Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Важното е че Рено пак поведохме в Шампионата при конструкторите...

Да това е важното. Всичко останоло са празни приказки.

Яд ме е, че Вилньов блъсна Монтоя, защото иначе положението можеше да доста по-различно. Ще тябва да разчитаме на последното състезание, за да вземем титлата :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

.....И ще я земем!
Не и ако Монтоя продължава да се пренавива по такъв начин.

 

 

Адаш, как може да кажеш, че Дорнбос е пречината за надминаването на Фисико? Кими му дърпаше по секунда и половина на обиколка.. наистина и на мен не ми се виждаше осъществимо, но явно може.

 

 

И Шумахер ако беше пенсия, то нямаше двамата претенденти да се мъчат толкова време зад него.

Link to comment
Share on other sites

И ако още някой има нахалството да ми твърди че Кими не може да кара.....значи е ПЪЛЕН ДЕБИЛ!!! Нали само Пилето може така от 17->1!!!!!!!!!!!! :D

 

ot Club-F1 форума :Ще изчакаме изявленията, разбира се, но засега ми се струва, че Фисикела имаше два проблема. Единия се казва Кими Райконен, а другия МакЛарън-Мерцедес. ТОЧНО КАЗАНО

 

Уффффф пишех си за утре и затва не съм философствал.

Та такаааааа... 17->1 нищо не е. Помня през 2002 как Шумахер в Малайзия направи 22->3 ама кой да ме слуша.

2-ро Яд ме е на Фисикела щот не можа да издържи още 2-3 километра Райконен.

3-то Шумахер въпреки резултата направи много добро състезание не защото от 14-ти отиде на 7-мо ами заради борбата с Кими и Галфонсо.

4-то. Сато днес успя да изпочупи колата на Баричело и замалко да го направи с един БАР. Скийте го само колко ламерски излезе от пистата на първия завой. От камерата в колта си пролича че е пилотска грешка.

5-то. Алонсо днес пак показа че преди всяко състезание си хапва от баничката с късмети. Пак си пролича тази година колите на Рено и МКЛ колко са бързи. Забелязах че всички изпреварвания които нас ни интересуваха ( първите 8 пилота ). Бяха на старт-финалната права. Но също така забелязах и някои нестабилности на S образните завои. С колата на Кими става въпрос.

Така че в Китай ако не се оправи тва занасяне на предницата ще има патаклама :lol:.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

изтрих малко постове, да не се чудите защо липсват

 

на двама-трима човека ще им се трият постовете в тази тема - да си пишат за формула1 в техния си форум.

причината е постоянните спорове, които пораждат тези потребители. те си знаят кои са...

 

към модераторите: не пускайте invisible постовете.

 

А той къде е? HTTP ERROR 404 няма такова животно... Маза ко стаа тоя път.

 

Да не забррявим 2000 Хокенхаим. :allien Това се казава от последен -първи, става въпрос за Барикело. :punk

 

Тва състезание е златно! Искам да си го сваля :P .

Link to comment
Share on other sites

Не и ако Монтоя продължава да се пренавива по такъв начин.

Адаш, как може да кажеш, че Дорнбос е пречината за надминаването на Фисико? Кими му дърпаше по секунда и половина на обиколка.. наистина и на мен не ми се виждаше осъществимо, но явно може.

И Шумахер ако беше пенсия, то нямаше двамата претенденти да се мъчат толкова време зад него.

 

Не твърдя че само това е причината за победата на Кими но това беше един от факторите.Разбира се Фисико настигна много изостанали пилоти и това също повлия ,но както казах такъв е живота но явно повечето хора не че неможеха да ме разберат а НЕИСКАХА!

 

Относно Монтоя много си прав адаш но явно само ти виждаш нещата обективно всички други са заслепени :)

 

evil_smith каза:

Да не забррявим 2000 Хокенхаим. alien.gif Това се казава от последен -първи, става въпрос за Барикело. punk.gif

 

Дримър, каква агресия насаждам с такива постове?И така ли насърчавате своите потребители? Като им триете постовете?

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Молба към Дриимър и останалите админи: Дайте право на Дон_Чефо и евил_смит да пишат в тази тема защото мисля че си зеха поука....пък ако забъркат соса пак пак им трии постовете

Link to comment
Share on other sites

na4i taka......6a se zadarjame v pita??? Ne vi li e sram 4e ste takiva drebni be!!!1vo nasrahte se ot kasmet a sq i tarikati go razdavate!!!! Jozo zasrami se-vij na kaf drebnqv tim simpatizira6

Link to comment
Share on other sites

na4i taka......6a se zadarjame v pita??? Ne vi li e sram 4e ste takiva drebni be!!!1vo nasrahte se ot kasmet a sq i tarikati go razdavate!!!! Jozo zasrami se-vij na kaf drebnqv tim simpatizira6

 

Кво дребнави бе??Нали си понесохме наказанието кво искаш да не мислиш че Райконен щеше да сечели.Един път СК скапа 15 секунди на Алонсо после о6те 5 секунди преднина.Кво се оплакваш и ние много изгубихме от тая СК.Да беше Райконен пред Фисико да влезне с кват скорост си иска така както беше ша чака пък и тва не мина безнакзано така че нямаш право се оплакваш!!!!

 

We are the champions който го е яд за нещо да хване ме поразкара малко.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ако може някой да каже защо Шумито и Монтоя отпаднаха няма да е лошо , че съм изпуснал този момент .

