Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Доволен съм от тренировките :devil

 

Циганинът пак се е правил на мъж и си е потрошил колата :bgrin:

 

Айде дружина до Неделя в уречения час!

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Като гледам моя човек не е оставил нищо здраво в тая кола. Тая вечер ще е тежка за механиците на Мерцедес, бая работа им отвори. Да се надяваме нова кола нов късмет.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам моя човек не е оставил нищо здраво в тая кола. Тая вечер ще е тежка за механиците на Мерцедес, бая работа им отвори. Да се надяваме нова кола нов късмет.

 

Няма да е нова, а тази, но сглобена от тук от там. Ако правилно съм разбрал правилото за "мулето", то тая година липсва трета кола ;)

Link to comment
Share on other sites

Нем, спокойно.Кубица е с доста по-малко бенз от Маса ;) тоя нямам намерение да става шампион, това още като го гледах в Унгария го формулирах като идея :)

Link to comment
Share on other sites

По пътя на логиката Кубица трябва да е лек, а Кими просто май е бавен тук. Ще видим де. Определено БМВ ще дадат много зор на МКЛ за второто място в шампионата.

 

Явно правилно съм разбрал правилото и Луис е със колата с която се удари. Ново 20-е от комисарите. 1:39:0 в прибиращата обиколка, за което чухте от инж. Тенчев

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Хамилтън да не би да си вярваше, че ще мине през Алонсо като през легнал полицай... :)

Link to comment
Share on other sites

Хамилтън да не би да си вярваше, че ще мине през Алонсо като през легнал полицай... :)
Както направи тоя @*@!&@#&!, защото ме нямаше тогава ? Да лети ли е искал ?
Link to comment
Share on other sites

Макларън ли? Срахотна борба беше с Форс Индия. Само колко умело чернилката изпревари Фисикела... направо не е за вярване.

Браво на първите 4.

Силите за момента са: 1. Ферари 2. БМВ 3. На кой му пука? :)

Link to comment
Share on other sites

Значи мисълта ми е следната, че БМВ са доста зад нас. Мислих, че са бая зад нас, но явно ще ни дадът зор за втората титла. Видяхме и детето чудо без да стартира с бутона от пит-а и без системи кво може.

Шапки доло за МАСА

Link to comment
Share on other sites

Така... Маса спря 4 обиколки след Кубица в бокса. 10 кг гориво са 0.47* сек на обиколка. За една обиколка се изразходват 3.8 литра... 4х3,8=15,2 литра. Това прави 0.7** секунди изоставане на обиколка. А това че пол-позишъна беше спечелен от Кубица с 0.027 сек... това са по-малко от 5 см... Реалната преднина на Ферари е над половин секунда. Да не се забравя, че и Кими и Маса са с двигателите от Малайзия, докато БМВ и Макларън са с нови.

Link to comment
Share on other sites

Абе БМВ са истината ве, хаха, без победа и първи при конструкторите xD.

 

Иначе наистина днешната победа беше като по учебник, на моменти беше чак скучно състезанието. Браво на Плейстейшън шампиона :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Видяхме и детето чудо без да стартира с бутона от пит-а и без системи кво може.

Предните състезания не веднъж сме гледали едно червено ферари как хвърчи наляво-надясно при първата напрегната ситуация. Да, говория за същия, дето сега си сваляш шапката за него. Стига глупави плюнки след всяко състезание и започване на сметки в % и други глупости. Сега Ферари са били по-добри, утре може да се БМВ, другиден Макларън, пък знае ли човек - може и Торо Росо да почнат да се бият за челни позиции. Важното е да има надминавания, атаки, моменти на тръпки, че като гледам все по-скучни взеха да ми стават състезанията.

Link to comment
Share on other sites

Предните състезания не веднъж сме гледали едно червено ферари как хвърчи наляво-надясно при първата напрегната ситуация. Да, говория за същия, дето сега си сваляш шапката за него. Стига глупави плюнки след всяко състезание и започване на сметки в % и други глупости. Сега Ферари са били по-добри, утре може да се БМВ, другиден Макларън, пък знае ли човек - може и Торо Росо да почнат да се бият за челни позиции. Важното е да има надминавания, атаки, моменти на тръпки, че като гледам все по-скучни взеха да ми стават състезанията.

 

Ама нали никой не те кара да гледаш на сила. Скучни не скучни - гледам. Кво да правя. Кажи за състезанията, че ми стана МНОГО интересно ;)

Link to comment
Share on other sites

На мен друго ми е интересно - научи ли се това момче да разпознава зелен и червен светофар не ми е ясно. След това ще започнем да му сваляме шапки.

Link to comment
Share on other sites

На мен друго ми е интересно - научи ли се това момче да разпознава зелен и червен светофар не ми е ясно. След това ще започнем да му сваляме шапки.

 

Ако нямаш да кажеш нещо конкретно - замълчи си ;). Ако искаш да се джафкаме - можем да опитаме ;). Да те питам ли защо след като вундер кинда НЕ преписва настройки някак си не стои добре на пистата.

Link to comment
Share on other sites

На мен друго ми е интересно - научи ли се това момче да разпознава зелен и червен светофар не ми е ясно. След това ще започнем да му сваляме шапки.

Определено се научи... както научи че за да изпревариш някой трябва да го заобиколиш... но това явно е обягнало на черния гурел.

Link to comment
Share on other sites

Определено се научи... както научи че за да изпревариш някой трябва да го заобиколиш... но това явно е обягнало на черния гурел.

 

Мисля, че в момента само се заяждаш и при това излшно, щото ако тръгнем по тая логика, аз мога да кажа, че Ледения забравя да натисне спирачката преди завой, ама тва са излишни простотии.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че в момента само се заяждаш и при това излшно, щото ако тръгнем по тая логика, аз мога да кажа, че Ледения забравя да натисне спирачката преди завой, ама тва са излишни простотии.

Да бе, как забрави да му се незнай... чак двойна взеха онези цървените говеда...

 

Еми кво да прайм. Най-добри сме.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

На няколко пъти чувам че догодина шял да идва във Ферари Фетел-тва верно ли е или всичко е инсинуация

 

Слухове. Кими е с договор до 2009-та, а Маса до 2010 ;). Фетел пък от своя страна е много стабилно обвързан с Ред Бул и БМВ. До колкото разбрах именно това му е попречило той да кара за МКЛ тоя сезон.

Link to comment
Share on other sites

На няколко пъти чувам че догодина шял да идва във Ферари Фетел-тва верно ли е или всичко е инсинуация

Невъзможни неща няма. Има трудно постижими. Всичко зависи от множество фактори...

Алонсо също се точи догодина за Ферари...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...