Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Е па много ясно! Там е съвсем друга работата! Не че чак толкоз ми харесва тая пърцуца, но няма как да се прави паралел с тоя нагъл мангал!  И под мангал нямам предвид черене - имам предвид ЦИГАНИН!  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Чакайте, бе! Тая не я ли лижеше хасковлийчето? Или съм пропуснал поредният обрат в драмата на сапунката?

Бахти... сапунките отдавна са ми по интересни от тоя кърлинг, в който се превърна формула едното.....

Link to comment
Share on other sites

Така е, така е, споко. Преди дни тука ги спипаха на почивка двамата и я снимали как си пръска шундата  с един душ... 

 

Image_6975884_126_0.jpg

 

После чакай тоя шебек тенис да играе... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Още едно състезание, прегледано с превъртане... 

Отбор Ягода са толкова зле, че дори успяха да оставят Кими жаден, освен резилите в бокса... Не помня друг такъв случай, втрещен съм... Да продължават с претенциите и манията за величие... 

 

Момчил Манчев е МЕГАизрод и дебил и е крайно време да умре! 

 

Още 1-2 такива лесни победи за Мангала и чао... Ще повръщам И тоя сезон, видяло се е...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Отдаденост? Страст? Промяна...?

Някак не мога да си представя тази Пи Ар дрисня в контекста на кърлинг игран върху ховърбордове....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Първа редица за Ферари, а накрая нищо! Почвам все по-силно да се съмнявам във Фетел.

Как с едните стана 4 кратен, а с другите е дупка. Смешниците в лицето на тима е проблема.
Link to comment
Share on other sites

Как с едните стана 4 кратен, а с другите е дупка. Смешниците в лицето на тима е проблема.

 

Има нещо силно вярно... 

 

Обаче и друго прави силно впечатление - в 43 (!!!) обиколка ми ЗАПОЧВАТ разследване на случая... Междувременно са подпалени нЕкои телефони и са изпотени разни грозни мутри... Макс получава светкавично наказание, но за Мангала нито дума! Тихичко да не го смущаваме циганина гнусен! И как не можа поне гума да спука тая гнусна твар! Смърт в казан с врящо олио, майка ти циганска!!!

 

Между другото и ОЩЕ НЕЩО от Кими. 

Link to comment
Share on other sites

Абе, вие сте спрели здраво. Това е за Виден и Иван. Двамата хубавци в червено имат най-добрата кола и са на път да изгубят и двете титли. Фетел греши адски много. Кими просто не става. Така както Валтериер(порода кучка) не става.

Алонсо (Шумахер също) с този болид щеше да е шампион в Сингапур.

Грешките на Фетел и СК от началото на сезона ще дадат титлата на Хамилтън.

 

Я да ви питам защо Кими беше наказан в Англия, а Хамилтън в Италия не. Няма да ви давам видеота. Който гледал - гледал.

 

Ей заради такива глупости дето пишете няма да видите истински фен да пише тука.

И XMD, е прав... Само да ви светна. В Италия също търпението към Фетел започва да се изчерпва.

 

В крайна сметка може би Камилиери ще уважи последния подписан договор с Маркионе и ще сложи край на Кимивета агония. А дано. Жалко само, че няма как да убедят Алонсо да се върне. След Шумахер - няма по-добър пилот от него.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Стефчо нещо напоследък много се е пренатегнал и ще скъса някой болт - притеснен съм. Трябва спешно да удари отпускащо питие по избор.

 

Алонсо и Клюна щяли да са шампиони... А аз щях да съм едновременно топ цигулар, гениален програмист и експерт астронафт... Ама пия узо. Даже мойто е по-вероятно в тоя контекст...

 

Това, което стана миналия ден не мисля, че е по вина на Фетел, със сигурност не и изцяло. Да попитам пак ЗАЩО в 43 обиколка някой се сети да пише, че се резследва? Или ще се сетите сами? Жалко само, че късмета беше отвратителен... А можеше Фетел да не се върти и Мангала да спука предна и да се помели (дай Боже!!!)... Ясно е, че циганина се тика по всички възможни начини към титла. Той и без това е добър, та много подпиране не му трябва.

 

За Кими отдавна съм казал, че трябва да се махне от тая клоака Ферари. Миналия ден по парцали има донесе подиум на ягодите, ама Стефчо едно си знае, едно си бае. 

Ферари били с най-добрата кола... Няма да коментирам... Вероятно затова едва кютат пак ЗАД Мерцедес... Сега пък пилотите виновни! Тоя път и двамата - за по-сигурно. Въобще вечно някой друг е виновен! Смях. 

