Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Off/

Към края на състезанието дадоха бокса на МакЛарън, имаше една мургава мадама много яка, не ви ли се стори, че това е Никол Шерзингер от Pussicat Dols, говори се че Хамилтън я опъва тая мадама? /Off

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Off/

Към края на състезанието дадоха бокса на МакЛарън, имаше една мургава мадама много яка, не ви ли се стори, че това е Никол Шерзингер от Pussicat Dols, говори се че Хамилтън я опъва тая мадама? /Off

То се говори, но няма доказателства. За разлика от сестрата на Ървайн:

lewishamiltonkissingsontp4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Видене, кефиш ме батка.Казвай кога ще се напоркаме пак с биричка да налеем Маса.Много си прав по-голям балък от тоя няма.Текезесар от всякъде.Както казах преди казвам го и сега.Всеки може с хубава кола ами със слаба?Ако не караше Ферари и ПАТКИ нямаше да пасе по пистата.

 

Алонсо е най-добрият в момента кой квото да ми говори.Не му се радвате и ви дразни щото ви бърка в гъза на Фераристите че със слаба кола прави невъзможното.Изпреварвания,по-предни класирания, кола без никакъв грип е владее.Ха да видим Маса с таква кола кво щеше да направи да ви кажа ли?Много ви знае ся устата и на вас и много лаете като сте силни ама колелото се върти не забравяйте.Да не стане след година 2 пак да духате супата и тогава ще има пак мрънкане.

 

Относно спирането в бокса не видяхме и стратегията на Рено защото състезанието както очаквах беше шантаво.Ама като Сутил 2-ри няма и жалко че Кими го поеба.

Link to comment
Share on other sites

Видене, кефиш ме батка.Казвай кога ще се напоркаме пак с биричка да налеем Маса.Много си прав по-голям балък от тоя няма.Текезесар от всякъде.Както казах преди казвам го и сега.Всеки може с хубава кола ами със слаба?Ако не караше Ферари и ПАТКИ нямаше да пасе по пистата.

 

Алонсо е най-добрият в момента кой квото да ми говори.Не му се радвате и ви дразни щото ви бърка в гъза на Фераристите че със слаба кола прави невъзможното.Изпреварвания,по-предни класирания, кола без никакъв грип е владее.Ха да видим Маса с таква кола кво щеше да направи да ви кажа ли?Много ви знае ся устата и на вас и много лаете като сте силни ама колелото се върти не забравяйте.Да не стане след година 2 пак да духате супата и тогава ще има пак мрънкане.

 

Относно спирането в бокса не видяхме и стратегията на Рено защото състезанието както очаквах беше шантаво.Ама като Сутил 2-ри няма и жалко че Кими го поеба.

 

:rolleyes: :lol: :lol: :lol:

 

Не върви да ти кажа.......

Link to comment
Share on other sites

Видене, кефиш ме батка.Казвай кога ще се напоркаме пак с биричка да налеем Маса.Много си прав по-голям балък от тоя няма.Текезесар от всякъде.Както казах преди казвам го и сега.Всеки може с хубава кола ами със слаба?Ако не караше Ферари и ПАТКИ нямаше да пасе по пистата.

 

Алонсо е най-добрият в момента кой квото да ми говори.Не му се радвате и ви дразни щото ви бърка в гъза на Фераристите че със слаба кола прави невъзможното.Изпреварвания,по-предни класирания, кола без никакъв грип е владее.Ха да видим Маса с таква кола кво щеше да направи да ви кажа ли?Много ви знае ся устата и на вас и много лаете като сте силни ама колелото се върти не забравяйте.Да не стане след година 2 пак да духате супата и тогава ще има пак мрънкане.

 

Относно спирането в бокса не видяхме и стратегията на Рено защото състезанието както очаквах беше шантаво.Ама като Сутил 2-ри няма и жалко че Кими го поеба.

Йозка, Шумахер колко подиума взе 2005? 4. Като не броим победата в САЩ, също и сигурната втора позиция на Каталуня, но се отказа след 2 спукани гуми.... Айде да видим толкова добрия Алонсо какво ще направи с R28 което е съпоставимо по представяне с F2005.

Само за сравнение: След 6 старта през 2005 Шумахер има 12 точки, Алонсо след 6 старта през 2008 има 9...

Искам да видиш и класирането от 2005.

1. Алонсо

2. Райконен

3. Шумахер

4. Монтоя.

5. Фисикела.

 

Да очаквам, че Алонсо ще завърши тази година след първите двама претенденти за титлата?!

