Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Гледам си аз записа на квалификацийката... 1во Бътън е лайно, 2ро Бътън е въздухар, 3то МакЛайнър са пълни надувки.

Ако легализирали заповедите Бътян щял да си обира крушите... ариведерчи, бе... балерино. Това е състезание, отборно. Много ясно, че всеки отбор трябва да може да управлява пилотите си за най-добрия начин спрямо крайното класиране за титлите.

Ако Бътянчето не било отишло в МакЛайнър нямало да има шанс Шуми да кара във Ф1 ... да, като няма какво да кажеш за себе си, за колата, скоростта - еми говори простотии.

 

Та след целия тоя водопад от фекалии (на гореспоменатия и моите коментари по него) я да споменем нещо... що не вземат да въведат 1 кола, 1 отбор. Да видим кой колко кара и колко му стиска. Да няма тънки сметки, Бътянчето да е спокойно и бате Мишо да кара в кола "за него" правена. Май ще има много разплакани госпожици тоя сезон - ама много от рано почват. Сега чакам и Алонсо да нададе вой как много късно отбора го е допрЕл за титлата на 100% вместо Маса.

 

_______________

 

Първи??? Ама ако Биковете се помелят един друг :D

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Утре Ферари ще са първи пак хахахахаха :)

Разликата само във втори сектор е 9 десети с Маса и 7 с Алонсо...бая магически старт трябва да изкарат....Важното е сивите да вземат колкото се може по-малко точки

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Разликата само във втори сектор е 9 десети с Маса и 7 с Алонсо...бая магически старт трябва да изкарат....Важното е сивите да вземат колкото се може по-малко точки

 

Тва е квалификация. Трябва ли на тебе точно да ти обяснявам разликите ?

Link to comment
Share on other sites

Тва е квалификация. Трябва ли на тебе точно да ти обяснявам разликите ?

 

При разлика 1 секунда си е за притеснение. Защото аз като следях тренировките...щом Фернандо се доближеше до някой Ред Бул и веднага му слагаха половин секунда разлика. Макар Уебър е казал, че точно от състезателното темпо на Ф10 се притеснява много и при един добър старт може и да ги хързулнем по пързалката, а дано :)

 

Много злоба...

Ще ми е интересно да видя старта на фетел днес

Ми с толкова помилвания и късмет....мисля, че ви беше предостатъчно

 

Пичове, викам ако не мине котка път за след паузата за СПА да направим една организация? ....без значение къде ще е :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Шшш, Арабаджиев ги отмааава във ГП2... ебаси човека. Голям, голям поклон.

(карането имам предвид, не позицията)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Още едно историческо състезание днес! Такива резили в бокса не сме гледали никога!

 

Бясен съм относно наказанието на Себастиан, което за мен си е чиста подигравка. Тук отново може да вметнем нЕкои изпълнения на нЕкои гургулици, оставени ненаказани - като сравнение. Момчето даже не разбра какво се случи. Абсолютен резил и открадната от Фетел победа. angry1.gif

 

Отлично каране на австралийския боклук, както и на Лимона. Най-красивото нещо днес бе отпадането на Циганина - РАЗБИРА СЕ laughing.gif

 

Феновете на Клюна - некви коментари? Ако не ви е срам, разбира се! Този отпадък надмина всичко днес. То бива, то може, но наистина в тоя спорт по-голям БОКЛУК не е имало и няма да има в тоя спорт. Без значение как ще завърши разследването на "инцидента", аз бих завел дело за опит за убийство. Защото нямам друго определение за ситуацията. МРЪСЕН, ДОЛЕН, НАГЪЛ БОКЛУК! angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

То така се става шампион, а не като ония малък дрисляк Фетел.. не знам си колко полпозишъна, все някой му виновен на тоя малумник...така му се пада, като не може да кара да си отива...а трябваше да зареве, и щях да мирясам. Ти още със взимането на книжка ставаш терорист, кой ше съдиш не ме разсмивай :)

Link to comment
Share on other sites

Мда ве, Левис днес ми изпълни душата. На Шумахер и аз му се ядосах малко, щото беше наистина малко излишно това притискане и, както каза Иван Тенчев, добре, че стената свърши. Това беше може би най-интересното ГП на Унгария откакто има ГП на Унгария. Случката в бокса беше като в някоя анимацийка, всичко се случи в рамките на 3-4 секунди, просто... златен момент! :Д

 

Себастиян също не беше много доволен, махаше с ръчички нещо, ама правилата са си правила, Видене, няма кво да направим по въпроса. Мен ме учуди как Алонсо успя да го задържи 18-19 обиколки, сигурен бях, че Фетел ще се опитва до последно да го изпревари, ама последните 5-6 обиколки съвсем издъхна.

