Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Браво Кими! Радвай се на успеха докато можеш и докато не са започнали да те подритват както миналия сезон!!! :punk Доволен съм от второто място макар че можеше и още. Мисля че Канада запази славата си като притежател на писта, ( "Жил Вилньов" ) която чупи, разбъхтава и скапя двигателите отвсякъде. Определено това беше най-интересното състезание тоя сезон ( до момента ). Факта, че само 3-ма не взеха тояки ме изкефи още повече. Яко състезание на яка писта. Жалко за Монтоя... и за Хайдфелд и за Фисикела, за Алонсо не съжалявам, жалко и за Бътън. Дано следващата седмица в САЩ да е още по-яко.

Link to comment
Share on other sites

Чесита победа на всички фенове на McLaren и Ferarri. :punk

 

Тия ФИА просто са такива мошенници, че няма накъде. Просто искат да съсипят живота на Хуан :angry1

 

Моля? Нещо по-тъпо не можа ли да направи Монтоя? Глупава и необмислена постъпка. Нека се връща в инди кар - там му е мястото. Педро Де Ла Роса е много по-добър пилот от него.

Link to comment
Share on other sites

Лепер не съм съгласен с теб за едно Че ФИА измисли супер големи простотии е верно ама че Хуан сам се пре...а също е верно Излезна на червена светлина от бокса Не мога да разбера обаче какво точно трябваше да направи да чака да светне зелено ли Тази писта е просто невероятна за първи път виждам запалени в буквалния смисъл спирачки Баси мамата тва е нещо страховито Най-доброто представяне в това състезание беше за РУБЕНС БАРИКЕЛО

Link to comment
Share on other sites

Лепер не съм съгласен с теб за едно Че ФИА измисли супер големи простотии е верно ама че Хуан сам се пре...а също е верно Излезна на червена светлина от бокса Не мога да разбера обаче какво точно трябваше да направи да чака да светне зелено ли Тази писта е просто невероятна  за първи път виждам запалени в буквалния смисъл спирачки Баси мамата тва е нещо страховито Най-доброто представяне в това състезание беше за РУБЕНС БАРИКЕЛО

 

 

Не е само Рубенс. Миналата година или по-миналата в Малайзия Михаел също стартира 20-ти и пак завърши трети. Относно пистата... Тва е една от най-бързите писти, може да се конкурира дори с Монца, но на Монца не се натоварват двигателите така както тука. И защо по дяволите Жил Вилньов е единствената писта, която е с обратно движение ( обратно на часовниковата стрелка ) Тва винаги ме е учудвало :confused ( знаете че се завива наляво когатоп се ВЛИЗА в бокса )

 

П.П. този едит го направих специално за да подчертая тая голяма думичка и да се изяснят някои неща на leper mesiah

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

МИ можеше и да стане ако Нандо не въртеше толкова дупето....Ама сега работата е друга :D

Тия ФИА просто са такива мошенници, че няма накъде. Просто искат да съсипят живота на Хуан :angry1

 

На кривата ръкета космоса и пречи !!Как пък не Хуан сам си е виновен никаква ФИА не са виновни за това което стана!! :angry1 :angry1 И кво ти е виновен Алонсо а??Изобщо никво дупе не е въртял! :punk

Link to comment
Share on other sites

Не е само Рубенс. Миналата година или по-миналата в Малайзия Михаел също стартира 20-ти и пак завърши трети. Относно пистата... Тва е една от най-бързите писти, може да се конкурира дори с Монца, но на Монца не се натоварват двигателите така както тука. И защо по дяволите Жил Вилньов е  единствената писта, която е с обратно движение ( обратно на часовниковата стрелка 0 Тва винаги ме е учудвало :confused

Не е единствената писта в Бразилия хавата е същата мисля че има и още една но ne съм сигурен Jozo не знам дали си слушал изказванията на Бриаторе Ще ти цитирам един "Ферари не осъзнават как ще ни помогнат в битката с Макларън" край на цитата Тая дебела глава не проумява че Ферари няма да помагат на никого а ще побеждават И самите рено с тези си изяви ще направят някои друг тим шампион Не знам кой точно но в битката поне за тази титла ще се намеси и Ферари А сега Jozo ставали ти ясно защо на края на сезона Бриаторе ще плаче Щото никои тим не е застрахован нито от пилотски грешки нито от технически проблеми А на Алонсо и Фисико тепърва им предстои да грешат :sayjin :angry1 :sayjin

