Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Ми сега по RTL нали правят компютърна симулация на стартовата решетка на нея КИМИ БЕШЕ 12 а не 2 май май пак си е гръмнал нещо щото на един забавен кадър пак показаха бял дим от колата на КИМИ

Почва вече да ме е яд за Кими. Вижда се, че е добър пилот, а МЕРЦЕДЕС да немогат да направят един свестен двигател. :angry:

 

http://www.formula1.com/race/result/742/22.html *

*Обърнете внимание на забележката.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Силвърстоун. Водачът в генералното класиране Фернандо Алонсо с Рено ще стартира от първо място утре в състезанието за Голямата награда на Великобритания на пистата “Силвърстоун”, 11-и кръг от световния шампионат във Формула 1. В квалификация испанецът спря хронометрите на 1:19,905 минути и по този начин изпревари с малко основния си конкурент за световната титла Кими Райконен (Финландия). Пилотът на Макларън-Мерцедес даде много добро време - 1:19,932 минути, и заедно с Алонсо беше видимо по-бърз от останалите състезатели. Както и във Франция преди седмица обаче той получи повреда в двигателя по време на свободните тренировки. Според правилника на ФИА това се наказва със смъкване 10 места по-назад в стартовата решетка. Така Райконен ще трябва да потегли едва 12-и. Вместо него от втора позиция ще стартира местният любимец Дженсън Бътън с БАР-Хонда, която постигна време от 1:20.207 минути. След него се нареди колумбийският пилот на “Сребърните стрели” Хуан Пабло Монтоя - 1:20,382 минути. Седемкратният световен шампион Михаел Шумахер с Ферари даде девето време, с 1,370 секунди по-слабо от това на Алонсо. Без време в квалификацията остана Тиаго Монтейро, който подобно на Кими Райконен смени двигателя на болида си след повреда и предпочете да не участва в квалификацията, а да стартира директно от последната позиция. Състезанието за Гран При на Великобритания е утре от 15 часа българско време.

Link to comment
Share on other sites

Почва вече да ме е яд за Кими. Вижда се, че е добър пилот, а МЕРЦЕДЕС да немогат да направят един свестен двигател. :angry:

 

http://www.formula1.com/race/result/742/22.html *

*Обърнете внимание на забележката.

Мен чесно казано не ми пука нито за КИМИ нито за АЛОНСО ИНТЕРЕСУВА МЕ единствено ШУМАХЕР и ФЕРАРИ Това че в момента не са толкова бързи колкото миналата година ме озлобява все повече и повече но и тази слаба форма ще отмине и тогава ПАЗИ СЕ НАРОДЕ

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Мен чесно казано не ми пука нито за КИМИ нито за АЛОНСО ИНТЕРЕСУВА МЕ единствено ШУМАХЕР и ФЕРАРИ Това че в момента не са толкова бързи колкото миналата година ме озлобява все повече и повече но и тази слаба форма ще отмине и тогава ПАЗИ СЕ НАРОДЕ

Чефо всичко е преходно: Победите на Шуми, Победите на Алонсо, на Кими и т.н. Между другото Ферари до колкото чух по РТЛ вече са отписали сезон 2005 :cry .

Link to comment
Share on other sites

Мен чесно казано не ми пука нито за КИМИ нито за АЛОНСО ИНТЕРЕСУВА МЕ единствено ШУМАХЕР и ФЕРАРИ Това че в момента не са толкова бързи колкото миналата година ме озлобява все повече и повече но и тази слаба форма ще отмине и тогава ПАЗИ СЕ НАРОДЕ

На това се казва кон с капаци. Не се обиждай, но ако единствения ти интерес към този спорт е само един пилот и нищо повече не говори добре. Гледай по-обективно на нещата.

 

Кими наистина е много добър и млад пилот и когато Шумахер прекрати участието си във Формула1(рано или късно това ще стане), Ферари и Рено трябва да се борят за него. Наистина е добър и не може да се отрече. Това, че не ви е изгодно той да печели не означава, че трябва да си затваряте очите са плюсовете му и да си намирате оправдания.

