Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Чефо, онова горе на Джозо ми заприлича на случката с Валентино Роси и Дани Педроса в ГП на Китай...

Роси почва да прави НБО и дърпа пред Педроса, а феновете на втория твърдят, че Вале е бил по-бърз, щото на испанеца нямало да му стигне горивото до края...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@evil_smith какво, по дяволите, е това и защо не използва бутона едит, вместо да пускаш нов пост?

Link to comment
Share on other sites

Чефо, онова горе на Джозо ми заприлича на случката с Валентино Роси и Дани Педроса в ГП на Китай...

Роси почва да прави НБО и дърпа пред Педроса, а феновете на втория твърдят, че Вале е бил по-бърз, щото на испанеца нямало да му стигне горивото до края...

 

Амиииии таковата.....лично Алонсо каза, че за да има ефект от разлика в горивото, то трявбва да правиш 20-тина обиколки по-малко. Не е целесъобразно. Така, че тва с горивото са пълни глупости. МКЛ не са повтарям НЕ са, потретвам НЕ са със 1 секунда по-бързи, че да гоним сензация с лек болид. Едвам едвам се движат с нащо темпо за сега. Тва, че имат 11 победи за 20 години тук не значи, че ще вземат лесна победа :lol:

Link to comment
Share on other sites

НЕ СЪЩЕСТВУВА ПО-ГОЛЯМ БОКЛУК ОТ МАСА!!!!!

 

В Тутрция си затворих очите, но сега в Монако така да затвориш съотборника си (отново) и да даеш път на циганина просто без коментар!!!! Както и да завърши тази гонка Маса за мен е най-омразния пилот вече - заедно с циганина на един кантар! Вече се чудя дали няма заплата и от МКЛ тоя уникален бездарен тотален боклук!

 

БОКЛУК МРЪСЕН ДОЛЕН! ВЪН ОТ ОТБОРА МАМИЧКАТА МУ НЕКАДЪРНА ЦИГАНСКА!

Link to comment
Share on other sites

ДЕБИЛ ДЕБИЛ ДЕБИЛ И ПАК ДЕБИЛ!!!

 

Видяхте ли как фана "у лево"?!?!?!??!?!

 

Що за бездарен некадърник е тва! А дано Кубица спечели - ще се изкефя! Защо наказаха Кими още не ми е ясно. А Лимонсио си знаех че ще направи беля - много нагла постъпка, Хайтфелд изобщо няма вина в случая (накефи ме как му прегази крилото хахаха)

Link to comment
Share on other sites

Деба състезанието, деба... Сега всички фенове на Макларън се пипкат отдолу от кеф... и с право. Това състезание беше кошмар за Ферари. Яд ме е за Кими, не само защото се прееба сам, но защото прееба и Сутил :/.

Link to comment
Share on other sites

НЕ СЪЩЕСТВУВА ПО-ГОЛЯМ БОКЛУК ОТ МАСА!!!!!

 

В Тутрция си затворих очите, но сега в Монако така да затвориш съотборника си (отново) и да даеш път на циганина просто без коментар!!!! Както и да завърши тази гонка Маса за мен е най-омразния пилот вече - заедно с циганина на един кантар! Вече се чудя дали няма заплата и от МКЛ тоя уникален бездарен тотален боклук!

 

БОКЛУК МРЪСЕН ДОЛЕН! ВЪН ОТ ОТБОРА МАМИЧКАТА МУ НЕКАДЪРНА ЦИГАНСКА!

 

Глупости. Маса се състезава със всички ;). Кими просто заскъсня на старта и се видя. Не знам защо Кими се движеше толкова бавно.........но как хвана колата. Шапка му свалям.

 

А вие обвинявахте Алонсо, че не подминавал :lol: Какво прави срещу Хайтвелт... психопат.

 

Нищо не прави

 

алонсо и хамилтън....карлете на дъжда :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: пълни шматки.много ни са прости коментаторите.

 

Видяхме ги и двамата. Няма такива късметлийчета. 100 грешки за Алонсо, а ония ще ръфне мантинелата и няма да отпадне. После трафици и СК..........баси късмета

 

R_A_P_T_O_R , DON_CHEFO, Evil Smith праскате ли молитвите за дъжд, а?

 

Видяхме какво правим на дъжд. Той ни помогна

 

 

Жоре за кои 10 обиколки по-точно караха Ферари. Леки били, а. Глупости на търкалета ;)

Link to comment
Share on other sites

От всички най ме е яд за Сутил. Много добро състезание направи и накрая оня шебек да го натресе така...

