Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

mobo jalko 4e ne sme v palen sastav 6ot kat se varne Leper_Messiah ot selo stavame mnozinstvo 3ma ot McLaren 2ma ot Ferrari 1 ot Renault i ostanalite i te ne znaqt ot koi sa :D

 

Това го чувствам като лична обида. Тва че не се мяркам толкова често изобщо не означава че не знам повече от теб. Хващам бас че мога да те скъсам на всяква тема относно Ф1.

 

А за Ред Бул еми... жалко започнах с високи очаквания за тях именно защото Култард е в отбора.

 

Ааааа да и за Leper_mesiah еми тоя пич рядко казва нещо смислено, обикновенно само спори и си чеше езика. Смятам че евил смит и Джозо ще се съгласят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това го чувствам като лична обида. Тва че не се мяркам толкова често изобщо не означава че не знам повече от теб. Хващам бас че мога да те скъсам на всяква тема относно Ф1.

 

А за Ред Бул еми... жалко започнах с високи очаквания за тях именно защото Култард е в отбора.

 

Ааааа да и за Leper_mesiah еми тоя пич рядко казва нещо смислено, обикновенно само спори и си чеше езика. Смятам че евил смит и Джозо ще се съгласят.

 

Не само те и аз съм съгласен с тва Що се отася до РЕД БУЛ вие да се досещате как бяха Тойота в първия си сезон Нищо че РЕД БУЛ наследяват Ягуар А за ФЕРАРИ стига сте говорели че сами си правят лошото на края на сезона ще видим кой ще е световен шампион и как ще бъдат наказани отборите с МИШЛЕН

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ааааа да и за Leper_mesiah еми тоя пич рядко казва нещо смислено, обикновенно само спори и си чеше езика. Смятам че евил смит и Джозо ще се съгласят.

Не, не, не, не съм съгласен :) Личи си, че разбира от F1 пича, но е много, ама много заядлив и обижда, което хич не ми харесва. :angry:

 

Едит: В момента нямаме най-бързата кола, но имаме най-надежната, а вие с надежност неможе да се похвалите. :)

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Ааааа да и за Leper_mesiah еми тоя пич рядко казва нещо смислено, обикновенно само спори и си чеше езика. Смятам че евил смит и Джозо ще се съгласят.

 

Ами и аз не съм съгласен!!Пича си разбира от Формула 1!!Това че твоето мнение за този спорт не се доближава до неговото незначи че неговори смислени неща!!Просто много си изпуска нервите :)

 

Едит: В момента нямаме най-бързата кола, но имаме най-надежната, а вие с надежност неможе да се похвалите.  :)

 

Ами и Рено имат надежна кола според мен!!Повечето пъти когато отпадаха тази година беше пилотски грешки или някакъв друг инцидент!!Смятам че колата си ни е доста надежна!!

Link to comment
Share on other sites

Ами и Рено имат надежна кола според мен!!Повечето пъти когато отпадаха тази година беше пилотски грешки или някакъв друг инцидент!!Смятам че колата си ни е доста надежна!!

 

Това ще се провери Но според мен Реното е надежно в ръцете на АЛОНСО както и МКЛ в ръцете на КИМИ

Link to comment
Share on other sites

Това ще се провери Но според мен Реното е надежно в ръцете на АЛОНСО както и МКЛ в ръцете на КИМИ

Второто за съжаление е много вярно :( Разочаро0ван съм от Монти тоя сезон :( Очаквах много повече...

Link to comment
Share on other sites

Второто за съжаление е много вярно :(  Разочаро0ван съм от Монти тоя сезон :(  Очаквах много повече...

 

Наистина и аз очаквах повече от него. Е все още има време. Дано до края на сезона претендентите за титлата да станат 4-ма ( Шумахер Алонсо Монтоя и Кими естествено защото той сега е в перфектна позиция да атакува Алонсо и може да му я измъкне изпод носа). Все пакл до края всичко може да стане. Надявам се в Англия ( както почти всяка година ) да излезе някъв идиот на пистата да се посмеем малко :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Наистина и аз очаквах повече от него. Е все още има време. Дано до края на сезона претендентите за титлата да станат 4-ма ( Шумахер Алонсо Монтоя и Кими естествено защото той сега е в перфектна позиция да атакува Алонсо и може да му я измъкне изпод носа). Все пакл до края всичко може да стане. Надявам се в Англия ( както почти всяка година ) да излезе някъв идиот на пистата да се посмеем малко :lol: .

Офф/

Аз пък искам да влезне на пистата и да идлезне с краката напред, :bgrin: и да няма повече никога такива гнусни изпълнения :angry1 . А защо не в спора за титлата да не се включи и Рубенс шанс 1-50 но все пак.... :)

Link to comment
Share on other sites

Състезанието за Гран при на Великобритания във Формула 1 няма да бъде отменяно засега заради атентатите в Лондон. Новината беше официално съобщена от организаторите на надпреварата няколко часа, след като избухнаха взривовете в центъра на Лондон тази сутрин. Не е изключено обаче състезанието да бъде отложено или отменено, ако домакините не успеях да гарантират сигурността на феновете.

