Jump to content
BulForum.com

Вот на Доверие


sMARTBomber

Recommended Posts

Ако трябва да се борим срещу простотията на Гина, Диди и Бони (редът има значение ;)), срещу позьорството и плоското държание на Силвия трябва да гласуваме за Лиляна. Но като я гледам ква е суха и стегната и как се насилва да изглежда далеч от всичко това (малко като Васа), въпреки благородните и на пръв поглед заложби не бих си хабил СМС-а за никоя.

От предишната седмица когато Тъпата Гина би Гъмов, ме е яд защо няма "Вот на Недоерие" - да може да се гласува за тези които са те издразнили много и да им подкопаеш малко вот-четата. Ще взема да им пиша едно писмо като идея...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply
SmartBomber mnoo si prav tva 6te e super qko, ama taka pove4e 6te glasuvame protiv i ideqta na predavaneto si zaminava napalno :wacko:

Що бе, даже напротив, развива се - хем те повече ще печелят, хем на нас повече ще ни е кеф, пък и ще е по-справедливо...

Link to comment
Share on other sites

Тая седмица е циганска седмица.Тая БОНИ е супер нещастна ДИДИ ДРИНГОВА в лицето ми прилича на зло куче мъ**те а ЛИЯНА ми прилича на пенсионерка.Гина наистина прилича на пумакиня и мен много ме нервира и като гледам тая диета не и се отразява.Колкото до СИЛВИЯ ме кефи повече от другите ама и тя е една селска мома.Ако имаше някой като ГЪМОВ или КЕМБЪЛА щеше да е много добре ама тия кранти нищо не правят дори има от 3 дена само 1800 лева такава свинщина никога не е имало

Link to comment
Share on other sites

taq sedmica beshe mnogo zle.. da te e sram da gledash kolko tapi greshni otgovori davat... i da me karat pak nqma da glasuvam za nikoq ot 5-te.. a po-loshoto e 4e edna ot tqx shte trqbva da igrae i sledvashtata sedmica.. :-)

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли им меила ? Штото и аз искам да им дам едно предложение.

 

 

Контакти с екипа на "Вот на доверие":

 

Продуценти:

asya@votnadoverie.tv

evtim@votnadoverie.tv

 

Водещ:

garelov@votnadoverie.tv

 

Екип играчи:

maria@votnadoverie.tv

igrachi@votnadoverie.tv

 

PR:

press@votnadoverie.tv

 

Режисьори:

rejisiori@votnadoverie.tv

 

Сценаристи:

scenaristi@votnadoverie.tv

 

Екип въпроси:

vaprosi@votnadoverie.tv

 

IT-екип

it@votnadoverie.tv

Link to comment
Share on other sites

Вот на доверие

Тука има отговор на доста от въпросите.

 

Нищо не може да ме убеди, че това е вярно:

 

"В първите четири издания петима постоянни участници, определени с жребий, играят всеки ден."

 

Какъв е този жребии, че няма седмица без да има поне две известни личности. Или на телефона им се обаждат само такива ?

Link to comment
Share on other sites

Няма жребий! И по-добре че няма. Всичко се прави в името на шоуто! А ако има реален жребий, шоуто никога няма да е същото. Ще бъде като всяка друга телевизионна игра!

Link to comment
Share on other sites

известните личности сега ги канят за да може шоуто да добие популярност. по-нататък като свършат известните ще започнат да викат хара от народа

Link to comment
Share on other sites

Споко... Прогнозирам Лиляна на финала ;)

Бони извади късмет благодарение на още по-тъпата Диди, която сама си противоречи - Хем иска Силвия на финала и зове зрители, хем пусна Бони на финала - абе отчайващо изнурително тъпа просто...

Link to comment
Share on other sites

:) Днес беше голяммо шоу, особено като се караха бони и онази от минала седмица, където я беше обидила вчера че е ромка и че тя е расистка.

 

Колкото до лияна, дано да не е на финал че не мога да я гледам, добре че не съм гледал предаването когато е била с кожени прашки и бич, само снимки видях и това ми стигаше, като някаква вещица е!!!

 

Евала на Силвия, заслужаваше да отиде на финала. Ако се срещне с лияна искам да спечели силвия, но ако случайно (вероятноста е 1/100) е с диди, определено искам диди да спечели, че да мога да я гледам и през следващата седмица, много е луда, само прическата малко не и утива. :)

Link to comment
Share on other sites

:) Днес беше голяммо шоу, особено като се караха бони и онази от минала седмица, където я беше обидила вчера че е ромка и че тя е расистка.

 

Колкото до лияна, дано да не е на финал че не мога да я гледам, добре че не съм гледал предаването когато е била с кожени прашки и бич, само снимки видях и това ми стигаше, като някаква вещица е!!!

 

Евала на Силвия, заслужаваше да отиде на финала. Ако се срещне с лияна искам да спечели силвия, но ако случайно (вероятноста е 1/100) е с диди, определено искам диди да спечели, че да мога да я гледам и през следващата седмица, много е луда, само прическата малко не и утива. :)

Явно не си гледал предаването току що...

Едната сигурна финалистка е Бони, другата е или Лиляна или Силвия ;)

Link to comment
Share on other sites

Явно не си гледал предаването току що...

Едната сигурна финалистка е Бони, другата е или Лиляна или Силвия

Gledah go mnogo vnimatelno, no mojebi ne6to sum se oburkal!!!

Link to comment
Share on other sites

То днеска всички въпроси бяха нагласени не само тези на Бони.

Но поне ги разбрам.При такива участници, който не могат да съберат 3000 лева за 3 дена при нормални въпроси, просто нямаше какво друго да се направи ...

Link to comment
Share on other sites

То днеска всички въпроси бяха нагласени не само тези на Бони.

Но поне ги разбрам.При такива участници, който не могат да съберат 3000 лева за 3 дена при нормални въпроси, просто нямаше какво друго да се  направи ...

 

Mai si mnogo prav, tolkova sa zle gorkite che nqma na kyde poveche :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...