Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

dobre togava

kajete mi kolko pati barichelo e bil 2-ri i e e zadarjal kolonata za da moje velikiqt shampion SCHUMACHER da si osiguri predimstvo

 

i truli zadarjashe ne samo ferari a i vsi4ki ostanali ekipi

a izvednaj mclaren se ozovaha pred tqh

[Cnapback]379828[/snapback]

 

Aми естесвено е че ще минат отпред щото първо бяха тежки и нямаше кой да им пречи а после Трули влезна в ПИТ-а и нямаше кой да им пречи освен гумите на М

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аргументирай се моля. опааааа не видях че си го направил. Велика аргументацията. Може да приличат на галош ама тея гуми учасъваха на ГП на САЩ а гумите на твоя любимец даже не посмяха да направят поне 5 обиколки там.

 

Аз съм фен на Рено а не в частност на Алонсо!!Сега просто пркрепям него защото той е водещата фигура в тима а също така ми допада и стила му на каране!!И да се премсти в друг отбор може би пак ще го покрепям но винаги номер 1 ще са Рено за мен!! :punk :punk

 

 

 

13-ти стартира. (засрами се, фен :) ) Разлеката в това второ място и онава в Сан Марино е скромно казано галактическа. Щуми духна 6-7 човаека с влизането си в бокса, а другите ги изпревари. И насра от "жега" последните 12 обиколки новият  :D  :D  :D  :D  шампион. А Райконен? Браво добра се до 2 място не го оспорвам, но факторите Трули (поздрави на майка му) и стар двигател си казаха думата.

 

Следващото състезание ще сте на нашето дередже.

 

А как си обясняваш това, че дори с по-студени гуми и по-тежка кола Фисико неможа да изпревари Шуми?

Просто Ферари дори и със стар двигател могат да се борят с Рено. :)

 

И не забравяй в къщи, и стените помагат.

 

Евил засрамен съм :huh: :huh: Еми и аз съм човек и аз душа нося и правя грешки :) Това че е тръгнал по-назад още повече доказва класата на Кими колкото и да не ми харесва!!!

 

Тъй като не ме разбрахте с онзи цитат ще го повторя по друг начин!!"На крива ракета космоса и пречи"!!Стига си търсете извинения в някой пилот или нещо или пък във ФИА!!Точно по време на състезанието си мислих кой ли ще е поредния набеден!!Хайде поспрете се малко де :angry1 Все някой друг ви е виновен и все вие сте света вода ненапита!!Признайте си поне веднъж че отбора не е безгрешен!!Искате неискате такова е положението!!Видя се че Ферари тази година може да спечели състезание с 6 коли когато никой не им пречи иначе се някой ще им е крив :punk

 

Едит:

Aми естесвено е че ще минат отпред щото първо бяха тежки и нямаше кой да им пречи а после Трули влезна в ПИТ-а и нямаше кой да им пречи освен гумите на М

 

Ами точно поради факта че са били по тежки е трябвало да са по-бавни!!Щом по тежки са по-бързи от Ферари това доказва още веднъж че колата на Ферари не е толкова бърза колкото е преставяте!! B)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

spored men ne mislish kato si pishesh postovete

 

pred kimi imashe 12 koli

qvno e bil dostata4no barz

a schumacher kato nqmashe vazmojst da mine truli

ami tova si e negov problem

bil pre4il

aide sega kato gubite vinagi imate opravdanie

a kato pe4elite s pomoshta na mn mn strani4ni hora vinagi se izkarvate nai-dobrite

tova me e qd

Link to comment
Share on other sites

spored men ne mislish kato si pishesh postovete

 

pred kimi imashe 12 koli

qvno e bil dostata4no barz

a schumacher kato nqmashe vazmojst da mine truli

ami tova si e negov problem

bil pre4il

aide sega kato gubite vinagi imate opravdanie

a kato pe4elite s pomoshta na mn mn strani4ni hora vinagi se izkarvate nai-dobrite

tova me e qd

Link to comment
Share on other sites

Кими - АЙДЕ БЕ, Шампионе!

