Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

60-годишният бизнесмен от Берлин Йорг Винтерберг явно е любител на точното изпълнение на инструкциите. След като си купил разкошно Ferrari Challenge Stradale за $ 215 000, той поискал да му върнат похарчените средства. Мотивът е, че колата не се оказала достатъчно бърза. Колкото и да се старал, той не успял да вдигне повече от 280 км/ч. В същото време обаче посочената в инструкцията за експлоатация максимална скорост на автомобила била 300 км/ч. "За доста по-малко пари бих могъл да си купя Porsche с аналогични показатели" - категоричен е Винтерберг.

От своя страна от Ferrari заявиха, че колата е перфектна и отказват да върнат парите на германеца. Винтерберг нае независими експерти, които потвърдиха несъответствието между реалната и рекламираната скорост. Предстои спорът да бъде решен в съда.

 

Аре ся за 20 км/ч ще се циганим. Пък и за кво му е да вдига 300км/ч. Като че ли има къде да го кара. Пък и кво толкова... къде 280 къде 300. Според мен пак някой хора се опитват да вземат малко от паричките на Ферари. Ми като иска да си купува тъпите Поршета и да си ги кара. Макар че съм сигурен че и на Порше би намерил някъв недостатък. Просто такива тъпи и алчни ( и капризни ) хора има навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аре ся за 20 км/ч ще се циганим. Пък и за кво му е да вдига 300км/ч. Като че ли има къде да го кара. Пък и кво толкова... къде 280 къде 300. Според мен пак някой хора се опитват да вземат малко от паричките на Ферари. Ми като иска да си купува тъпите Поршета и да си ги кара. Макар че съм сигурен че и на Порше би намерил някъв недостатък. Просто такива тъпи и алчни ( и капризни ) хора има навсякъде.

 

Само неразбрах какво им е тъпото на Поршетата???Аз нека си имам Карера или 911 или пък ГТ3 или пък Бокстер пък нека да е гадно Поршето!!Една от тея коли не ги сменям за нито едно миризливо Ферари!Пък и щом се дава толкова пари за една кола е напълно оправдано да мрънка!!Всдеки от вас да даде хиляди долари за една кола и да не е това което му казват ще мрънка след това!!

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Само неразбрах какво им е тъпото на Поршетата???Аз нека си имам Карера или 911 или пък ГТ3 или пък Бокстер пък нека да е гадно Поршето!!Една от тея коли не ги сменям за нито едно миризливо Ферари!Пък и щом се дава толкова пари за една кола е напълно оправдано да мрънка!!Всдеки от вас да даде хиляди долари за една кола и да не е това което му казват ще мрънка след това!!

 

Еми вместо да се радва че има такава кола той ше ми капризничи. А колкото до поршетата. Има само някой сполучливи модела. Това са оня там къв беше spider от 1955, Боксър, и 911 модел 1977. Всичко останало не се откроява кой знае колко и може да се сравнява само с моделите F50, F40 и F355 на Ферари например ( разбирай всичко останало е средна класа ) :) .

Link to comment
Share on other sites

Само неразбрах какво им е тъпото на Поршетата???Аз нека си имам Карера или 911 или пък ГТ3 или пък Бокстер пък нека да е гадно Поршето!!Една от тея коли не ги сменям за нито едно миризливо Ферари!Пък и щом се дава толкова пари за една кола е напълно оправдано да мрънка!!Всдеки от вас да даде хиляди долари за една кола и да не е това което му казват ще мрънка след това!!

Само да ти кажа че едни миризливо 360 Модена си играе с 911-Турбо ако тва му е модификацията Ферарито отстъпваше само по един показател-КИНТИТЕ

Link to comment
Share on other sites

Абе аз съм сигурен, че Ферарито и 400 може да вдигне ако има достатъчно дълго нанадолнище/ АКо пилето ги опъне по хълмовете на Мадона Ди Кампилио.... :D  Колкото до тоя дяДка, прав си е човека....На теб като ти продадат няква гадна храна в магазина я връщаш, нали. Що да не върнеш колата? Кво като струва нз си колко хиляди долара (бе тия от Фиат бахти надценките дето слагат :D )

 

 

Аре ся за 20 км/ч ще се циганим. Пък и за кво му е да вдига 300км/ч. Като че ли има къде да го кара. Пък и кво толкова... къде 280 къде 300. Според мен пак някой хора се опитват да вземат малко от паричките на Ферари. Ми като иска да си купува тъпите Поршета и да си ги кара. Макар че съм сигурен че и на Порше би намерил някъв недостатък. Просто такива тъпи и алчни ( и капризни ) хора има навсякъде.

