Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Какво пък се оплаквате чак толкова много немога да разбер???? :confused :confused :confused Вие незнаете ли че това си е състезание и че има други коли на пистата!!Е може да ви се иска да има само 6 болида и да ви подаряват победи ама не всеки път е така!!Нали ме убеждавате че Ф2005 имало голяма бързина е ако е има значи Шуми щеше да изпревари трули!!Пък и нали пилето бил най-великия!!Ако беше такъв един "смотаняк" Трули(както се опитвате да го изкарате) не би бил пречка за него за да го изпревари!!И Ф2005 също така ако беше хубава кола на Шумахер нямаше да му се налага така да отваря завоите за да я охлажда!!Ако Ферари си бяха свършили работата да си направят хубаво охлаждане нямаше да има подобен проблем!!Така че не изкарвайте другите виновни а си гледайте във вашата паничка :punk

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какво пък се оплаквате чак толкова много немога да разбер???? :confused  :confused  :confused Вие незнаете ли че това си е състезание и че има други коли на пистата!!Е може да ви се иска да има само 6 болида и да ви подаряват победи ама не всеки път е така!!Нали ме убеждавате че Ф2005 имало голяма бързина е ако е има значи Шуми щеше да изпревари трули!!Пък и нали пилето бил най-великия!!Ако беше такъв един "смотаняк" Трули(както се опитвате да го изкарате) не би бил пречка за него за да го изпревари!!И Ф2005 също така ако беше хубава кола на Шумахер нямаше да му се налага така да отваря завоите за да я охлажда!!Ако Ферари си бяха свършили работата да си направят хубаво охлаждане нямаше да има подобен проблем!!Така че не изкарвайте другите виновни а си гледайте във вашата паничка  :punk

Абе то и Макларъна уж вървеше пък като изпревари Вилньов въртя на равна дистанция след Маса докато и той не влезна в бокса.

Сега ще ви отговоря във ваш типичен стил:

"Връщам си думите назад, кой е казъл, че Макларъна не върви? Та Кими се движеше с равно темпо със Заубера пред него, хич не изостана, наистина шампионски болид :woot ".

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Абе то и Макларъна уж вървеше пък като изпревари Вилньов въртя на равна дистанция след Маса докато и той не влезна в бокса.

Сега ще ви отговоря във ваш типичен стил:

"Връщам си думите назад, кой е казъл, че Макларъна не върви? Та Кими се движеше с равно темпо със Заубера пред него, хич не изостана, наистина шампионски болид :woot ".

 

Е сега ако можиш да ми дешифрираш какво написа ще е добре че нищо не разбрах ???? :confused :confused :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Е сега ако можиш да ми дешифрираш какво написа ще е добре че нищо не разбрах ???? :confused  :confused  :confused  :confused  :confused

 

Макларън MP4/20 шампионски болид

 

Темпо Макларън MP4/20 = Темпо Заубер C24 - Мога и да ти го нарисувам ако искаш :)

 

Едит: Не разбираш какво съм написъл, защото просто не искаш да разбереш.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Темпо Макларън MP4/20 = Темпо Заубер C24 - Мога и да ти го нарисувам ако искаш  :)

 

Едит: Не разбираш какво съм написъл, защото просто не искаш да разбереш.

 

1.Не си казал в кой стил се изразяваш,защото аз никога не съм писал в такъв стил!

2.Това със стила аз го използвах за първи а май на теб не ти се отдава!!

3.Ако го бях разбрал нямаше да си правя труда да пиша нов пост!

4.Заубера на Вилньов е доста по назад от Кими и е затворен мисля с 1 обиколка така че примера съвсем не е точен!

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Jozo ще ви видим вас в Амглия когато ще сте в ролята на Ферари-със стар двигател и т.н и моля спри да говориш за оная победа с 6 болида щото е тъпо и изтъркано И тази победа е факт благодарение на глупостта на М.

Link to comment
Share on other sites

Jozo ще ви видим вас в Амглия когато ще сте в ролята на Ферари-със стар двигател и т.н и моля спри да говориш за оная победа с 6 болида щото е тъпо и изтъркано И тази победа е факт благодарение на глупостта на М.

не,

тази победа е факт благодарение на наглостта на Ф.

нали нямаше да се заяждаме?

Link to comment
Share on other sites

Ама в крайна сметка е победа колкото и да не ни се ще!

