Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Поне си ми съпричастен.Не е ли нечестно!!!!!!

Тка е ама случилото се с Шуми? А Кими си го направи сам, както Баричело в Монако.

 

Много е гадно да нямаш късмет нали? :bgrin:

 

ЕДИТ: Чесно и на мен ми стана гадно за Райконен - водеше от началото почти до края и :angry1 . Състезанията поне станаха многооо интересни.

 

А забелязнам, че ние с всеки изминал старт се представяме все по-добре. :)

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Абе при нас нямаше кабелна от 3 до 4.15 заради бурята. Пълното повторение в 10 ли беше???

Link to comment
Share on other sites

Тка е ама случилото се с Шуми? А Кими си го направи сам, както Баричело в Монако.

 

Много е гадно да нямаш късмет нали? :bgrin:

 

ЕДИТ: Чесно и на мен ми стана гадно за Райконен - водеше от началото почти до края и  :angry1 . Състезанията поне станаха многооо интересни.

 

А забелязнам, че ние с всеки изминал старт се представяме все по-добре.  :)

 

 

Надявам се до Унгария да вземем някоя победа :D . А колкото до Килми... малшанс! Кактъо Хакинен през 2000 в Испания. водеше до 2 завоя преди финала, прецака се колата и ОП! Шумахер... Е ся поне е по интересна Формулата.

Link to comment
Share on other sites

Честито на Макларън и от мен сега разбрахте ли кво е да нямаш късмет А от този карамбол на първия завои всички видяхте кои останаха най-потърпевши

Отново и отново Шуми трябваше да прави маневри за да избегне катастрофа Само не мога да рзбера защо онова лайненце Алонсо така се кефи на тая подарена от съдбата победа С нищо не я беше заслужил и онзи жест с пръстите направо ме изкарва извън релси За предствянето на Ферари съм съгласен че се подобрява но за сметка на тва Фисико и Монти никви ги няма което е по добре за нас

Link to comment
Share on other sites

Честито на Макларън и от мен сега разбрахте ли кво е да нямаш късмет А от този карамбол на първия завои всички видяхте кои останаха най-потърпевши

Отново и отново Шуми трябваше да прави маневри за да избегне катастрофа Само не мога да рзбера защо онова лайненце Алонсо така се кефи на тая подарена от съдбата победа С нищо не я беше заслужил и онзи жест с пръстите направо ме изкарва извън релси За предствянето на Ферари съм съгласен че се подобрява но за сметка на тва Фисико и Монти никви ги няма което е по добре за нас

 

Ако намера Алонсо някъде просто ша го спукам от бой тва ко.....ле.С какво заслужи тая подарена ш...ана победа.Чефо за тея пръсти е мен ме изкара от нерви.

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че доста хора следят Ф1 тука! Радващо е това. Някой може ли да ми обясни безпристрастно на какво се дължи този страхотен срив на Ферари? В сравнение с миналата година нещата са катастрофални.Аз разбирам да има отстъпление от миналия неповторим сезон, но чак пък толкова зле? Вие как си го обяснявате? Какво толкова и бръкнаха на тая кола и защо? Не съм за Ферари,но просто не си го обяснявам и ми е кофти, че разбиха болида от миналата година! Само без излишни запалянковски простотии,ако може:)))))

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че доста хора следят Ф1 тука! Радващо е това. Някой може ли да ми обясни безпристрастно на какво се дължи този страхотен срив на Ферари? В сравнение с миналата година нещата са катастрофални.Аз разбирам да има отстъпление от миналия неповторим сезон, но чак пък толкова зле? Вие как си го обяснявате? Какво толкова и бръкнаха на тая кола и защо? Не съм за Ферари,но просто не си го обяснявам и ми е кофти, че разбиха болида от миналата година! Само без излишни запалянковски простотии,ако може:)))))

