Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Ех неможете да спрете с Шумахер.Не разбрахте ли, че вече е история?Колкото и да го обичате, колкото и да го харесвате вече го няма.Сега други са на пистата.Пък да не оворим, че Алонсо победи последователно и Кими и така "великият" МуШу в пряка битка.Вие може да си спомняте колко бил хубав аз си спомням как от лакомия си изяде главата сам!!Еми неможе да стане 8 кратен и това е...

 

Верно го победи....... Махаше като недоебана госпожичка в Труция щото трафика му пречил, Фиси не му помагал и определено Ф1 не е спорт :lol: :lol: :lol: . Много интересна душа е Алонсо.... Трябваше в два поредни старта Ферарито да има проблеми + съотборника му да му помогне като се направи на АГРАР номер 1 в света и да спука гумата на Шуми.... Фиси прибирал ли се е след тоя инцидент в Италия :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

обаче тук злобата и омразата към другите е по-сила от любовта и подкрепата към твоя отбор :D

Поне си го признавате. Взимайте пример от нас. Обичате повече Ферари. :D

Link to comment
Share on other sites

Джозка, ай да бръкнем пак в раничката на ренара...

 

Криви Фалшивконен се отказва след 2009, а Алонсо вече е сключил договор с Ферари за 2010... На кой ли ще му е по-гадно?!

На мен, че бивш конкурен печели титли с любимия ти отбор.

На теб, че настоящ конкурент печели титли с любимия ти пилот... :)

Link to comment
Share on other sites

Джозка, ай да бръкнем пак в раничката на ренара...

 

Криви Фалшивконен се отказва след 2009, а Алонсо вече е сключил договор с Ферари за 2010... На кой ли ще му е по-гадно?!

На мен, че бивш конкурен печели титли с любимия ти отбор.

На теб, че настоящ конкурент печели титли с любимия ти пилот... :)

 

Незнам къде ги видя тея новини и каква ти е целта в случая?

Link to comment
Share on other sites

Незнам къде ги видя тея новини и каква ти е целта в случая?

Autosport, GPUpdate все още са слухове, същите като онези по време на ГП на Монако 2006. Тогава макларънистите реагираха точно като теб сега... Чудно ми е след толкова помия излята върху Ферари, сега какви ще ги вършиш... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Autosport, GPUpdate все още са слухове, същите като онези по време на ГП на Монако 2006. Тогава макларънистите реагираха точно като теб сега... Чудно ми е след толкова помия излята върху Ферари, сега какви ще ги вършиш... :tongue

 

Как съм реагирал аз сега?Още след миналият сезон, когато не се знаеше Алонсо къде ще кара след като се махне от Макларън казах, че ще иска Ферари.Пределно ясно ми беше и сега, че в Рено е само за да може да се докопа до Ферари.Ако ти се търси в старите ми постове ще видиш, че съм написал не 1 2 пъти че Алонсо иска да кара във Ферари, а и че Монтедземоло го иска.Тогава ме обвинявахте, че съм луд, че няма кой да го вземе и незнам какво още.Да не говорим, че на червените им е пределно ясно в момента кой е най-добрият.Маса е адски непостоянен и прави детински грешки, Кими няма мотивация и е ще е добре за отбора да има борбен пилот, който не се отказва лесно.

Link to comment
Share on other sites

Как съм реагирал аз сега?Още след миналият сезон, когато не се знаеше Алонсо къде ще кара след като се махне от Макларън казах, че ще иска Ферари.Пределно ясно ми беше и сега, че в Рено е само за да може да се докопа до Ферари.Ако ти се търси в старите ми постове ще видиш, че съм написал не 1 2 пъти че Алонсо иска да кара във Ферари, а и че Монтедземоло го иска.Тогава ме обвинявахте, че съм луд, че няма кой да го вземе и незнам какво още.Да не говорим, че на червените им е пределно ясно в момента кой е най-добрият.Маса е адски непостоянен и прави детински грешки, Кими няма мотивация и е ще е добре за отбора да има борбен пилот, който не се отказва лесно.