 

 

Само неразбрах какво им е тъпото на Поршетата???Аз нека си имам Карера или 911 или пък ГТ3 или пък Бокстер пък нека да е гадно Поршето!!Една от тея коли не ги сменям за нито едно миризливо Ферари!Пък и щом се дава толкова пари за една кола е напълно оправдано да мрънка!!Всдеки от вас да даде хиляди долари за една кола и да не е това което му казват ще мрънка след това!!

 

 

Еми вместо да се радва че има такава кола той ше ми капризничи. А колкото до поршетата. Има само някой сполучливи модела. Това са оня там къв беше spider от 1955, Боксър, и 911 модел 1977. Всичко останало не се откроява кой знае колко и може да се сравнява само с моделите F50, F40 и F355 на Ферари например ( разбирай всичко останало е средна класа ) :) .

 

 

Само да ти кажа че едни миризливо 360 Модена си играе с 911-Турбо ако тва му е модификацията Ферарито отстъпваше само по един показател-КИНТИТЕ

 

 

Тва май беше тема за Ф1 а??? Който иска за спори по таза тема тук :angry: :) :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Честито на КИМИ който гръмна двигател в 2-свободна тренировка и ще бъде наказан с 10 места на зад в квалификацията за ГП на Франция Браво на Скудерия Ферари за подобряването на времената си със 1,5 секунди на обиколка :sayjin Това вече е добра новина

Link to comment
Share on other sites

Чакай малко ся:кой ти каза на теб че бял дим може да има от гръмнал двигател и ако и от такъв не може да се ремонтира!Тоя пушек може да е от скоростна кутия от съединител и от да кажем някъв теч на масло или нещо от сорта!АКО СИ ГЛЕДАЛ РИНГТВ СНОЩИ ТЕ ЯСНО ТИ ГО КАЗАХА ЧЕ ДНЕСКА ША СЕ ВИДИ КВО СТАНАЛО С КОЛАТА НА КИМИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А за тва подобрение на магаретата нз.На 1вата тренировка :wacko: :wacko: 11 и май 15 място.На тва ако му викаш подобрение здраве да е :D :D :D

Edited by MazataBG
Link to comment
Share on other sites

Чакай малко ся:кой ти каза на теб че бял дим може да има от гръмнал двигател и ако и от такъв не може да се ремонтира!Тоя пушек може да е от скоростна кутия от съединител и от да кажем някъв теч на масло или нещо от сорта!АКО СИ ГЛЕДАЛ РИНГТВ СНОЩИ ТЕ ЯСНО ТИ ГО КАЗАХА ЧЕ ДНЕСКА ША СЕ ВИДИ КВО  СТАНАЛО С КОЛАТА НА КИМИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А за тва подобрение на магаретата нз.На 1вата тренировка :wacko:  :wacko: 11 и май 15 място.На тва ако му викаш подобрение здраве да е :D  :D  :D

Виж в колко часа ми е поста стоял сам до 2 часа посред нощ и не по ринг тв казаха че белия дим си е от ДВИГАТЕЛ който е гръмнал на 5-минута и е сменен

На 2- тренировка 3 и 7 Алонсо е зад Шуми :sayjin

 

Наказан си е пича вече е съобщено

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Честито на КИМИ който гръмна двигател в 2-свободна тренировка и ще бъде наказан с 10 места на зад в квалификацията за ГП на Франция

 

 

....ми ако караха срещу Джордан и МИнарди нямаше да им гръмне нищо дори и цял сезон с една кола да бяха...

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Честито на КИМИ който гръмна двигател в 2-свободна тренировка и ще бъде наказан с 10 места на зад в квалификацията за ГП на Франция Браво на Скудерия Ферари за подобряването на времената си със 1,5 секунди на обиколка  :sayjin Това вече е добра новина

 

 

....ми ако караха срещу Джордан и МИнарди нямаше да им гръмне нищо дори и цял сезон с една кола да бяха...

