Jump to content
BulForum.com

Вот на Доверие


sMARTBomber

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply
Значи много хора приличат на сестра ти! Или поне на акъл! Факт! 40% от зрителите обичат поп-фолка и в частност Бони и Азис.

То всъщност каква е тая история с Азис, че не ми стана ясно ? Нещо изпуснах началото днес.

Link to comment
Share on other sites

На въвеждащите филмчета Азис застана до Бони и агитира хората да гласуват за нея! Те били стари приятели... И това раздразни и останалите участници, защото те си разчитат само на себе си...или на децата си, в най-добрия случай.

 

А Гарелов се издаде между другото и си призна, че и самия Азис ще участва в някое от следващите предавания.

Link to comment
Share on other sites

На въвеждащите филмчета Азис застана до Бони и агитира хората да гласуват за нея! Те били стари приятели... И това раздразни и останалите участници, защото те си разчитат само на себе си...или на децата си, в най-добрия случай.

 

А Гарелов се издаде между другото и си призна, че и самия Азис ще участва в някое от следващите предавания.

Сега ми се изясни. и все пак не мога да повярвам, че простотията е достигнала подобен обем. Аз по принцип си падам убеден оптимист, но тия 40% ме разбиха. Аз лично не познавам човек, който би гласувал за нея(и слава богу- щтото знаете. Кажи ми, кой са приятелите ти да ти кажа какъв си)

А за участието на Азис(да се чете като изрусения циганин ********)

АНАТЕМА !!!

На мен лично ми стигат и сегашните му медийни изяви. Представяте ли си ако участва на колко въпроБа ще отговори. :confused

Link to comment
Share on other sites

Бахти шоуто Пътников пита какъв празник е бил 6 Август(преоблажение господне) и Вилма не знае, а когато Гарелов го попита какво е на 15 Август(Света богородица) той незнае а Бони циганката знае.

 

П.П. И аз незнаех акво е било на 6-ти

Link to comment
Share on other sites

Представяте ли си ако участва на колко въпроса ще отговори.

Po-interesnoto e kak tochno shte otgovarja, dali shte polzva "parcal" i dr. podobni :D

 

Не ама сериозно наистина ли би гласувал някой здравомислещ човек за нея. Единствено хора като сестра ми биха го направили.

Ej pich, iskam da se ojenja za sestra ti - mnogo shte mi dopadne! :love :wub: :D

Link to comment
Share on other sites

ае как може хората да гласуват за тая бони вас кефи ли ви?

мен много ме нерви не че другите тая седмица са нещо но все пак нея ае кво да ви кажа не ме радва!!!

вас?

Link to comment
Share on other sites

Очертава се това да е най-културната седмица на предаването. След безумните простотии, на които се наслушахме в последно време, сега ще погледнем на нещата от друг ъгъл.

 

Разбира се разликата в градуса на новия ъгъл и стария няма да е голяма, но поне е в другата посока. Хората се опитват някакси да се нападад едни други, особено някои хора нападат много. Но разликата идва от това, че никой не отвръща сериозно на удъра. Нещата се преглъщат и остава една сравнително спокойна обстановка. Най-голям принос за това определено има Стефан Курдов. Той не отвърна на нито един удър и някак си другите се опитват да му подражават в това отношение.

 

Ако бях една идея по-тъп от колкото съм, бих пуснал един SMS за Курдов. Не защото се надявам на награда; не защото смятам, че моя SMS ще го изстреля на върха; а защото смятам, че ако трябва да пратя SMS, то той ще е за него. Досега не е имало такъв участник. Може би донякде той намалява шоуто и сеира за много хора. Но според мен той остана толкова пич, колкото беше и в петък. А никой друг не е успявал. Всеки започва в последствие да играе някаква друга роля и вече не е това, което е бил в началото. Докато той си остана същия- безумно сериозен, мълчалив и интелигентен.

Link to comment
Share on other sites

Курдов е същия действително, но точно чак пък пич, не мога да го нарека. Той се прикрива под маската на невузмутимост и уж железни нерви. Но днес му пролича че се обърка малко когато Гарелов го бъзна за неплатените дългове - абе личи му че не е толкова железен колкото се прави.

Доктор Пътников е начетен и леееееко поизперкал доктор :), но въпреки това си ме кефи пича - с тръбича е изрут, маняк :) абе як е. Емоционален и открит, не завоалиран зад хиляда стени като Курдов.

За другите мога да кажа само че се отдалечават от образа, който кефи. Бони - яко чалгаджииска подкрепа, може и да финишира.

Другия финалист за мен е доктора. И просто вече виждам как я маже на финала :evil

Link to comment
Share on other sites

Бони е много добра певица! Има глас! Има красота!

...и нищо друго!

беее за красотата е малко спорено де но всеки си има вкус де :)

а бтв да го гледам ли днес или беше тъпо ???

Link to comment
Share on other sites

A pak az naj-posle razbrah zashto Boni redovno ne moje da se vmesti v 10-te sekundi (ne samo poradi tova, che e tapa....tova e samo polovinata) - zabeljazvate li kolko sasredotocheno gleda v ekrana i marda s ustni sled kato zadadat vaprosa? Prosto edvam chete gorkichkata - shte mi se da i dadat da prochete nepoznat tekst da vidite kakav seir shte padne :P

Link to comment
Share on other sites

Тая бонка е толкова проста, че нема на къде повече, ма пак ще я пратат на финала :(

Всички други, освен тая циганка, са ми симпатични. Дано Пътников победи в играта и да размаже тая бонка, щото само като е вида и ми са повръща :sick

Link to comment
Share on other sites

? Prosto edvam chete gorkichkata - shte mi se da i dadat da prochete nepoznat tekst da vidite kakav seir shte padne :P

Искам само да те попитам има ли човек,който да не чете "непознат"текст???Или може би ти препрочиташ книгите и вестниците по 19 пъти?

Колкото до "черната перла"или както там я назовават-определено не може да чете и не владее добре български.А после разправя,че вкъщи говорят на български.Мен ако питате на чист цигански си говорят.

Дано Пътников победи.Или в краен случай актьорчето.

А като цяло предаването е ужасяващо.Единствената му функция,поне за мен,е да ми докаже за милионен път колко посредствен е средностатистическия българин и тъй наречените "звезди" :cry

Link to comment
Share on other sites

Баси аз вчера следобед седнах да го гледам и когато Гарелов каза, че видял Янков да носи цветя на Бони и станах да изключа телевизора. На всичко отгоре не е твърде интересно тая седмица. Само Пътников се прави на шут ма не е интересен.

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убеждавам че всичко е нагласено. Мисля че утре ще останат Пътников и Бони(бъпреки че искам да е Вилма) и се надявам Пътников да победи, защото е много много по-умен.

Link to comment
Share on other sites

При един финал с Пътников и Бони, победителят е ясен още преди началото! С Вилма поне ще има малко тръпка. А и жените ще плакнат очички...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...