Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Е кво ние тъпи ли сме. По тая логика ти трябва да си най-тъпия щот си админ. ;)

 

 

А за най-бързата триколка на света чувал ли си? Спа '98. Пак дъжд. Тъпото Култард се забива в Шумахер а той кара още една обиколко на 3 колела заради тъпия сблъсък, когато му се чупи предната лява гума. А Култард дори не е наказа за това. С това шансовете за титла още през '98 са се изпарили. И тук става за въпрос... Подарена ли беше титлата на Хакинен през '98.

 

 

Виж кво бе простако Лепер може да е метъл глупак ама е такъв дето разбира. На теб сигурно тея постове са ти сефтето в тая тема. За 2 дена си седнал иси прочел един куп глупости и вече ди декламираш тука. Направи си форум и си пиши сам в него. Знаеш пък нас колко ни е :censored2: за теб. ние кат спорим тук поне се уважаваме. А ти дойде и почна патакламата. Така че или ще пишеш тук и ще ни уважаваш или се майносвай от темата ясно?

Аре пак ги нареди набързо. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Първо КЕФИ МЕ АВАТАРА НА ЕВИЛ

ВТОРО НЕ ХАРЕСВАМ МКЛ но нищо не мога да кажа за ЛЕПЕР щото не съм го виждал

Трето НЕ С ЛОШОТО БЕ ХОРА ПРАВЕТЕ ЛЮБОВ НЕ ВОЙНА Кой го казва само :)

Link to comment
Share on other sites

А за най-бързата триколка на света чувал ли си? Спа '98. Пак дъжд. Тъпото Култард се забива в Шумахер а той кара още една обиколко на 3 колела заради тъпия сблъсък, когато му се чупи предната лява гума. А Култард дори не е наказа за това. С това шансовете за титла още през '98 са се изпарили. И тук става за въпрос... Подарена ли беше титлата на Хакинен през '98.

 

Всъщност Шумахер се заби в Култард. Наистина Култард караше като първия идиот по средата и бавно, обаче пък не му работела лампата, за което не е виновен нито той, нито пилето. Така че според мен в тази ситуация не може да се говори със сигурност за виновник. Титлата не може да се твърди, че е подарена само от този сблъсък. Хакинен определено е (казвам бил, защото тва са далечни години и не си спомням, пък и не съм гледал тогава толкова често) доминирал през сезона. Ако една от двете му титли трябва да е по-спорната, това е тази от следващата година, защото Пилето пропусна голяма част от нея, а Хакинен трябваше да се справи само с Френцен в известен период от шампионата и с Ървайн, който трябва да се съгласите, че устата му е по-голяма от карането. От друга страна пък си беше голяма гавра не само с Мика, но и със спорта тая работа с дефлекторите. Все пак важното за мен е, че той спечели титлата и то по един по-красив и геройски начин.

 

btw, MazataBG онова за умните го казва с ирония....демек тия дето пишат тук са тъпите....не е тва точно така де, но няма значение :D

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

А за най-бързата триколка на света чувал ли си? Спа '98. Пак дъжд. Тъпото Култард се забива в Шумахер а той кара още една обиколко на 3 колела заради тъпия сблъсък, когато му се чупи предната лява гума. А Култард дори не е наказа за това. С това шансовете за титла още през '98 са се изпарили. И тук става за въпрос... Подарена ли беше титлата на Хакинен през '98.

Сигурен ли си, че си гледал състезанието? Защото М. Шумахер направо се вряза в Култард. И ми е чудно с колко акъл в главата след това реши да нахлуе в бокса на Макларън...

 

btw, MazataBG онова за умните го казва с ирония....демек тия дето пишат тук са тъпите....

Благодарим за добрите исказвания главно по мой и адрес на jozo.

Edited by shadowhand
Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си, че си гледал състезанието? Защото М. Шумахер направо се вряза в Култард. И ми е чудно с колко акъл в главата след това реши да нахлуе в бокса на Макларън...

Благодарим за добрите исказвания главно по мой и адрес на jozo.

 

Мисля че не. Пък и да съм го гледал си спомянм само как Шуми караше на 3 гуми към бокса. Бил съм на 8-9 години отде да помня. Може бе. Аз не съм казал че непременно мойта верссия трябва да е вярна.