 

Така че хич не ми бъркаш никъде, още по малко, че за да ме заинтересува Альо му трябват още някъде около 5 титли...

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Само едно не мога да разбера, за къв сравняваме Алонсо с грозния клюн. Това което е сега се различава коренно, от това което е било през 2005. Примера, който си дал е неудачен.

Link to comment
Share on other sites

Да беше спечелил квалификацията и той да затвори Маса... Ама нещо не стана, а? Щото много добър. Пълен кифладжия е Райконен от 3 състезания насам... А Фелипе е умен защото Райконен е с другия болид на Ферари, бори се с него, а не с Хамилтън...

А от друга страна, ако не беше боклука Маса, Мими нямаше да е шампион.

------------------------

 

Пълна кошница с ***** си нащракал. Тъй като съм се нагледал на какви ли не глупости и тези не ме изненадват. Значи Фелипе бил умен, понеже отвори пътя и пусна представител на най-големия противник на Ферари, който освен всичко останало е по-добър от него, направи го ЗА СМЯХ пред всички и за пореден път го мина като спрял миналия път. Е голям умник е верно - да пречи на отбора си и на колегата си и да пуска напред врага... Сигурно понеже е толкова умен се опита да отиде до църквата да запали свещ по въпроса... Сигурно този му велик ум спомогна Хамилтън от 17 секунди изоставане да го настигне, излезе пръв и победи с преднина от тоя сорт.

 

Между другото именно понеже Кими е кифладжия и т.н. затова е във Ферари. И сигурно затова му е даден тоя болид. Маса е ТОТАЛЕН некадърник и това се знае не от вчера. Една от най-големите тъпотии пък е в последното ти изречение. Веднага виж резултатите от всички състезания миналия сезон и виж какво става, когато Кими е първи, направи си една извадка де е Фелипе Table в повечето случаи. Или 5-ти или DNF. Кими си кара повечето време сам - това е моето мнение. А редовните гаври на циганина с глупака Фелипе са ФАКТ - и миналата и тази година. Кага как го види отпред и му сипва с черпака. Сигурно великия ум на Маса му тежи и го прави по бавен на пистата.... Много ми е интересно как така уж си върл фен на Ферари а пищиш срещу първия пилот на отбора... И то без много да мислиш какви глупости приказваш. Според мен просто еуфорията и фанатизма свързани с Клюна още не са те напуснали. Затова няма и пост, в който да не го споменаваш. Вземи си оправи малко мирогледа относно Ф1 и започни да гледаш обективно на нещата. И още нещо - умен пилот няма да сбърка пътя по време на състезание.... Едва ли е толкова силно вярващ....

Link to comment
Share on other sites

Абе според мен нито Маса нито Райконен са слаби пилоти щот във Ферари няма случайни хора пък тва че от време на време допускат грешки тва на всеки се случва

Link to comment
Share on other sites

Борисе, казаха ти го много добре.Сравненията са ти напълно неуместни, защото никой неможе да сравни 1:1 двете коли.Тогава Ферари просто нямаха чиста бързина докато сега Рено няма никакъв грип и от там идват проблемите.

 

Иначе немога да разбера как така преди Кими да дойде във Ферари само пееше, че никой не го искал?После като взе да печели стана много готин.Сега изведнъж пак е смотан щото нали последва спад при него.Хайде спрете да се връткате драги ми "Клюновци".Все се връткате от където духа вятъра или ако сте слаби все някой друг ви е виновен.

 

Кими е първи в отбора и незнам, защо някой се заблуждава че ще пуснат Маса напред.Дори сам Кими ако има малка мотивация (която невиждам в момента) ще го смачка като валяк.Както каза Виден, когато и да е бил под натиск до сега 1 път не е издържал бразилеца.Всеки може с добра кола и файтонджия напред и после да говорим какво брилянтно каране.Да бе да...

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Само едно не мога да разбера, за къв сравняваме Алонсо с грозния клюн. Това което е сега се различава коренно, от това което е било през 2005. Примера, който си дал е неудачен.

 

 

Пълна кошница с ***** си нащракал. Тъй като съм се нагледал на какви ли не глупости и тези не ме изненадват. Значи Фелипе бил умен, понеже отвори пътя и пусна представител на най-големия противник на Ферари, който освен всичко останало е по-добър от него, направи го ЗА СМЯХ пред всички и за пореден път го мина като спрял миналия път. Е голям умник е верно - да пречи на отбора си и на колегата си и да пуска напред врага... Сигурно понеже е толкова умен се опита да отиде до църквата да запали свещ по въпроса... Сигурно този му велик ум спомогна Хамилтън от 17 секунди изоставане да го настигне, излезе пръв и победи с преднина от тоя сорт.

