Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Малллллииииииии ми ся :confused  :bgrin:

Ми "ся" аз мога да ти кажа... Днес с най-добро време Кими, Шумахер четвърти. На вчерашните тренировки Макларън на първо и второ място. :love

 

Хубав прогрес. :lol:

Edited by shadowhand
Link to comment
Share on other sites

nqma RTL nikade.Ne sa go premestili a sa go DELNALI

 

Tяхната кожа мръсна :angry1 :angry1 Наистина няма никаде РТЛ!!А аз ще ходя на гости на бабите дето са до нас те са на другата кабеларка :)

Link to comment
Share on other sites

Айде дано утре Кими и Ярно да се хванат ръка за ръка в първия завой да останат в пясъка

Защо мислиш лошото? Много по-професионално за отбора би било Шумахер да си спечели победа с титла. Аз лично се надявам за Кими и след него да са фераритата. Алонсо нека си остане назад. :punk

Link to comment
Share on other sites

Защо мислиш лошото? Много по-професионално за отбора би било Шумахер да си спечели победа с титла. Аз лично се надявам за Кими и след него да са фераритата. Алонсо нека си остане назад.  :punk

 

shadowhand твойте мнения са най-здържани и искам да те питам нещо Как намираш действия на Алонсо след подаръка в Нюрбургринг и след това в Канада като отпадна Иначе от мойта гледна точка най-добре е фераритата да са отпред и всички останали след тях както бях свикнал 6 години

И един въпрос към всички фенове В едно изказване на Рос Браун чух да казва че са започнали с разработката на двигателя за 2006 г. И ТОЙ Е 8 ЦИЛИНДРОВ Това правило за намаления работен обем влезна ли вече в сила?

Link to comment
Share on other sites

Иначе от мойта гледна точка най-добре е фераритата да са отпред и всички останали след тях както бях свикнал 6 години

 

То и аз бях свикнал в първите състезания Шумахер да отпада ама вече отвикнах!!Така и ти ще отвикнеш Ферари да печели!!Мина им времето на Ферари колкото и да не ти харесва!! :P Сега наред са Рено Макларън и може би следващия сезон ще се намеси и Тойота по сериозно! :P :P :P

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Фераритата съвсем скоро ще са пак първи.

 

Да те в началото на сезона ги правиха и шампиони ама сега виждаме че тва няма нищо общо с реалноста!!Няма да стане тва нещо Ферари пак първи! :punk

Link to comment
Share on other sites

Kaкто си свикнал така и ще отвикнеш. СПоко ;)

 

 

То и аз бях свикнал в първите състезания Шумахер да отпада ама вече отвикнах!!Така и ти ще отвикнеш Ферари да печели!!Мина им времето на Ферари колкото и да не ти харесва!! :P Сега наред са Рено Макларън и може би следващия сезон ще се намеси и Тойота по сериозно! :P  :P :P

 

 

Да те в началото на сезона ги правиха и шампиони ама сега виждаме че тва няма нищо общо с реалноста!!Няма да стане тва нещо Ферари пак първи! :punk

 

 

Те така казваха и в периода от 70 и някоя до 2000, ама виж кво стана...

 

Що така ве? Всички фенове на другите отбори са супер озлобени към Скудерията. Май страха от повтарянето на сезоните`00 - `04 ви е озлобило доста, а :) Ама вие още не сте свикнали да печелите и ще трябва да отвиквате! :punk :laughing: :lol: :)

 

 

А само как се надявам ФИА да не разреши смяната на ДЕФЕКТНИТЕ ви гуми!!! :laughing: :D :) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Що така ве? Всички фенове на другите отбори са супер озлобени към Скудерията. Май страха от повтарянето на сезоните`00 - `04 ви е озлобило доста, а  :) Ама вие още не сте свикнали да печелите и ще трябва да отвиквате! :punk  :laughing:  :lol:  :)

А само как се надявам ФИА да не разреши смяната на ДЕФЕКТНИТЕ ви гуми!!! :laughing:  :D  :)  :bgrin:

 

Аз лично се озлобих от изказвания на многото "превържаници" на тима които се изказваха преди да започне сезона!!Питам къде са сега тея дето ми разправяха че Ферари са непобедими и че много харесвали отбора?? :confused :confused :confused Ами аз ще кажа че това не бяха никви фенове а някви дето се правят на такива а на всичкото отгоре не разбират и от Формула 1 а са гледали само някав репортаж по телевизора и хайде Ферари били незнам си там какви! :angry1

 

Ами ние нетрябва да свикваме да печелим по енерция!!Ние ще се НАУЧИМ да печелим :P :P :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Що така ве? Всички фенове на другите отбори са супер озлобени към Скудерията. Май страха от повтарянето на сезоните`00 - `04 ви е озлобило доста, а  :) Ама вие още не сте свикнали да печелите и ще трябва да отвиквате! :punk  :laughing:  :lol:  :)

А само как се надявам ФИА да не разреши смяната на ДЕФЕКТНИТЕ ви гуми!!! :laughing:  :D  :)  :bgrin:

 

Не сме озлобени от успехите на скудерията, а от простотията на някои "фенове" на отбора в този форум. Колкото до гумите, в момента положението е такова, че Алонсо и Кими могат да завършат преди шумахер дори и със 2 стопа повече. Така че, не се притеснявай за гумите. Една по една да ги сменяме пак сме пред вас ;)

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка аз от разни коментари разбрах че Мишлен са дали специални инструкции на всеки отбор как да си настрои окачванео и на какво налягане да напомпят гумите за да нямат проблеми защото просто ФИА не са одобрили идеята всички отбори каращи с Мишлен да сменят гумите си! :)

Link to comment
Share on other sites

Невероятно нещо стана тук всички с Мишлен се прибраха това е сега е подарък за Ферари Чефо ай радвай му се въпреки че е нарушение на договора Конкорд!! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...