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Как стоят нещата:

Алонсо (Галфонсо) сам си заби задника в стената. :)

Фисико не е виновен, че Рено немогат да МУ направят болид, който да завърши... :P

Монтоя се прее*а сам 1) като излезна на червен светофар и 2) опита се (май)* да затвори единия Ред Бул веднага след излизането от пит-а. :)

Бътън целуна ЛЕКО :ghost стената. :)

Сато си запали окончателно спирачките, след като престоя ~ 20 об. в бокса. :)

Трули имаше също подобен проблем със спирачките, аве - направо си гръмнаха. :)

Да не говоря за БМВ и т.н. :)

 

Та от всичко това се възползва Райконен. Не отричам, че Шуми и Баричело също намазаха ама това е. Не излизат на червено, колата ги докарва до финала, не "въртят дупета", и не "целуват" предпазните стени.

 

* - Понеже по РТЛ имаше реклама и не можах да видя точно, какъв болид се опитваше да избута, подлия колумбиец. :angry1

 

 

Да не говорим, че Монти :sick избута доста брутално Шуми още на втория завой, за което също трябваше да му се наложи наказание. B)

 

ФИА РУЛЗЗЗЗ

Link to comment
Share on other sites

И защо по дяволите Жил Вилньов е  единствената писта, която е с обратно движение ( обратно на часовниковата стрелка 0 Тва винаги ме е учудвало :confused

Както и да пресмятам (дори и играта си пусках) писта си е с нормална посока. С обранта посока са Имола (Сан Мрино) и Интерлагос (Бразилия). Ама може и аз да се бъркам :huh:

Link to comment
Share on other sites

Как стоят нещата:

Алонсо (Галфонсо) сам си заби задника в стената. :)

Фисико не е виновен, че Рено немогат да МУ направят болид, който да завърши... :P

Монтоя се прее*а сам 1) като излезна на червен светофар и 2) опита се (май)* да затвори единия Ред Бул веднага след излизането от пит-а. :)

Бътън целуна ЛЕКО :ghost  стената. :)

Сато си запали окончателно спирачките, след като престоя ~ 20 об. в бокса. :)

Трули имаше също подобен проблем със спирачките, аве - направо си гръмнаха. :)

Да не говоря за БМВ и т.н. :)

 

Та от всичко това се възползва Райконен. Не отричам, че Шуми и Баричело също намазаха ама това е. Не излизат на червено, колата ги докарва до финала, не "въртят дупета", и не "целуват" предпазните стени.

 

* - Понеже по РТЛ имаше реклама и не можах да видя точно, какъв болид се опитваше да избута, подлия колумбиец. :angry1

Да не говорим, че Монти :sick  избута доста брутално Шуми още на втория завой, за което също трябваше да му се наложи наказание. B)

 

ФИА РУЛЗЗЗЗ

евала за всичко казано аз сега ще гледам втори път тва състезание щото е интересно и ще го гледам на БГ и после пак ще има коментари Яд ме е най-много за тва че Шуми не изпревари Кими но като цяло Състезанието се разви добре за СКУДЕРИЯТА
Link to comment
Share on other sites

Както и да пресмятам (дори и играта си пусках) писта си е с нормална посока. С обранта посока са Имола (Сан Мрино) и Интерлагос (Бразилия). Ама може и аз да се бъркам  :huh:

 

За Интерлагос се сетих по-късно но съм сигурен че са само тея двете. Да не говорим, че за да влезеш в бокса трябва да завиеш наляво а на другите писти надясно (затва е "наобратно" ;) ). За и мола не съм сигурен. Не вярвай на игрите много-много, често има сериозни недоглеждания. ( пример: на Ф1 2001 на една от пистите мисля че Малайзия ма не съм сигурен беше изпуснат цял завой!!! ).