С най-добрата кола навремето дървото Бътън стана СШ без да разбере как по средата на сезона. Даже го каза в интервю, че не е разбрал кво става! За Ред Бул Иван вече спомена - тогава се ревеш пък как не знам си какво не било честно - абе ВЕЧНО друг е виновен! Ей така Ягода печелят всенародната любов - особено пък моята...  

За Лимонсио един джокер, Стефче - никой не го ще в отбор Ягода, а той ако има какпа чест не би отишъл там. Че нищо различно няма да направи е ясно.
 

Link to comment
Share on other sites

Да попитам пак ЗАЩО в 43 обиколка някой се сети да пише, че се резследва? Или ще се сетите сами?

 

Мисля. че е възможно да не сте обърнал внимание на този момент, но стюардите започнаха разследване на ситуацията още в обиколка номер 3. Няколко обиколки по-късно излезе решението, че няма да има последствия за никой от пилотите.

Link to comment
Share on other sites

1. Напълно излишно е да ми говориш на "Вие"

 

2. Защо тогава питам аз в 43-та обиколка се появи надписа за разследване на случая, особено пък ако е приключен преди това? Аз с очите си го видях. 

Link to comment
Share on other sites

https://www.google.com/amp/www.skysports.com/amp/f1/news/12433/11430583/british-gp-why-was-kimi-raikkonen-penalty-10-not-five-seconds

Хамилтън обаче не заслужава наказание

Welcome back, Стефчо! И не се връзвай толкова с тази Формула, не си струва. :)

То се търпи до време.
Link to comment
Share on other sites

Ферари имат проблеми - всякакви! Фенчетата търсят на кой да ги припишат - на дифузьорите, на гумите, на пилотите - абе квот'дое - виновен да има!!! Ей така се пропуска факта, че си некадърник. 

Link to comment
Share on other sites

https://mobile.sportal.bg/news.php?category=&id=744205

 

"Бившият световен шампион във Ф1 Мика Хакинен е на мнение, че Мерцедес може да спечелят титлата и тази година, въпреки че Ферари имат по-добрата кола. В момента Хамилтън има преднина от 30 точки пред преследвача Фетел, въпреки че Скудерия са по-бързи."

 

Само записки може да водите като пиша на тая тема. Сега стига да не оплюеш и Хакинен де. Ако помниш кой е

 

Цял свят го вижда само нашия булфорум естествено знае повече

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Стефче, водим записки бе, миличък. Записките показват, че последният шампион на Ягода е ... КИМИ. Оттогава има-няма тамам 10 (ДЕСЕТ) години. Тъкмо по мои прогнози по една случаЕност... Междувременно за тоя период нахалниците с великото самочувствие все бяха с оправдания, вместо просто да си признаят, че другите ги бият - често като шкембе в дувар. Че изобщо не са толкова велики, на колкото се правят ВЕДНЪЖ за спорта не признаха. Да повторим - то не бяха дифузьори, то не бяха гуми, то не бяха какви ли не измислици-премислици от отбора с най-силно лоби в спорта, вечно подпиран юнашки! Дори да приемем, че в сегашната ситуация най-после са сглобили УЖ най-бързата кола и пилотите им (двама СШ, единият 4 пъти) са виновни, #КОЙ им е виновен, Стефче? Аз ли им избирам пилотите? Или те си ги избират? За всеки резил на отбор Ягода е виновен отбор Ягода - кратко, просто, ясно - може и в записки да се вкара. 

 

Някой ден, ако все пак тия най-обикновени участници във Ф1 слезнат на земята и се вземат в ръце, може и да прокопсат. 

Link to comment
Share on other sites

Спри да се излагаш. Като човек влизал във вас го казвам. Звучиш на тая тема както аз бих звучал ако ти казвам как да си ръководиш бизнеса. Ако те питам какво е monkey seat или дефлектор или MGU-K, знаеш ли без гугъл? Ако ти кажа "Варианте баса", знаеш ли какво е и къде да го намериш? Ако ти кажа ГП на Япония 1976 с какво го свързваш. MP 4/4? Коя е колата "вентилатор" и кой е бил тим шеф тогава? Да продължавам ли. Какво става на Монако 84та. С кой тим дебютира Сена? Кой завършва втори оставайки блокиран на 5та... Изобщо пишете само и само, за да ме дразните. И добре, че аз и още двама влизаме тука, та да не се смеят хората

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...