Jump to content
BulForum.com

Вот на Доверие


sMARTBomber

Recommended Posts

Teddy-King,не искам да се карам с теб.Просто си говорим.Не казвам,че съм 100% сигурна,че е на Слави,но така се говори.Просто се опитвам да ти обясня,че това,че името му не фигурира никъде не е гаранция за нищо.Продуцентската къща 7/8 е негова,затова е логично това,което ти казвам.Поне аз така мисля.

Другото,което исках да споделя с вас е че винаги съм се чудила 1% на какъв брой гласове се развнява.Е,днес Пищова ме открехна-той каза,че за него за гласували 30 000 души,а вота му беше 8,2%.Следователно адски много хора гласуват-около 300 000.Това са 300 000 кинта и отгоре.Ужас!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Аз що ли така нещо не му вярвам на него ? Чак аз се чудя ...

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам е 50ст, а не левче. Ма може и да се бъркам.

Но тази бройка, която Пищова цитира, ми се вижда доста нереална. Все пак България е под 8 000 000 жители...

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам е 50ст, а не левче. Ма може и да се бъркам.

Но тази бройка, която Пищова цитира, ми се вижда доста нереална. Все пак България е под 8 000 000 жители...

 

Не забравяй че всеки може да гласува колкото пъти иска, и много хора го правят, особено разни деца, с надеждата да имт по-голям шанс при тегленето на разните там награди....

 

Колкото до това кой седи зад играта, още преди да я пуснат няколко пъти в шоуто си Слави спомена че ще пуска игри, единия път беше когато се оплакваше че го мъмрели за това че просрочвал времето и шефката му от БТВ му казала "... а искаш сега игра да пускаме" (не мога да цитирам точно, но смисъла беше, че не спазвал уговорките, пък искал нови договори да сключват за игрите).

 

А пък за Продуцентска къща "Седем осми", незнам дали за същото става дума, но ето малко информация :

Седем осми АД

Булстат 130589840

Собственици :

Станислав Тодоров Трифонов, ЕГН 6610.......

Дял: 50%

Любен Любенов Дилов, ЕГН 6411.......

Дял: 35%

Росен Петров Петров ЕГН 7007........

Дял: 15%

Управляващи :

Станислав Тодоров Трифонов, ЕГН 6610.......

Длъжност : Изпълнителен директор, Роля: Управляващ

Любен Любенов Дилов, ЕГН 6411.......

Длъжност : Председател, Роля: Член на колективен орган на управление

Росен Петров Петров ЕГН 7007........

Длъжност : Заместник председател, Роля: Член на колективен орган на управление

Link to comment
Share on other sites

Ооооооооолллллееееее такъв сапун по това предаване чесно да си призная не бях виждал, днеска сички са се разплакали, аз сега гледах повторението и като гледам...май май Мариела ще отиде на финал с Борето а Крика ще си ходи у дома. Ако наистина стане така аз се съгласявам с вашето твърдение че цялото това шоу е по сценарий.

Link to comment
Share on other sites

Teddy-King,не искам да се карам с теб.Просто си говорим.Не казвам,че съм 100% сигурна,че е на Слави,но така се говори.Просто се опитвам да ти обясня,че това,че името му не фигурира никъде не е гаранция за нищо.Продуцентската къща 7/8 е негова,затова е логично това,което ти казвам.Поне аз така мисля.

Другото,което исках да споделя с вас е че винаги съм се чудила 1% на какъв брой гласове се развнява.Е,днес Пищова ме открехна-той каза,че за него за гласували 30 000 души,а вота му беше 8,2%.Следователно адски много хора гласуват-около 300 000.Това са 300 000 кинта и отгоре.Ужас!

 

За тези 30 000 души за които говореше дебелия

На мен ми се стори че той благодареше на тези 30 000 души които са гласували за него когато е кандидатствал за кмет на ВТ

Не съм много сигурен

Link to comment
Share on other sites

Teddy-King,не искам да се карам с теб.Просто си говорим.Не казвам,че съм 100% сигурна,че е на Слави,но така се говори.Просто се опитвам да ти обясня,че това,че името му не фигурира никъде не е гаранция за нищо.Продуцентската къща 7/8 е негова,затова е логично това,което ти казвам.Поне аз така мисля.

