Има и един през 94-та година, дето не съм го гледал B)

Edited by ThE_UfO
Link to comment
Share on other sites

Е аз ако трябва да чета постовете на куп метъл-глупаци като теб всеки ден, трябва да си посегна на живота.

 

Знайш ли кво...? Я вземи си посегни на живота най-добре, ще спестиш и моите и своите мъки ;)

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Щом си гледал толкова много състезания можеш да се сетиш кво е правил Шуми-побеждавал  е естествено не както 2004  А през 94 първите 3 старта Сенна нямаше шанс

 

 

Вярно,нямаше шанс :( и късмет на Имола

 

 

@kenian

Дойде с клауза в договора "втори пилот". Правел пол-позишън? Кажи ми друг пол на Баричело преди да дойде във ферари, освен един единствен път през 1997-8 ли беше не помня, като излезе на пистата преди да завали?

 

edit.Има и един през 94-та година, дето не съм го гледал  B)

 

Това е проблема-,,втори пилот,, обезмисля темата за Рубенс ;)

 

Пола през 94 не го видях,но самото състезание-да,и вярно,че още преди 1 завой

го минаха,това си беше постижение,с тази кола,да тръгне от първа редица при наличието на такива пилоти.Казах за тази тренировка,за да се види,че беше талант,но и той нямаше шанс да се развие :(

Edited by kenian
Link to comment
Share on other sites

Пола през 94 не го видях,но самото състезание-да,и вярно,че още преди 1 завой

го минаха,това си беше постижение,с тази кола,да тръгне от първа редица при наличието на такива пилоти.Казах за тази тренировка,за да се види,че беше талант,но и той нямаше шанс да се развие  :(

Добре де нали догодина ще е в БАР, ще го видим какво ще направи. :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Рубенс може да кара за Ферари но единствено съм го харесвал когато е под напрежение и трябва да гони някой Тогава става див звяр но иначе просто допълваше двойните победи на Ферари Но иначе никога няма да забравя какво напвари за Михаел през сезон 2003 Ето това е тимова подкрепа Гадна или не одобрявате или не А 2004 беше най-добрата в кариерата на Рубенс ;) B)

 

ЕДИТ: И сега нещо което научих САТО И ПИЦОНИЯ НАКАЗАНИ ама Сато го е отесъл по сериозно А сега пак ми кажете кой е виновен за катастрофата разбирачи Сато е наказан да стартира с 10 места по назад в състезанието за ГП на Бразилия Чуждата преса също осъжда Сато ТЪП ЖЪЛТУР :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: И сега нещо което научих САТО И ПИЦОНИЯ НАКАЗАНИ ама Сато го е отесъл по сериозно А сега пак ми кажете кой е виновен за катастрофата разбирачи Сато е наказан  да стартира с 10 места по назад в състезанието за ГП на Бразилия Чуждата преса също осъжда Сато ТЪП ЖЪЛТУР :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

 

Е през 94-та година Шумахер го дисквалифицираха на два пъти за нередовни елементи по болида (някаква планка и нов спойлер) цели 4 състезания не кара но това не му попречи да спечели титлата 94-та година! Както и некадърника Хил не успя да се възползва от това. Сато си е виновен, малко наказание му турнаха.

Link to comment
Share on other sites

Що не пишете в другия форум...

Link to comment
Share on other sites

Щтот са умни

 

btw The_Ufo не си прав пич.Ти като не си метъл или къвто и да е там аре блок игнор дел бан кик и сичко останало.Ми дай и аз така.Примерно не ме кефи аватара ти и аре ИГНОР

Edited by MazataBG
Link to comment
Share on other sites

Eдно е да е в отбора и да го прецакаш по най-гадния начин-ДА НЕ СЕ РАЗВИВА КАТО ПИЛОТ ПО НОРМАЛЕН НАЧИН.Докато с Ник-той си отиде в Уилиамс и ся си му е добре :D

Link to comment
Share on other sites

Може ли един въпрос Феновете на МКЛ викат че Барикело бил прецакан от ФЕРАРИ  Ами я ми кажете какво направи МКЛ с НИК ХАЙДФЕЛД а? :angry1

 

Аве ти продължаваш да се изказваш.... Какво дължи Макларън на Хайдфелд? Били имали уговорка нз си кво. Ти какво би направил? Да вземеш МОнтоя или Хайдфелд? Освен това най-вероятно тоя договор му е с Мерцедес, а те трябва да мълчат, при положение, че не могат да направят един двигател.

Link to comment
Share on other sites

Eдно е да е в отбора и да го прецакаш по най-гадния начин-ДА НЕ СЕ РАЗВИВА КАТО ПИЛОТ ПО НОРМАЛЕН НАЧИН.Докато с Ник-той си отиде в Уилиамс и ся си му е добре  :D

 

 

MMMMMMM ДА и аз почти така мислех ама не съвсем КАПИШ :devil :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аве ти продължаваш да се изказваш.... Какво дължи Макларън на Хайдфелд? Били имали уговорка нз си кво. Ти какво би направил? Да вземеш МОнтоя или Хайдфелд? Освен това най-вероятно тоя договор му е с Мерцедес, а те трябва да мълчат, при положение, че не могат да направят един двигател.

Ае стига си се заяждал, върни се на предишната страница и виж какво бях написал за Дейвид Култард.

Link to comment
Share on other sites

Щтот са умни

 

btw The_Ufo не си прав пич.Ти като не си метъл или къвто и да е там аре блок игнор дел бан кик и сичко останало.Ми дай и аз така.Примерно не ме кефи аватара ти и аре ИГНОР

 

Е кво ние тъпи ли сме. По тая логика ти трябва да си най-тъпия щот си админ. ;)

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Човече,май когато си гледал състезанията си мислел за нещо друго,нали?Били блъскали Шмахер 7-8 пъти,защо не кажеш,че няма старт в който да не е блъстнат.Че ако ще и с жигуле да са пилотите ,щом са пред него се борят за точки и странно защо за теб това е ала бала :confused  :confused

Е и?Дайте да му дадем на пича да си развява коня,а? :angry1

 

А за най-бързата триколка на света чувал ли си? Спа '98. Пак дъжд. Тъпото Култард се забива в Шумахер а той кара още една обиколко на 3 колела заради тъпия сблъсък, когато му се чупи предната лява гума. А Култард дори не е наказа за това. С това шансовете за титла още през '98 са се изпарили. И тук става за въпрос... Подарена ли беше титлата на Хакинен през '98.

Link to comment
Share on other sites

Е аз ако трябва да чета постовете на куп метъл-глупаци като теб всеки ден, трябва да си посегна на живота. Защо не си направите един форум за хейтърите на ферари и да си обсъждате там хитри темички? Ако искаш и на арменския поп се оплачи, от тук нататъка си игнор.

 

Виж кво бе простако Лепер може да е метъл глупак ама е такъв дето разбира. На теб сигурно тея постове са ти сефтето в тая тема. За 2 дена си седнал иси прочел един куп глупости и вече ди декламираш тука. Направи си форум и си пиши сам в него. Знаеш пък нас колко ни е :censored2: за теб. ние кат спорим тук поне се уважаваме. А ти дойде и почна патакламата. Така че или ще пишеш тук и ще ни уважаваш или се майносвай от темата ясно?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...