Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Се едно не го считаш за такъв?

Маса бил боклук, Шумахер (най-титолувания пилот в цялата история на Ф1) също бил боклук... Е как да взема на сериозно писаниците ти. Този боклук, онзи боклук, нищо конкретно.

 

Такова е персоналното ми мнение, за което съм дал обяснения още преди 2 години. Както казах, няма да се повтарям, а и не ангажирам никого с него.

 

Не че нещо, ама да си спомняш ГП на Унгария 2008. От коя позиция потегли Маса и от коя отпадна (за съжаление). Иначе и аз не си спомням Райконен да е побеждавал черния.

Сигурно визираш случката на СПА, когато допусна грешка и Кими го изпревари...

 

Не, не си спомням в момента. Ти ми дай един пример от 2007-ма досега Маса да е настигал изобщо Циганина и да го е изпреварвал на пистата без намеса на стратегия. Да ти подскажа само, че такъв случай НЯМА.

 

Аз ти казах по-горе. Плюеш Ферари, щото риска не се оправда, но ако бе заваляло, кви хвалби щеше да праскаш... И все пак предпочитах да рискуват, защото така или иначе болида не беше на ниво през онзи уикенд.

 

За разлика от вас със Стефчо аз не правя постоянно виртуални "с*ирки" на Клюна и Ферари и се старая да съм обективен. Когато има за какво ги хваля, когато има за какво ги критикувам, а не търся фантастични оправдания само и само да не призная, че са се осрали

 

Точно! Дал идея, а не взел решение. Има огромна разлика между подшушване на идея и вземане на решение. ;)

 

Смях, смях и пак смях! Има разлика ако идеята я е дал Китин Муньос, не и ако я е дал Шумахер.

 

"Грешки, проблеми и пропадане. Шумахер - дух. Дали Шуми определя стратегията?", пита вестник "Гадзета дело спорт". Друг италиански спортен вестник - "Кориере дело спорт" също констатира: "Съмнения около Шумахер". Според "Гадзета дело Модена" ролята на Шумахер в бокса става проблематична.

 

Обърни внимнание кои вестници са цитирани! Има точно и само два варианта. Или осирацията е дело на Клюна или италианската преса опитва да мие насрания тази година гъз на тийм Ферари с него.

 

Аз пък друго мога да те попитам:

Докато Кими беше в МКЛ - те гърмяха, трещяха, пушеха, окачвания, спойлери... все такива мистериозни повреди, а до преди това Ферари нямаха гръмнал двигател около 5 години... Съобщиха, че Райконен ще замени Шумахер от следващата година и още в Япония двигателя си замина... После историята за надежността на Ферари си я знаем... Не ти ли звучи малко странно?! Явно си носи каръка с него. :D

 

Веднага ти казвам! Кими с един чук и секач по цяла вечер е вършал из боксовете и е трошил болиди и двигатели. Със сигурност! За каръщината съм склонен да се съглася. Последните 2 години не съм видял в МКЛ да остане незавинтен болт на гума например... На Кими обаче успяха да му го спретнат... Няма смисъл да навлизаме в паранормални явления.

 

От друга страна, ако окажеш малко уважение към Ферари - отбора направил го СШ, няма да е лошо...

 

Винаги съм оказвал нужното уважение към Ферари, когато са го заслужавали. Миналата година и тази не го заслужават, защото са тотално зле. Ако сега се изправят като Феникс отново ще бъдат достойни за уважение, но да не урочасваме нещата предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Такова е персоналното ми мнение, за което съм дал обяснения още преди 2 години. Както казах, няма да се повтарям, а и не ангажирам никого с него.

 

Значи няма да се обосновеш. Ок...

 

Не, не си спомням в момента. Ти ми дай един пример от 2007-ма досега Маса да е настигал изобщо Циганина и да го е изпреварвал на пистата без намеса на стратегия. Да ти подскажа само, че такъв случай НЯМА.

 

Няма и такъв от страна на Кими.

