Jump to content
BulForum.com

Вот на Доверие


sMARTBomber

Recommended Posts

Ми тя Силвето и най-свежа.... ама какво от това. Леле, видяхте ли ги на финалните реплики бе-освен че не могат да го запомнят и са си го написали, не могат и да си го разчетат... та и сричат... Ужас!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

май вече ставам банален но днес да го гледам ли ?

ще има ли тъпотии на които да се смея , ще има ли моменти в които дас е учудя от бг. тапотията? а кажете как беше?

Link to comment
Share on other sites

май вече ставам банален но днес да го гледам ли ?

ще има ли тъпотии на които да се смея , ще има ли моменти в които дас е учудя от бг. тапотията? а кажете как беше?

 

И аз неможах да го гледам, незнам какво е станало, но смятам да глегдам, ей така за спорта :)

Link to comment
Share on other sites

Започнаха да се плетът някви интриги,но не е така както беше в предишните предавания.Започнаха да спорят коя била по-красива и така нататък,а като се вземе в предвид женската суета няма да се учудя ако до края на седмицата някоя не избухне(сигуро ще е Гина или Диди) и можеби ще стане интересно.Дано Гина пак да налита на бой,та да гледаме женски бой.

Според мен ако ще става нещо,то ще е на края на седмицата.Тка че остава само да се надяваме. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

дидито толкова прости лафове вкарваше, че няма накъде повече. гина да земе да ползва нещо против потене.силвето ме кефи даже неска гласувах за нея (не се смейте) :) а пък тоя гарелов кво се беше ухилил като танцуваше с мис "циганското мислене дето не му стигат десетте секунди" нямам думи...

Link to comment
Share on other sites

Tова е за всички които искат да се смеят на воля :)

П.С. Не се препоръчва на хора със слаби сърца(може да умрат от смях)

 

Хаха само едно мога да кажа - жалка е!

 

*edit

Ето още малко от изявите и в НЕТ-а: .

Link to comment
Share on other sites

За учстничките тая седмица просто no comment.То каквото и да се каже все ще е малко/отирцателни неща по простата причина че положителни няма.

Смятам да ги гледам само в петък да видя кои са избрали.

Link to comment
Share on other sites

Абе на мен от всички най-естествена ми изглежда Бони, а и е най-симпатична, ся тва че е малко по-не така умна ...не и пречи, даже чар и дава :wir

 

За мен принципа: Be Natural e суперважен, вие как мислите ?

Link to comment
Share on other sites

Aбе както са ги наредили така в редица ако пуснат един вентилатор от едната страна каква турболенция ще се получи.Пълен въздушен тунел.Единствено Панделиева не я причислявам към категорията на "празните" глави.Според мен тя трябва да спечели.А за тая бони освен циганите незная кои друг гласува за нея(а пък за гина въобще си нямам представа) :)

Link to comment
Share on other sites

be tiq na6te momi4eta ne moat i 3000 da napravqt taq sedmica-daje i o6afa ne6to mnoo vze da se izlaga. Garelov molq ti se vzemi se razvihri tam i im dai po-lesni vapros4eta/ili nai hubavo ne6to za sexa to i bez tva samo za nego se govori puk i tam na6ite mili y4astni4ki ili pone pove4eto ot tqh sa kompetentni/ 4e taq sedmica naistina e golqma tragediq

Link to comment
Share on other sites

Имам чувство че днес ще е интересно! Вече тряба да има Разбиване :rolleyes: Ама всички са много тъпи :cry

Link to comment
Share on other sites

Начи преди имах чувството ама сега вече съм убеден - в това предаване всичко е сценарий/то и дядката алкохолик миналата седмица се изпусна като каза че сценаристите са го подвели/ изграждат им некав характер и ги оставят да влезнат в него а ако не е подходящ го променят.Разочарован съм че отново поамериканчиха нещата/по бай-ганьовски спора щеше да се вихри много по-добре/. Който не ми вярва че всичко е нагласено до 2-3 седмици също ще се убеди защото то все повече ще започва да си личи.

Link to comment
Share on other sites

Начи преди имах чувството ама сега вече съм убеден - в това предаване всичко е сценарий/то и дядката алкохолик миналата седмица се изпусна като каза че сценаристите са го подвели/ изграждат им некав характер и ги оставят да влезнат в него а ако не е подходящ го променят.Разочарован съм че отново поамериканчиха нещата/по бай-ганьовски спора щеше да се вихри много по-добре/. Който не ми вярва че всичко е нагласено до 2-3 седмици също ще се убеди защото то все повече ще започва да си личи.

Представи си другата страна на медала-няма сценарий и всички са миролюбиви и доброчки. И рейтингът ще бъде като през първата седмица. Сега поне виждаме малко по-пиперливи неща от време на време.

Link to comment
Share on other sites

Сега виждаме, хубави момичета.....айде да не са момичета ами жени, които са много красиви, особено Силвия или Диди...Мале тази с тоя татус отзад....луда е :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

дано по-скоро поканят някой идиот да разведри обстовката поне на пичовете не им пречи да говорят! ако пък пуснат някой като кембъла или спенс или хиподил-а най-добре :)а бтв ся си мисля ако наистина пуснат евгени минчев и кембъла и спенс и хип. се разбия :) а и мишо Ш. хаха се разбия

Link to comment
Share on other sites

Дрингова е една от най-големите змии които са се промъквали в това предаване  а Бони си е точно намясто щото там се карат като на  циганска сватба.

Neznam no taq Дрингова mnogo se perchi i se hvali che imala parfekno tqlo

no kato gledam naistina tqloto i e super dovolno i sisite i sa mnogo dovolni

kvo poveche moje da iska edin maj

no i tazi Силвия ne e nikak losha

Link to comment
Share on other sites

Neznam no taq Дрингова mnogo se perchi i se hvali che imala parfekno tqlo

no kato gledam naistina tqloto i e super dovolno i sisite i sa mnogo dovolni

kvo poveche moje da iska edin maj

no i tazi Силвия ne e nikak losha

нормална захапка :) не ве да не издребняваме за захпаката но да си кажа мен тая диди не ме зарибява нещо предпочитам силвия диди не ме кефи може би много малко ме кефи

мно кефи станаха :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...