Link to comment
Share on other sites

Добре де нали догодина ще е в БАР, ще го видим какво ще направи. :crazy:

 

Дано периода му в БАР да не се окаже като в Стюарт. :) Поне в БАР ще е ясно че ще се развива с много по-бързи темпове отколко във Ферари. Не ми се иска да го казвам ама Баричело наистина в една голяма част от времето прекарано във Ферари беше прецакван. Но имаше и хубави моменти като ГП на САЩ 2003. Когато Фераритата пресякоса заедно финала и Рубенс спечели. Имаше едно друго състезание но не помня кое при което Шумахер качи Рубиньо на почетната стълбичка символично. Май беше Нюрбургринг 2003. Както и да е. Колкото и прецакан да е Баричело без тая кариера във Ферари още шщеше да кара за тимове от калибъра на Джордан.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Че то Баричело няма накъде да се развива повече. Освен това ако не беше Ферари, кой пък щеше да му знае името на Баричело. И ако не караше във Ферари, как пък щеше да стигне до първата си изобщо победа във Формула 1. Чист късмет е, че на неговите години го взеха да кара в свестен отбор. Тука няма прецакване, всичко си е политика на тима и той е длъжен да я спазва.

Link to comment
Share on other sites

:angry1

Сигурен ли си, че си гледал състезанието? Защото М. Шумахер направо се вряза в Култард. И ми е чудно с колко акъл в главата след това реши да нахлуе в бокса на Макларън...

Благодарим за добрите исказвания главно по мой и адрес на jozo.

 

Aма ти сериозно ли го твърдиш тва Не му работила светлината не знам си кво МИ като си бавен олигофрен не се пречи в състезателната траектория :angry1 :angry1 Тогава времето беше лошо и щом не се виждало нищо и щом на тоя п :censored2: л светлината не му работела значи целия негов тим са виновни Абе те тия МКЛ свясна кола има ли ли са :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Благодарим за добрите исказвания главно по мой и адрес на jozo.

 

Аз разяснявам какво е казал друг, а не какво мисля аз! Пък и ти си използвал само част от цитата ми, изкарваш ме лош :laughing: Вие с Джозо сте хората, които уважавам най-много в тази тема (след мен разбира се :laughing: ..., е и Mazata също)

 

:angry1

 

Aма ти сериозно ли го твърдиш тва Не му работила светлината не знам си кво МИ като си бавен олигофрен не се пречи в състезателната траектория  :angry1  :angry1 Тогава времето беше лошо и щом не се виждало нищо и щом на тоя п :censored2: л светлината не му работела значи целия негов тим са виновни Абе те тия МКЛ свясна кола има ли ли са :angry1  :angry1

 

Да, светлината му наистина не работеше! И не е бавен олигофрен просто имаше нещо (не си спомням какво точно) и затова караше бавно. И кво значи тва, имали ли са свястна кола? А колата която сега скъсва ферарито с по няколко секунди на обиколка? Може да не държи много, обаче ферарито му диша праха, да не говорим, че имат и по-малко точки като цяло. Така че, единствения, който може да критикува Макларън е Джозо, защото неговия отбор бие засега! Допреди няколко години титлите на Ферари и Макларън бяха равни. Италианците взеха предимството след тази серия титли на Пилето (въпросната серия, заради която се изписаха десетки страници в тази тема)

Link to comment
Share on other sites

Аз разяснявам какво е казал друг, а не какво мисля аз! Пък и ти си използвал само част от цитата ми, изкарваш ме лош :laughing:    Вие с Джозо сте хората, които уважавам най-много в тази тема (след мен разбира се :laughing: ..., е и Mazata също)

Да, светлината му наистина не работеше! И не е бавен олигофрен просто имаше нещо (не си спомням какво точно) и затова караше бавно. И кво значи тва, имали ли са свястна кола? А колата която сега скъсва ферарито с по няколко секунди на обиколка? Може да не държи много, обаче ферарито му диша праха, да не говорим, че имат и по-малко точки като цяло. Така че, единствения, който може да критикува Макларън е Джозо, защото неговия отбор бие засега! Допреди няколко години титлите на Ферари и Макларън бяха равни. Италианците взеха предимството след тази серия титли на Пилето (въпросната серия, заради която се изписаха десетки страници в тази тема)

 

 

Взеха предимство за което МКЛ само ще си мечтаят Еми ти сам си го каза че колата им е чупена и не издържа по едно състезание а бързината ви е заради гумите а не заради "прекрасния" ви двигател

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Взеха предимство за което МКЛ само ще си мечтаят Еми ти сам си го каза че колата им е чупена и не издържа по едно състезание а бързината ви е заради гумите а не заради "прекрасния" ви двигател

 

Очевидно нищо не си схванал. Това предимство ще си го върнат Макларън в следващите няколко години, а Ферари тогава го взеха благодарение на ФИА. Това го повтарям за последен пък повече не ми се разправя. А как тогава и рено, и БАР и Тойота не могат да ни настигнат? Май не е само от гумите :D Аз казах, че тогава е имало нещо, а не че колата е счупена по принцип. Двигателя е пъти по-добър от фиата

Link to comment
Share on other sites

Вие с Джозо сте хората, които уважавам най-много в тази тема (след мен разбира се :laughing: ..., е и Mazata също)

"Интереса клати феса" - казъл народа.