 

Между другото именно понеже Кими е кифладжия и т.н. затова е във Ферари. И сигурно затова му е даден тоя болид. Маса е ТОТАЛЕН некадърник и това се знае не от вчера. Една от най-големите тъпотии пък е в последното ти изречение. Веднага виж резултатите от всички състезания миналия сезон и виж какво става, когато Кими е първи, направи си една извадка де е Фелипе Table в повечето случаи. Или 5-ти или DNF. Кими си кара повечето време сам - това е моето мнение. А редовните гаври на циганина с глупака Фелипе са ФАКТ - и миналата и тази година. Кага как го види отпред и му сипва с черпака. Сигурно великия ум на Маса му тежи и го прави по бавен на пистата.... Много ми е интересно как така уж си върл фен на Ферари а пищиш срещу първия пилот на отбора... И то без много да мислиш какви глупости приказваш. Според мен просто еуфорията и фанатизма свързани с Клюна още не са те напуснали. Затова няма и пост, в който да не го споменаваш. Вземи си оправи малко мирогледа относно Ф1 и започни да гледаш обективно на нещата. И още нещо - умен пилот няма да сбърка пътя по време на състезание.... Едва ли е толкова силно вярващ....

 

Тва са глупости ;). Пилците на есен се брояли. Ще видим какво ще направят Фелипе и Кими. Щото с тая кола всичко друго освен титлИ е провал. Не може да имаш най-бързата кола на всякакъв вид писта и да не станеш СШ

 

Борисе, казаха ти го много добре.Сравненията са ти напълно неуместни, защото никой неможе да сравни 1:1 двете коли.Тогава Ферари просто нямаха чиста бързина докато сега Рено няма никакъв грип и от там идват проблемите.

 

Иначе немога да разбера как така преди Кими да дойде във Ферари само пееше, че никой не го искал?После като взе да печели стана много готин.Сега изведнъж пак е смотан щото нали последва спад при него.Хайде спрете да се връткате драги ми "Клюновци".Все се връткате от където духа вятъра или ако сте слаби все някой друг ви е виновен.

 

Кими е първи в отбора и незнам, защо някой се заблуждава че ще пуснат Маса напред.Дори сам Кими ако има малка мотивация (която невиждам в момента) ще го смачка като валяк.Както каза Виден, когато и да е бил под натиск до сега 1 път не е издържал бразилеца.Всеки може с добра кола и файтонджия напред и после да говорим какво брилянтно каране.Да бе да...

 

Май само на нас БГ феновете е ясна политиката на Ферари. Никой не е нужно да оставя никой. Кими и Фелипе взети заедно не са и половината от М. Шумахер. Та как определихте, че Кими бил пилот номер 1 в отбора. Второ състезание подред Кими спи. Неочаквах толкова слаб старт от него. Просто закъсня. Как така Маса ще му е виновен като просто не се ускори достатъчно бързо. Точно на тая писта аз си мислих, че Кими ще отвее всичко и всички.......е явно съм грешал и което е още по-явно М.Шумахер е един. Ни Лимонсо, ни Хамилтън...............

 

Защо да не сравняваме колите........защото сега не ви изнася...Иначе през 2005 ама той бил пенсия бил със забавени рекации а младоците Ралфи и Кими се оплакваха от болки в гръбчето....милите те.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Тва са глупости ;) Та как определихте, че Кими бил пилот номер 1 в отбора. Второ състезание подред Кими спи. Неочаквах толкова слаб старт от него. Просто закъсня. Как така Маса ще му е виновен като просто не се ускори достатъчно бързо. Точно на тая писта аз си мислих, че Кими ще отвее всичко и всички.......е явно съм грешал и което е още по-явно М.Шумахер е един. Ни Лимонсо, ни Хамилтън...............

 

Не Стефчо - от теб такива глупости не очаквах да напишеш. Закъснял бил. Засече то скапаният Маса. Прегледай запис на старта. Направо не вярвам че ги чета тези глупости... Така или иначе Шампионата продължава - тепърва има още много да се види. Каквото и да се говори фатите вече са налице, състезанията са в миналото, точките са разпределени. Продължаваме да гледаме напред и това е.

