Jump to content
BulForum.com

Вот на Доверие


sMARTBomber

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

аз не разбирам, от къде мислите че въпросите са нагласени, и сичките тези сцени които провеждат участниците са по сценарий и са ги писали сценаристи. Не виждам логика.

 

Забелязах само че на тъпия водещ сичко му е написано на централната камера, и той чете от там или ако не от там от едно листче пред него което стои.

Link to comment
Share on other sites

известните личности сега ги канят за да може шоуто да добие популярност. по-нататък като свършат известните ще започнат да викат хара от народа

И аз ще спра да го гледам. Ти случайно гледал ли си първите няколко седмици когато бяха "хора от народа" ?

Link to comment
Share on other sites

Извинявайте много ама Силвия с кво е известна, Гина, Диди също, аз тези за първи път ги виждам по телевизията, нито съм чел някъде нещо за тях, нито нищо.

Link to comment
Share on other sites

Lame_0ne, е ти направи еба си откритието! Ами от къде предлагаш да чете? И какво изобщо искаш да прави той, да си учи всичко на изуст? Затова ли е тъп водещия?

 

И кое относно сценария (има или няма такъв- не знам) не ти се връзва? В кое няма логика? В това, че всичко се прави за шоуто? Че трябва да бъде изпипано, за да се хареса на хората и да има висок рейтинг? Къде всъщност я търсиш тая логика?

 

Хора, мислете малко преди да пишете...

 

Peace! В сегашния си вид и на мене не ми харесва шоуто, но го гледам, с което допринасям малко или много за неговото съществуване!

 

EDIT: Силвия е от 7-8 години момиче на късмета при бате Къци, а Гина и Дида мисля че са минали през Сблъсък

Link to comment
Share on other sites

Извинявайте много ама Силвия с кво е известна, Гина, Диди също, аз тези за първи път ги виждам по телевизията, нито съм чел някъде нещо за тях, нито нищо.

Силвия почна в шоубизнеса при видния шоумен Къци Вапцаров :) Там беше момиче на късмета. След това отиде в една друга игра по бтв с Любо Ганев(името на играта не го помна). Пробва се и в музикалния бизнес в дует с още една руса хубавица и направиха една яка песничка. След тфа се заби в залоаложи. Участвала е в много реклами клипове и т.н.

 

бтв тая седмица предаването е боза.

Link to comment
Share on other sites

Мен лично много си ме кефи предаването, и не мисла че всичко това е по сценарий.

 

Ето сега го дават по бтв, ще гледам повторението от днес :)

 

Оппа, объркал съм се, даваха само реклами за утре :(

Link to comment
Share on other sites

Извинявайте много ама Силвия с кво е известна, Гина, Диди също, аз тези за първи път ги виждам по телевизията, нито съм чел някъде нещо за тях, нито нищо.

 

Ми то аз тая седмица съм го гледал общо 10-15минути. Не ми е интересно с тия просто.

Link to comment
Share on other sites

Мен лично много си ме кефи предаването, и не мисла че всичко това е по сценарий.

 

 

 

Даже и след вчера след последните два въпроса които бяха за диди и бони мислиш че предаването не е по сценарий??????????????

Link to comment
Share on other sites

Даже и след вчера след последните два въпроса които бяха за диди и бони мислиш че предаването не е по сценарий??????????????

 

 

сори но не съм го гледал и ми е интересно какви бяха тези така прословути последни 2 въпроса?

Link to comment
Share on other sites

Има ли някво значение че е по сценарии?Той и кеча едно време беше по сценарии ама адски ммного хора го гледаха и му се кефиха.Важното е да става шоу.

 

Вчера Евгени Минчев каза някви хубави думи за шоуто така че дано да се появи и той по някое време та да гледаме тогава сеир.