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

евала за всичко казано аз сега ще гледам втори път тва състезание щото е интересно и ще го гледам на БГ и после пак ще има коментари Яд ме е най-много за тва че Шуми не изпревари Кими но като цяло Състезанието се разви добре за СКУДЕРИЯТА

 

Къде ще го гледаш пак че и аз искам да го гледам ?? :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Jozo аз го имам на касетка щото не можех да го гледам когато трябваше а иначе после хванах повторението по РИНГ ТВ имаше интересни коментари След една седмица предстои друга много интересна писта най-голямото натоварване за двигателите там е 24 секунди на пълна газ

 

 

Jozo помниш ли на предишната писта как Алонсо кефеше не подаръка който не бе заслужил е същата хава се получи на тва състезание подаръка му бе отнет и то с густо

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ами кефише се сега стана фал какво да се прави такъв е живота! :D

 

 

Дай тая касета малко насам :wub:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

ЛЕПЕР нямаше смисъл да се ровя из сайта на Фиа за да разбера и тяхното обяснение за черния флаг на Монтоя Сам си е виновен за него и друг път когато има кола на сигурността да не изпреварва и да не излиза на червена светлина

 

На следващата писта рекорда за една обиколка се държи от Барикело 1:10:399 дали след ограниченията в аеродинамиката този рекорд ще падне :laughing:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

ЛЕПЕР нямаше смисъл да се ровя из сайта на Фиа за да разбера и тяхното обяснение за черния флаг на Монтоя Сам си е виновен за него и друг път когато има кола на сигурността да не изпреварва и да не излиза на червена светлина

 

Както и аз казах на кривата ракета космоса и пречи!!Монтоя сам си забърка попарата после ФИА била виновна и Алонсо бил еди къв си!!Не Нандо а Монтоя си върти задника като на магистрална труженичка за да не е той виновен а другите да му са криви!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Както и аз казах на кривата ракета космоса и пречи!!Монтоя сам си забърка попарата после ФИА била виновна и Алонсо бил еди къв си!!Не Нандо а Монтоя си върти задника като на магистрална труженичка за да не е той виновен а другите да му са криви!! :punk

 

Виж сега, това че Алонсо се остърга в стената не значи че трябва да обиждаш другите пилоти. Нали точно ти тука ми се оправдаваше като девственица, че трябвало всички да се уважаваме и т.н., а сега ти се заяждаш БЕЗ да съм казал нещо кой знае какво! Между другото какво според теб трябваше да направи МОнтоя излизайки от бокса, а???? Да спре и да изчака цялата колона да го мине ли? А-а-а-айде моля ти е! Просто скапания Джо Бауер пак си търси да се ебава с някой, и като нямаше с кой друг....с Хуан. Нямаше кой друг, защото рената и баровете бяха отпаднали, а фераритата досега достатъчно страдаха и нямаше да им е финансово изгодно да ги прецака. Ако Монтоя беше виновен за нещо в това състезание, е само затова, че след като излезе се сбута с оня Редбул. Това наистина си беше голяма глупост, ама......Обаче да ми говорите за разни червени светофари....

 

Blitzkrieg - Пич, това на коя страна се завива, за да се излезе от боксовете НЯЯЯЯМА нищо общо, с това в коя посока е движението по пистата. Вземи например първата двойка писти за която се сещам. Интерлагос (Бразилия) и Маникур (Франция) И на двете писти се излиза наляво от бокса, обаче френската писта си се върти по посока на часовниковата стрелка, а бразилската наобратно. Това, което влияе на излизането от питовете, е това дали те са разположени отляво или отдясно на старт-финалната права. НИЩО ПОВЕЧЕ!