 

Къв ти е проблема пък сега? Нестига че би Пилето в квалификацията, не стига че напредна 9 позиции в състезанието (за разлика от Пилето, който със зор завърши на същата) ами и пак се заяждаш......Ти или си малоумен или просто само искаш да дразниш хората. Ако обичаш изясни в крайна сметка мистерията около твоята особа!

Link to comment
Share on other sites

Къв ти е проблема пък сега? Нестига че би Пилето в квалификацията, не стига че напредна 9 позиции в състезанието (за разлика от Пилето, който със зор завърши на същата) ами и пак се заяждаш......Ти или си малоумен или просто само искаш да дразниш хората. Ако обичаш изясни в крайна сметка мистерията около твоята особа!

 

А ве пич вземи се поспри с личните обиди щото и на мен ми втръсна от теб а Кво ще кажеш по тоя въпрос Кво само аз и Евил сме ти на устата То на мен ми минава през БАТАТА за твойте лафове ама айде успокой се :angry1 :angry1 :angry1

 

ЕДИТ:RES5ECT RES5CT :sayjin :devil :angry1

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Малоумен ли ме нарече? :angry1  :angry1  :angry1  :angry:  :angry:

Мери си приказките защото така вече ме изнервяш, че......... :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry1

 

Ако можеше да асимилираш възприетата информация нямаше да ми задаваш този въпрос! Аз те !попитах! дали си малоумен или просто дразниш хората! Но от този гневен отговор разбирам......Хората са казали : "Гузен негонен бяга"

Link to comment
Share on other sites

Ако можеше да асимилираш възприетата информация нямаше да ми задаваш този въпрос! Аз те !попитах! дали си малоумен или просто дразниш хората!  Но от този гневен отговор разбирам......Хората са казали : "Гузен негонен бяга"

 

Омръзна ми от пeдерастките ти обиди. И не ми пука за това колко warn ще ми лепнат омръзна ми. :angry: :angry1 :angry1

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Oфф:Като ще се псувате имате си ПМ ползвайте го!! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

Все пак темата беше за Формула 1 !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Oфф:Като ще се псувате имате си ПМ ползвайте го!! :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

 

Все пак темата беше за Формула 1 !!!!!!

Как да на псувам и теб да те наричат "малоумен" и да не изброявам още какви епитети, и ти ще се почувстваш така. :angry:

 

Как може с MazataBG да се разбирам, а с някои дървясали фенове на този отбор - не?? :confused

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Айде по-полека моля ви се.Както ви каза Йозо се пак тва е тема за Формула 1.Няма място за обиди кой бил идиот или малоумен.Нека да не се отклняваме.

Make Love not War

 

Иначе за мен състезанието се описва така:

Феррари:Поредно стабилно представяна макар и не с победа но се пак подиум!

БАР:Мноо кух е тоя Сато!Иначе 1ви точки и блаво на Бътън

Рено:Стабилни от квалификацата до края!Алонсо/честита победа/ бе безапелационнен а Фисико преследван от проблеми!

Уилямс: П Р О В А Л!!!!

МакЛарън:Лош късмет на Кими в петък но брилянтен в състезанието! Жалко за Монти кофти му се прецака хидравликата!

 

От сега нататък предлагам до 1 час преди квалификацията да се правят залагания за Най-бърза обиколка,Пол позишън и от 1во до 8мо място.Аз ще съм отговорен за точкте като ще направя отделна тема!

Link to comment
Share on other sites

Айде по-полека моля ви се.Както ви каза Йозо се пак тва е тема за Формула 1.Няма място за обиди кой бил идиот или малоумен.Нека да не се отклняваме.

Make Love not War

 

Иначе за мен състезанието се описва така:

Феррари:Поредно стабилно представяна макар и не с победа но се пак подиум!

БАР:Мноо кух е тоя Сато!Иначе 1ви точки и блаво на Бътън

Рено:Стабилни от квалификацата до края!Алонсо/честита победа/ бе безапелационнен а Фисико преследван от проблеми!

