Jump to content
BulForum.com

Вот на Доверие


sMARTBomber

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Abe k'vo stana dnes, che go izpusnah....imashe li neshto interesno?

 

Искам само да те попитам има ли човек,който да не чете "непознат"текст???Или може би ти препрочиташ книгите и вестниците по 19 пъти?

Imah predvid da ne ja podgotvjat - da chete neshto deto ne sa i go dali predi predavaneto samo i samo da dokajat, che ne e negramotna. A kolkoto do knigite i presata - da, preprochitam ponjakoga knigi deto sa mi haresali (kakto izglejdam gotini filmi po 2 pati), a i mnogo chesto pravja povtorna sverka s njakoja statia ot komputernite spisania :)

Link to comment
Share on other sites

Искам само да те попитам има ли човек,който да не чете "непознат"текст???

Задаваш отговори...

Като ще се хващаме за думите бих попитал има ли човек, който да не е чел познат текст??? ;)

 

********************************************************************************

 

Предаването се движи според прогнозите... :)

Пътника и Бони ще са на финала.

Вота-а на Бони е от първия ден, когато много от почитателите и са гласували за нея. Но после на хората не им се хаби втори СМС и не гласуват повече - ето защо на Бони и пада вот-а, но с малко. На Вилма ще и се качи още малко, защото някои Дами ще се надъхат и ще гласуват но едва ли ще удари още 20% отгоре.

Link to comment
Share on other sites

Ми нормално да не можеш да разбереш. Още н са ясни кои са. Знае се само единия- Пътников. Втория е загадка!

Link to comment
Share on other sites

Сигурно втория финалист отново ще е манги, обаче понеже не пръщи от интелект горката, ще загори много яко. Пътников е победителят

Link to comment
Share on other sites

Тъпо беше тази седмица,нямаше достатъчно атракция или казано по друг начин-хляб и зрелища за масата,всенародни празненства...

Бони е ужасяваща!

Link to comment
Share on other sites

дано изобщо да не се класира тая Бони баси цига... гадна попринцип нещо против всички цигани но някой ме нервят а тя е и ТЪПА такаче е от 2рите !!!дано да я прецакат здраво а ако някой пут не мое се разчете въпроса ще се разбияяяя!!

Link to comment
Share on other sites

Всичко е нагласено-на мангата й бяха определено по-лесни въпроси.Тенденциозно е.Лансират някакви мангали.И се издразних супер много,когато тая Бона изкара все едно е пуснала на Пътника,а то не беше така.Много са благородни тия чалга певци,бе мама му стара.Тц тц тц.Благородна кръв тече във вените на Бонка от Сливен

п.с.Плюс това си мисля,че Бонка знаеше въпросите и тая и миналата седмица!

Link to comment
Share on other sites

Aaaaa тва ще стане яко тая седмица.

Митьо Крика VS Митьо Пищова

най големия простак VS най-големия консумативец

ХАХАХАХА

Link to comment
Share on other sites

Aaaaa тва ще стане яко тая седмица.

Митьо Крика VS Митьо Пищова

най големия простак VS най-големия консумативец

ХАХАХАХА

митио ли ще очаства е ?

или не съм разбрал базика :D

Link to comment
Share on other sites

Тъпата Бони май ги ... натръшка всички,а? Понякога не е лошо да се наднича и зад обратната страна...

 

Кви глупости говориш бе- била умна тия въпроси по-лесни не можеха да бъдат.

А другата седмици найстина няма да го изпусна :D

Само да питам тая първата жена дето Гарелов я познава от малка само на мен ли ми се струва, че е с връзки, въобще много намирисва.

Link to comment
Share on other sites

@Imago

Ха-ха-ха, сетил се човека! Ми те всички са с връски бе приятел! Никой не е случаен. И това му е най-хубавото- става купон!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...