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Виж сега, това че Алонсо се остърга в стената не значи че трябва да обиждаш другите пилоти. Нали точно ти тука ми се оправдаваше като девственица, че трябвало всички да се уважаваме и т.н., а сега ти се заяждаш БЕЗ да съм казал нещо кой знае какво! Между другото какво според теб трябваше да направи МОнтоя излизайки от бокса, а???? Да спре и да изчака цялата колона да го мине ли?  А-а-а-айде моля ти е! Просто скапания Джо Бауер пак си търси да се ебава с някой, и като нямаше с кой друг....с Хуан. Нямаше кой друг, защото рената и баровете бяха отпаднали, а фераритата досега достатъчно страдаха и нямаше да им е финансово изгодно да ги прецака. Ако Монтоя беше виновен за нещо в това състезание, е само затова, че след като излезе се сбута с оня Редбул. Това наистина си беше голяма глупост, ама......Обаче да ми говорите за разни червени светофари....

 

Blitzkrieg - Пич, това на коя страна се завива, за да се излезе от боксовете НЯЯЯЯМА нищо общо, с това в коя посока е движението по пистата. Вземи например първата двойка писти за която се сещам.   Интерлагос (Бразилия) и Маникур (Франция) И на двете писти се излиза наляво от бокса, обаче френската писта си се върти по посока на часовниковата стрелка, а бразилската наобратно. Това, което влияе на излизането от питовете, е това дали те са разположени отляво или отдясно на старт-финалната права. НИЩО ПОВЕЧЕ!

 

1-во Джо Бауер НЯМА намерение ( и право ) да се е*ава с никой ( иначе нямаше да е в спорта )! Ако го правеше умишлено да не си мислиш че във ФИА няма да писнат. Освен ФИА ( да кажем че Монтоя не беше наказан ) сигурен съм че още преди ФИА да са видели записа ( на теоретичната спорна ситуация ) Рос Браун вече ще е на пистата с протестен плакат.

2-ро Монтоя си е виновен, нарушил е правилата. Гарантирам че дори Алонсо или дори Шумахер да го направи пак щеше да бъде наказан. А за Ред була тва си беше чиста гавра от страна на Монтоя.

3-то Направи си сметките пак, защото казах че се завива наляво когато ВЛИЗАШ, не когато излизаш от бокса.

 

Едит: Виж малко по-назад и там ти го подчертах. ;)

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Виж сега, това че Алонсо се остърга в стената не значи че трябва да обиждаш другите пилоти. Нали точно ти тука ми се оправдаваше като девственица, че трябвало всички да се уважаваме и т.н., а сега ти се заяждаш БЕЗ да съм казал нещо кой знае какво! Между другото какво според теб трябваше да направи МОнтоя излизайки от бокса, а???? Да спре и да изчака цялата колона да го мине ли?  А-а-а-айде моля ти е! Просто скапания Джо Бауер пак си търси да се ебава с някой, и като нямаше с кой друг....с Хуан. Нямаше кой друг, защото рената и баровете бяха отпаднали, а фераритата досега достатъчно страдаха и нямаше да им е финансово изгодно да ги прецака. Ако Монтоя беше виновен за нещо в това състезание, е само затова, че след като излезе се сбута с оня Редбул. Това наистина си беше голяма глупост, ама......Обаче да ми говорите за разни червени светофари....

 

Все пак това е спорт и никъде несъм написал че се заяждам затова че е отпаднал Алонсо!!Все пак има машина която може да се развали има и пилотски грешки така че всичко може да стане и аз съм приел че е станало едно от двете и тва е!!Да ама на вас феновете на Мкаларън се някой ви е крив!Да вярно е че аз говорих да сме толератни един кък друг ама привържениците на Макларън след първата победа на Райконен и даже много преди това се самозбравихте!!На вас все някой ви е виновен или някой ви спъва нещо си!Това ще е или Ферари или пък нещо ФИА ще са виновни или пък Алонсо ще ви е минал пътя се едно е черна котка!!Все пак и аз съм човек и аз имам нерви и както се казва "Каквото се повикало такова се обадило".Щом вие се заяждате и аз ще ся заяждам за щяло и за нешяло! :punk