 

Лепер, пий една студена вода и се успокой :bgrin: :) :) :) Сега ще го видим вашия "Шампион". Шуми от 13 - 2 (Сан Марино) сега Кими-то :) :D :sick

 

Коя ли обиколка ще отпадне??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Айде радвате за последо!

 

Добре дошли отново Ферари!!!!

 

Честито на Кими!

 

Е да не сте спечелили полпозишън че се кефиш или пък Шуми да 2 на второ място?? :confused :confused Не се знае утре дали няма Алонсо да си спечели състезанието или пък ще стане нещо друго така че не се радвай много!

Link to comment
Share on other sites

Е да не сте спечелили полпозишън че се кефиш или пък Шуми да 2 на второ място?? :confused  :confused Не се знае утре дали няма Алонсо да си спечели състезанието или пък ще стане нещо друго така че не се радвай много!

Ти пък се изказа :) Та Ферари изостават малко само в третия сектор или по-скоро в последния шикан и ако си гледа РТЛ може би чу какво каза Рос, "проблема за изоставането е открит и ще бъде пемахнат". То от "пол" се печели най-лесно - Алонсо "Имам големи шансове за победа сабо трябва да спечеля полпозишъна" - мисля, че Газето де ла спорт го беше цитирала вчера. :)

 

Незабравяй, Кими е наказан и ще стартира 13-ти това прави Шуми 3, а Рубенс 5 + това като знам Алонсинио как обича да си върти дупето така може да жулне стената на старт-финалната права, че :zzz :laughing: :lol: .

 

Що се отнася за Фисико, шибаняците от Рено работят само за Алонсо и пак ще прее*ат по-добрия пилот. (Бахрейн, Сан Марино, Барселона, Канада) :) :)

 

Не се обиждай, но си е така. Ферари "уж" работели повече за Шуми, ами Рено???? :confused :bgrin:

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Ти пък се изказа  :)   Та Ферари изостават малко само в третия сектор или по-скоро в последния шикан и ако си гледа РТЛ може би чу какво каза Рос, "проблема за изоставането е открит и ще бъде пемахнат". То от "пол" се печели най-лесно - Алонсо "Имам големи шансове за победа сабо трябва да спечеля полпозишъна" - мисля, че Газето де ла спорт го беше цитирала вчера.  :)

 

Незабравяй, Кими е наказан и ще стартира 13-ти това прави Шуми 3, а Рубенс 5 + това като знам Алонсинио как обича да си върти дупето така може да жулне стената на старт-финалната права, че :zzz  :laughing:  :lol: .

 

Що се отнася за Фисико, шибаняците от Рено работят само за Алонсо и пак ще прее*ат по-добрия пилот. (Бахрейн, Сан Марино, Барселона, Канада)  :)  :) 

 

Не се обиждай, но си е така. Ферари "уж" работели повече за Шуми, ами Рено???? :confused  :bgrin:

 

Всеки видя какво става с обещанията на Ферари!!Да припомня малко че те обещаваха Ф2005 да е с 1,5 секунда на обиколко по-бърза от другите коли ама не е така!!Така че сега като знаят къде е проблема не е гаранция че ще могат да го отсранят или пък повече ще разбазикат колите!!Пък и се вижда че Макларъните и Рено си остават по-бързи от Ферари!! :D

 

Ами и той и Шуми обича да зима завоите през тревата за по-напряко та белкем го накажат за такова нещо!!Или коронния му номер да се изцепи в някой си дори и това да е брат му!! :angry1

 

С какво е доказал Фисикела че е по-добрия пилот само не видях!!!В началото на сеонза той беше номер 1 ама щом Алонсо го измести значи той е по-добрия пилот!!Пък и на всичкото отгоре в Рено никога не е имало отборна тактика за разлика от Ферари които се разменят на подиума !! :devil :devil Във Ферари винаги са работили за Шуми и това си е проличавало на хиляди места!!Като например който и да му е съотборник резервната кола винаги е за пилето!!