Link to comment
Share on other sites

Мен чесно казано не ми пука нито за КИМИ нито за АЛОНСО ИНТЕРЕСУВА МЕ единствено ШУМАХЕР и ФЕРАРИ Това че в момента не са толкова бързи колкото миналата година ме озлобява все повече и повече но и тази слаба форма ще отмине и тогава ПАЗИ СЕ НАРОДЕ

 

Като те гледам какво пишеш вече силно започвам да се замислям не са ли сега Ферари отбора на вечните надежди както наричаше Макларън!!Отначалото на сезона все чакахме следващото състезание да покажели колко са добри,после чакахме Ф2005 дето щеше да ни размаже,сега чакаме слабата форма пак да ни мачкате!!Е това няма да стане защото Ферари навлезе в криза и скоро няма лесно да се измъкне от нея!!Това е положението искате или не! :punk

 

@Евил защо написа в един от по-горните си постове че Алонсо е шампион в кавички!!Като гледам как се чупят пак двигателите на Макларън той е най-вероятния шампион за тази година ако недай си боже не стане нещо лошо!!Както се вижда Шумахер няма да има шанс да се бори за титлата защото колата ви е слаба :)

Link to comment
Share on other sites

Много жалко за Кими :cry дано вземе някоя точка все пак. А за Монтоя е време да стъпи на почитната стълбичка отново :)

 

 

ХААХахахахахахаха МОнтоя на почетната стълбичка. :lol: . Стегни се бе пич. Човека е с Макларън. Аз очаквам Фисикела и Трули да направят добро състезание.Наистина жалко за Шумахер. Доста е назад тоя път. Ясно е че Алонсо пак ще победи. Интересно е дали до края Кими ще може да направи нещо по въпроса. Макар че с такива измъчени и бъгави двигатвли много се съмнявам... Jozo, честито предварително.

Link to comment
Share on other sites

Почва вече да ме е яд за Кими. Вижда се, че е добър пилот, а МЕРЦЕДЕС да немогат да направят един свестен двигател. :angry:

 

http://www.formula1.com/race/result/742/22.html *

*Обърнете внимание на забележката.

 

1viq ferarist da kaje ne6to dobro za drug tim!

Link to comment
Share on other sites

ХААХахахахахахаха МОнтоя на почетната стълбичка. :lol: . Стегни се бе пич. Човека е с Макларън. Аз очаквам Фисикела и Трули да направят добро състезание.Наистина жалко за Шумахер. Доста е назад тоя път. Ясно е че Алонсо пак ще победи. Интересно е дали до края Кими ще може да направи нещо по въпроса. Макар че с такива измъчени и бъгави двигатвли много се съмнявам... Jozo, честито предварително.

Ами просто нямам думи при такъв забележителен коментар мога само да замлъкна... :devil

Link to comment
Share on other sites

Ай сега чефо и евил смит да ми разправят за скудерията кви били....В момента кончетата са ПЪЛНИ ИНВАЛИДИ! Иначе наистина много глупава грешка на Фисико. Блестящо представяне за пореден път на стрелите и ако не беше наказанието на Кими щеше да бие останалите с 30 сек.

Link to comment
Share on other sites

@Евил защо написа в един от по-горните си постове че Алонсо е шампион в кавички!!Като гледам как се чупят пак двигателите на Макларън той е най-вероятния шампион за тази година ако недай си боже не стане нещо лошо!!Както се вижда Шумахер няма да има шанс да се бори за титлата защото колата ви е слаба :)

Гледа ли състезанието?

 

Честета пабеда на всички от Макларън. Перфектно състезание. Много добро състезание за Алонсо от първи - втори "шампион" :laughing: :laughing: . Браво и на Кими, Фисикела е като часовник, на всяко състезание изгасва :lol: . Що се отнася за Ферари - състоянието е доста плачебно (то се видя двамата карат без никакво желание :( ). Пореден провал за БМВ. Трули е невероятно бърз :woot

 

Един съвет гледайте Мото ГП днес от 01:00 часа.

 

И адио Баричелоооо....

