Jump to content
BulForum.com

Какъв GSM имате?


KenwooD

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

самсунг С100 имам го вече от година и за мен това е най-добрия телефон на пазара и в момента като възможности/цена-просто няма конкуренция.

Link to comment
Share on other sites

veche edna godina karam sas SAGEM MY-X6 i sam mnogo dovolen

telefonite koito edva sega izlizat sa sas sashtite vazmojnosti kato nego

dosega ne sam imal nikakvi problemi(da se nadqvame i che nqma da imam de)

kamerata e super

a v momonta brat mi si vze MY-X7 chiqto kamera e oshte po-dobra

edinstveniqt nedostatyk na telefona e che e malko golemichyk no ako ne ste mnogo pretenciozni e super

Link to comment
Share on other sites

Imal sam :

 

"Trium" ( zabravih mu modela)

 

"Motorola T191"

 

"Nokia 6110"

 

"Siemens C55 "

 

i sega sam s Motorola C450 - hubav e telefona ,no ima MNOOOOOOOOOGO niska rezoliucija na display-a (pone e cveten)

 

Link shte dam drug pat ,che sega me marzi !

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам Ericsson t68m. Не съм си го избирал по мое желание, просто стана една далавера и се озовах с него. Вече повече от година го ползвам и съм доволен. Размених една прецакана Nokia 6100 за него,тогава беше много нов модел и още неможеха да я оправят, даже и 150лв ми дадоха освен т68м-то, как няма да съм доволен :)

Link to comment
Share on other sites

Я стига с тия GSM-ми, всеки си го извадил и гледа на кой му е.....най-малък

С тия смешни камери, дето една свястна снимка не могат да изкарат, а ако могат, то май на тая цена един цифров апарат да си вземе човек е по-добре. Телефона е да говориш по него и толкова.

Link to comment
Share on other sites

Я стига с тия GSM-ми, всеки си го извадил и гледа на кой му е.....най-малък

С тия смешни камери, дето една свястна снимка не могат да изкарат, а ако могат, то май на тая цена един цифров апарат да си вземе човек е по-добре. Телефона е да говориш по него и толкова.

Да бе прочел малко заглавието ли, кво ли. Там пише Какъв GSM имате? а не "Какво ще кажете за показването на GSM-и със смешни камери и дали да не си вземе човек 1 цифров фотоапарат". Аре влизай в час и чети правилата че лошо тръгваш... :angry:

Link to comment
Share on other sites

имах моторола т191 и баща ми взе няква моторола пак за работниците си и аз ги смених сега този новия нз ква марка е точно но си прилича менюто му с това на т191

Link to comment
Share on other sites

Ами моят е един от наи-добрите :) 6100 добри функции и достатачно приличен GSM и като функции и като цена!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • I DA PADNEM I DA BIEM PAK SHTE SE NAPIEM

sega v momenta sam s gd67.no super mnogo mi e omraznal. mislia da si vzema

sony ericson T610 ili simens ST60!!!koi spored vas e po xubav?????

 

Sony ericson-а

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...