Главно проблема е в гумите. Нямат никаква бързина за 2 обиколки - квалификациите. Малшанса също преследва Скудерията :angry: Друго смислено обяснение неможе да има. Щом и Михаел си призна, че се чувства "сякаш карам на макадам", начи проблема е наистина в тях. А и не бих повярвал тимът който спечели миналия сезон титлите четири кръга преди края сега да неможе да се нареди на подиума. :angry:

 

Истинската причина е в парите. Ф1 започна да губи много, ама много пари от загубата на интерес към спорта именно от доминирането на ФЕРАРИ и както с МакЛарън преди години така и сега направиха правилника така, че да "увеличат" конкуренцията. Да, но за да я увеличат единсвения начин беше да осакатят ФЕРАРИ, понеже от сезон `02 насам всички радикални мерки приети от ФИА бяха неуспешни, е поздравления - вече успяха. Сега вместо доминиране на ФЕРАРИ ще гледаме доминация на РЕНО :angry1 (главно заради добрата им електроника, а не заради "уменията" на пилотите) и след това и тях ще ти осакатят и така ще си върви. Няма какво да се чудите - ПАРИТЕ ВЪРТЯТ СВЕТА. :angry1

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Аз също мислия че главният проблем е в гумите които за съжаление не дават бързина в една обиколка Но освен това е нововъведенията които целят загуба на челно съпротивление Демек промяна в аеродинамиката Ами с тази простотияза гумите Трябва да се работи и за тва окачването да не изнася гумите в едно цяло състезание а тва не е лесна работа И сигурно има нещо което никои от нас не знае

Evil_smith е много прав че заради лакомията за пари на някои хора от няколко години на сам гледаме само измяна на правилата целчщи охраничявяне на Скудерията Само че нито Бърни нито Мозли не разбраха че рано или късно и тва ще бъде преодоляно и не 8 ами 6 цлиндрови двеигатели ще трябва да наложат за да спрат Ферари

 

За последното състезание мога да кажа че съдбата даде малко гарчилка иа на КИМИ И ако мога да се свържа с МАРК УЕБЪР за да му кажа на пича че тук не се блъска а се изпреварва Направи почти съсщата простотия както в малайзия Дано вече да видим по-добро представяне на Ферари

И нещо коета аз видях-Ужасното представяне на ВЕЛИКИТЕ тойота

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Честита победа на любимия ми тим колкото да не им харесва на тези от Макларън това е положението!!Примерете се както аз го сторих миналите състезания когато Рено губиха!!Не може секи път да се печели :)

 

 

Само не мога да рзбера защо онова лайненце Алонсо така се кефи на тая подарена от съдбата победа С нищо не я беше заслужил и онзи жест с пръстите направо ме изкарва извън релси За предствянето на Ферари съм съгласен че се подобрява но за сметка на тва Фисико и Монти никви ги няма което е по добре за нас

 

Що да не е засужил тази победа ?? :confused 100% съм убеден че ако зад Райконен беше Шуми и той беше спечелил тогава щеше да твърдиш обратното!!Кара добре момчето стигна до 2 позиция и след като Кими отпадна защо да не вземе победата!!Или искаш да ме убедиш че трябва да пусне някой пред себе си защото той не заслужава победата!!Спечелил 4 победи защо да не размахва 4 пръста на теб кво ти пречи!!Може да печели състезания печели Шуми не може за това се мъчи!! :)

 

Ако намера Алонсо някъде просто ша го спукам от бой тва ко.....ле.С какво заслужи тая подарена ш...ана победа.Чефо за тея пръсти е мен ме изкара от нерви.