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

1)Всеки видя какво става с обещанията на Ферари!!Да припомня малко че те обещаваха Ф2005 да е с 1,5 секунда на обиколко по-бърза от другите коли ама не е така!!2)Така че сега като знаят къде е проблема не е гаранция че ще могат да го отсранят или пък повече ще разбазикат колите!!3)Пък и се вижда че Макларъните и Рено си остават по-бързи от Ферари!! :D

 

4) Ами и той и Шуми обича да зима завоите през тревата за по-напряко та белкем го накажат за такова нещо!!Или коронния му номер да се изцепи в някой си дори и това да е брат му!! :angry1

 

С какво е доказал Фисикела че е по-добрия пилот само не видях!!!В началото на сеонза той  беше номер 1 ама щом 5)Алонсо го измести значи той е по-добрия пилот!!6)Пък и на всичкото отгоре в Рено никога не е имало отборна тактика за разлика от Ферари които се разменят на подиума !! :devil  :devil Във Ферари винаги са работили за Шуми и това си е проличавало на хиляди места!!Като например който и да му е съотборник резервната кола винаги е за пилето!!

1)Видяха 2000 - 2004, защо не и 2005? 2) Да това са аматьорите от Рено, (Рос Браун го каза с огромна усмивка). 3)Кими може би, Монти - 9, Фисико - 7 ;) . 4) Ами да най-прясната катастрофа, която си спомням беше ГП на Австралия `05 от тогава неуспехите му са само от технически, но напоследък и вече ги няма :).

5) По горе споменати причини. 6) Барселона (смяната на "дехфекната" глава на Флабио, оп :P на "дефекния" спойлер на Фисико сори за грешката :P

Link to comment
Share on other sites

:devil

Всеки видя какво става с обещанията на Ферари!!Да припомня малко че те обещаваха Ф2005 да е с 1,5 секунда на обиколко по-бърза от другите коли ама не е така!!Така че сега като знаят къде е проблема не е гаранция че ще могат да го отсранят или пък повече ще разбазикат колите!!Пък и се вижда че Макларъните и Рено си остават по-бързи от Ферари!! :D

 

Ами и той и Шуми обича да зима завоите през тревата за по-напряко та белкем го накажат за такова нещо!!Или коронния му номер да се изцепи в някой си дори и това да е брат му!! :angry1

 

С какво е доказал Фисикела че е по-добрия пилот само не видях!!!В началото на сеонза той  беше номер 1 ама щом Алонсо го измести значи той е по-добрия пилот!!Пък и на всичкото отгоре в Рено никога не е имало отборна тактика за разлика от Ферари които се разменят на подиума !! :devil  :devil Във Ферари винаги са работили за Шуми и това си е проличавало на хиляди места!!Като например който и да му е съотборник резервната кола винаги е за пилето!!

 

Jozo не от другите коли а от ф2004 Видяли как Бриаторе се Радваше на измъчения пол Вече я няма онази лекота и 2 секунди изоставане на ФЕРАРИ

 

EDIT: JOZO я ми кажи няма ли да излезна прав за ония мои думи които казах за Бриаторе цитирам:"НА края на сезона Бриаторе ще рони крокодилски сълзи за думите си" край на цитата :sayjin :angry1

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

kude e hyper golqmoto izostavane na ferrari !?!?!?!?

idvame 6te e*em !

 

Ще е*ете мара шепова с петте баджака нали е знаеш??? :confused

 

 

:devil

 

Jozo не от другите коли а от ф2004 Видяли как Бриаторе се Радваше на измъчения пол Вече я няма онази лекота и 2 секунди изоставане на ФЕРАРИ

 

EDIT: JOZO я ми кажи няма ли да излезна прав за ония мои думи които казах за Бриаторе цитирам:"НА края на сезона Бриаторе ще рони крокодилски сълзи за думите си" край на цитата :sayjin  :angry1

 

Както ти казваше Чефо победата си е победа дори и с 6 коли!!Така полпозишъна си е такъв и с 20!!Поне не е подарен като на Ферари подарака в миналото състезание!!

 

Не няма да излезнеш прав защото още сме лидери в шампионата и печелим както виждам!! :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Ще е*ете мара шепова с петте баджака нали е знаеш??? :confused

Както ти казваше Чефо победата си е победа дори и с 6 коли!!Така полпозишъна си е такъв и с 20!!Поне не е подарен като на Ферари подарака в миналото състезание!!