Само че немога да разбера защо парите спечелини от известните личности не се дават за благотворителност.Много по-добре ще е.И без тва те си имат достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Извинявайте много ама Силвия с кво е известна, Гина, Диди също, аз тези за първи път ги виждам по телевизията, нито съм чел някъде нещо за тях, нито нищо.

Диди още е известна с това, че е жена (без брак) на Искрен Пецов (Латино Партизани, нали се сещате).

Как обаче Искрен трае туй тъпо парче не ми е ясно :confused

Link to comment
Share on other sites

Мен лично много си ме кефи предаването, и не мисла че всичко това е по сценарий.

 

Abe ti ne gledash li dokumentalni filmi po istinski sluchai?? Predi vreme po Discovery imashe edin za podobno show v USA, kadeto sled goljam skandal se razbra, che vsichko e bilo po predvaritelen scenarij - i povedenieto na uchastnicite, i izbora im....dori sa znaeli otgovorite na vaprosite predvaritelno (shtoto tam igrajat za dosta poveche pari ot tuka). Abe s 2 dumi - teatar... i vsichko v imeto na rejtinga i shouto. A kakto gledash nashite televizii po onja pat varvjat (ne samo shtoto Mardok kupi BTV-to).

Link to comment
Share on other sites

Аз още не мога да се обедя че е по сценарий. А вие като толкова мислите че е по сценарий, прогнозирайте какво ще стане днес, ясно че бони е на финал и че всички останали участници без Лияна искат Силвия да спечели вот-а на зрителите, според мен Силвия ще е на финал и тя ще продължи през следващата седмица. :)

Link to comment
Share on other sites

Znachi vijte k'va bila rabotata.....(btw Shmi - tazi sedmica ne se kefja, kefih se na Kembala)

Zvannah na edin aver, deto raboti kato operator v BTV-to - ne mu se bjah obajdal pone 2 godini i beshe dobar povod da go chuja, a i da razbera neshto po temata vapreki che toj njama prjaka vrazka s predavaneto. Ne govorihme za tova dali e naglaseno ili ne, a konkretno za sluchaja na Boni. Predi 2 dena Gina ja e narekla 'degenerat' (tova sam go izpusnal) i vednaga se obadili ot njakakva romska organizacia za pravata na choveka. Abe az baja se zachudih zashto Garelov taka ostro napada Gina za edna duma, pri polojenie che Kembala narichashe Vasa Gancheva kak li ne - 'hipopotam' i dr. ama go otdadoh, che i toj iska da se vpishe v shouto i da se pravi na skandalen vodesht. A i drugo mi napravi vpechatlenie - Boni, deto cjala sedmica ne mojeshe da si izbroi 10-te sekundi i otgovori pravilno samo, che koprivata stavala za jadene - izvednaj dava pravilni otgovori bez da misli na vsichki vaprosi i izliza napred. I nakraja finalnite i dumi bjaha: "....iskam da vidite, che ne sam tolkova tapa, kolkoto kazvat drugite...." i Dida pochva da ja pregrashta i t.n. i t.n. Abe krushkata si imala opashka - problemat e, che e ciganka i vseki epitet po nein adres se schita za rasova diskriminacia izlacheno v efira. A che e idealno tapa - nikoj ne moje da me ubedi v protivnoto....ne za tova che e ciganka....prosto si tapa. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ha-ha....bat Bojko Borisov e napisal 'Antigona'-ta.....pone da bjaha ja popitali v koj grad se provejda plovdivskia panair....... :P

I da ne se moli na Bog "da ja uspokojava", a da vzeme da sledva vecherno, che da navaksa propusnatoto :tongue

Predstavjate li si - tochno tja - naj umnata ot 5-te....kajete mi, che ne e naglasena istoria....nikoj ne moje da me razubedi! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Вече и аз започвам да се убеждавам че е нагласено, новите участници не са лоши. С това начало на срещата се вижда че следващата седмица ще има много наретби и голямо шоу.

 

Да видим пък, този път кой ще нагласят на финал. :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...