 

E тва е пъевия човек фен на друг отбор който да каже че победата си е победа Проумейте го МОБО до колкото разбирам искаш да кажеш че Ферари са нагли Ми да те не се съгласиха за така наречения шикан нито за доставка на гуми ама то тия неща са лекинко особено второто против гадните правила Така че не виждам пък сега какво лошо съм казал :angry1

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

не,

тази победа е факт благодарение на наглостта на Ф.

нали нямаше да се заяждаме?

Какво искаш да кажеш с това Ф? Може би Ферари? Ако е така моля те както ние изписваме отборите с целите им имена, така ги изписвай и ти. :)

Link to comment
Share on other sites

...... Така че не виждам пък сега какво лошо съм казал :angry1

не съм отрекъл победата. радвайте й се. провокира ме с изказването за глупостта на М, все едно само те са били причина за победата на Ф. Ф победиха на инди освен със собтвената си наглост, а заедно и с тази на Заубер и Минарди (между другото м=минарди или м=макларън, че не става ясно :confused ), както и с помощта на свръхпредпазливостта (добре де страха да поемат отговорност за смъртта на пилоти) на Мишелин (или пък си искал да кажеш м=мишелин? :confused ).

хайде да не задълбаваме в тези работи. имате си поредните точки, за които догодина ще ме убеждавате, че са честно спечелени в реално и равностойно състезание и че ш. е най-великия пилот а ф. са непобедими и т.н. казуса на тва състезание ние с теб не можем да го решим и предлагам да спрем да се дърлим, а?

Link to comment
Share on other sites

не съм отрекъл победата. радвайте й се. провокира ме с изказването за глупостта на М, все едно само те са били причина за победата на Ф. Ф победиха на инди освен със собтвената си наглост, а заедно и с тази на Заубер и Минарди (между другото м=минарди или м=макларън, че не става ясно  :confused ), както и с помощта на свръхпредпазливостта (добре де страха да поемат отговорност за смъртта на пилоти) на Мишелин (или пък си искал да кажеш м=мишелин? :confused ).

хайде да не задълбаваме в тези работи. имате си поредните точки, за които догодина ще ме убеждавате, че са честно спечелени в реално и равностойно състезание и че ш. е най-великия пилот а ф. са непобедими и т.н. казуса на тва състезание ние с теб не можем да го решим и предлагам да спрем да се дърлим, а?

Поправка не Заубер, а Джордан. :) И да :hump: "вкарам" малко яснота:

М - Мишлен

Б - Бриджстоун

Ферари си е Ферари

Макларън си е Макларън

Рено си е Рено и т.н.

 

Явно не следиш темата редовно (не се обиждай), от две-три страници (а може и повече) пишем "М" за Мишлен и Б за Бриджстоун. :)

Link to comment
Share on other sites

не съм отрекъл победата. радвайте й се. провокира ме с изказването за глупостта на М, все едно само те са били причина за победата на Ф. Ф победиха на инди освен със собтвената си наглост, а заедно и с тази на Заубер и Минарди (между другото м=минарди или м=макларън, че не става ясно  :confused ), както и с помощта на свръхпредпазливостта (добре де страха да поемат отговорност за смъртта на пилоти) на Мишелин (или пък си искал да кажеш м=мишелин? :confused ).хайде да не задълбаваме в тези работи. имате си поредните точки, за които догодина ще ме убеждавате, че са честно спечелени в реално и равностойно състезание и че ш. е най-великия пилот а ф. са непобедими и т.н. казуса на тва състезание ние с теб не можем да го решим и предлагам да спрем да се дърлим, а?

 

Точно това означава М Виж аз не съм съм се заел да втълпявам на никого че Шуми е най-добрия То този факт го знае цял свят това че някой иска да ме дразни като го отрича негов си проблем Аз не знам дали извън БГ има такива които да казват че Шуми не става за нищо Помисли си и пак ми отговори И още нещо няма никва причина за кавги

 

Едит: моя пост и този на Еvil_smith бяха пуснати по едно и съшщо време и за тва се дублират

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Дон_Чефо относно стария мотор на Рено бих казал че няма да има никакъв проблем!!Алонсо показа че може да реди и поредни победи и Двигателя му да издържа докато Ферари не са доказали тази година нищо освен че колата им е кофти!!Така че ако няма други проблеми немисля че Алонсо ще има проблеми с двигателя!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам но ми се струва че мерцедес пак почнаха да прават гърмящи двигатели и ме е страх за стареца на Кими.Дано да е бил просто 1 дефектна бройка :D