Link to comment
Share on other sites

Не протестирам, просто казах че е смешно. Как по-точно се преценява 10 болида дължина питам в движение? И как така за много по-сериозни нарушения разни мръсници остават ненаказани - това е интересното. то вече и на децата взе да им става ясно за кво иде реч.

 

Румене, сладур си ми, не ме карай да те псувам. Как можа тая глупост да я кажеш изобщо?!?!? има си състезание с име DESTRUCTION DERBY (дори и там има строги правила). Ф1 е малко по-различен спорт, да кажем.

Link to comment
Share on other sites

Още едно историческо състезание днес! Такива резили в бокса не сме гледали никога!

 

Бясен съм относно наказанието на Себастиан, което за мен си е чиста подигравка. Тук отново може да вметнем нЕкои изпълнения на нЕкои гургулици, оставени ненаказани - като сравнение. Момчето даже не разбра какво се случи. Абсолютен резил и открадната от Фетел победа. angry1.gif

 

Отлично каране на австралийския боклук, както и на Лимона. Най-красивото нещо днес бе отпадането на Циганина - РАЗБИРА СЕ laughing.gif

 

Феновете на Клюна - некви коментари? Ако не ви е срам, разбира се! Този отпадък надмина всичко днес. То бива, то може, но наистина в тоя спорт по-голям БОКЛУК не е имало и няма да има в тоя спорт. Без значение как ще завърши разследването на "инцидента", аз бих завел дело за опит за убийство. Защото нямам друго определение за ситуацията. МРЪСЕН, ДОЛЕН, НАГЪЛ БОКЛУК! angry1.gif

Рапторе...извинявай за думите. Прочети правилата ПОНЕ 1 път. ТОЧНО ПО правилата беше наказан Фетел. Съжалявам. Идеално...малко още подарък ми се щеше да има за Ферари, но това не значи, че няма да съсипя сивата гнас, която много рано литна и ще бъде приземена от многоооо високо

 

Шумахер прекали...и то само защото ТАМ ИМАШЕ СТЕНА...Ако НЯМАШЕ стена, щеше да е ГЕНИАЛНО, но и аз изтръпнах, но пък показа, че не е загубил нито грам от хъса си

Link to comment
Share on other sites

Чисто и просто ме яд на Фетел още от миналата година се доказа, че има много фурнета хляб да изяде докато стане шампион. Да тренира стартове, малко са му, като гледам, за малко пак да нагълта вода...Яд Яд Яд, да караш такава кола и нищо да неправиш - постоянно! А тоя цирк в бокса беше атрактивен, особенно с подсткачащите гуми :)

Link to comment
Share on other sites

Чисто и просто ме яд на Фетел още от миналата година се доказа, че има много фурнета хляб да изяде докато стане шампион. Да тренира стартове, малко са му, като гледам, за малко пак да нагълта вода...Яд Яд Яд, да караш такава кола и нищо да неправиш - постоянно! А тоя цирк в бокса беше атрактивен, особенно с подсткачащите гуми :)

Нали не си мислите, че дори аз да карах, а НЕ Алосно - Фетел щеше да ме изпревари. Ясно и на малките деца беше, че Уебър ако НЕ бе излезнал пред Алонсо - край...няма изпреваране тука и СРЕЩУ Ферари...дето сигурно само Мерца с Фдъкта имат малко по-висока скорост

Link to comment
Share on other sites

Моята омраза се натрупва спрямо Фетел, не само от днес...и арогантноста му не отговаря за годините, Уебер е в пъти по шлайфан и олегнал пилот, който заслужава да стане шампион.

Link to comment
Share on other sites

ф(П)етел хубаво се оака сам, обаче... Бутончето се удави (визира се кои са пилотите преди него днес). Така била колата, онакава, тоя, оня...третия, петия... и накрая Луис показа, че е в пъти повече пилот от него.

Маневрата на Пилето не съм я видял (не гледах края). Ако може линк?

 

И, да. Аз мразя Бътън, МакЛарън, Рено, Кубица - факт.

 

________________

http://www.youtube.com/watch?v=aIJLRbU-lDI

видЕх...и понеже съм "много зле" (и ферарист, и пилелист* :D) питам - при положение, че си в рамките на позволения брой промени на траекторията ти какво си виновен ако оня "отзадЕ" си избере траектория, която е крайно оптимистична и напълно възможна за блокиране?