Link to comment
Share on other sites

Все пак това е спорт и никъде несъм написал че се заяждам затова че е отпаднал Алонсо!!Все пак има машина която може да се развали има и пилотски грешки така че всичко може да стане и аз съм приел че е станало едно от двете и тва е!!Да ама на вас феновете на Мкаларън се някой ви е крив!Да вярно е че аз говорих да сме толератни един кък друг ама привържениците на Макларън след първата победа на Райконен и даже много преди това се самозбравихте!!На вас все някой ви е виновен или някой ви спъва нещо си!Това ще е или Ферари или пък нещо ФИА ще са виновни или пък Алонсо ще ви е минал пътя се едно е черна котка!!Все пак и аз съм човек и аз имам нерви и както се казва "Каквото се повикало такова се обадило".Щом вие се заяждате и аз ще ся заяждам за щяло и за нешяло! :punk

 

Чай малко бе човек. Кви са тия "вие" и "ние"! Вие сте такива, ние сме онакива. Аз лично не се оплаквам от нищо друго през новия сезон, освен от липсата на късмет! Аз друго не си спомням да съм казал. Никой не се е самозабравил, даже когато Алонсо все още печелеше нищо лошо не съм казал за човека, даже май съм те поздравявал. Пък защо да не съм горд с макларън, а? Чакам тоя момент от '99г. Това бяха много лоши години с малки изключения. Но сега когато Макларън имат вече най-добрата кола и най-добрия пилот (райконен) и малко смахнат, но добър съотборник, не виждам защо да не се кефя.

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Чай малко бе човек. Кви са тия "вие"  и "ние"! Вие сте такива, ние сме онакива. Аз лично не се оплаквам от нищо друго през новия сезон, освен от липсата на късмет! Аз друго не си спомням да съм казал. Никой не се е самозабравил, даже когато Алонсо все още печелеше нищо лошо не съм казал за човека, даже май съм те поздравявал. Пък защо да не съм горд с макларън, а? Чакам тоя момент от '99г. Това бяха много лоши години с малки изключения. Но сега когато Макларън имат вече най-добрата кола и най-добрия пилот (райконен) и малко смахнат, но добър съотборник, не виждам защо да не се кефя.

Опа опа тук лекинко се пооля Ако ще говорим за най добра кола то тва е на РЕНО колкото да не ми се ще Ако рената не бяха отпаднали двата макларъна никога нямаше да ги настигнат Относно Монтоя той трябваче да бъде наказан още след първата обиколка но както и да е всичко му се върна Моля те не прави тоя смешен извод че Кими бил най-добрият пилот И тва може да стане след няколко светлинни години и разбира се след като се оттегли Шуми В момента не си спомням но когато пилот на Макларън направи тва което са направили Рубенс и Михаел със стартовете си от края на колоната ми се обади :angry1 :angry1 :angry1 :sayjin Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Опа опа тук лекинко се пооля Ако ще говорим за най добра кола то тва е на РЕНО колкото  да не ми се ще Ако рената не бяха отпаднали двата макларъна никога нямаше да ги настигнат Относно Монтоя той трябваче да бъде наказан още след първата обиколка но както и да е всичко му се върна Моля те не прави тоя смешен извод че Кими бил най-добрият пилот И тва може да стане след  няколко светлинни години и разбира се след като се оттегли Шуми В момента не си спомням но когато пилот на Макларън направи тва което са направили Рубенс и Михаел със стартовете си от края на колоната ми се обади :angry1  :angry1  :angry1  :sayjin

За най- добър болид тук хич немож да става въпрос. Когато Ферари минат към М и започнот да изостават с 0.5** до 1.*** тогава ще кажа "МакЛарън и Рено имат по-добър болид". За сега това немога да кажа, защото видяхме как Шуми стопи преднината на Райконен, но не го изпревари - очаквано. По РТЛ след състезанието каза: "Имах шанс да се боря за победата, но не исках излишни рискове. Незнаех дали гумите ще издържат защото на трипъти ги блокирах и не исках да се получи както в ГП на Испания. Взех 8 точки и съм доволен, с оглед стечението на обстоятелствата." :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

МИ можеше и да стане ако Нандо не въртеше толкова дупето....Ама сега работата е друга :D

Тия ФИА просто са такива мошенници, че няма накъде. Просто искат да съсипят живота на Хуан :angry1

 

 

Просто скапания Джо Бауер пак си търси да се ебава с някой, и като нямаше с кой друг....с Хуан. Нямаше кой друг, защото рената и баровете бяха отпаднали, а фераритата досега достатъчно страдаха и нямаше да им е финансово изгодно да ги прецака. Ако Монтоя беше виновен за нещо в това състезание, е само затова, че след като излезе се сбута с оня Редбул. Това наистина си беше голяма глупост, ама......Обаче да ми говорите за разни червени светофари....