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Честита победа на Монтоя заслужи си е нека и се радва!!Добро състезание направи!! :)

 

Фенове на Ферари искам да ви попитам пак ли някой ви пречише сега та сте така бавни?? :confused Признайте си вече че грешката си е във вашия телевизор и че колата ви е слаба а не търсете вината другаде!! :punk

 

За това съсетезание аз може да съм най-ядосания защото този път Трули очевидно задържа Алоно и то в един от най-важните моменти когато трябваше да труба преднина!!Ако не го беше сторил вероятно можеше и да спечели но минало спечели Монтоя да му е честито :) Фисико и той се изложи като си загаси колата в бокса и това също много ме ядоса а тези точни трябваха на Рено в борбата за титлата при конструкторите :angry1

 

Едно не разбрах защото на Кими му трябваха тези бързи обиколко в края на състезанието?? :confused Ако кара така следващото състезание пак ще има проблеми с двигателя защото назорва колата си!!!

 

Мисля че Рено вече доказаха че са най-надежния тим,както се видя миналото състезание Алонсо спечели сега пак се бореше за победата без да има някакъв проблем!!Така че Ферари били най-надежните вече е минало!!Освен надежност трябва и бързина :)

 

@Blitz_krieg_1941 мерси предварително но сезона все пак още не е свършил!!Аз не бързам като колегите Фераристи да говоря предварително защото незнам какво може да стане да не дава господ!!На края ми стана много интересно коментатора на РТЛ как сравни битката между Рено и Макларън като Blitz krieg през втората светвна война :)

Link to comment
Share on other sites

На някой да му направи впечатление, че тая патка от Ринг ТВ говореше за Марио Илиен, а всъщност този на стълбичката беше Ейдриън Нюи? Тия окончателно ми паднаха в очите

Link to comment
Share on other sites

На някой да му направи впечатление, че тая патка от Ринг ТВ говореше за Марио Илиен, а всъщност този на стълбичката беше Ейдриън Нюи? Тия окончателно ми паднаха в очите

На мен доста от одавна :laughing: за това гледай РТЛ :)

Link to comment
Share on other sites

Ай сега чефо и евил смит да ми разправят за скудерията кви били....В момента кончетата са ПЪЛНИ ИНВАЛИДИ! Иначе наистина много глупава грешка на Фисико. Блестящо представяне за пореден път на стрелите и ако не беше наказанието на Кими щеше да бие останалите с 30 сек.

 

 

Еееееееее... Детска радост, плюнка в пликче. Една победа и голямата работа. Ферари може да са в криза, но това не ги прави инвалиди, щото тия "инвалиди" 5 години подред ви ритаха задниците наляво и надясно а през 2001 даже не успяхте да окажете съпротива. Ми то с такива бъгави двигатели кво искаш. МКЛ да бяха с Хонда пак щяха да направят нещо повече ( тогава става въпрос ). Както и да е. Радвайте се на победата защото друга такава едва ли ще има ( скоро ).

Link to comment
Share on other sites

Еееееееее... Детска радост, плюнка в пликче. Една победа и голямата работа. Ферари може да са в криза, но това не ги прави инвалиди, щото тия "инвалиди" 5 години подред ви ритаха задниците наляво и надясно а през 2001 даже не успяхте да окажете съпротива. Ми то с такива бъгави двигатели кво искаш. МКЛ да бяха с Хонда пак щяха да направят нещо повече ( тогава става въпрос ). Както и да е. Радвайте се на победата защото друга такава едва ли ще има ( скоро ).

Ми същото мога да кажа и на феновете на Ферари когато Мишо бие... или тогава може?

Link to comment
Share on other sites

Гледа ли състезанието?

 

Честета пабеда на всички от Макларън. Перфектно състезание. Много добро състезание за Алонсо от първи - втори "шампион" :laughing:  :laughing: . Браво и на Кими, Фисикела е като часовник, на всяко състезание изгасва  :lol: . Що се отнася за Ферари - състоянието е доста плачебно (то се видя двамата карат без никакво желание :( ). Пореден провал за БМВ. Трули е невероятно бърз  :woot

 

Един съвет гледайте Мото ГП днес от 01:00 часа.

 

И адио Баричелоооо....

 

Ми можеш да погледнеш в колко часа съм написал това нещо и тогава да ме питаш гледал ли съм състезанието!!