 

на 39 години е :lol: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Как съм реагирал аз сега?Още след миналият сезон, когато не се знаеше Алонсо къде ще кара след като се махне от Макларън казах, че ще иска Ферари.Пределно ясно ми беше и сега, че в Рено е само за да може да се докопа до Ферари.Ако ти се търси в старите ми постове ще видиш, че съм написал не 1 2 пъти че Алонсо иска да кара във Ферари, а и че Монтедземоло го иска.Тогава ме обвинявахте, че съм луд, че няма кой да го вземе и незнам какво още.Да не говорим, че на червените им е пределно ясно в момента кой е най-добрият.Маса е адски непостоянен и прави детински грешки, Кими няма мотивация и е ще е добре за отбора да има борбен пилот, който не се отказва лесно.

То е ясно, че от сега състезаващите Алонсо има най-много качества и е най-талантливия. Не ми харесват някои негови изпълнения в края на 2006... говореше доста неща за и на отбора си.

Няма да забравя думите след ГП на Бразилия 2006:

ОТБОРА: "Честито Фернандо, страхотно състезание, Шампиони сме, Шампиони сме..." и т.н.

АЛО: "Благодаря момчета, страхотно! СТРАХОТНО! Ще бъдем приятели докато болида не е червен..."

ОТБОРА: "Спокойно Фернандо, никога няма да го боядисаме в червено."

 

И такива хубави неща... :)

Link to comment
Share on other sites

Маса е адски непостоянен и прави детински грешки, Кими няма мотивация и е ще е добре за отбора да има борбен пилот, който не се отказва лесно.

Що пък Кими да няма мотивация :blink:

Link to comment
Share on other sites

Момци идва нов състезателен уйкенд. Канада, Жил Вилньов - писта, която според мен не е много за F1. Oт това, което прочетох състезанието, отново ще е на дъжд, което означава, че всичко е възможнo(дори и ферари да победи :lol:). Oстава само да се надяваме на едно добро състезание. Приятно гледане на всички :punk

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Момци идва нов състезателен уйкенд. Канада Жил Вилньов писта, която според мен не е много за F1. Oт това, което прочетох състезанието отново ще е на дъжд, което означава, че всичко е възможнo(дори и ферари да победи :lol:). Oстава само да се надяваме едно добро състезание. Приятно гледане на всички :punk

 

От това което знам от човек в Канада е: 30 % вероятност да вали в неделя. Ще видим какво ще се случи и утре трябва да има по-точна прогноза ;). Жалко, че СК и така на татък кьорав късмет могат да ни лишат от победата

Link to comment
Share on other sites

защо сега ферари хората не казват нищо :D

 

 

Когато статистиката говори и феновете на ферари мълчат :lol:

Link to comment
Share on other sites

защо сега ферари хората не казват нищо :D

 

има за показване не за казване.

доста пилоти са се оплакали от състоянието на пистата, което се е влошавало със всяка обиколка.

 

 

ЦИТАТ

and the track surface isn't great

Хамилтън

 

 

ЦИТАТ

"It has been a very difficult qualifying with the track which is breaking down in a couple of corners"

Кубица

 

 

ЦИТАТ

"I have a very good car all weekend, then suddenly because the weather heat up a little bit and the circuit didn't last very long. The problem is black patches, they redo it every year and every year they break down."

Райконен

 

 

ЦИТАТ

Qualifying was exceptionally difficult today because the track conditions were a disaster.The surface was breaking up and getting worse with every lap. I don't know what was going on but I did my best lap at the beginning and then I couldn't repeat it any more.

Трули

 

 

ЦИТАТ

it was very difficult, not just because the track has changed a lot from yesterday and even from this morning, but also because the surface was breaking up in various locations

Розберг

 

 

ЦИТАТ

"I was going okay, but the track was breaking up and there were marbles on the racing line. Unfortunately, on the way back to the pits at the end of the second session, I was slightly off line

 

 

мдаааа утре може да не е топло :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

ИМА ЛИ ДРУГ ТАКЪВ ЧЕРЕН ИЗРОД БЕ! МАМИЦАТА МУ МРЪСНА ЦИГАНСКАААА!!!!!!!!!!!!!

 

НАЙ-ГОЛЕМИЯТ БОКЛУК В ТОЯ СПОРТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

И как точно Кими ще уцели, какъв е тоя късмет дето го преследва него просто не знам!

Link to comment
Share on other sites

Тоя хамилтън как може да е толкова тъп беееееее :angry1 :angry: :angry1 бахти тъпото черно копеле то бива малоумност ама чак толкова :angry1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...