 

За разлика от вас със Стефчо аз не правя постоянно виртуални "с*ирки" на Клюна и Ферари и се старая да съм обективен. Когато има за какво ги хваля, когато има за какво ги критикувам, а не търся фантастични оправдания само и само да не призная, че са се осрали

 

Е, разликата е че ги правиш на Кими. Ако под обективност имаш впредвид "Ферари днес са добре - урааааа ВИВА ФЕРАРИ, а утре не - БОКЛУЦИ!" да ти сера на обективността и чудото. :laughing:

 

Смях, смях и пак смях! Има разлика ако идеята я е дал Китин Муньос, не и ако я е дал Шумахер.

 

Оффф... пак не схвана. Заеби. Няма да стане.

 

"Грешки, проблеми и пропадане. Шумахер - дух. Дали Шуми определя стратегията?", пита вестник "Гадзета дело спорт". Друг италиански спортен вестник - "Кориере дело спорт" също констатира: "Съмнения около Шумахер". Според "Гадзета дело Модена" ролята на Шумахер в бокса става проблематична.

 

Обърни внимнание кои вестници са цитирани! Има точно и само два варианта. Или осирацията е дело на Клюна или италианската преса опитва да мие насрания тази година гъз на тийм Ферари с него.

 

Точно италианските вестници ли трябваше да дадеш за пример?! :laughing:

Италианските и английските медии са най-големите гъзодавци. Пишат това което хората искат да чуят.

Онзи ден имаше една статия в един английски вестник и заглавие "Макс Мозли и Бърни Екълстоун трябва да си ходят." Час след това "Ферари, трябва да играят честно и да послушат ФИА". Е, как няма да променят заглавието, след като бъдат заплашени за недопускане във падока.

После пак ми говори за безпристрастни медии. Успех.

Веднага ти казвам! Кими с един чук и секач по цяла вечер е вършал из боксовете и е трошил болиди и двигатели. Със сигурност! За каръщината съм склонен да се съглася. Последните 2 години не съм видял в МКЛ да остане незавинтен болт на гума например... На Кими обаче успяха да му го спретнат... Няма смисъл да навлизаме в паранормални явления.

 

Паранормални или параненормални - факт. Където иде техниката се скапва. :confused

 

Винаги съм оказвал нужното уважение към Ферари, когато са го заслужавали. Миналата година и тази не го заслужават, защото са тотално зле. Ако сега се изправят като Феникс отново ще бъдат достойни за уважение, но да не урочасваме нещата предварително.

Мда, модерно е да си от тима, само когато побеждава.

Баси, разсъждаваш като 12 годишен пикльо... я се съвземи голям мъж си.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като знам, че си бетер радио пиша за последно, защото постоянно се повтарям вече, но ти си знаеш твойта песен и това си е!

 

Значи няма да се обосновеш. Ок...

 

Обосновал съм се десетки пъти през последните години - който чел, чел. Ако не си и се интересуваш - разлиствай назад. Това ТРЕТИ път го повтарям.

 

Няма и такъв от страна на Кими.

 

Верно, на СПА хич не го направи на салата. Маса подобна битка може да сънува някъде само...

 

Е, разликата е че ги правиш на Кими. Ако под обективност имаш впредвид "Ферари днес са добре - урааааа ВИВА ФЕРАРИ, а утре не - БОКЛУЦИ!" да ти сера на обективността и чудото.

 

Да вземеш да ми покажеш някъде това? Пак пишеш тъпотии. Ако ти извадя назад какви си ги дробил из тая тема... Ще се разпилея от смях ако стане цирк Алонсо да отиде във Ферари и да вземеш да му пляскаш - тогава с много голямо удоволствие ще разровя архива. Както и да е, жив и здрав. Доказваш за пореден път, че думата обективност ти е непозната. И няма и да ти бъде позната скоро... Ако това си разбрал от думите ми, то доказваш че няма какво да говорим повече. Някъде ми покажи да съм казал вива Ферари, когато и да е. Хвалил съм ги, когато има за какво, критикувал съм ги като заслужат. Ти обаче един път не си признал че са се осрали, дори и когато целия свят го вижда. Това се нарича кон с капаци, който дори и черен все е сляп. Обективният фен вижда и добрите и лошите страни, не си криви душата и признава и хубавото, и лошото в отбора си. Нещо което ти специално нито веднъж не си направил.

 

Точно италианските вестници ли трябваше да дадеш за пример?!

