Jump to content
BulForum.com

Вот на Доверие


sMARTBomber

Recommended Posts

Bahti veche se otkazvam da stoia do 12:30 da go gledam tva predavane veche ze da mi pisva s tiq naglasenosti?

А ти какво би желал да гледаш, щом "нагласеностите" не ти харесват? Тебе к`во те грее в крайна сметка нагласено ли е или не?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply
Ne se razbra...neshto pretupaha tozi moment ili ne stigna vremeto.....

ем дано в понеделник Пътников каже!иначе вие за кой сте тая новата седмица според мен е много интересно да се види кой ще има най-голям % зрителски глас !

ю кво мислите?

Link to comment
Share on other sites

ем не е бил тва подаръка крика каза независимо ще спечели или не пък и тва да му дадет не е ли малко много самнява ме ! половината може нещо такова пък и вие стига де изкарахте го социално слаб Пътников! все има пари по-добре да ги даде на др. не на него!

Link to comment
Share on other sites

Хайде, мечтаният сеир е вече близо:

"Директно от ареста Минчев пристигна в студиото на Би Ти Ви. Следващата седмица той ще участва в Кампанията вот на доверие."

 

Имайки предвид, че в студиото ще бъде и Устата, очаква се една гореща седмица! B)

Link to comment
Share on other sites

Хайде, мечтаният сеир е вече близо:

"Директно от ареста Минчев пристигна в студиото на Би Ти Ви. Следващата седмица той ще участва в Кампанията вот на доверие."

 

Имайки предвид, че в студиото ще бъде и Устата, очаква се една гореща седмица! B)

Устата рулец :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Хайде, мечтаният сеир е вече близо:

"Директно от ареста Минчев пристигна в студиото на Би Ти Ви. Следващата седмица той ще участва в Кампанията вот на доверие."

 

Имайки предвид, че в студиото ще бъде и Устата, очаква се една гореща седмица! B)

Да,напълно съм съгласен с теб!Ще бъде много яко с Устата и Евгени Минчев! :punk :)

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е дали все пак някой ще гласува за това келеме. Много ще се изкефя ако е последен по вот с няколко мижави процента. Искам да видя физиономията му, както и да чуя какво ще каже като оправдание за това :о)

Link to comment
Share on other sites

Ai xubavo ustata shte provokira "vatmana" no kajete niamashe li da bade po iako

ako u4astva6e primerno 6amara.A choveka koito spored men triabav da u4astva

vav vot na doverie v sledva6tite sedmici i pri koito shte se poluchi nai iako shou

e Bobi Turboto :punk :woot :punk :woot :punk .ako toia chovek doide shte stane :cry .Mislia che dosta xora shte me potkrepiat za Turboto.

Turboto rulezzz :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абе днеска някой гледа ли Вот на доверие?

Щото ми се струва, че прецакаха Миодраг с един отговор - Въпросите на Астор май бяха с 1 повече... ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Рекордна сума във Вот на доверие. Петър Берон ще препарира половината хладилник :P . Като му гледам конкуренцията може да подобри рекорда и да препарира и другата половина :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Около 7 хиляди май беше

Около 7 хиляди взимат всики път. Сега Берон взе 10300

Link to comment
Share on other sites

На мен повече ми харесва когато направят хубава игра, а не когато се държат като прости селяндури в селската кръчма.

Link to comment
Share on other sites

Еми поочукаха се малко. Имаше период в който изобщо не можеше да се гледа от простащина.

А парите този път наистина с добри...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не е така :) Аз продължавам да си го гледам. Просто вече не е атракция и няма какво толкова да се коментира.

Link to comment
Share on other sites

Не е така  :) Аз продължавам да си го гледам. Просто вече не е атракция и няма какво толкова да се коментира.

 

Напълно съм съгласен. Още някой друг месец и може да се конкурира с "Ршск печели "(дано да греша).

Лично очаквах повече от Гарелов

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...