Уилямс: П Р О В А Л!!!!

МакЛарън:Лош късмет на Кими в петък но брилянтен в състезанието! Жалко за Монти кофти му се прецака хидравликата!

 

От сега нататък предлагам до 1 час преди квалификацията да се правят залагания за Най-бърза обиколка,Пол позишън и от 1во до 8мо място.Аз ще съм отговорен за точкте като ще направя отделна тема!

Tва със залаганията ще е яко

Link to comment
Share on other sites

От сега нататък предлагам до 1 час преди квалификацията да се правят залагания за Най-бърза обиколка,Пол позишън и от 1во до 8мо място.Аз ще съм отговорен за точкте като ще направя отделна тема!

 

Ника ми е Джозо а не Йозо ама сега приемам че си го объркал в писането на фонетична :) :punk

 

Ами немисля че е нужно да залагаме защото всеки си прави прогнозите тук но щом си решил да правиш такова нещо няма да ти чупя хатъра :)

 

Относно Уилямс и аз мисля че са много зле горките!!Попринцип харесвам марката БМВ и съм обеден че са доставили добри двигатели на тима ама тая аеродинамика супер много им куца!

Link to comment
Share on other sites

Ника ми е Джозо а не Йозо ама сега приемам че си го объркал в писането на фонетична :)  :punk

 

Ами немисля че е нужно да залагаме защото всеки си прави прогнозите тук но щом си решил да правиш такова нещо няма да ти чупя хатъра :)

 

Относно Уилямс и аз мисля че са много зле горките!!Попринцип харесвам марката БМВ и съм обеден че са доставили добри двигатели на тима ама тая аеродинамика супер много им куца!

 

И ПИЛОТИТЕ Направо не повярвах като видях Ник на 4 обиколко зад Аломсо МММММАААААААЛЛЛЛЛЛИИИИИИИИ :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ника ми е Джозо а не Йозо ама сега приемам че си го объркал в писането на фонетична :)  :punk

 

Ами немисля че е нужно да залагаме защото всеки си прави прогнозите тук но щом си решил да правиш такова нещо няма да ти чупя хатъра :)

 

Относно Уилямс и аз мисля че са много зле горките!!Попринцип харесвам марката БМВ и съм обеден че са доставили добри двигатели на тима ама тая аеродинамика супер много им куца!

 

Съжалявам ама по принцип чета j-Й нз що иначе темата е пусната! :D

Link to comment
Share on other sites

Айде по-полека моля ви се.Както ви каза Йозо се пак тва е тема за Формула 1.Няма място за обиди кой бил идиот или малоумен.Нека да не се отклняваме.

Make Love not War

 

Иначе за мен състезанието се описва така:

Феррари:Поредно стабилно представяна макар и не с победа но се пак подиум!

БАР:Мноо кух е тоя Сато!Иначе 1ви точки и блаво на Бътън

Рено:Стабилни от квалификацата до края!Алонсо/честита победа/ бе безапелационнен а Фисико преследван от проблеми!

Уилямс: П Р О В А Л!!!!

МакЛарън:Лош късмет на Кими в петък но брилянтен в състезанието! Жалко за Монти кофти му се прецака хидравликата!

 

От сега нататък предлагам до 1 час преди квалификацията да се правят залагания за Най-бърза обиколка,Пол позишън и от 1во до 8мо място.Аз ще съм отговорен за точкте като ще направя отделна тема!

 

Това е яко, браво MazataBG отново потвърждаваш, че си точен пич.

След 1 седмица започваме :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам ама по принцип чета j-Й нз що иначе темата е пусната! :D

 

Няма проблем :thumbs-up:

 

Ако има познали прлагам да става яко :beer: :beer: :beerchug :beerchug :beer: :beer:

Link to comment
Share on other sites

От вас пиенето от МЕН КОМПАНИЯТА И СМЕХА :D

 

ЕДИТ: Давай народе прогнози в темата за прогнози и ще видим кой ще черпи на края На позналите честито те ще купят пиенето а загубилите ще купят мезето

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Аз 2 дни да отсъствам и вие ще се избиете!