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам но ми се струва че мерцедес пак почнаха да прават гърмящи двигатели и ме е страх за стареца на Кими.Дано да е бил просто 1 дефектна бройка :D

 

ДАНО НЕ Е :D :devil

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Аз не знам но ми се струва че мерцедес пак почнаха да прават гърмящи двигатели и ме е страх за стареца на Кими.Дано да е бил просто 1 дефектна бройка :D

 

Това ще си проличи най-добре в неделя :D

Link to comment
Share on other sites

Е вие ся само лошото мислите за МакЛарън :angry:

споко, ние им го връщаме тъпкано кат мислим трижди по-лошо за ферари, макар че няма нужда - те сами се справят с провалите.

колкото до м=мишлен, не бях сигурен, защото често си мените съкращенията :P

а моя тазгодишен фаворит (РЕДБУЛ) ме ядосва - само едно интересно състезание направи.

Link to comment
Share on other sites

mobo jalko 4e ne sme v palen sastav 6ot kat se varne Leper_Messiah ot selo stavame mnozinstvo 3ma ot McLaren 2ma ot Ferrari 1 ot Renault i ostanalite i te ne znaqt ot koi sa :D

Link to comment
Share on other sites

споко, ние им го връщаме тъпкано кат мислим трижди по-лошо за ферари, макар че няма нужда - те сами се справят с провалите.

колкото до м=мишлен, не бях сигурен, защото често си мените съкращенията :P

а моя тазгодишен фаворит (РЕДБУЛ) ме ядосва - само едно интересно състезание направи.

 

Както каза няма нужда на Ферари да им мислим лошото те сами си го правят ама все набутват някой виновен за неуспехите им :punk

 

Колкото до Ред Бул както казва народа "Всяко чудо за 3 дни"!!Стига им толкова слава :)

 

 

mobo jalko 4e ne sme v palen sastav 6ot kat se varne Leper_Messiah ot selo stavame mnozinstvo 3ma ot McLaren 2ma ot Ferrari 1 ot Renault i ostanalite i te ne znaqt ot koi sa :D

 

Е аз като съм 1 няма да ви се дам я ;)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

....

 

Колкото до Ред Бул както казва народа "Всяко чудо за 3 дни"!!Стига им толкова слава :)

..........

аз догодина ще си харесам някой друг от по-задните. не обичам тия по първите места - много се надуват. сега го правят и рено, а ти сякаш забравяш как си бил в опозиция преди......

но сезона още не е свършил.

Link to comment
Share on other sites

аз догодина ще си харесам някой друг от по-задните. не обичам тия по първите места - много се надуват. сега го правят и рено, а ти сякаш забравяш как си бил в опозиция преди......

но сезона още не е свършил.

 

Аз още съм си в опозиция защото съм сам и всички са срешу мен!!Фенове на другите по-големи отбори се намират докато единствено аз май защитавам славата на Рено!!

 

Още в първия пост от темата съм написал че искам Рено да са с по-мощен двигатели!!Е те пристигнаха и сега показваме че имаме голям потенциал!!Незнам защо да не се надуваме като колата ни сега се престава отлично и защото проблема с двигателите е заличен след връщането в Рено на Бернар Дюдю!!!Сега и аз искам да се порадвам на успехите на Рено защото това го чакам от дълго време :)

 

Едит:Ти може да си харесваш друг отбор догодина ама на мен Рено ми е в кръвта!!Обичам тази марка,карам такава кола,харесват ми колите които правят и няма да се откажа от нея :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

............!Сега и аз искам да се порадвам на успехите на Рено защото това го чакам от дълго време :)

 

Едит:Ти може да си харесваш друг отбор догодина ама на мен Рено ми е в кръвта!!Обичам тази марка,карам такава кола,харесват ми колите които правят и няма да се откажа от нея :)

и аз се радвам с теб в момента, защото преди и аз се кефих на Рено. Уилямс - Рено ми звучеше по-добре от Уилямс-БМВ. и аз не знам защо.

за колите които правят по-добре е да не започваме, защото ще стане мазало. все пак аз се кефя, че това е единствената ДЪРЖАВНА компания за производство на автомобили. харесвам уникалните неща :D

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...