Италианските и английските медии са най-големите гъзодавци. Пишат това което хората искат да чуят.

Онзи ден имаше една статия в един английски вестник и заглавие "Макс Мозли и Бърни Екълстоун трябва да си ходят." Час след това "Ферари, трябва да играят честно и да послушат ФИА". Е, как няма да променят заглавието, след като бъдат заплашени за недопускане във падока.

После пак ми говори за безпристрастни медии. Успех.

 

Хайде сега и медиите криви!!! Те са виновни за неразбориите и простотиите във Ферари! Немислимо е да се води този разговор просто... Интересно какви още конспиративни теории си разкрил...

 

Паранормални или параненормални - факт. Където иде техниката се скапва.

 

Вероятно по негова вина :laughing:

 

Баси, разсъждаваш като 12 годишен пикльо... я се съвземи голям мъж си.

 

Финалната ти глупост показва пълното нежелеание дори да се пробваш да разбереш какво казвам. Като изключим възрастовата ни разлика ситуацията е точно обратната. Затова ти казвам пак - остани си със здраве и не ме занимавай повече с еднолинейните си фанатични разбирания и анализи. Няма никакъв смисъл.

Link to comment
Share on other sites

Във всички случаи всеки от нас (тъй като не съм само аз) визира трети лица. Никой никога не е обидил членове на Форума и съответно няма никакви нарушени форумни правила. А дискусии тук са се водили много пъти. Това дава ли отговор на въпроса ти?

Link to comment
Share on other sites

Тъй като знам, че си бетер радио пиша за последно, защото постоянно се повтарям вече, но ти си знаеш твойта песен и това си е!

 

 

 

Обосновал съм се десетки пъти през последните години - който чел, чел. Ако не си и се интересуваш - разлиствай назад. Това ТРЕТИ път го повтарям.

Така ли ще си отговаряме? Щото и аз съм казвал много неща през последните години, но не ми пречи да ти ги кажа и сега, а не те връщам да ги четеш.

 

Верно, на СПА хич не го направи на салата. Маса подобна битка може да сънува някъде само...

Верно Хамилтън не направи грешка на първи завой? Благодарение на това имаше възможност след "Червената вода" да го Ама няма значение нали? Викаш, Маса не е сънувал битка... Я си спомни Унгария 2008, Сингапур 2008, Хамилтън кой гонеше? Кой не остъпи на този в Япония, та дори се сблъскаха?! М?

 

Да вземеш да ми покажеш някъде това? Пак пишеш тъпотии. Ако ти извадя назад какви си ги дробил из тая тема... Ще се разпилея от смях ако стане цирк Алонсо да отиде във Ферари и да вземеш да му пляскаш - тогава с много голямо удоволствие ще разровя архива. Както и да е, жив и здрав. Доказваш за пореден път, че думата обективност ти е непозната. И няма и да ти бъде позната скоро... Ако това си разбрал от думите ми, то доказваш че няма какво да говорим повече. Някъде ми покажи да съм казал вива Ферари, когато и да е. Хвалил съм ги, когато има за какво, критикувал съм ги като заслужат. Ти обаче един път не си признал че са се осрали, дори и когато целия свят го вижда. Това се нарича кон с капаци, който дори и черен все е сляп. Обективният фен вижда и добрите и лошите страни, не си криви душата и признава и хубавото, и лошото в отбора си. Нещо което ти специално нито веднъж не си направил.

Хахаха... Да, не съм го направил... Като си ограничен само до този форум и не четеш в другите. Съжалявам. Питай Стефан, колко съм ги псувал, като се дънят, но това означава ли, че трябва да се изтипосам тук и да изкрещя колко смело са се осрали. Оставам това на селяндурите.

 

Хайде сега и медиите криви!!! Те са виновни за неразбориите и простотиите във Ферари! Немислимо е да се води този разговор просто... Интересно какви още конспиративни теории си разкрил...

 

Я как извърташ нещата, не е истина. :laughing: Казвам, че медиите си въртят гъза към където им е изгодно. А ти казваш цитирам "Те са виновни за неразбориите и простотиите във Ферари!" Нека хората си правят сами изводите.

Вероятно по негова вина :laughing:

:tongue

 

 

Финалната ти глупост показва пълното нежелеание дори да се пробваш да разбереш какво казвам.