 

Прочети ми предния пост да разбареш какво мисля за състезанието!!

Link to comment
Share on other sites

Ми можеш да погледнеш в колко часа съм написал това нещо и тогава да ме питаш гледал ли съм състезанието!!

 

Прочети ми предния пост да разбареш какво мисля за състезанието!!

Много добре видях кога си го написъл сега след като ми отговори "да" осъзна, че Алонсо няма да е №1, нали?

Сполед мен шампиона ще е Кими.

 

 

И да не кажете "ти си като фурнаджийска лопата" това го казвам след като Ферари потвърдиха, че са отписали сезона.

Link to comment
Share on other sites

Ми същото мога да кажа и на феновете на Ферари когато Мишо бие... или тогава може?

 

Ми виж кво, при положение че "Мишо" нижеше победа след победа... ( разбирай 5-6 поредни, а тва не го може всеки пилот ). Разбирам, ако печелеше едно на 5 състезания тогава ще може да го кажеш, но при положение че преди си осигуряваше титлата още в средата на сезона, еми тогава трябва да си или супер заблуден или нищо да не разбираш от спорта за да го кажеш.

Link to comment
Share on other sites

Много добре видях кога си го написъл сега след като ми отговори "да" осъзна, че Алонсо няма да е №1, нали?

Сполед мен шампиона ще е Кими.

И да не кажете "ти си като фурнаджийска лопата" това го казвам след като Ферари потвърдиха, че са отписали сезона.

 

Няма такова нещо!!Пък и както казах аз не говоря предварително като вас!!!Кими изгърмя в 2 поредни състезания двигател така че нищо не се знае може и повече да няма проблеми ама може и да има !!Алонсо не спечели по няколко причини!!Както се видя Трули очевидно задържа Алонсо този път!!Щеше да има сблъсък между тях а не както в миналото състезание Шумахаре се влачеше отзад и на вас Трули ви беше виновен!!Точно в този момент трябваше да се трупа преднина а като му изядоха няколко секунди как да излезне преди Монтоя от бокса!!Също така Кими като се натискаше на Алонсо когато го изпревари!!Той си беше много по лек и това нещо го направи само и само защото Алонсо в същия момент преследваше Монтоя и Кими се намеси за да го забави!!Това си беше отборна тактика но съвсем в реда на нещата!!!Така 1е не взехме това състезание по ред причини ама в никакъв случай не сме загубили войната защото още сме на чело на класирането пък и Алонсо води с 27 точки пред Кими!!Има още състезания и нищо не се знаеосвен че тази година Ферари ще останат с пръст с в *** с голямото си самочуствие!!

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо!!Пък и както казах аз не говоря предварително като вас!!!Кими изгърмя в 2 поредни състезания двигател така че нищо не се знае може и повече да няма проблеми ама може и да има !!Алонсо не спечели по няколко причини!!Както се видя Трули очевидно задържа Алонсо този път!!Щеше да има сблъсък между тях а не както в миналото състезание Шумахаре се влачеше отзад и на вас Трули ви беше виновен!!Точно в този момент трябваше да се трупа преднина а като му изядоха няколко секунди как да излезне преди Монтоя от бокса!!Също така Кими като се натискаше на Алонсо когато го изпревари!!Той си беше много по лек и това нещо го направи само и само защото Алонсо в същия момент преследваше Монтоя и Кими се намеси за да го забави!!Това си беше отборна тактика но съвсем в реда на нещата!!!Така 1е не взехме това състезание по ред причини ама в никакъв случай не сме загубили войната защото още сме на чело на класирането пък и Алонсо води с 27 точки пред Кими!!Има още състезания и нищо не се знаеосвен че тази година Ферари ще останат с пръст с в *** с голямото си самочуствие!!

Айде, айде на вас се някой ви е виновен. :P

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да добавя че ако Шумахер в отчаяните си опити да изпревари Трули/поздрави на майка му/ Кими можеше да е втори ама....не се оплаквам!

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да добавя че ако Шумахер в отчаяните си опити да изпревари Трули/поздрави на майка му/ Кими можеше да е втори ама....не се оплаквам!

Нещо немога да свана ако Шуми... какво?? :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...