 

Не ми знай много за Макларън щото вие с шасито от 2005 и двигателя за догодина давате с по 6сек на обиколка по-слаби времена, а Ферари с по 3сек. + Това изоставането ни се дължи и на галошите. Друго тревожно за вас е, че двигателчето ви е гръмнало във вторник и то доста атрактивно. :punk

 

Да ви попитам кой ви мачка през изминалите 6 години? И сега ако кажете, че пак 20 год няма да имаме титла.... :laughing: :laughing: :laughing: още следващия сезон:

1-во защото с по-бавното темпо то V8 разликата между гумите няма да е толкова голяма.

2-ро двигателя ви просто няма да издържа

3-то идват поне още 2 отбора при нас (Бриджстоун)

4-то Ред Бул са закупили Минарди и информацията която ще доставят на японците ще е в пъти по-точна.

 

Аз пък уважавам само DON_CHEFO и Blitz_krieg_1941. :evil :evil :evil :evil

Link to comment
Share on other sites

:angry1 :devil

Очевидно нищо не си схванал. Това предимство ще си го върнат Макларън в следващите няколко години, а Ферари тогава го взеха благодарение на ФИА. Това го повтарям за последен пък повече не ми се разправя. А как тогава и рено, и БАР и Тойота не могат да ни настигнат? Май не е само от гумите :D  Аз казах, че тогава е имало нещо, а не че колата е счупена по принцип. Двигателя е пъти по-добър от фиата

 

 

MMM Да точно това и аз си мислих За миг бях забравил че името на Ферари е ФИА-ФЕРАРИ И да ти кажа нещо на Силвъртсоун вече гръмна един от новите ви 8-ци Освен МКЛ и други тимове тестват с 8 цилиндрови двигатели ама там няма гръмнали така че тва предимство ще го видим само след няколко месеца :angry1 :devil

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

"Интереса клати феса" - казъл народа.

 

Не ми знай много за Макларън щото вие с шасито от 2005 и двигателя за догодина давате с по 6сек на обиколка по-слаби времена, а Ферари с по 3сек. + Това изоставането ни се дължи и на галошите. Друго тревожно за вас е, че двигателчето ви е гръмнало във вторник и то доста атрактивно. :punk

 

Да ви попитам кой ви мачка през изминалите 6 години? И сега ако кажете, че пак 20 год няма да имаме титла.... :laughing:  :laughing:  :laughing:  още следващия сезон:

1-во защото с по-бавното темпо то V8 разликата между гумите няма да е толкова голяма.

2-ро двигателя ви просто няма да издържа

3-то идват поне още 2 отбора при нас (Бриджстоун)

4-то Ред Бул са закупили Минарди и информацията която ще доставят на японците ще е в пъти по-точна.

 

Аз пък уважавам само DON_CHEFO и Blitz_krieg_1941. :evil  :evil  :evil  :evil

 

Успокоявайте се с Чефо колкото искате.

1. КОга стана такъв спец, че вече знаеш какви ще са последствията?

2. Дотогава има към половин година, за което време тия 3 секунди разлика могат да станат в полза на Макларън.

3. Те ще помогнат на Б, а не на жалката кола на ферари.

4. Ред Бул купуват Минарди =>повече пари в Минарди=> по-силен отбор=> още един отбор, с който да водите ожесточени битки :laughing:

 

Хаха смях я направи една справка то кога нямаме гръмнал двигател? :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

Ти май не правиш разлика между добър и издръжлив, а? Дай да ти напомня на кой принадлежат най-високите скорости този сезон....не е Ферари...повече клони към Макларън и Рено май...

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Успокоявайте се с Чефо колкото искате.

1. КОга стана такъв спец, че вече знаеш какви ще са последствията?

2. Дотогава има към половин година, за което време тия 3 секунди разлика могат да станат в полза на Макларън.

3. Те ще помогнат на Б, а не на жалката кола на ферари.

4. Ред Бул купуват Минарди =>повече пари в Минарди=> по-силен отбор=> още един отбор, с който да водите ожесточени битки :laughing:

Ти май не правиш разлика между добър и издръжлив, а? Дай да ти напомня на кой принадлежат най-високите скорости този сезон....не е Ферари...повече клони към Макларън и Рено май...

 

 

Дръжте си най-високите скорости и отпадайте 1 2 3 до 4 обиколки преди края :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ти май не правиш разлика между добър и издръжлив, а? Дай да ти напомня на кой принадлежат най-високите скорости този сезон....не е Ферари...повече клони към Макларън и Рено май...

Изстина ти гов*ото май а?

Ето

Кво ще кажеш не сме гърмяли двигател от Франция 2000 тва колко години са? Леле толкова сложен за теб въпрос... Извинявай, че затормозявам иначе плоския ти мозък. А вие от кога го правите това моторче V10 и пак дали има 1 месец от като не сте го гръмнали? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

3. Те ще помогнат на Б, а не на жалката кола на ферари.