 

Не няма да излезнеш прав защото още сме лидери в шампионата и печелим както виждам!! :punk  :punk

1 Незнам какво й е подарено на победата? - "На сърдитко Петко празна му торбата" :laughing:

2 Печелите квалификации моето момченце, ама не и състезания. :)

Едит: Не е важно как ще започне сезона, важно е как ще завърши.

 

ПС Незабрявяйте, че ще има за вас и наказания (14 Септември наближава) :laughing: :lol: :laughing: :lol: :laughing: :lol: :laughing: :laughing:

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

1 Незнам какво й е подарено на победата? - "На сърдитко Петко празна му торбата" :laughing:

2 Печелите квалификации моето момченце, ама не и състезания. :)

Едит: Не е важно как ще започне сезона, важно е как ще завърши.

 

ПС Незабрявяйте, че ще има за вас и наказания (14 Септември наближава) :laughing:  :lol:  :laughing:  :lol:  :laughing:  :lol:  :laughing:  :laughing:

 

1. Не се прави на ударен. Победата си беше подарък от съдбата за червените ****

2. Доколкото си спомням Рено имат 5 победи, т.е. 5 пъти повече от ферари. (но струват много повече от 5 пъти от тези на ферари, защото както вече казах, последната "победа" беше доста незаслужена! Закво му викаш момченце??? Доколкото виждам подписа той е 1 година по-голям от теб, а доколкото виждам постовете има няклко пъти повече акъл от теб и чефо взети заедно, така че обръщенията ти са доста неуместни

за едита : Напълно си прав тук. Само че, сезонът няма да завърши както ти си мислиш и се надяваш :D

Link to comment
Share on other sites

:devil Аз познавам Jozo добре а ти Лепер така като му се подмазваш и "бибка" ще му направиш И престани да говориш кой е умен и кой и НЕ :angry1 :angry1 :devil :devil :sayjin :sayjin А тва че МКЛ нямат 5 победи от сезон 98 НИЕ НЕ СМЕ ВИНОВНИ И как разбра на кой победите са по-хубави Аз вече съм казал че всяка победа е хубава ама на мен ми харесват тези спечелени от Ферари А за подаръцете хич не съм съгласен за Инди Да се бяха наредили на старта след като са имали желание за победа Или да са внимавали повече с доставките на гуми и Jozo не веднъж е ставал въпрос по ТВ за тва че Рено са на прага на възмойностите докато МКЛ имат още потенцял За на Ферари потенцяла няма да говорим щото те са си невероятни и продължават да го показват :angry1 Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

:devil Аз познавам Jozo добре а ти Лепер така като му се подмазваш и "бибка" ще му направиш И престани да говориш кой е умен и кой и НЕ :angry1  :angry1  :devil  :devil  :sayjin  :sayjin  А тва че МКЛ нямат 5 победи от сезон 98 НИЕ НЕ СМЕ ВИНОВНИ И как разбра на кой победите са по-хубави Аз вече съм казал че всяка победа е хубава ама на мен ми харесват тези спечелени от Ферари А за подаръцете хич не съм съгласен за Инди Да се бяха наредили на старта след като са имали желание за победа Или да са внимавали повече с доставките на гуми и Jozo  не веднъж е ставал въпрос по ТВ за тва че Рено са на прага на възмойностите докато МКЛ имат още потенцял За на Ферари потенцяла няма да говорим щото те са си невероятни и продължават да го показват :angry1

 

1. Аз не се подмазвам на Jozo, а обиждам вас!

2. Ми победа срещу такива "скопени" противници като Джордан и Минарди не е особено паметна

3. На Инди ако не си разбрал, отборите щяха да стартират, ако имаха гуми, които не застрашаваха сигурността на хората на пистата. (не само техните пилоти. да не мислиш че не може някой да спука гума на края на овала и да отнесе Пилето....и тогава друго щяхте да говорите) Обаче ФИА пак се направиха на безкомпромисни...

4. На Ферари възможностите предстои на го видим

5. Пише се потенциал. АКо ти е толкова трудно, помоли евил смит да ти проверява постовете....той поне пише що-годе правилно ;)

Link to comment
Share on other sites

Aз пък не искам да пиша правилно Jozo знае за какво говоря И защо обръщаш нещата на тва че гума щяла да се откъсне и да отнесе Шуми Победата срещу Минарди и Джордан може да не е паметна ама има други които ще се помнят и най вече тези от 2000 година

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...