Незнам кой кого...

И една препоръка: използвай по-малко думите "боклук", "глупост", "тъпотия" и производните им - хората ще те четат повече.

Успех.

 

Между другото знам как ще се разреши нашия спор:

Кими е уволнен от Ферари и заминава на майната си (в Макларън). Ние взимаме Алонсо и Фетел, няма вече тех. проблеми и газим наред. :P :P :P :P :P :P

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

И какво правим с ученика на Клюна не каза :laughing: ? Форс Индия?

 

Аз на твое място бих се срамувал, че ми се иска Алонсо да дойде във Ферари... Със същия успех може да пожелаеш и черния :woot

Link to comment
Share on other sites

Леле какъв спор се заформил тук.Да си изкажа и аз мнението.

 

Кими е ама в пъти по-добър пилот от Маса.Ще се повторя пак за хилядократен път щото пак някой ще каже, че аз такова нещо не съм писал: "Ако ги нямаше Ферари и Рос Браун, Маса и патки по пистата нямаше да пасе". Що като е толкова добър Маса не взе той първи точки тая години, а баш Кими ги взе? Чак когато Фераритата скалъпиха малко колата чак тогава взе да прави нещо.За мен това не е пилот да се представя добре само с хубава техника иначе на опашката.Хей го на Бътън щеше ли да печели толкова ако го нямаше Рос Браун и тима му?Щеше да печели ама някой друг път.

 

А много ще се смея като Ферари вземат Алонсо. Ама напук ще си изровя мнението от преди 2 години, в което ме правихте на луд, побъркан, плямпащ глупости и т.н. Как, невъзможно било да го вземат, никога нямало да стане и т.н. Тва Фераристите са особен вид хора.....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ех такива "разбирачи" много ги обичам.Алонсо е 2 кратен СШ с отнета 3-та титла с друг отбор заради отборна простотия, с победи през 2008-ма с 4-тият по сила автомобил и печелещ точки за Рено тази година с пъти по-слаба кола от останалите. Тва приказките за кой е по-по-най може да ги разправяш на приятелите ти пред блока дето само са чували кво е Формула 1 не на мен.

 

П.П. Даже това, което взима в момента е с изключителни пилотски качества, дух за победи, точки и риск на моменти от негова страна да се окаже извън пистата.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Леле какъв спор се заформил тук.Да си изкажа и аз мнението.

 

Кими е ама в пъти по-добър пилот от Маса.Ще се повторя пак за хилядократен път щото пак някой ще каже, че аз такова нещо не съм писал: "Ако ги нямаше Ферари и Рос Браун, Маса и патки по пистата нямаше да пасе". Що като е толкова добър Маса не взе той първи точки тая години, а баш Кими ги взе? Чак когато Фераритата скалъпиха малко колата чак тогава взе да прави нещо.За мен това не е пилот да се представя добре само с хубава техника иначе на опашката.Хей го на Бътън щеше ли да печели толкова ако го нямаше Рос Браун и тима му?Щеше да печели ама някой друг път.

 

А много ще се смея като Ферари вземат Алонсо. Ама напук ще си изровя мнението от преди 2 години, в което ме правихте на луд, побъркан, плямпащ глупости и т.н. Как, невъзможно било да го вземат, никога нямало да стане и т.н. Тва Фераристите са особен вид хора.....

 

С описанието на Маса описваш моментното състояние на Алонсо. ;). Ако Кими е в пъти по-добър няма да е с над 1 година без победи. Преди 2 години нещата стояха по коренно различен начин. Всеки си имаше договори, кой да се сети, че Алонсо ще бяга от Рон и Луис като дявол от тамян. Освен това самия Алонсо му се кара за най-великия тим. Все пак може да е всякакъв, но не е луд и 1 титла с Ферари ще го изстреля в космоса на величието. ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре бе Стефчо, кога Маса е зимал победи с друг отбор освен Ферари?Кога е бил по-добър от Кими когато колата е била смотана?Кога е ставал СШ с друг отбор или е бил на 1 точка от това пак с друг отбор?Хайде нали е като Алонсо.