 

_____________

 

*пилефил - също става :D

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

10 места наказание за Шуми за Спа....Не е пилот за тия болиди мамка му...криво ми е да го гледам така :(. Дано другия сезон му дадат кола и за изпроводяк стане 8-кратен

 

http://www.myvideo.de/watch/5744401/F1_Best_of_Spanish_GP_1996 - ей тоя ШУМАХЕР искам да гледам...при все, че Уилямса е с 1.5 секундо по-бърз на сухо :)

Link to comment
Share on other sites

Тва, че половина свят го марази Шумахер се затвърдява, още повече тия манафи от ФИА. Да има кола, пък гледайте го тогава, а не тия недоносените лайнарчета. Може и за една точка да е ама пак показва, че не е кой да е...само поклон Видене, само поклон...тва прави спорта спорт!

 

MSC - "Аз никога не съм подарявал позиция и не давам подаръци на пистата на никого. Ако искаш да ме изпревариш, трябва да се бориш за това и точно така стана" така се прави в моторния спорт, а не с балерини и малки дрисли.

 

MSC - "Разбира се, че исках да направя живота му колкото се може по-труден, но мисля, че това е разбираемо. Често се случва, когато седиш в колата и гледаш в малките огледалца, да виждаш нещата по различен начин, отколкото се вижда на телевизионните камери." - Сигурно се е насрал пилота със старт номер 300 след 3 седмици.

 

MSC - "Според мен нещата седят по друг начин. Мисля, че се държах твърдо, но коректно. Това е Формула 1, не е неделна разходка на кафе. За мен това което направих е достатъчно коректно, иначе не бих го направил. Всички знаят, че не раздавам подаръци, когато се състезавам"

 

MSC - "Всеки си има гледната точка. Ако гледаме фактите, явно е, че имаше достатъчно място. Разбира се не исках да го пускам и уплътних максимално линията. Една смяна на посоката ми е позволена. По този начин аз му предложих да смени посоката и да мине от другата страна. Там имаше достатъчно място."

 

BAR - "Мисля, че се получи добра маневра, една от най-добрите, които съм правил и една от най-ужасните за него. Не мисля, че имаме нужда от подобни неща. Да почиваш три години и да се върнеш да правиш подобни неща, нямаме нужда от тях. Това определено не бе необходимо." - За т'ва имаш 300 старта и си нищо, пенсионер...само вода можеш да носеш на Михаел...

 

"След инцидента Барикело се оплака по радиото от действията на германеца, който пък след състезанието не обърна особено внимание на случилото се." - срещу него да бягат пак не могат да го стигнат..

 

VET - "При рестартирането се бях отнесъл" къв човек си ве....къв пилот..кви пет лева, отивай за риба...

 

Съшия ХИЛ спомогна да го накажат на Монако, още повече, че въобще не беше за наказване.. ФАРС колкото искаш...Само, че все едно не го познават и все едно тия хави него амбицират повече.

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Ами пак аз като Пилефил ще кажа, че човека го е казал като за идиоти - една линия, една смяна... фекалии в интервюта след това.

 

Наздраве на всички фекаловози с амбиции за титли, УЕБЪР №1 (на заден фон се чува "шампион, шампион").

aptopixhungaryf1gpautoracing.6d5ef2a728f34b5595616b53eb812b2c.jpg

И Люис и Фетел ги харесвах като караха в по-малките серии, сега им пожелавам да станат съоброници и да реват един срещо друг - или с Бътън може (че даже и Алонсо).

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Taз балерина(Хил) дето се върти горе и прави пируети не е ли комисарка сега?

 

Беше само за 1 състезание - въртят се ;)

 

Ами пак аз като Пилефил ще кажа, че човека го е казал като за идиоти - една линия, една смяна... фекалии в интервюта след това.

 

Наздраве на всички фекаловози с амбиции за титли, УЕБЪР №1 (на заден фон се чува "шампион, шампион").

И Люис и Фетел ги харесвах като караха в по-малките серии, сега им пожелавам да станат съоброници и да реват един срещо друг - или с Бътън може (че даже и Алонсо).

 

Много криво гледаш на нещата. Виж ОНЗИ ШУМАХЕР и ТОЗИ ШУМАХЕР. Това са два различни пилота. Моментните болиди са жалко подобие на ония хубави болиди дето се следяха на 10 санта един друг, без двойни обдухани и издухани дифузьори и с хубава аеродинамика

Link to comment
Share on other sites

И сега като се замисля за гран при на Турция, защо аджеба Фетел не го наказаха, като предприе по-опанса маневра, даже се и блъсна и помете и съотборника си с него?..Не си спомням да е имало наказание..поправете ако лъжа?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...