Jump to content
BulForum.com

Вот на Доверие


sMARTBomber

Recommended Posts

Простата мръсна мангалка стана победителка и за къв кор питам аз? Незнам дали ще го гледам пак т'ва предаване, то стане бахти нагласата!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

и аз малко съм разочарован щото Бони стана победителка само заради късмета си :( мен лично най ми харесваше Лияна Панделиева беш най интелигентна от всички :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Въобще не беше нагласено да спечели Бони ако питате мен. Самата Силвия се представи колосално тъпо и зле, като отговори на всички въпроси без един и приложи най-най-тъпата тактика която може да съществува като касираше на всеки ход.

Просто не издържа на напрежението а Бони извади късмет - това е.

Link to comment
Share on other sites

До миналата седмица си мислих, че нищо не е нагласено. Но като се замислих, че беше нелогично Гъмов да спечели за втори пореден път и да е в изцяло женска компания, вместо да си играят пет жени. Най-интересно ми беше как не много умната Бони :( направо ги разби с въпросите в четвъртък. Нагласено е и още как...... ;)

Link to comment
Share on other sites

Самата Силвия се представи колосално тъпо и зле, като отговори на всички въпроси без един и приложи най-най-тъпата тактика която може да съществува като касираше на всеки ход.

 

Abe i na teb da ti se obadi romskata organizacia za zashtita pravata na romite i da te zaplashi, che shte te sadi, poneje izlachvash v efir izjavlenia, che romite sa "degenerati", tapi i t.n. i ako si na mjastoto na Garelov i ekipa - njama li da skracnesh sas zabi na Gina i da kompensirash kato izteglish Boni na 1 mjasto? A Silvia chrez taktikata si prosto be prinudena da se saglasi sas situaciata. Kaji mi drug nachin da se oprovergae "konstataciata na Gina" za Boni - kak osven da ja pokajat v druga svetlina (che ne e tolkova tapa), a i da vzeme njakoj lev kato kompensacia. Njama nachin - shte vlizame v Evropa i na vsichko, koeto prilicha da e na rasova osnova (dori i da ne e) - se gleda mnogo vnimatelno, osobeno po mediite.

Link to comment
Share on other sites

А не Силвия хич не е играла за да спечели Бони, просто и личеше че не смее да рискува, ако беше обратното - нямаше да касира с треперещи ръце.

Link to comment
Share on other sites

Бони в четвъртък каза на Гина че ще я съди и беше супер разтроена а в петък Гарелов като пита Бони наистина ли ще съди Гина, тя отговори с усмивка че не е имала такива намерения.

 

Така че такива организации дето са се обаждали и са заплашвали и т.н. с нищо не могат да променят сценария на шоу-то.

 

+това Гина до колкото си спомям се беше извинила на Бони за обидите които и е отправила.

Link to comment
Share on other sites

според мен силвето нещо се беше убъркала с правилата че така да касира постоянно :) а иначе я дайте снимки на новите хора да ги видим че аз не го догледах?

Link to comment
Share on other sites

а иначе я дайте снимки на новите хора да ги видим че аз не го догледах?

Снимките ги слагата на сайта на BTV чак в понеделник - малко ламерско от тяхна страна.

Link to comment
Share on other sites

Снимките ги слагата на сайта на BTV чак в понеделник - малко ламерско от тяхна страна.

 

Тоя път моля ти се е слагай сухи коментари под снимките. Първите две седмице като слагаще лични коментари беше по-яко(може би защтото моето мнение съвпада до голяма степен ;) )

Link to comment
Share on other sites

Abe chestno kazano ochakvah poveche ot Patnikov ama i toj zel-dal....ako mu se padnat njakakvi vaprosi izvan enciklopedichnite...za obshta kultura.....napravo izgasva. A i drugite napravo se olivat....shtom uspjah da otgovorja tezi 2 dena na 70-80% ot vaprosite, a ne se imam za koj znae kakvo....Ami to biva, biva..."Slanceto i Jupiter bili ednakvi po golemina"....ili pak dneska Boni..."CRU bilo voennoto ministerstvo na USA" i vsjakakvi drugi takiva.....srammmmm... :cry

Link to comment
Share on other sites

Ха, че защо да е срам? :rolleyes: Ти пък от какво се срамуваш? Нали всички дружно техният резил зяпаме! Товае забавно, а не срамно!

...е за тях може и срамно да е, ама така като ги гледам- не си дават много много вид на засрамени. Нещо не им достига за да се засрамат.

Стефан Курдов обаче се държи като истински пич! Евала!

Link to comment
Share on other sites

То остави, че те имат 800 лева, то си е техен проблем. Мен нещо друго ме ужаси видяхте ли вота на Бони-40 % :confused :confused :confused .

Не ама сериозно аистина ли би гласувал някой здравомислещ човек за нея. Единствено хора като сестра ми биха го направили. И то кво излиза... . Аз просто тоя феномен не мога да си го обясня.

Link to comment
Share on other sites

Значи много хора приличат на сестра ти! Или поне на акъл! Факт! 40% от зрителите обичат поп-фолка и в частност Бони и Азис.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...