 

1. Честито на Алонсо и всичките му фенове! Победата му си беше абсолютно заслужена.

2. На фераристите какво им прече Трули? Личеше си, че беше малко по-бавен от Шумахер, но не се сърдете на него. Сърдете се на своя фаворит, че уменията му не достигат да се пребори с Трули.

3. Кими - блестящ. Каквото и да говорите, той бе единственият, който малко или много успя да намали разликата си с Алонсо. И не ми се ще да чета коментари от типа на "Ами ако Трули не беше забаваил Шумахер щеше да е различно" - да, ама Шумахер не се справи с Трули и положението си е такова.

4. За пореден път се обедих, че по-голямо камикадзе от Сато НЯМА! Този просто ми прави кеф как прехвърча постоянно напред-назад из пистата. :P

5. Монтоя - яд ме е! Рано, Макларън, Макларън - това щеше да е красив подиум. Все пак малко странно, че все на него не му издържа болида. Иска ми се догодина Макларън да вземат Де Ла Роса за втори пилот и да видим той как ще мачка.. :)

Link to comment
Share on other sites

Моля

Съгласен само за Алонсо Ти да си чувал че на тази писта има едно две места за изпреварване и ти видя какво стана при опита на Сато и на всичкото отгоре Шуми по някакъв начин трябваше да охлажда вече стария си двигател за разлика от ония които не стартираха в Индианаполис А Трули-спецялни поздрави на майка му едно че го бавеше много и друго че струята от аспусите му идваше точно там където не трябва за тва Шуми отваряше някои от завоите и трябваше да остави малко разстояние по между им Заради него цялата стратегиа отиде по дяволите И ти нали видя за 3 обиколки как разликата стана 9 сек. между Ферарито и пикливата тойотка :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

4. За пореден път се обедих, че по-голямо камикадзе от Сато НЯМА! Този просто ми прави кеф как прехвърча постоянно напред-назад из пистата. :P

 

Спомни си първият му сезон. Цял сезон... само 3 завършени състезания ( в Япония взе 2 точки даже :lol: ) но иначе ЦЯЛ СЕЗООООН им изпочупи колите на Джордан. :lol:

 

5. Монтоя - яд ме е! Рано, Макларън, Макларън - това щеше да е красив подиум. Все пак малко странно, че все на него не му издържа болида. Иска ми се догодина Макларън да вземат Де Ла Роса за втори пилот и да видим той как ще мачка.. :lol:  :lol:

 

:lol: На Монтоя колата си му е наред. Просто той е пълен идиот и доказа, както доказа и в Уилямс че може да прее*е абсолютно всяка кола. Е, поне и това състезание ни спести селските си изцепления.

 

Ъъъъъъъ... още не ми е ясно защо поздравяваме майката на Трули. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ако на истина ме питате защо ще ви кажа Значи двете места за изпреварване на тази писта са обратния завои и завоя преди шикана на старт-финала Така чичко трули беше бая по-бавен от Шуми но просто заради малкото места за изпреварване такова не се получи От друга страна Пилето кара с двигателя от Инди а на Тойотата и на всички останали беше сменен и поради тази причина Шуми трябваше да пази у да охлажда двигателя си а ако се беше залипил плътно зад Трули имаше опасност от гаф поради не достатъчно охлаждане И така за 10 обиколки благодарение на Трули Шуми изостана 15 сек заради тази хава в първия си престой в пита Шумахер трябваше да престой по-малко от трули Така и стана но пък сипа малко тунджа и от там цялата стратегия по дяволите в същото време Маклараните бяха по тежки но се движеха с темпото на Тойотата а от там кво следва Прецакано състезание за Шуми Бледо представяне на Трули и помощ на МКЛ ЗА РЕНО нищо не казвам и по спецялно за АЛОНСО щото пича караше добре Ето ви отговор защо поздравявам най-сърдечно майката на Трули

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...