 

П.П. И защо се говори за махането на Кими или Маса за да дойде Алонсо на някой от тяхното място?Ако Маса беше толкова добър нямаше да се споменава дори и миналата година, че може да излети от отбора

 

Положението хич не е различно.Просто всички Фераристи сте коне с капаци и не виждате очевидни неща.Щото тогава всички се кълняха, че Алонсо няма да кара във Ферари НИКОГА.И тогава казах, че ще го вземат защото е най-добрият пилот в момента на пистата.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Добре бе Стефчо, кога Маса е зимал победи с друг отбор освен Ферари?Кога е бил по-добър от Кими когато колата е била смотана?Кога е ставал СШ с друг отбор или е бил на 1 точка от това пак с друг отбор?Хайде нали е като Алонсо.

Ами то и Рубенс никоха не е бил близо до Шуми освен в сезон 02 и 04. Схващаш ми идеята. :rolleyes:

 

А Маса е карал за заубер във времена, в който никой друг освен Ферари и Уилямс или Ферари и Мкл не са взима ли победи :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Еми карал е ама сега не пуска кокала, щото знае, че в друг тим нищо неможе.А пък ако е слаба колата съвсем.

 

 

Тая година е ясно според мен, че Браун ГП няма кой да ги бутне да земат титлата, а Бътън ще е Вилньов номер 2.

Link to comment
Share on other sites

Еми карал е ама сега не пуска кокала, щото знае, че в друг тим нищо неможе.А пък ако е слаба колата съвсем.

 

 

Тая година е ясно според мен, че Браун ГП няма кой да ги бутне да земат титлата, а Бътън ще е Вилньов номер 2.

Те нямат грам конкуренция. Поне не и до последния ъпдейт на Ф60. Все пак ще имаме ново окачване и нов двоен дифузьор, дано и БГП вкарат КЕРС-а час по-скоро. Тогава вече ще имаме още по-голям шанс :rolleyes:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

И какво правим с ученика на Клюна не каза :laughing: ? Форс Индия?

От какъв зор във ФИ?

Торо Росо ми звучи добре.

 

Аз на твое място бих се срамувал, че ми се иска Алонсо да дойде във Ферари... Със същия успех може да пожелаеш и черния :woot

Що бе? Алонсо опроверга ли ме миналата година като с това скапано Рено взе две победи. Айде Сингапур беше подарена, но в Япония си ги би съвсем по реда на нещата. Когато някой ме опровергае с дела или факти, го приемам, ама само с вятър под носа... не става.

Link to comment
Share on other sites

Ne razbrah samo dali ustanovihme v kraina smetka na koi mu e po-golqm che da pochnem za F1 da govorim v taq tema ???

 

На Виден му е най-голям. Мое да носи 20 литрово ведро до Токио, а аз мога само да го върна до Москва. :P

Дано усети тънкия хумор, че пак ще започне едни приказки...

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Ne razbrah samo dali ustanovihme v kraina smetka na koi mu e po-golqm che da pochnem za F1 da govorim v taq tema ???

 

Когато си вдигнеш #^#&^ задник и дойдеш на беседката :laughing:

Link to comment
Share on other sites

- Най-добрия пилот, най-добрия технически директор и един от най-слабите болиди в историята на Ферари......+ дъжд, който е*а майките на двамата СШ Вилньов и Хил. И разбира се най-добрия коментатор - Мъри Уокър.

 

- забележете топ спийда и рекордната обиколка на Кими от 1:14 и нещо си преди 1 седмица ;)

 

:rolleyes:

 

- най-голямия успех на малкия брат :)

 

- боклука фисикела ми е по-черен и от патладжана Левис

 

- коя е песента от клипа :cry :cry :cry .

 

Баси кога ше имаме и на половина толкова добър и компетентен технически пилот :cry

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Песента е на EVANESCENCE - My Immortal.

 

The Клюн беше много добър пилот, но това не пречи да е уникален боклук и най-омразния ми образ в този спорт заедно с Гнома :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ако в момента има някой който знае какво става в болида му то това според мен е Бътън и Рос Браун го каза дори. Другия вероятно е Алонсо, но той може да бъде бърз само с добра кола. :rolleyes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=lHBUrScAjOc - като ги гледам тия двамата и чак ми се отщява да ги гледам днеска :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...