Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Аз съм в Асеновград с колегите от Рено форума...Разбрахме се още преди няколко дни и немога да им откажа сега.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"при равни други условия" няма такъв смях...това нещо като запазена марка ли го има?И може да си го ръси къде му падне.Няма такива умрели лисици като БТВ...днес гледах по тв7 цялото състезание (само за малко ставах), мен ли ми се стори или няма реклами при тях?

 

И евалата за двубоя на Фернандо.Такова напъване и зор искам да гледам.Състезанието ми хареса като цяло, но има какво да се желае.

Link to comment
Share on other sites

"при равни други условия" няма такъв смях...това нещо като запазена марка ли го има?И може да си го ръси къде му падне.Няма такива умрели лисици като БТВ...днес гледах по тв7 цялото състезание (само за малко ставах), мен ли ми се стори или няма реклами при тях?

 

И евалата за двубоя на Фернандо.Такова напъване и зор искам да гледам.Състезанието ми хареса като цяло, но има какво да се желае.

 

Много си е прав Момчил. Днешните пикливи болиди са толкова податливи, че дори 1 градус разлика в "тУМПУЛАТА" може да е решаваща. Да си видял скоро болид различен от първо до 3-то място да е правил НБО. Тва е един от малкото примери на роботизираната и много безинтересна Ф1.

 

Ако температурите пък бяха по-високи....Бътън щеше да е далеч напред. Виж, че е имал 10 ДЕСЕТ градуса по-ниска работна температура в гумите си, заради мекия си стил на каране. И това е сравнение между него и Рубенс, а те карат една и съща кола. Хареса ми много и представянето на мкл и левис. Приказката и за тях продължава :laughing:

 

Кими...... не знам майна. Какво ли не прави, как ли не кара и все НИЩО.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

""Момчиле стива ве..." :D и Голф 3 отзадЕ :)

 

Не, аз не оспорвам професионализма му...ама начина на поднасяне на мнението му е ужасен.Този му израз "при равни други условия" вече не издава стил на изказа, а направо говорен паразит.Преекспонира го.

 

Рубенс да вземе да се обръсне.Ши спИчели.Сигурен съм :) Аз лично си доглеждам сезона на Ф1 като подготовка за новия шампионат на 8-те отбора и сие - крайно много се надявам да го направят.

Link to comment
Share on other sites

Хареса ми много и представянето на мкл и левис. Приказката и за тях продължава :laughing:

 

Жалко за Хейки... Той милият така се увлече да спира за да пуска Циганина все едно титлата зависи от това, че оня шпек отзад не можа да си оправи траекторията и го цапна :unsure:

 

Кими...... не знам майна. Какво ли не прави, как ли не кара и все НИЩО.

 

Аз също не разбрах какво се случи след този страхотен старт... Маса си изкара гонката добре и с много добра стратегия взе максимума. Кими освен че Трули му скапа излизането от бокса както беше и тежък, друг проблем не видях да е имал. Недоволен съм...

 

Браво на Себастиян! Превръща се вече в тотален фаворит за нашта група :laughing:

 

Стефчо, ако знаеш каква скара изтърва...

 

EDIT: Ето какво е казал Кими относно състезанието: I was unable to push as much as I could have done because I was always in traffic. Obviously, my grid position, given my fuel load, penalised me in terms of strategy. After the first run of pit stops, I found myself right behind Trulli and from then on, my race was pretty much over. I tried to pass him getting very close sometimes, but it wasn’t really on as overtaking is still very difficult. Това последното хич не ми звучи добре...

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Хейки... Той милият така се увлече да спира за да пуска Циганина все едно титлата зависи от това, че оня шпек отзад не можа да си оправи траекторията и го цапна :unsure:

 

Оня "шпек" нямаше как да не го цапне, защото Хейки 3 пъти си промени траекторията ( поне ).