 

Що трябва да обиждаш Алонсо а??Е щом е така както обещах аз вече няма съм толерантен!!Макларън първо нека се научат да си закрепват хубаво примерно спойлерите,гумите да нямат малоумни дефекти и тогава да искат да печелят!!Какво ви е направил Алонсо че вие неможете си направите колата да не се троши!!Както Ферари преди забравяха гумите като идваше кола в бокса и сега вече не ги забравят така и Макларън трябва да отсранят многожеството си дефекти !!За малшанса никой няма вина така че не обиждай никой!! :)

 

Виждам, че доста хора следят Ф1 тука! Радващо е това. Някой може ли да ми обясни безпристрастно на какво се дължи този страхотен срив на Ферари? В сравнение с миналата година нещата са катастрофални.Аз разбирам да има отстъпление от миналия неповторим сезон, но чак пък толкова зле? Вие как си го обяснявате? Какво толкова и бръкнаха на тая кола и защо? Не съм за Ферари,но просто не си го обяснявам и ми е кофти, че разбиха болида от миналата година! Само без излишни запалянковски простотии,ако може:)))))

 

Мнението ми по този въпрос не е много сложно и мисля че ще го разбереш :) Според мен не е изобщо вярно че за слабото представяне на Ферари са виновни само гумите!!Миналата година Ферари успяваше да печели като Мишлен пак имаха по-добри гуми така че проблема не е само там!!За мен главния проблем е че Ферари смятаха че и този сезон ще успеят с такава лекота да печелят победите си и не се заеха сериозно с разработката на новата си кола!!То не бяха екскурзийки до незнам си каде да карат ски то не бяха празненства и незнам си още какво!!Рено започнаха още в средата на миналия сезон да мислят вече за новата си кола и да е разработват усилено и за това сега притежават супер кола както и Макларън но с повечко дефекти!!Според мен те трябваше да започнат сезона с напълно новата кола защото те знаеха за множеството промени в правилата и така много по-лесно щяха да се напасват към новите праивила и да продължават да печелят!!Сега направиха грешни стъпки и е много по трудно да поправят шчупеното отколкото да съградят нещо ново!! :punk

 

Сега вместо доминиране на ФЕРАРИ ще гледаме доминация на РЕНО :angry1 (главно заради добрата им електроника, а не заради "уменията" на пилотите) и след това и тях ще ти осакатят и така ще си върви. Няма какво да се чудите - ПАРИТЕ ВЪРТЯТ СВЕТА. :angry1

 

Никой не знае какво ще стане за напред това го твърдя още от началото на сезона!!В никакъв слуай не може да се твърди че ще гледаме доминация на Рено колкото и да ми се иска :D !!Каквито и проблеми да притежават и Макларън имат що годе бърза кола и както видяхме могат и да печелят!!По същяи начин както ти твърдиш че сега победите на Алонсо са само от това че има добра кола така и аз мога да твърдя че Шумахер не е никав пилот защото спечели сумати титли с много по-добра кола от тези на другите пилоти и с покровителството на ФИА следователно по твоята логика той няма умения!!Не мислиш ли че е много абсурдно ?? ;) :confused Така че в никакъв случай неможе да се каже че Алонсо няма никакви умения!!Който успее да направи добра кола той печели а и също така пилота трябва да притежава и добри умения!!Фисикела кара същата кола но невиждам да се преставя супер добре!До сега ФИА като помагаха на Ферари тима беше ама страхотен ама невероятен !!Сега видя какво е да се обърне ФИА срещу вас и да и сърбате яко попарата!!Няма какво да се оплакваш положението сега е такова!! :punk

 

P.S.Седмицата в която ме нямаше в Пловдив бях в Турция на екскурзия.Ако някой има желание да ходи на състезанието от Формула 1 там няма да сбърка изобщо!!!Турците са направили страхотна писта!!!Само трябва да внимавате да не ви ментят с парите в магазините и за самата екскурзия!!Ако някой се интересува как точно да стане това и има желание да ходи там може да ми цъкне ПМ да му обесня по подробно :)

