Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Абе ако го напънеш и Азиатек-а на Ероуз отпреди 4 години ще вдигне толкова, въпроса е да не си изплюе сегментите и буталата :laughing:  Не ми се вярва да работи на толкова дори и в квалификационен режим, камо ли в състезателен...АБСУРД.  м/у другото за 8-цилидровите важи ли правилото за и двигател на 2 уикенда, или отпада?

Този като гледам не си ги изплю. :bgrin: А иначе правилото да 1 двигетел за 2 състезателни уикенда си остава. :angry: Обаче отборите са предопредили ФИА, че това (да направят двигателя да издържа 2 състезания) ще им излезне 2-3 пъти по-скъпо в сравнение с това да имат 1 двигател за 1 уикенд. ;)

 

Кажи им ФИА и не ги обиждай повече. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

С оглед на идващите правила нищо чудно Минарди и Джордън да са №1 догодина.

Нищо не се знае, но просто нямат тази финансова възможност. Догодина Водещи ще са Ферари, Маклърън-Мерцедес, Тойота, БМВ и Уиламс-Косуърт.

Лепер, що не вземеш да ми редактираш този цитат? Даже ще ти одебеля грешката. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз май бях чул че има вероятрност правилото за гумите да отпадне ама не съм много сигурен Дано тва да се случи :)

 

Aми а дано отпадне и на мен не ми харесва изобщо че немогат да се сменят гуми :sick

 

Малко оффсега:Относно отделна секция за Формула 1 получих много красноречив отгвор да забравя такова нещо!! :sick Така че няма се промени хавата :sick

Link to comment
Share on other sites

Aми а дано отпадне и на мен не ми харесва изобщо че немогат да се сменят гуми  :sick

 

Малко оффсега:Относно отделна секция за Формула 1 получих много красноречив отгвор да забравя такова нещо!! :sick Така че няма се промени хавата  :sick

 

Вие пък сега. В цял свят няма дори едно списание, което да е само за Ф1, вие искате в някъв форум да има секция за спорт, от който се интересуват....4-5 човека.

Изключено е да има такова нещо, но секция за всички моторни спортове...защо не??? Даже смятам, че ще е много добре. То за скейт и бойни изкуства има....

Link to comment
Share on other sites

Вие пък сега. В цял свят няма дори едно списание, което да е само за Ф1, вие искате в някъв форум да има секция за спорт, от който се интересуват....4-5 човека.

Изключено е да има такова нещо, но секция за всички моторни спортове...защо не??? Даже смятам, че ще е много добре. То за скейт и бойни изкуства има....

 

Ами има секция Скаутсво която даже няма и 4 5 човека както казваш ти но все пак има такава простотия! :sick Или пък танци и маунтинбайк дето са с много по малко фенове от на Формула 1.Е тогава няма причина да няма такава секция и то си има де ама е препратка!!Просто се цели популяризиране на другия форум за това няма да има такава секция!!Демек се получва сблъсък на интереси!Ние искаме отделна секция ама не ни я дават щото трябва да се популяризира другия форум :sick

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ами има секция Скаутсво която даже няма и 4 5 човека както казваш ти но все пак има такава простотия! :sick Или пък танци и маунтинбайк дето са с много по малко фенове от на Формула 1.Е тогава няма причина да няма такава секция и то си има де ама е препратка!!Просто се цели популяризиране на другия форум за това няма да има такава секция!!Демек се получва сблъсък на интереси!Ние искаме отделна секция ама не ни я дават щото трябва да се популяризира другия форум :sick

 

Да направим виртуален митинг!!!

Link to comment
Share on other sites

Ами има секция Скаутсво която даже няма и 4 5 човека както казваш ти но все пак има такава простотия! :sick Или пък танци и маунтинбайк дето са с много по малко фенове от на Формула 1.Е тогава няма причина да няма такава секция и то си има де ама е препратка!!Просто се цели популяризиране на другия форум за това няма да има такава секция!!Демек се получва сблъсък на интереси!Ние искаме отделна секция ама не ни я дават щото трябва да се популяризира другия форум :sick

 

Еми редовните драскачи са: Аз, evil_smith, Don Chefo, Leper, Mazata, Shadowland, Jozo ( разбира се къде без него ). Ако забравя някой да ми прати ЛС ще го спомена почетно и ще му се извиня публично.

 

Нередовните, но които все пак се интересуват са: toti barabata, simbata, Fenix... Абе има още. около 10 човека сме. Пък и за кво да пишем в другия форум. там са меко казано МАЛОУМНИЦИ ( поне някои има и много интелигетни писачи ). Аз лично от тях за първи път чух че Шумахер дебютирал със ЗАУБЕР :lol: :lol: :lol: . Абе да се надяваме че в скоро време ще ни се чуе гласът.