 

 

Чай малко бе човек. Кви са тия "вие"  и "ние"! Вие сте такива, ние сме онакива. Аз лично не се оплаквам от нищо друго през новия сезон, освен от липсата на късмет! Аз друго не си спомням да съм казал. Никой не се е самозабравил, даже когато Алонсо все още печелеше нищо лошо не съм казал за човека, даже май съм те поздравявал. Пък защо да не съм горд с макларън, а? Чакам тоя момент от '99г. Това бяха много лоши години с малки изключения. Но сега когато Макларън имат вече най-добрата кола и най-добрия пилот (райконен) и малко смахнат, но добър съотборник, не виждам защо да не се кефя.

 

 

Да сега ще ми кажеш че случайно сигурно горните мнения не си ги написал ти когато се оплакваш каква била ФИА и какъв Джо Бауер!!!Не ти изобщо ама ни най малко не си противоречиш!

 

А това разделение което направих "ние" и "вие" имах предвид феновете на Макларън и всички останали!!След първата победа какво стана а?? :confused "Вижте Райконен какво шампионско каране" "Страшен пилот с незнам си там кви качества" едва ли не имаше изказване "Алонсо на боклука" !!Да сте ме чули мен да приказвам такива празни приказки в началото на сезона когато Алонсо имаше 3 последователни победи а??Как после няма да се ядосвам за глупости !

Link to comment
Share on other sites

За най- добър болид тук хич немож да става въпрос. Когато Ферари минат към М и започнот да изостават с 0.5** до 1.*** тогава ще кажа "МакЛарън и Рено имат по-добър болид". За сега това немога да кажа, защото видяхме как Шуми стопи преднината на Райконен, но не го изпревари - очаквано. По РТЛ след състезанието каза: "Имах шанс да се боря за победата, но не исках излишни рискове. Незнаех дали гумите ще издържат защото на трипъти ги блокирах и не исках да се получи  както в ГП на Испания. Взех 8 точки и съм доволен, с оглед стечението на обстоятелствата." :punk  :punk  :punk  :punk

Щом си разбрал какво е казал Шуми на немски добре щото на мен лично немския хич ми го няма Между другото и аз също не мога да разбера едно защо в началото Шуми стартира така зле и защо в първата част на състезанието изоставаше а след това започна бавно да топи преднината на Кими Е тва не мога да си го обясня по друг начин освен с работата на ГУМИТЕ И знам че ще кажете че Рено имат най-хубавата електроника но въпреки това самият старт на Шумахер според мен не беше от най-добрите :sayjin

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

За най- добър болид тук хич немож да става въпрос. Когато Ферари минат към М и започнот да изостават с 0.5** до 1.*** тогава ще кажа "МакЛарън и Рено имат по-добър болид". За сега това немога да кажа, защото видяхме как Шуми стопи преднината на Райконен, но не го изпревари - очаквано.

Тук вече се оля. Да не би някой да е опрял пистолет и да е насилил Ferarri да ползват тези гуми? - НЕ! Това си е тяхен избор, който явно определя дали болида е добър или не. Хайде имналите години McLaren да бяха взели двигателя на Ferarri и да видим дали нямаше да са им по-добри болидите?

 

По РТЛ след състезанието каза: "Имах шанс да се боря за победата, но не исках излишни рискове. Незнаех дали гумите ще издържат защото на трипъти ги блокирах и не исках да се получи както в ГП на Испания. Взех 8 точки и съм доволен, с оглед стечението на обстоятелствата."

Представяш ли си пък да беше казал, че не е имал никакви шансове за мястото на Райконен? Това би било не добре за славата му и интереса към него(които вече драстично спадат), от там и парите които взима като рекламно лице. И да не си посмял да кажеш, че него го интересува главно F1, а не парите които прави като рекламно лице на много фирми!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...