Кво й е жалкото на Ф2005? Видяхте ли в Унгария? Като имаш що-годе конкурентни гуми. :D Може да ни победихте и с 30сек, но това пак се държи на изчерпването на ресурса на гумите в първата 1/3 от състезанието. :punk :punk

Да не говорим за Сан Марино. :devil :devil :devil

 

Едит: И не смятам, че след божествената F2004 Скудерията няма да съумее да направи болид който да е конкурентноспособен на другите. :pirate

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

им е чупена и не издържа по едно състезание а бързината ви е заради гумите а не заради "прекрасния" ви двигател

 

Aми двигателят наистина не беше от най-добрите след промените в правилника преди 2 години мисля,и сега го бива :D.А че и гумите помагат така си е,ама не само на нас а и на Рено :angry1

Edited by kenian
Link to comment
Share on other sites

Това се нарича чисто и просто завист. Какво се опитвате да докажете като плюете срещу Макларън? Или за вас единствения вариант да победите е когато другите имат проблеми?

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO го отнесе за това, което си позволи - обиди към юзърите. Успокойте се и ако ви е кеф да показвате простащината си - моля ползвайте PM. Там дори могат да ви отвърнат и така ще сте доволни...

 

DON_CHEFO 7 дни няма да може да поства, което значи, че същото + бонуси очаква всеки, който предпочете да загърби нормалната дискусия за сметка на обиди/обидни квалификации + спорене за спорта с цел заяждане.

 

ЕДИТ: Leper_Messiah е наказан със същото наказание. Ако забележите бъдещи обиди - пишете ми PM.

Edited by Dreamer
Link to comment
Share on other sites

Това се нарича чисто и просто завист. Какво се опитвате да докажете като плюете срещу Макларън? Или за вас единствения вариант да победите е когато другите имат проблеми?

Никой не плюе срещу Макларън просто оспорвам написаното от вас с факти, но защо като Лепер не е съгласен с мен започва да обижда. Предишния пост с който го провокирах е написан типично в негов стил. :)

 

Аве всички фереристи при Енцо!!!   Обаче се размазах когато се опита да блъсне и Вилньов на Херес '97 ама не стана!  А за данните предполагам, че са верни, просто няма причина да ги крият, все пак тва е спорт, а не студената война.

 

 

Пубер глупав. Я внимавай кви ги дрънкаш, тва не ти е като да псуваш майка си.

 

Извинявай "MACHO MAN". Това е форум, в който хората с интелект (от които очевидно ти не си) спорят с факти и доказателства а не си избиват комплексите с някви посредствени лафове.

 

Какво ще кажеш за миналата година, когато на една писта (не си спомням коя) Шумахер се завъртя и не можеше да тръгне и му помогнаха стюардите на пистата, което е забранено. Тази победа е 10 точки, а той спечели титлата с      2-3!!! Което означава, че ако я нямаше благословията на FIA, сега шампион за 2003 година щеше да е най-добрият от техническа гледна точка пилот - Кими Райконен!!!  Какжо ще ми кажеш по тоя въпрос, а?????

 

 

Разбрахме че мнението си е твое, обаче не разбрахме как твоя огромен и невероятно добре функциониращ мозък стигна до подобен извод. Сега, вярно е че Бътън е адски добър и това никой не го оспорва. Обаче не е по-добър от Кими и това го казва целия свят. Доказателство за това е, че Райконен имаше възможността да стане най-младия шампион в историята на ФОрмула 1. Отделен въпрос е, че с "вещата намеса" на ФИА това не се случи. Обаче умът ми не го побира (аз имам доста развито въображение без да звучи нескромно), как някой може да реши, че Алонсо е по-добър от Кими!!! Алонсо не става и за комбайнер, камо ли за Ф1. С нищо не го е показал, но всички останаха много впечатлени как завършил състезанието в Бразилия с нечовешката температура от 37,1 градуса. Стана национален герой и подобни превземки. Ако можеш да ме обориш с някакъв свестен, подчертавам дебело СВЕСТЕН аргумент, моля заповядай. За мен, а вярвам и за много други хора, включително K_PAX (тва дете много ги разбира :D ), твоите твърдения са безпочвени инсинуации!!!

 

Дримър, незнам сега пав ли съм или не? Не обижда ли на всеки пост? Според мен БАН му е малко. :angry:

 

Само да уточня, че Енцо Ферари е умрал още през 1988. Надявам се разбираш какво намеква в първия цитат. :angry:

 

А това са само 3 (три) цитата защото ако дам повече ти няма да им обърнеш внимание.

Дано този пост да не остане незабелязан.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...