Другото,което исках да споделя с вас е че винаги съм се чудила 1% на какъв брой гласове се развнява.Е,днес Пищова ме открехна-той каза,че за него за гласували 30 000 души,а вота му беше 8,2%.Следователно адски много хора гласуват-около 300 000.Това са 300 000 кинта и отгоре.Ужас!

BTW ti si napylno prav/a da go tvyrdish, zashtoto predavaneto e na Slavi. Tova ne se krie i dori Slavi ne go otricha. Oshte ot nova godina Trifonov namekvashe, che pravi predavane, koeto shte zaeme mqstoto na Risk pecheli risk gubi. Ako ste zabelqzali toi kani uchasnici ot predavaneto za da go populiarizira i da vdigne raitinga na Vot Na Doverie. Misliteli, che tova bi go napravil ako nqma nqkakva vryzka ili polza???

Link to comment
Share on other sites

Бтв когато Пищова се изтърва за глсовете и аз почнах да ги смятам :). Според вас дали Пътников ще успее да бие Митьо Крика???

Link to comment
Share on other sites

За тези 30 000 души за които говореше дебелия

На мен ми се стори че той благодареше на тези 30 000 души които са гласували за него когато е кандидатствал за кмет на ВТ

Не съм много сигурен

Колко души население има ВТ? Аз до колкото знам там е събрал 3-4%. Ако този процент се равнява на 30 000 души, значи ВТ е по-голям от Пловдив.

Елементарна логика!

Link to comment
Share on other sites

Tva predavane zapo4na da me drazni. Vaprosite na Patnikov bqha super lesni za razlika ot tezi na Mitio Krika. Prosto vsi4ko be6e napraveno taka 4e Patnikov da pobedi. Ne moga da razbera kvo tolkova se fuka toq 4ovek kato minalata sedmica Boni mu podari pobedata a taq sedmica ekipa na Vot na doverie. Ne otri4am 4e Patnikov e znae6t 4ovek no mislq 4e Mitio Krika e mnogo po-umen ot nego i ne trqbva6e taka da go precakvat s teq 6ibani vaprosi.

Link to comment
Share on other sites

Tva predavane zapo4na da me drazni. Vaprosite na Patnikov bqha super lesni za razlika ot tezi na Mitio Krika. Prosto vsi4ko be6e napraveno taka 4e Patnikov da pobedi. Ne moga da razbera kvo tolkova se fuka toq 4ovek kato minalata sedmica Boni mu podari pobedata a taq sedmica ekipa na Vot na doverie. Ne otri4am 4e Patnikov e znae6t 4ovek no mislq 4e Mitio Krika e mnogo po-umen ot nego i ne trqbva6e taka da go precakvat s teq 6ibani vaprosi.

Крика сам си призна че по-знаещият е победил!

Link to comment
Share on other sites

Jaguar,батка,ти явно нямаш мозък или временно не разсъждаваш нормално.Че предаването е нагласено,добре,но да кажеш такава изцепка,че Митьо Крика е по-умен от Пътников...... :sick Ама поне ме разсмя,що не идеш да участваш и ти,с някой такъв бисер ще събереш вота на 100%

Link to comment
Share on other sites

Vaprosite na Patnikov bqha super lesni za razlika ot tezi na Mitio Krika

Tova, che na teb ti se struvat slojni vaprosite savsem ne znachi, che e tochno taka...shtom dori az uspjah da otgovorja na vsichki, a druga veche propuskam po njakoj drug pravilen otgovor. :) A inache si prav, che neshtata sa naglaseni, a sashto i che ot lesnite vaprosi na dvamata, super lesni se padnaha na Patnikov. A Krika izleze pich - izdigna mi se v ochite! :punk

Link to comment
Share on other sites

Tova, che na teb ti se struvat slojni vaprosite savsem ne znachi, che e tochno taka...shtom dori az uspjah da otgovorja na vsichki, a druga veche propuskam po njakoj drug pravilen otgovor. :)  A inache si prav, che neshtata sa naglaseni, a sashto i che ot lesnite vaprosi na dvamata, super lesni se padnaha na Patnikov. A Krika izleze pich - izdigna mi se v ochite! :punk

напълно съм сългасен с теб за всичко което каза за крика и за по-лесните въпроси и така но наистина крика си призна а някой знае ли какъв е подаръка на крика за Пътников че нещо не го видях нали каза че има подарък пък не видях аз поне ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...