Link to comment
Share on other sites

Не Стефчо - от теб такива глупости не очаквах да напишеш. Закъснял бил. Засече то скапаният Маса. Прегледай запис на старта. Направо не вярвам че ги чета тези глупости... Така или иначе Шампионата продължава - тепърва има още много да се види. Каквото и да се говори фатите вече са налице, състезанията са в миналото, точките са разпределени. Продължаваме да гледаме напред и това е.

 

Точно щото гледах старта от камерата на Луис и от тази на Кими. В момента на тръгването Кими е по-бавен и от Луис и от Маса. В следващия момент Маса се опитва да се защити и от двамата, които са му съперници. Аз лично искам тоя сезон Маса, а не Кими да е шампион. Искам и нашите пилоти да спрат да си крадат точките щото вече в МКЛ почнаха да жертват Хейки.

 

 

Нямам против и Кими пак да стане.....ама да си заслужи... В ГП на МОНАКО при тия условия без ТК...да се представи така :(:(:(. Не го вярвах ;). За сметка на това мита за краля на мокро - Алонсо си замина както и тоя, че без ТК ЛУИС е много добър. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Чефо а какво ще ми кажеш по отношение на наказанието на Кими??? Що за дебилизъм бе това изпълнение??? Изобщо го пропускате тоя момент със Смит... Какви 3 минути, какви механици, откога го има това "правило"? Каква е изобщо неговата логика?

Link to comment
Share on other sites

Чефо а какво ще ми кажеш по отношение на наказанието на Кими??? Що за дебилизъм бе това изпълнение??? Изобщо го пропускате тоя момент със Смит... Какви 3 минути, какви механици, откога го има това "правило"? Каква е изобщо неговата логика?

 

И аз не видях защо го наказаха, но казаха, че механиците са работили по колата три минути преди старта и за това са го наказали. Недопустима грешка от страна на тима ни. Не трябва да правим повече подаръци на МКЛ, че те имат шанс само ако ние им правим подаръци. Тъй, че съм спокоен.

 

По принцип механиците трябва да спрат работа по колата някакви минути преди старта така е правилото. Какво правиха аз не видях. Може би ако имаме РТЛ ще видим повече неща

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Хайде стига глупости по адрес на Алонсо.Да краля на дъжда си е, защото направи няколко изпреварвания с доста по-слаб автомобил.Едното беше бая дръзко, за което си отнесе чупеното предно крило.Кажете ми драги фераристи кога Маса е направил подобно нещо с по-слаба кола?Да не говорим, че той с по-силна го изпреварват .......После чакай да не му се смеем и да не мислим, че нестава.....

Link to comment
Share on other sites

Хайде стига глупости по адрес на Алонсо.Да краля на дъжда си е, защото направи няколко изпреварвания с доста по-слаб автомобил.Едното беше бая дръзко, за което си отнесе чупеното предно крило.Кажете ми драги фераристи кога Маса е направил подобно нещо с по-слаба кола?Да не говорим, че той с по-силна го изпреварват .......После чакай да не му се смеем и да не мислим, че нестава.....

 

 

Тоя сезон Маса изпреварил ли е някой :lol: :confused

Link to comment
Share on other sites

Хайде стига глупости по адрес на Алонсо.Да краля на дъжда си е, защото направи няколко изпреварвания с доста по-слаб автомобил.Едното беше бая дръзко, за което си отнесе чупеното предно крило.Кажете ми драги фераристи кога Маса е направил подобно нещо с по-слаба кола?Да не говорим, че той с по-силна го изпреварват .......После чакай да не му се смеем и да не мислим, че нестава.....

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

http://vbox7.com/play:e93bfe6d - това колеги и колежки е показно как се кара, дори с болид по слаб с 1,5 2 секунди на обиколка. Няма ТК, няма нищо. Впрочем има и е нелегален щото е имплантиран в десния крак на най-големия.

 

Toва е друго показно.... http://youtube.com/watch?v=zCE0Kip5vUk&feature=related. Да казваме ли кои са Толеман и кои МКЛ ;).