Link to comment
Share on other sites

Jozo голям ферман си изписал ама тва че не искаш да си признаеш че Алонсо не си заслужава победата много ме дразни Виж аз се разцепих от густо когато на Райконен му фръкна гумата и в този момент исках алонсо да се беше опитал да го изпревари за да станат и двамата пътници щото както съм казвал и преди никоя победа не ми харесва освен ако не е за Ферари И моляви стига сте се оплаквали че ФИА и ФЕРАРИ са дупе и гащи вие го обърнахте на БГ ФУТБОЛ кyдето всичко се купува Е във Ф1 няма такова нещо престо скудерията беше със светлинни години пред конкуренцията си но сега нещо ги спува нещо ги души и будете спокоини тва няма да е вечна а онази лисица Бриаторе ми се ще да се задави с последната си победа И да не си мисли че само с Алонсо ще спечели и двете титли И още нещо видяхтели всички как "най-хубавата" кола в ръцете на Монти не успя да настигне и да изпревари ферарито на Шуми освен това в един етап от състезанието и Алонсо и Барикело за 6 обиколки стопиха бая време на кими още преди да започнат прекрасните вибрации Jozo човече как да те накарам да престанеш да наричаш Шумахер слаб пилот Вече се излагаш с това Едно е да не си му фен съвсем друго е да говориш тези глупости За всеки друг пилот важи определението че е слаб ама за Шуми PEACE :sayjin

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Jozo голям ферман си изписал ама тва че не искаш да си признаеш че Алонсо не си заслужава победата много ме дразни Виж аз се разцепих от густо когато на Райконен му фръкна гумата и в този момент исках алонсо да се беше опитал да го изпревари за да станат и двамата пътници щото както съм казвал и преди никоя победа не ми харесва освен ако не е за Ферари И моляви стига сте се оплаквали че ФИА и ФЕРАРИ са дупе и гащи вие го обърнахте на БГ ФУТБОЛ кyдето всичко се купува Е във Ф1 няма такова нещо престо скудерията беше със светлинни години пред конкуренцията си но сега нещо ги спува нещо ги души и будете спокоини тва няма да е вечна а онази лисица Бриаторе ми се ще да се задави с последната си победа И да не си мисли че само с Алонсо ще спечели и двете титли И още нещо видяхтели всички как "най-хубавата" кола в ръцете на Монти не успя да настигне и да изпревари ферарито на Шуми освен това в един етап от състезанието и Алонсо и Барикело за 6 обиколки стопиха бая време на кими още преди да започнат прекрасните вибрации Jozo човече как да те накарам да престанеш да наричаш Шумахер слаб пилот Вече се излагаш с това Едно е да не си му фен съвсем друго е да говориш тези глупости За всеки друг пилот важи определението че е слаб ама за Шуми PEACE :sayjin

 

Еми какъв ти е проблема??Ако не си усетил аз говоря с много голяма ирония!!evil_smith оправдава победите на Рено само с добрата кола така и аз ще оправдавам Ферари и Шумахер че са имали хубава кола затова е спечелил многото си титили!!Ще се повторя за кой ли път омръзна ми да всеки да обижда аз да седя и да зяпам като ще говорите че тоя бил слаб оня бил слаб ,хубаво че имал добра кола че да печели и аз така ще говоря за Шумахер!!Хубаво че имаше добра кола и подкрепата на ФИА иначе нищо нямаше да вземе и щеше да пасе патки по тревата на пистата! :punk

Link to comment
Share on other sites

Ферари и Шумахер че са имали хубава кола затова е спечелил многото си титили!!

Michael went to Benetton when they were not winning and he made them win, and then he went to Ferrari and made them win - Sam Michael

 

 

СФАЩАШ ЛИ?????????? :confused

 

 

 

Ако не ще ти го нарисувам. :)