Link to comment
Share on other sites

Същия шебек.......просто си хвана колата от грешка не зависеща от него, но Алонсо(много пъти) Луис, Нико и кой ли още не. Не успяха да се справят с поднасянето. А Кими направи страшни камшици. Това и с обикновенна кола не може да го направите, камо ли със 19000 оборота на гърба си. Туй ша ви е. Поне видяхме, че колата ни е силна на всякакъв вид писти. Следващия път дано няма СК който да ви помага

Link to comment
Share on other sites

Рапторе, от Райконен няма по-голям тъпак... :)

 

Чистач, радвай. 4 на 2 победи... От няколко месеца ви ритахме задника... сега малко да ви се усмихне съдбата... После пак една дузина загуби.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Поне видяхме, че колата ни е силна на всякакъв вид писти. Следващия път дано няма СК който да ви помага

 

И как по-точно го видяхте :confused Щото аз това не го забелязах.

Link to comment
Share on other sites

За пореден път (оттук нататък за постоянно остава) ще кажа - МАСА Е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ БОКЛУК И НЕКАДЪРНИК!!! Днес циганинът отново му показа колко бездарен безхаберник е! БОКЛУК, БОКЛУК И ПАК БОКЛУК! Не стига че посрами отбора миналия път дето пак го минаха като спрял, а и продължава да прави простотии. Този старт НИКОГА няма да му го простя на МАЗНИЯ ЛИГАВ НЕКАДЪРНИК! Досега го търпях, но БАСТА. Мразя го и това да го знаете занапред.

 

Искам да видя дали Кими или колата му са виновни за пируета. Ако Кими е виновен - груба и глупава негова грешка - недопустимо е пеосто да се бърка така. Ако е колата - здраве да е. Evil Smith - хич няма да ти коментирам глупостите, все повече се убеждавам че не си наясно с тоя спорт. Гледай си "идолите" там и по-полека с глупостите че се излагаш съществено и качествено. Като излезеш от черупката на собствената си заблуда тогава коментирай.

 

ГЕНО - ако има шампион Мерцедес - това ще е SAFETY CAR-а, има по-големи шансове. Повече без коментар.

 

Жалко за Сутил, има за какво да се ядосва, но в крайна сметка има ги и тези неща - лош късмет...

Link to comment
Share on other sites

И как по-точно го видяхте :confused Щото аз това не го забелязах.

Сигурен ли си, че не го забеляза...... На Жоро му се искаше да сме с гориво за 10 обиколки, ама ние па зехме, че изкарахме 30 и кусур обиколки...... Тва първо. Другото е, че от 79-та на сам както чу две коли на Ферари не са били на първа редица. Ако го нямаше първия СК, Хамилтън щеше да седи и да си блъска кухата кратуна, че се удари в стената както и ония така наречен шампион. "КРАЛЯ" на мокро......(в момента се смея много). Да попитам защо продължава да се натиска за нашия кокпит. И още нещо. Кой мамка му му каза, че на фибата се изпреварва....Бътън вестник ли да му чете. Другото. На мокро трасе само Кубица и Маса се движаха добре и то с интермедии. Малшанса ви даде победа иначе щяхме да направим още една победа. Нищо де...... Не може да се побеждава на всякъде. Следващия старт всичко ще си дойде на мястото и дано Кими не прави повече такива неща като това, че 7 точки подари на Хамилтън. Сега вече Маса е доста по-голям фактор за титлата и бих се радвал много ако я спечели...... А какво подяволите прави Кубица на 2 точки зад Маса и то без победа.

Link to comment
Share on other sites

Доста късметлийско състезание за тоя малкия негър и много голям шанс че не отпадна след като олиза мантинелата и за жалост малшанс за Ферари. Много ме е яд и за Кими който се блъсна по много нелеп начин в Сутил и за Маса който си изпусна колата също така ми хареса и карането и на Сутил но нема късмет, следващия път няма да има прошка за Макларън

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

За пореден път (оттук нататък за постоянно остава) ще кажа - МАСА Е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ БОКЛУК И НЕКАДЪРНИК!!! Днес циганинът отново му показа колко бездарен безхаберник е! БОКЛУК, БОКЛУК И ПАК БОКЛУК! Не стига че посрами отбора миналия път дето пак го минаха като спрял, а и продължава да прави простотии. Този старт НИКОГА няма да му го простя на МАЗНИЯ ЛИГАВ НЕКАДЪРНИК! Досега го търпях, но БАСТА. Мразя го и това да го знаете занапред.

 

Искам да видя дали Кими или колата му са виновни за пируета. Ако Кими е виновен - груба и глупава негова грешка - недопустимо е пеосто да се бърка така. Ако е колата - здраве да е. Evil Smith - хич няма да ти коментирам глупостите, все повече се убеждавам че не си наясно с тоя спорт. Гледай си "идолите" там и по-полека с глупостите че се излагаш съществено и качествено. Като излезеш от черупката на собствената си заблуда тогава коментирай.

 

ГЕНО - ако има шампион Мерцедес - това ще е SAFETY CAR-а, има по-големи шансове. Повече без коментар.

 

Жалко за Сутил, има за какво да се ядосва, но в крайна сметка има ги и тези неща - лош късмет...