 

Мамка им терористи. Да трепат американците, и да ни оставят Великобритания поне за този уикенд. :angry1

 

Вързвам бас, че ако има състезание Ферари пак ще стартират с "черен нос". ;)

Link to comment
Share on other sites

Офф/

Аз пък искам да влезне на пистата и да идлезне с краката напред,  :bgrin:  и да няма повече никога такива гнусни изпълнения :angry1 . А защо не в спора за титлата да не се включи и Рубенс шанс 1-50 но все пак.... :)

 

Еми и аз искам Баричело да бъде претендент ама... и Монтоя го мразя много ама... ама поне може да кара. вече ги няма селските му изцепки от миналата година. :) Тва е хубаво.

Link to comment
Share on other sites

Мислех да пиша за формула 1, защото съм голям фен на този спорт, но като видях колко глупости са писани в тази тема се отаказах. Това може би е последният ми пост тук, защото не искам да ви развалям псуването и обидите. Ай с здраве както се казва ;)

 

ПС: моля не отговаряйте на поста ми - едва ли ще видя отговора ви.

Edited by Clades
Link to comment
Share on other sites

Офф/

Аз пък искам да влезне на пистата и да идлезне с краката напред,  :bgrin:  и да няма повече никога такива гнусни изпълнения :angry1 . А защо не в спора за титлата да не се включи и Рубенс шанс 1-50 но все пак.... :)

 

 

Е сега всички сме хора и всеки има някакви интереси недей така!!Ти не си господ да искаш някой си да умира или да живее :)

 

Мамка им терористи. Да трепат американците, и да ни оставят Великобритания поне за този уикенд.  :angry1

 

Вързвам бас, че ако има състезание Ферари пак ще стартират с "черен нос". ;)

 

Мисля че Ббитанците ще се справят и състезание ще ИМА!!!Както видяхме вчера те бяха бая организирани и готови за такива атентати така че невярвам да има проблем със сътезанието :)

 

Не се знае може и някой други отбори да са съричастни със случилото се не само Ферари ;)

 

 

Еми и аз искам Баричело да бъде претендент ама... и Монтоя го мразя много ама... ама поне може да кара. вече ги няма селските му изцепки от миналата година. :) Тва е хубаво.

 

За Монтоя специално бях казал и сега ще го повторя!!Специално тази година няма да е претендент за титлата защото просто му трябва време да се напасва в отбора!!Защото в Макларън е коренно по различно отколкото при строгия Франк Уилямс!!

 

Колкото до Баричело никога не ми е харесвал като пилот и още по малко защото мисля че не е кой знае колко дбър!!Щом до преди 1 2 години натискаше и газта и спирачката с десния си крак а не да използва и двата говори много лошо за него!!Сега този проблем го оправи но пак не ми харесва !!

 

Мислех да пиша за формула 1, защото съм голям фен на този спорт, но като видях колко глупости са писани в тази тема се отаказах. Това може би е последният ми пост тук, защото не искам да ви развалям псуването и обидите. Ай с здраве както се казва ;)

 

ПС: моля не отговаряйте на поста ми - едва ли ще видя отговора ви.

 

Ами аз все пак ще ти отговоря защото съм обеден че ще погледнеш пак!!Ще кажа само едно нещо като нямаш мерак не пиши!!Ние тук си спорим и това ни харесва ти като неискаш не пиши :)

Link to comment
Share on other sites

Не се знае може и някой други отбори да са съричастни със случилото се не само Ферари ;)

Честно казано надявам се и други тимове да се включат. :( Но от това което видях след 11 Септември и след смъртта на Папата само Ферари бяха с черни носове. И Ярно Трули беше написъл на каската си "Благодаря ти Папа", но само това надявам се Макларън и БАР да направят нещо все пак са Английски тимове.

Link to comment
Share on other sites

Честно казано надявам се и други тимове да се включат. :( Но от това което видях след 11 Септември и след смъртта на Папата само Ферари бяха с черни носове. И Ярно Трули беше написъл на каската си "Благодаря ти Папа", но само това надявам се Макларън и БАР да направят нещо все пак са Английски тимове.