Link to comment
Share on other sites

A predi6nite startove....koi lap6ae kasmet!!! I ako 6te da ste si go ponesli FAKTA 4E GO NAPRAVI E VAJEN

 

 

6UMI se vratna dokato ima6e SC nz 6to a montoya nastapa edno.........par4e i si pree... kolata

Edited by MazataBG
Link to comment
Share on other sites

na4i taka......6a se zadarjame v pita??? Ne vi li e sram 4e ste takiva drebni be!!!1vo nasrahte se ot kasmet a sq i tarikati go razdavate!!!! Jozo zasrami se-vij na kaf drebnqv tim simpatizira6

 

1-во. Сато да го блъсне камион!

2-ро Маса да го блъснат 2

3-то Шуамхер ме разочарова ама много

Ква беше тая шахта на пистата бе ей! Алонсо пак е ял от баницата с късмети.

4-то Задържането в бокса беше признак на висш професионализъм в областта на идиотизма.

Състезанието беше яко особенно когато излизаше Саейфти кар-а. :)

Ще се въздържа да кажа тва което ми е вглавата щото админите ще ми се сърдят после.

Link to comment
Share on other sites

Ква беше тая шахта на пистата бе ей! Алонсо пак е ял от баницата с късмети.

 

Ивинявам се ама тоя път ша обидя някой.Само вие тук "специалисти" не признавате че Алонсо в това състезание беше недостижим.Как има много други хора Фенове и на Шумахер и на Макларън да твърдят че Рено и Алонсо си заслужиха титлата вие пак ша ми говорите за късмет.Ай не се занимавайте с глупости.Че ви е яд виждам ама не си мислете само как да се оправдавате.

 

Ако някой пита къде съм го прочел тва да ми пише на ПМ ще му дам линк да прочете и да види че не си измислям!!!!!! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ако може някой да каже защо Шумито и Монтоя отпаднаха няма да е лошо , че съм изпуснал този момент .

 

Монтоя спука гума, влезе смени я и след тва пак проблем с електрониката май.

А Шуми... Еми докато имаше сейфти кар, Вилньов нещо взе да се магари и Маса щеше да го задмине, но беше тръгнал да го изпреварва което е против правилата когато иам сейфти кар. Спря по средата на пистата заби спирачки и Шуми беше отзад. Явно и той е забил спирачки и се завъртя. Тва не се видя на записа но смятам че е заради тва. :blink: :huh:

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

jozo,честита победа,двойна :)

 

Мерси. :) Доказахме че заслужаваме титлата и както много хора мрънкаха че Алонсо станал шампион с по-малко победи да ме извиняват.Вече не е с по-малко победи :P

Link to comment
Share on other sites

Честито на Рено и Алонсо. Този сезон наистина си заслужиха титлите. МакЛарън сами са си виновни. Ако бяха спечелили конструкторската титла, нямаше да е заслужена. Толкова проблемна кола не заслужава награда!

Link to comment
Share on other sites

Честито на Рено и Алонсо. Този сезон наистина си заслужиха титлите. МакЛарън сами са си виновни. Ако бяха спечелили конструкторската титла, нямаше да е заслужена. Толкова проблемна кола не заслужава награда!

напълно съм съгласен! както казаха и коментаторите по ринг тв Рено са единствения отбор тази година, който заслужава титлата! единствено се радвам че сезона и този кошмар за Скудерията свърши!!!

Link to comment
Share on other sites

напълно съм съгласен! както казаха и коментаторите по ринг тв Рено са единствения отбор тази година, който заслужава титлата! единствено се радвам че сезона и този кошмар за Скудерията свърши!!!

 

 

не бъди сигурен...кошмара може и да продължи :)

Link to comment
Share on other sites

Хайде всички по-сериозни... Алонсо това състезание си спечели уважението. Мислите си, че ако Фисикела не беше забавил в бокса и хайде двойната...? Специално във Formula1 не съществува късмет, съществува перфектна подготовка. Може Алонсо да не беше с най-добрите качества тази година, но пилота символизира работата на целия отбор. Когато подготовката на Рено е по-добра от тази на Макларън и Ферари няма за какво да се сърдите.

 

И за мен Макларън не загубиха, Макларън спечелиха! Напредъка, който постигнаха този сезон беше много голям и съм щаслив, че дойде времето за него. Миналата година бяхме пети, а тази втори... това не е ли напредък за вас?

 

И стига сте обвинявали другите за катастрофите на любимеца ви. Вероятно е свикнал да е само в началото на колоната и сега това му идва трудничко. Е, този сезон може и да си е взел поука и 2006 да се научи как да изпреварва.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ето че вече гледаме към новия сезон - 2006!!! Колкото и да ни боли нас Фераристите следващата година с номер 1 на носа на болида няма да е Най-Добрия в историята на Ф1, а тазгодишния шампион Алонсо. Новините относно новия сезон вече започнаха да се появят! Най-важната от тях е че отборите отново ще могат да сменят гуми по време на състезанията!!! Не знам за вас, но на мен лично това повече би ми харесало, защото ще се увеличи скороста! Ето ви и линка - тук

 

EDIT: ПЪРВИЯТ ОТ НОВИТЕ ОТБОРИ ВЪВ ФОРМУЛА 1 НАЙ-ВЕРОЯТНО ЩЕ БЪДЕ СУЗУКИ Това обаче ще се потвърди официялно през декември от ФИА. Обаче е почти сигурно, че няма да има пречки пред Сузуки да застанат на старта на първото състезание през 2006! Те дори вече водят преговори с Такума Сато, който пак ще се спаси от изхвърляне от спорта, колкото и голяма опасност да е жълтия за останалите пилоти. :angry:

Edited by readou
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...