 

Маса има най-много точки от всички след Малайзия... ;)

Link to comment
Share on other sites

Evil Smith - хич няма да ти коментирам глупостите, все повече се убеждавам че не си наясно с тоя спорт. Гледай си "идолите" там и по-полека с глупостите че се излагаш съществено и качествено. Като излезеш от черупката на собствената си заблуда тогава коментирай.

Добре де, тоя тъпак не е от вчера във Ф1 та да не знае, че със студени гуми няма шанс да изпревари Сутил. Кво да го коментираме повече... А преди това сблъсъка му на първия завой?

 

А Маса що да е боклук? Че от Малайзия насам прави тъпия Швейк (разбирай Райконен) смешен? И в Бахрейн го победи, и в Турция та и тук в квалификацията и в състезанието.

Къде е онзи Кими от средата на миналата година? Къде е Кими от Япония 2005-та? Докато не се стегне, ще го наричам боклук и глупак, та не ми пука.

Да беше спечелил квалификацията и той да затвори Маса... Ама нещо не стана, а? Щото много добър. Пълен кифладжия е Райконен от 3 състезания насам... А Фелипе е умен защото Райконен е с другия болид на Ферари, бори се с него, а не с Хамилтън...

А от друга страна, ако не беше боклука Маса, Мими нямаше да е шампион.

 

 

------------------------

 

Сега да го сравня с омразния ти Шумахер. ТОЙ също имаше лоши състезания... но това са 1-2 за цял сезон, докато при райконен са около 60-40% добри-лоши. Шумахер с толкова доминиращ болид ставаше шампион още в средата на шампионата, докато Райконен предаде водачеството на онова черно говедо плачещо за газова камера. Кажи ми не е ли прост?

От друга страна, всички искате равнопоставеност в екипа на Ферари, борба между двамата, и когато Маса победи - боклук, тъпак, еди-къв-си еди-що-си...

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

И за двамата мога да кажа, че днес нищо не показаха, освен доста грешки и "Танца на черните кончета по мокра писта" и двамата допуснаха много грешки през сезона досега, а и занапред ще допускат. Това е истината, безгрешни пилоти няма! Иначе нямаше да има интрига в спорта!

Link to comment
Share on other sites

И за двамата мога да кажа, че днес нищо не показаха, освен доста грешки и "Танца на черните кончета по мокра писта" и двамата допуснаха много грешки през сезона досега, а и занапред ще допускат. Това е истината, безгрешни пилоти няма! Иначе нямаше да има интрига в спорта!

А черния? Кой му спука гумата в началото на състезанието. Върти дупето като гейче... Късмет, че след промяната на тактиката и атмосферните условия бяха с него.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

И за двамата мога да кажа, че днес нищо не показаха, освен доста грешки и "Танца на черните кончета по мокра писта" и двамата допуснаха много грешки през сезона досега, а и занапред ще допускат. Това е истината, безгрешни пилоти няма! Иначе нямаше да има интрига в спорта!

 

Дали и двамата гледахме Монако 2008. Единствено Маса и Кубица караха перфектно цялото състезание, а набедените за КРАЛЕТЕ НА ДЪЖДА се спукаха от грешки. Да и моя любимец Фетел и той кара перфектно както и Сутил. Те точно тия двамата направиха подвиг, защото карат коли, които са по-слаби във всяко едно отношение на МКЛ, ФЕРАРИ и БМВ....... Луис е супер късметлия. Отвори аутоспорт и виж, че Луис е имал спукана гума в обиколката за прибиране в бокса...... и това ако не е късмет....

 

Май само тук в БГ Маса е набеден за слабак....... Мдаааа смеха е пълен...Човека имащ най-много точки(събрани) след второто ГП. Джозо не знам дали е добре. Ни рено ни лимонсо са добре.........Според един сайт Алонсо бил подписал за 2010 с Ферари. Ще видим дали е така. Аз лично му пожелавам да кара Рено до края на кариерата си. Ферари е прекалено голям залък за него

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Дали и двамата гледахме Монако 2008. Единствено Маса и Кубица караха перфектно цялото състезание, а набедените за КРАЛЕТЕ НА ДЪЖДА се спукаха от грешки. Да и моя любимец Фетел и той кара перфектно както и Сутил.

 

Явно не! ;)

 

 

А черния? Кой му спука гумата в началото на състезанието. Върти дупето като гейче... Късмет, че след промяната на тактиката и атмосферните условия бяха с него.

 

За черния нищо не казвам и той допусна грешки, ставаше въпрос за това, кой от двамата пилота на ферари се представил по-зле и е направил повече грешки! Но както написах по-горе няма безгрешни пилоти.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Явно не! ;)

Дам. А при теб как е класирането, понеже при мен някви си смешни сайтчета като aytosport и f1.com казват, че Фетел е финиширал 5-ти, а Робърт е доволен от безгрешното си представяне...

 

Ферари опредлено карат на изпарения и ще влизат първи в бокса.

Жорка, нещо да кажеш баце? 33 обиколка... Първи пит за Маса.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...