 

Е за папата само Ферари си сложиха такова нещо защото все пак те са италианците пък и не всички са каталоци!!!Не мен лично ми беше писнало да слушам по ТВ-то само за папата!!То беше ясно че ще почине човека незнам какво толкова мълчаха там онея с капите де да ги знам как се казват!!Пък и мен какво ме засяга папата аз сум православен!!Докато тероризма засяга всички така че мисля че много отбори ще се съпричастни :)

Link to comment
Share on other sites

Честно казано надявам се и други тимове да се включат. :( Но от това което видях след 11 Септември и след смъртта на Папата само Ферари бяха с черни носове. И Ярно Трули беше написъл на каската си "Благодаря ти Папа", но само това надявам се Макларън и БАР да направят нещо все пак са Английски тимове.

Ще направят, няма начин. И всички останли ще направят :)

Колкото до Монтоя, казах, че съм разочарован от него, защото очаквах да се бори за титлата, а не виждам това да става :angry: Е, може би наистина му трябва време да свикне с новата за него обстановка в Макларън, а и освен това пропусна цели две състезания(така и не разбрах защо :blink: )

Link to comment
Share on other sites

Mi otnosno tva s sapri4asnostta McLaren si imat dostata4no 4erno po kolite si.A Ferrari 6a startirat i bez reklami ne samo s 4erni nosove :) .Ina4e vie kak komentirate 2te trnirovki za men rezultatite sa o4akvani s izklu4enie na Renault.KVO IM STANA NA TEQ HORA BRE.TE TUKA PO ZLE I OT FERRARI(JOZO OBQSNI NI 6TO E TAKOVA PREDSTAVQNETO IM)

Link to comment
Share on other sites

За мен резултатите са очаквани :) За днес очаквам пол-позишън за Макларън :P

 

Очаквай си. Според мен Рената ще стартират от 1-ва и 2-ра. За Трули не съм много сигурен как ще се представи но очаквам пол-позишън за Алонсо. Шумахер според мен ще стартира 3-ти или 4-ти. Интересно дали Монтоя ще се вмести в първите 8. Съмнява ме. С тоя лай*ян МКЛ съвсем се прецака тоя човек :)

Link to comment
Share on other sites

Mi otnosno tva s sapri4asnostta McLaren si imat dostata4no 4erno po kolite si.A Ferrari 6a startirat i bez reklami ne samo s 4erni nosove :) .Ina4e vie kak komentirate 2te trnirovki za men rezultatite sa o4akvani s izklu4enie na Renault.KVO IM STANA NA TEQ HORA BRE.TE TUKA PO ZLE I OT FERRARI(JOZO OBQSNI NI 6TO E TAKOVA PREDSTAVQNETO IM)

 

Ми и аз незнам точно но ми се струва че е така защото явно не са направили точните настройки!!До днес в квалификацията има още тренировки при които мисля че ще намерят точните настройки :)

 

Едит:На първата квалификация днес Алонсо е втори на половин секънда след Кими значи както мислех постепенно напипва настройките и може да спечели и пол-позишъна днес :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Не знам ама рената май не баха стартирали в 1-та тренировка може би да си пазят двигателите И какво толкова им се чудите то това все пак са тренировки и всеки си тества или пробва различни неща в 3 часа БГ време е квалиф. Гледайте я по РТЛ

Link to comment
Share on other sites

Честито jozo, честито и на финовете на Макларън, утре ще е много интересно, и ще съм любипитен дали "шампиона" Кими ще се пребори с "шампиона" Алонсо. Да не пропусна и скудерията, леко съв разочарован, можеше много повече ама това е.

 

Според мен в началото Алонсо ще дръпне на Кими, Трули очаквано ще бави Баричело и останалите, а Шуми ще се бави доста зад брат си.

Link to comment
Share on other sites

Честито jozo, честито и на финовете на Макларън, утре ще е много интересно, и ще съм любипитен дали "шампиона" Кими ще се пребори с "шампиона" Алонсо. Да не пропусна и скудерията, леко съв разочарован, можеше много повече ама това е.

 

Според мен в началото Алонсо ще дръпне на Кими, Трули очаквано ще бави Баричело и останалите, а Шуми ще се бави доста зад брат си.

 

Не бързай да честитш когато МКЛ се научат да правят двигатели който да не им гърмят тогава Кими ще стартира ВТОРИ Ти беше прав че може да нямаме най-бързата кола но пък имаме най-надежната кола Кими е наказан 10 места а Рено не се появиха на 1-та свободна трениравка за да си щадят двигателите

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Не бързай да честитш когато МКЛ се научат да правят двигатели който да не им гърмят тогава Кими ще стартира ВТОРИ Ти беше прав че може да нямаме най-бързата кола но пък имаме най-надежната кола Кими е наказан 10 места а Рено не се появиха на 1-та свободна трениравка за да си щадят двигателите

Това не беше ли з аминалото състезание?

Link to comment
Share on other sites

Ми сега по RTL нали правят компютърна симулация на стартовата решетка на нея КИМИ БЕШЕ 12 а не 2 май май пак си е гръмнал нещо щото на един забавен кадър пак показаха бял дим от колата на КИМИ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...