Алонсо направи едно голямо нищо. Мислише си, че НИК ще му направи място на фибата. Аз да бях в болида пак нямаше да му дам да ме мине, а какво остава за опитен пилот от Ф1. Палячо и ревльо дето всячески се опитва да дойде при нас. Защо питам аз? Нали си има великаните от Рено зад гърба :lol: :lol: :lol: . Все едно да избирам между гуми Барум и Бричстоун :rolleyes: :lol:

 

Тоя сезон Маса изпреварил ли е някой :lol: :confused

 

Като тръгнеш пръв обикновенно не е нужно да изпреварваш много. За сметка на това като се налага трябва да го правиш..... Справка СУЗУКА 98 и не толкова силното Ферари на Шуми. Кво да правиш, просто двама пилоти в новата история на Ф1 наистина можеха да карат, а другите са за парлама

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Хайде стига глупости по адрес на Алонсо.Да краля на дъжда си е, защото направи няколко изпреварвания с доста по-слаб автомобил.Едното беше бая дръзко, за което си отнесе чупеното предно крило.Кажете ми драги фераристи кога Маса е направил подобно нещо с по-слаба кола?Да не говорим, че той с по-силна го изпреварват .......После чакай да не му се смеем и да не мислим, че нестава.....

той за тва дръзкото изпреварване наказание трябваше да му лепнат да не говорим за излизането от бокса на червен светофар.....с тия двойни стандартни на кими му измислиха някакво скалъпено наказание та да разчистят пътя на черньото.... :angry1

Link to comment
Share on other sites

той за тва дръзкото изпреварване наказание трябваше да му лепнат да не говорим за излизането от бокса на червен светофар.....с тия двойни стандартни на кими му измислиха някакво скалъпено наказание та да разчистят пътя на черньото.... :angry1

 

Мдааа верно, че дадоха червения семафор как светна. Не помня с точност дали Алонсо излезе на червено :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Кво ми давате за пример Сена и Шумахер?В случая говорим за сегащните времена,сегашните състезания не за една пенсия и един наистина велик покойник.От тогава до сега има разлики от земята до небето особенно от 84-та година.Дайте ми да видим Маса как прави 2 3 изпреварвания на състезание на дъжд или пък на сухо със Заубера.Аз непомня такова нещо от тоя балък.

 

Ами то Маса май само пръв трябва да е за да спечели.Иначе все си го тупалкат щото нещо му куца.Я черният го взима, я Кими го отнася, а за капак може и някой друг.

 

Относно излизането на Алонсо незнам дали беше на червен светофар.Ако беше щяха да го накажат, защото комисията която наказва е в по-голямата си част еднаква на всички състезания.Да не говороя кой отнася най-много наказания последните години...

Link to comment
Share on other sites

Кво ми давате за пример Сена и Шумахер?В случая говорим за сегащните времена,сегашните състезания не за една пенсия и един наистина велик покойник.От тогава до сега има разлики от земята до небето особенно от 84-та година.Дайте ми да видим Маса как прави 2 3 изпреварвания на състезание на дъжд или пък на сухо със Заубера.Аз непомня такова нещо от тоя балък.

 

Ами то Маса май само пръв трябва да е за да спечели.Иначе все си го тупалкат щото нещо му куца.Я черният го взима, я Кими го отнася, а за капак може и някой друг.

 

Относно излизането на Алонсо незнам дали беше на червен светофар.Ако беше щяха да го накажат, защото комисията която наказва е в по-голямата си част еднаква на всички състезания.Да не говороя кой отнася най-много наказания последните години...

 

Даже го жалят. Не може да ми се правиш на велик пред Доорнбос. Ми аз ако бях на него щях да му играя един гаечен ключ в главата да се сети другия път как да си прави маневрите олигофрена му с олигофрен. Дано до края на кариерата си кара за Рено или по-слаб тим.....ако има такъв де :rolleyes:

 

Защото те могат

 

Правилата са едни за всички. И аз не ги харесвах през 05-та ама.......

 

Е поне ни забалвяваш де.

 

Уточнете се накрая какъв е де. Не единия път да е 7кратен, а другия път да е пенсия. Нещо да кажете за Сутил и Раскас....Няма какво да кажете. И това ми е пределно ясно.... Мисля, че и Кими и още един пилот на косъм се оттърва там....Пак няма какво да кажете и това също ми е пределно ясно....но моля опитайте се, за да се посмеем малко на глас....ако сте гледали де

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Абе мен ако питаш Алонсо право на червен светофар си излезна защото като пусна да видя записа и точно когато тръгва от бокса и следващия кадър веднага е светофара... ;)

Link to comment
Share on other sites

От това което аз гледах, Алонсо си излезе на зелено, щото иначе щяха да му развеят черни знаменца, стоеше и си чакаше момчето.