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

хахахахах А ве пич стига спича така не разбрали хубавата кола която все ти е в устата помниш ли каква беше 96 година а памниш ли И сещаш ли се кой изведе ферари от калта и сещаш ли се кой направи колата шампионска и сещаш ли се кой спечели 5 поредни световни титли и сещаш ли се кой тим направи 6 поредни титли Еми кво да ти кажа когато рено направят такива показатели обадими се И да кажа още нещо за което ще се хванеш ДА И ЖАН ТОД И РОС БРАУН допринесоха за успеха ама те заедно с многото инженери представят кола от там на татък започва Шуми и казва кое как да се до настрои за да може да печели с тази кола ЗАЩОТО КАКТО ФУТБОЛА Е КОЛЕКТИВЕН СПОРТ ТАКА И ТУК ОСВЕН ПИЛОТИ ИМА И ТИМ КОТО РАБОТИ ЗА ТЕБ Но и ти трябва да работиш за тима си Аиде моля ти се пак ти казвам се се правиш смешен с тия приказки И разбрали сега че не само бричстоунките си имат недостатъци

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

хахахахах А ве пич стига спича така не разбрали хубавата кола която все ти е в устата помниш ли каква беше 96 година а памниш ли И сещаш ли се кой изведе ферари от калта и сещаш ли се кой направи колата шампионска и сещаш ли се кой спечели 5 поредни световни титли и сещаш ли се кой тим направи 6 поредни тили Еми кво да ти кажа когато рено направят такива показатели обадими се И да кажа още нещо за което ще се хванеш ДА И ЖАН ТОД И РОС БРАУН допринесоха за успеха ама те заедно с многото инженери представят кола от там на татък започва Шуми и казва кое как да се до настрои за да може да печели с тази кола ЗАЩОТО КАКТО ФУТБОЛА Е КОЛЕКТИВЕН СПОРТ ТАКА И ТУК ОСВЕН ПИЛОТИ ИМА И ТИМ КОТО РАБОТИ ЗА ТЕБ Но и ти трябва да работиш за тима си Аиде моля ти се пак ти казвам се се правиш смешен с тия приказки И разбрали сега че не само бричстоунките си имат недостатъци

Е как забрави култовата риплика: "... да ама Шумахер взе полвината отбор със себе си когато премина от Бенетон във Ферари..." :wacko: :wir :wacko: :wir :wacko:

 

АЗ ПЪК ЩЕ ТИ КАЖА - А КОЙ НАПРАВИ БЕНЕТОН ПОБЕЖДАВАЩ ТИМ???? :)

Даже и Сам Майкъл го е казал и 2 поста по-нагоре съм ти го написъл с ЕЙ такива големи букви. :bgrin:

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Michael went to Benetton when they were not winning and he made them win, and then he went to Ferrari and made them win - Sam Michael

СФАЩАШ ЛИ??????????

Ако не ще ти го нарисувам. :)

 

Много добре схващам за какво става вапрос!!Всеки може да говори каквото си иска дори и Сам Майкъл!!Какво като го е казал това не е никакво доказателство всеки може да си говори каквото си иска!!За пример Ферари казваха че новата им кола е с 1 секунда на обиколка по бърза от всички останали но както се вижда това не е така!

 

СФАЩАШ ли????? :confused

хахахахах А ве пич стига спича така не разбрали хубавата кола която все ти е в устата помниш ли каква беше 96 година а памниш ли И сещаш ли се кой изведе ферари от калта и сещаш ли се кой направи колата шампионска и сещаш ли се кой спечели 5 поредни световни титли и сещаш ли се кой тим направи 6 поредни титли Еми кво да ти кажа когато рено направят такива показатели обадими се И да кажа още нещо за което ще се хванеш ДА И ЖАН ТОД И РОС БРАУН допринесоха за успеха ама те заедно с многото инженери представят кола от там на татък започва Шуми и казва кое как да се до настрои за да може да печели с тази кола ЗАЩОТО КАКТО ФУТБОЛА Е КОЛЕКТИВЕН СПОРТ ТАКА И ТУК ОСВЕН ПИЛОТИ ИМА И ТИМ КОТО РАБОТИ ЗА ТЕБ Но и ти трябва да работиш за тима си Аиде моля ти се пак ти казвам се се правиш смешен с тия приказки И разбрали сега че не само бричстоунките си имат недостатъци

 