Link to comment
Share on other sites

Нищо чудно да ги изтървам скарите. Криза е все пак :rolleyes:

Мъка ми беше като гледам как Маса сваля на 6-та на първи завой и си представям какво е било на Stowe :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Конгреси нещо за тоя старт, че предния нямаше как да дойда, деба. Телефона ми го знаете, ако има нещо дрънкайте.

 

Готови сме! Весо, теб съм ти нащракал черни точки. Последните два пъти никой го не вдига тоя телефон, че не се и обаждаш да кажеш наред ли е всичко с тебе.

 

Ако всичо е наред в неделя сме на беседката и всички да се готвят с мръвки и питиета! Миналия път момчетата много добре се представиха. Между другото в Първомай има страхотна мръвка ако сте мераклии. Може да пазаруваме от там като дойдете разбира се по-рано.

Link to comment
Share on other sites

Тая неделя и ние (Жоро и Галченцето) ще сме на линия.Дано не се обърка нещо де :)

 

П.П. Ако ни искате де.Ако ли не ще зяпаме у нас.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ще трябва сериозна маса!!! Хахахах

 

Така - дотук сме 7, очаквам да чуя, тоест да видя тук новини от Стефчо и колегите модератори! Заминавам за Банкя и утре по някое време ще се върна. Ще направя всичко възможно да поглеждам редовно за информация.

 

Да припомня - състезанието започва в 15.00 наше време! Което идва да рече, че групата трябва да дойде към 13.00, особено тези, които имат желание да пазаруват от хубавото прясно свинско от Първомай. Любителите на пилешко предупреждавам, че там много такава мръвка няма (само пържолки и шишове) :tongue

 

Галя да си покрие надлежно достойнствата, да не стане така че да заяпате в тях, вместо в състезанието (това важи особено за някои) :laughing:

 

Като гледам потенциалната цифра, то направо Форумна среща може да се оформи! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тайфата, какво става?Колко хора оставаме за последно?

 

Аз се разбрах със Стефчо и в 13:00 живот и здраве сме на уреченото място(на селото имам предвид).Да вземем само пиене, а мръвките от Първомай?

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Малко снимки от вчера : ТУК

Да обръснем шарпея :tongue

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Малко снимки от вчера : ТУК

Да обръснем шарпея :tongue

Снимката на gal4enceto и KILLERINCHO ще си я разпечатам и ще я сложа в рамка :lol:. За не знам кой под ред път пропуснах да дойда :(. Вероятно следващия месец ще успея.

Link to comment
Share on other sites

Аз специално искам да видя, че си си принтирал снимката и си я сложил в рамка :) Иначе на събирането беше много забавно, без заяждане и т.н. негативни емоции. Освен едно падане, но малко ме е срам и ще си замълча. Дано да има още пъти, в които ще се събираме. Другият път чакаме и netrootbg :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам, ама аз НЕ пих и пак нямам много спомен от Ф1. :rolleyes: :laughing:

 

Уебър наистина е спукал гумата на Левис на влизането, а не на излизането от първи завой ;)

Link to comment
Share on other sites

Не знам, ама аз НЕ пих и пак нямам много спомен от Ф1. :rolleyes: :laughing:

 

Уебър наистина е спукал гумата на Левис на влизането, а не на излизането от първи завой ;)

Като гледам кви мръвки,харгилета бири мири сте навъртяли и аз не бих си спомнял много от състезанието :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не знам, ама аз НЕ пих и пак нямам много спомен от Ф1. :rolleyes: :laughing:

 

Уебър наистина е спукал гумата на Левис на влизането, а не на излизането от първи завой ;)

 

Evala na Weber v takyv sluchai. Tva e moq idol :D Harlem koi go ebe za systezanieto :) Veselo da stava :D

Link to comment
Share on other sites

Като гледам кви мръвки,харгилета бири мири сте навъртяли и аз не бих си спомнял много от състезанието :laughing:

Нали трябва да има нещо за повод и за фон на цялата тази идилия

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...