Link to comment
Share on other sites

Пълна кошница с ***** си нащракал. Тъй като съм се нагледал на какви ли не глупости и тези не ме изненадват. Значи Фелипе бил умен, понеже отвори пътя и пусна представител на най-големия противник на Ферари, който освен всичко останало е по-добър от него, направи го ЗА СМЯХ пред всички и за пореден път го мина като спрял миналия път. Е голям умник е верно - да пречи на отбора си и на колегата си и да пуска напред врага... Сигурно понеже е толкова умен се опита да отиде до църквата да запали свещ по въпроса... Сигурно този му велик ум спомогна Хамилтън от 17 секунди изоставане да го настигне, излезе пръв и победи с преднина от тоя сорт.

 

Между другото именно понеже Кими е кифладжия и т.н. затова е във Ферари. И сигурно затова му е даден тоя болид. Маса е ТОТАЛЕН некадърник и това се знае не от вчера. Една от най-големите тъпотии пък е в последното ти изречение. Веднага виж резултатите от всички състезания миналия сезон и виж какво става, когато Кими е първи, направи си една извадка де е Фелипе Table в повечето случаи. Или 5-ти или DNF. Кими си кара повечето време сам - това е моето мнение. А редовните гаври на циганина с глупака Фелипе са ФАКТ - и миналата и тази година. Кага как го види отпред и му сипва с черпака. Сигурно великия ум на Маса му тежи и го прави по бавен на пистата.... Много ми е интересно как така уж си върл фен на Ферари а пищиш срещу първия пилот на отбора... И то без много да мислиш какви глупости приказваш. Според мен просто еуфорията и фанатизма свързани с Клюна още не са те напуснали. Затова няма и пост, в който да не го споменаваш. Вземи си оправи малко мирогледа относно Ф1 и започни да гледаш обективно на нещата. И още нещо - умен пилот няма да сбърка пътя по време на състезание.... Едва ли е толкова силно вярващ....

Добре бе мъжжжки, кажи - когато има двама човека на пистата с най-добрия болид и ти си с единия... с кого ще се бориш? С негрото което след 3-4-5 старта отново ще е на 20 точки зад теб и съотборника ти или ще се бориш със съотборника ти за световната титла?! В момента ако не си разбрал във Ферари няма първи и втори пилот (все още) та двамата ще си правят номерца докато някой не вземе явно предимство.... независимо дали на теб или мен ми харесва. Винаги съм бил за отбор с 1 явен №1 и друг №2. За това се казва отбор и по принцип в отбора не трябва да има вражда, но сега нещата са друго яче, а от това печели чернилката.

А искам да ми обясниш миналата година, Райконен по същия начин се представяше след първите 3-4 кръга, сега пак... тази цикличност на кво се дължи?! Не мисля че е т.н. "карък" а просто толкова си може.

Казваш че последното състезание било тъпотия... кой пусна Райконен да завърши първи в Бразилия миналата година?! Мислиш ли че той имаше сила да настигне и изпревари Маса?

 

 

Борисе, казаха ти го много добре.Сравненията са ти напълно неуместни, защото никой неможе да сравни 1:1 двете коли.Тогава Ферари просто нямаха чиста бързина докато сега Рено няма никакъв грип и от там идват проблемите.

През 2005 точно Ферари се оплакваха, че немогат да накарат гумите да работят нормално, заради новите смеси които уж трябваше да издържат състезание + квалификация... и се опитваха да корегират всичко със аеродинамика - точно като Рено. Ще видим колко подиума ще запише Альо. :lol:

 

 

Чефо а какво ще ми кажеш по отношение на наказанието на Кими??? Що за дебилизъм бе това изпълнение??? Изобщо го пропускате тоя момент със Смит... Какви 3 минути, какви механици, откога го има това "правило"? Каква е изобщо неговата логика?

Не го пропускам. Направили са грешка, изяли са си наказанието. Аз дори не съм видял и запис на случката, а точно наказанието е че 3 минути преди старта, гумите не са били върху болида на Кими... а защо го има това правило - за да не получи допълнителна помощ от загряващите калъфи. Сещаш се: загряване до последно означава повече сцепление, повечето сцепление ти гарантира и по-добър старт...

 

 

Хайде стига глупости по адрес на Алонсо.Да краля на дъжда си е,

Най-хубавото е, че си вярваш! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ех неможете да спрете с Шумахер.Не разбрахте ли, че вече е история?Колкото и да го обичате, колкото и да го харесвате вече го няма.Сега други са на пистата.Пък да не оворим, че Алонсо победи последователно и Кими и така "великият" МуШу в пряка битка.Вие може да си спомняте колко бил хубав аз си спомням как от лакомия си изяде главата сам!!Еми неможе да стане 8 кратен и това е...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...