Jump to content
BulForum.com

Вот на Доверие


sMARTBomber

Recommended Posts

Mitio Krika e nai ludia az glasuvah za nego.Toi mi se struva nai-estestven a pak i horata go obi4at nai mnogo.Nai mnogo iskam da vidq krika i patnikov na finala a pak tam da stava kakvoto stava :wir

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Пътников е много симпатичен човечец.Но чак пък да пращам съобщения...още повече като знам,че моите пари ще отидат в джоба на Слави-НиКоГа!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

...още повече като знам,че моите пари ще отидат в джоба на Слави-НиКоГа!!!

Чудно как ще отидат парите при Слави. Аз никъде тук не видях неговоо име, ти да го виждаш? Евтим Милошев е продуцент... и щом е приятел на Слави и е работел за него, значи сега трябва да му дава спечелените си пари. Това ли ти е логиката?

Link to comment
Share on other sites

Чудно как ще отидат парите при Слави. Аз никъде тук не видях неговоо име, ти да го виждаш? Евтим Милошев е продуцент... и щом е приятел на Слави и е работел за него, значи сега трябва да му дава спечелените си пари. Това ли ти е логиката?

 

 

Produtsent na predavaneto Souto na Slavi e "7/8" Sastiat e produtsent i na Vot na doverie :))

Link to comment
Share on other sites

крика ме весели супер много пича накрая ше ги духне!а за продуцентите кво като са еднакви тва значи ли че всичко утива при салви ? сори ако греша но хич не ги знам тия продуцентски раоти :)a да и тая диана ме весели също! :D

Link to comment
Share on other sites

Супер диво стана тва шоу в последно време. В началото беше адски скучно, ама последните 3-4 седмици..... рулира. Само дето Гарелов не е за такова шоу. Примерно Кембъла би се справил 100 пъти по добре според мен.

 

 

Divo e ama ako ne be6e producentskata ka6ta Slavito da go napravi.......

:punk

Link to comment
Share on other sites

Гарелов е идеалния водещ! Само годинките са му бая явно и много гафове прави... Но иначе е перфектен!

Link to comment
Share on other sites

Вчера за първи път гледах това "шоу". И останах разочарован. Не ми харесва идеята да забавляваш публиката с простотията на някои индивиди.

Link to comment
Share on other sites

Водещият няма да е лошо да спре с уискито, за да може поне един вапрос да зададе правилно! :wacko: :wacko: :wacko:

 

PS Май май Пътников пак ще баде победител. Просто не виждам кой друг /ако не нагласят вапросите разбира се/

Link to comment
Share on other sites

ахахахха Водещия е много опасен ей! пазете се. Вчера не си спомням на кой се скара обаче каза "не ме познавате от другата ми страна" и ми се прай на лош хахахах смееех!

Link to comment
Share on other sites

Чудно как ще отидат парите при Слави. Аз никъде тук не видях неговоо име, ти да го виждаш? Евтим Милошев е продуцент... и щом е приятел на Слави и е работел за него, значи сега трябва да му дава спечелените си пари. Това ли ти е логиката?

Май не са ти ясни основни неща.Това,че името на Слави не фигурира никъде не значи абсолютно нищо.

Link to comment
Share on other sites

Това,че името на Слави не фигурира никъде не значи абсолютно нищо.

Аз съм спал с Памела Андерсън. Това, че нямам снимки, не означава абсолютно нищо!

Логиката ти е същата.

Link to comment
Share on other sites

Не е същата,защото ако ти беше спал с Памела щеше да се постараеш да имаш снимки.Но едва ли Слави гори от желание да е публично достояние,това че той има нещо общо с Вот на доверие.Ето защо няма да видиш името му черно на бяло.

Link to comment
Share on other sites

Добре де HEKTIK само не разбрах какво против Славито имаш ??

Така или иначе шоуто си е супер яко в повечето време.

Link to comment
Share on other sites

HEKTIK, е щом всичко е потайно и така старателно прикрито, как твоя милост се сдоби с тази информация? Или това е професионална найна?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...