Jump to content
BulForum.com

Вот на Доверие


sMARTBomber

Recommended Posts

Shit!

Пропуснах и повторението :angry

Ще може ли някой да резюмира набързо какво стана... ?

 

нищо интересно Бони загуби супер нагласено ама другата седмица ще е страшно интересно ще участват митьо пищова и митьо крика

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

намирисва ми малко на кембълски простотий другата седмица. а тоя пушка ли е пищов ли е ми е много дразнещ с тея 2500 жени. А в клипа на Ивайла си мислех че е някой пич. Другата седмица съм за крика

Link to comment
Share on other sites

@sMARTBomber

На финал останаха Пътников (който си беше ясен) и Бони. Играта беше отрупана от гафове. Толкова гавофе, колкото не е имало досега във всичките предавания. Още в началото, първия въпрос беше към Пътников, той отговори, дойде ред на Бони и тя каза- "Касирам!" Явно не можеща да касира, тя нагло изчака времето да изтече без дори да се прави, че мисли. Гарелов шашнат, тя- имала си тактика. После взеха да отговарят на разни въпросченца, дя трупат парички и да се движат доста наравно. На последния си, най-важен и решителен въпрос, Пътников не отговори, защото не бил разбрал, че въпроса е към него. И гледа умно... И сега, ако Бони отговори на въпроса си, без да касира, печели играта, ако касира, става на 100 лева под Пътников и верен отговор изравнява сумите на двамата. Тя решава твърдо да касира. Гарелов недоумява и я кара да играе. Тя твърдо решена, държи на своето, и касира. На последния, решителен въпрос, тя не отговаря и оставя Пътников да спечели! След края на играта се разплаква и признава, че това е било нейната тактика- Тя вече е печелен един път и сега оставя Пътников да победи! Защото имала и тя родители пенсионери...

Link to comment
Share on other sites

@sMARTBomber

На финал останаха Пътников (който си беше ясен) и Бони. Играта беше отрупана от гафове. Толкова гавофе, колкото не е имало досега във всичките предавания. Още в началото, първия въпрос беше към Пътников, той отговори, дойде ред на Бони и тя каза- "Касирам!" Явно не можеща да касира, тя нагло изчака времето да изтече без дори да се прави, че мисли. Гарелов шашнат, тя- имала си тактика. После взеха да отговарят на разни въпросченца, дя трупат парички и да се движат доста наравно. На последния си, най-важен и решителен въпрос, Пътников не отговори, защото не бил разбрал, че въпроса е към него. И гледа умно... И сега, ако Бони отговори на въпроса си, без да касира, печели играта, ако касира, става на 100 лева под Пътников и верен отговор изравнява сумите на двамата. Тя решава твърдо да касира. Гарелов недоумява и я кара да играе. Тя твърдо решена, държи на своето, и касира. На последния, решителен въпрос, тя не отговаря и оставя Пътников да спечели! След края на играта се разплаква и признава, че това е било нейната тактика- Тя вече е печелен един път и сега оставя Пътников да победи! Защото имала и тя родители пенсионери...

Благодаря ти!

Т'ва беше доста добре разказано, и точно такова резюме исках да чуя.

Не се учудвам на Бони, защото тя би се удавила и в кофа вода, така че резултата е справедлив. Пътника и той малко е поизкуфял вече, щот е на години и е пенсия ама от ония дето бяха - той бе най-свестния. Сега новите няма да мога да ги видя, защото по време на първото предаване в Понеделник, ще съм в Холандия вече...

Нега в близкия месец някой модератор да сменя снимките горе, ако му се занимава де. Щото темата е добра и е хубаво да има фасон :)

Link to comment
Share on other sites

Нега в близкия месец някой модератор да сменя снимките горе, ако му се занимава де. Щото темата е добра и е хубаво да има фасон :)

Ще се постарая да са актуални.

Link to comment
Share on other sites

Очарован съм от Митьо Крика!

 

Ама той не бил толкова прост за колкото се представя (или по-точно го представят) в медиите. Учи второ висше, държи се много културно, ОТГОВАРЯ си на въпросите и беше единственият, който накрая не каза: "Гласувайте за мен!"

 

Евала!

Link to comment
Share on other sites

Очарован съм от Митьо Крика!

Евала!

Крика е едно ниво над всички. Умее да се държи добре, знае какво да говори. Ако утре го нападнат всички (както винаги става с най-добрите участници) ще знае как да се защити.

Пищова е надут боклук. Много ма нерви.

Link to comment
Share on other sites

ее стига ве.Кво ва кефи Митйо Крика.За мен тая седмица сичките са супер зле.Мисле че поне Пътников е някав по различен ма откакто скочи да разбие студиото...

А за другия Митйо просто няма какво да се каже.Супер надут някав си измисля и се мисли за голяма работа. Бил раздал 10000 хляба и нз си колко кебапчета.Аз като гледам сигурно тои си ги е изял повечето :D :D

Link to comment
Share on other sites

Довечера ще гледам повторението.Пищова най-вероятно или е мълчал като пън или е говорил само глупости.Аз лично по симпатия съм за Диана Михайлова.Симпатична ми е и много добре звучи като говори на чешки

Link to comment
Share on other sites

Ае някои които го е гледал да каже кво е станало неска че няма да мога да хвана даже повторението..

Link to comment
Share on other sites

Ок,ясно е,че всеки от вас симпатизира на някого от участниците.Но на мен ми е интересно има ли хора от този форум,които пращат SmS-и?

Link to comment
Share on other sites

Ок,ясно е,че всеки от вас симпатизира на някого от участниците.Но на мен ми е интересно има ли хора от този форум,които пращат SmS-и?

Сестра ми пращала от моя GSM за Крика :angry1 :angry1 :angry1

Пак ше трябва да се купува ваучер

Link to comment
Share on other sites

Ок,ясно е,че всеки от вас симпатизира на някого от участниците.Но на мен ми е интересно има ли хора от този форум,които пращат SmS-и?

 

Ми на по предните страници някой беше писал, че е пращал. Даже май някой беше пратил за Бони през 1-та и седмица.

Аз лично не съм падал на глава, че да пращам. :P

Link to comment
Share on other sites

Мариела е отврат,няма мозък,повтаря като папагал и има нещо мъжко в нея.Днес си скъсах нервите да я гледам.Мой фаворит си остава Диана-не е много умна,но ми харесва и е някакси мила.А тоя простак оператора,защо трябваше да и снима краката не разбрах.Аз смс-си не съм пращал,няма и да пратя.

Link to comment
Share on other sites

Много прилично предаване! Няма и помен от простотият и идиотщината, която ни заливаше преди. До скоро не можех да го повярвам, но явно са се усетили малко и са се цензурирали! Браво! Крика продължава да е на върха, а Диана е наистина много красива и готина! Вече гледам предаването с пълния си интерес и няма от какво да се оплача.

Link to comment
Share on other sites

промених си мнението за Крика. Ей не вярвах някога да го кажа тва.

Той и Пътников ще са на финала тая седмица май

Link to comment
Share on other sites

сигурно е било яко ще го гледам здължително явно крика не е само купчина мускули и не толкова мускулна маса а и има нещо в главата все пак нали 2ро висше ся щял прай :) късмет пич !иначе не съм изпращал СМС а някой знае ли колко пари е 1 бтв за тая игра ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...