Аз немога да разбера ти изобщо четеш ли какво пиша??Аз излагам сумати примери и доказателства а ти ми праскаш само празни думи!!А ти сещаш ли се с кой за първи път Шумахер стана световен шампион или да ти го нарисувам!!Това не е ли с човека който сега толкова много обиждаш демек Бриаторе!!Ти сега ставаш смешен защото плюеш точно този който е помогнал да стане велик пък и аз се аргументирам за това което съм кзал а ти НЕ!Става нещо като поговорката хапиш ръката която те храни!!Шумахер е задължен супер много на Бриаторе и в никакъв случай той не си позволява да го обижда а ти най-малко имаш право :punk

Link to comment
Share on other sites

Флавио Бриаторе освен шеф на Шуми не е бил нищо повече и ти се сещаш че абсолютно всеки пилот който е талантлив трябва да изгрее някъде а тва далеч не е било в Бенетон Съсътезателната карирера на Шуми започва доста преди това като дори и тогава е побеждавал бъдещите си конкуренти Хакинен и Френцен След дебюта си в Джордан Бриаторе разбира какъв не шлифован диамант е заопчнал кариарата си и хоп в Бенетон Ама преди тва не съм много сигурен щото съм бил прекалено малък май Уилямс и Макларън са били водещи тимови Шуми отива в бенетон и 94 година хоп шампион Като имаш предвит че 91 започва кариерата си във Ф1

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Аз немога да разбера ти изобщо четеш ли какво пиша??Аз излагам сумати примери и доказателства а ти ми праскаш само празни думи!!А ти сещаш ли се с кой за първи път Шумахер стана световен шампион или да ти го нарисувам!!Това не е ли с човека който сега толкова много обиждаш демек Бриаторе!!Ти сега ставаш смешен защото плюеш точно този който е помогнал да стане велик пък и аз се аргументирам за това което съм кзал а ти НЕ!Става нещо като поговорката хапиш ръката която те храни!!Шумахер е задължен супер много на Бриаторе и в никакъв случай той не си позволява да го обижда а ти най-малко имаш право :punk

Е как забрави култовата риплика: "... да ама Шумахер взе полвината отбор със себе си когато премина от Бенетон във Ферари..."

Май няма кой зане колко голяма разлика? :confused

 

А защо преди Шуми да бъде "открит" така да се каже, Бриаторе и тима му не са побеждавали?

Или май ерата на Шумахер още не е била започнала?

И още нещо защо всички проблеми с Рено се случват на Фисико? - Съвпадение - не бих казъл. И не ме убеждавайте, че няма разделение в отборите! Ферари си работят повече за Шуми, Рено за Алонсо, МакЛарън за Кими и т.н.! :angry: :) :) :angry: :)

Link to comment
Share on other sites

Разпределението е явно кажете как така пилоти от един и същ тим Ще се затварят с обиколкпа Както тва се случи с Макларън

Първо: Кими е първи пилот в тима.

Второ: има реални шансове за титлата.

Трето: Монтоя не е кой знае колко добър пилот.

Четвърто: В първия завой се прее*а сам, но замъкна със себе си и Уебър и Ралф и още десетина :bgrin: пилота.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Май няма кой зане колко голяма разлика? :confused

 

Еми истината боли колкото и да не ви харесва момчета това е положението!!Това че ви го казвам в очите и вие неискате да го приемете си е ваш проблем :P :P :P :P :punk

Link to comment
Share on other sites

Еми истината боли колкото и да не ви харесва момчета това е положението!!Това че ви го казвам в очите и вие неискате да го приемете си е ваш проблем  :P  :P  :P  :P  :punk

Боли я ти за това не кротясваш. :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Evil Много правилно И сега едно въпросче кой формат на квалификацията най-много ви кефи

На мен най-много ми харесваше когато имаше по 12 обиколки и 107% лимит за времената на последните

Link to comment
Share on other sites

Боли я ти за това не кротясваш. :)  :)  :)

 

Ми да и аз започвам вече да се правя на серсем и че неразбирам за какво става вапрос и да си знам само мойто си :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...