Link to comment
Share on other sites

От колко време гледам тая тема-еее време е и аз да се включа.

Секция за формула1!!!

 

:) Май още един Макларънист се появи... Сложи си и едно по-големичко лозугче в подписа (ма не прекалено, за да няма варн)

Link to comment
Share on other sites

...Shadowland...

Принципно е shadowhand, но карай. ;)

 

Що се отнася до секцията - за какво ви е? Направи ли се такова нещо ще се пускат много теми, в които ще има по 2-3 отговора максимум. Пък и администраторите не ги интересува вие какво искате, а какво би се отразило добре за форума. ;)

Link to comment
Share on other sites

Една секция "Моторни спортове" хич няма да навреди. :) Да пуснем един пул, а?

 

Пусни няма да е лошо освен ако не ни го затворят :)

Link to comment
Share on other sites

Принципно е shadowhand, но карай. ;)

 

Що се отнася до секцията - за какво ви е? Направи ли се такова нещо ще се пускат много теми, в които ще има по 2-3 отговора максимум. Пък и администраторите не ги интересува вие какво искате, а какво би се отразило добре за форума. ;)

 

Както обещах... Съжалявам Shadowhand.

 

Искам да спомена почетно shadowhand.

 

Shadowland по ме кефи... :)

 

Хубаво де кво ся. Нищо лошо няма да си направим форумче. Тва че са малко писачите не ме интересува. Явно и във форума за скаутство не ги интересува. Има общо 218 поста. ние 218 поста ги правим само от караници. Във форума за танци са сигурно под 100 поста.

 

Пък и за кво рекламират другия форум като има около 2000 пренасочвания, явно когато сме се объркали и сме влезли там по погрешка.

 

Админите и модерите виждат че ония форум се посещава от 1 човек на ден а ние тука пишем кат за световно. Не е ли очеизваждащо че ние си предпочитаме тук и си искаме форум!

 

 

П.С. Къв виртуален митинг бе. Да направим революция ( да бе да с 10 човека революция :dry: )

Link to comment
Share on other sites

18-годишната ученичка Джени, която изкара десетина дни в прегръдките на пилота от Ф1 Фернандо Алонсо, се снима във видеоклип на групата "Готхард". Той ще бъде излъчен по MTV. Песента се нарича "Някога някъде". В клипа Джени показва охотно прелестите си. Само за четири седмици тя стана знаменитост в Германия. Ученичката побърза да сподели впечатленията си от участието в клипа пред “Билд”:

- Преживявянето е невероятно. Хората, с които работих, са професионалисти. Наистина съм развълнувана как ще се приеме участието ми в песента.

Сигурно не само на Джени й е интересно как се е представила в клипа.

 

Тоя Алонсо голям палавник бил бе! С 18 годишна...малеее. Ако още малко свали летвата може и в затвора да се озове :laughing: Джозо, как ще коментираш похожденията на своя любимец, а?

Link to comment
Share on other sites

Първо да ви се похваля Относно другия форум аз там отдавна съм с големия БАН Ама пука ли ми НЕЕ

Малко за Алонсо Ми аз познавам един адвокат ще му свърши работа когато започне делото палавник с палавник:) :)

 

Нека да кажа и за секцията нещо С цялото ми уважение ама щом има животно за колела,танци и скаутство що да няма и за най-популярния моторен спорт в света-Ф1

Link to comment
Share on other sites

Тоя Алонсо голям палавник бил бе! С 18 годишна...малеее. Ако още малко свали летвата може и в затвора да се озове :laughing:  Джозо, как ще коментираш похожденията на своя любимец, а?

 

ПЕРВЕРЗНИК! Между другото Джозо няма кво да коментира щото знаеш ли откога се знае Алонсо с коя ходи. Още не бяха тръгнали и вече се знаеше.

А иначе Алонсо е оправдан. Търси си наборки момчето. Да не е като ония педофил Еди Джордан.

Link to comment
Share on other sites

Тоя Алонсо голям палавник бил бе! С 18 годишна...малеее. Ако още малко свали летвата може и в затвора да се озове :laughing:  Джозо, как ще коментираш похожденията на своя любимец, а?

 

Ами момчето си пада по младички какво да го направя!! :tongue Ама няма лошо секи иска да чукне нещо младичко,свежо и готино :)

Link to comment
Share on other sites

Дано тая да му завърти главата,за да се завърти после тои от кими(не се убиждайте)

 

 

Имам проблем с лозунга-става ли да ми помогнете?

Edited by nakatak89
Link to comment
Share on other sites

Сега научих най-шокиращата новина - Шуми офицялно призна, че няма да поднови договора си със Ферари, а Кими ще го замени. Viva Schumi, Viva Ferrari. :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...