Jump to content
BulForum.com

Избори 2011


Sothbiss

Recommended Posts

Няма такива мудни избори...

Имам чувството, че нарочно го направиха, за да ограничат вота.

Поне тоя шаран Славчо явно няма да е кмет на Пловдив...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Тя не е ли Съюз за Пловдив? Защото ако е - има я... Има я и още как. :( Тя никога не се е борела реално за кмет, а за общински съветник...

Тя си беше общински съветник и сега си направи партия и се кандидатира за кмет. http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=742112

Link to comment
Share on other sites

http://www.dnes.bg/p...niia-den.132050

40% е избирателната активност в страната към 17 часа, съобщиха от ЦИК.

http://www.vesti.bg/...=40&oid=4233531

Избирателната активност към 17.00 часа според постъпилите до момента данни от общинските избирателни комисии в страната е над 40 на сто, съобщи говорителят на Централната избирателна комисия Бисер Троянов.

 

А относно да ама не-то:

Ти сам пишеш, че може да се гласува.

Също така аз съм казал КОЛКО време отнема процедурата, а не колко време по-рано трябва да се направи. Но давай така... Казах ти. Някой ден ще се сетиш "ех, к'во прави този Ванчо, дет все на контра му вървях..."

 

Иване, лиготиите ти може да ме ядосат сериозно в един момент. Да кажем, че дотук се старая да не им обръщам внимание. На кой му дреме кой ще е палячо-президент, след като тоя пост на практика е за пенсионери. Нито има значение, нито пари носи. Смях в залата. Който и да стане ще има добра пенсия и вечна охрана. Толкоз.

 

Избирателната активност по данни на радиото и телевизията малко преди да гласувам - между 16 и 16.30 беше такава - и за президент, и за местни управници - под 25%. Хората отидоха да гласуват вечерта, респективно една сериозна маса хора изобщо не успя да гласува.

 

Между другото явно секциите бяха засрани, защото някои минаваха страшно бързо, а други чакаха по 50-60 души пред вратите...

 

:unsure:

 

Чети по-горе. Какво ти пука кой ще е президент, след като нищо не зависи от него?

 

Поне тоя шаран Славчо явно няма да е кмет на Пловдив...

 

Дано да е така, но още не е сигурно. Магаре да е, но не тоя отпадък.

 

Най-хубавото е, че Каназирева я няма! :beer:

 

Има я - пак е там, където си беше....

Link to comment
Share on other sites

Видене, съвсем не съм съгласен! Жалко, че много хора мислят като теб!

 

Право на вето?

Назначение на посланици?

Утвърждаване на промени в границите и центровете на административно-териториалните единици?

Върховен главнокомандващ на въоръжените сили?

Назначаване на правителство при предсрочни избори?

И назначава:

Председателя на Върховния касационен съд (по предложение на Висшия съдебен съвет); председателя на Върховния административен съд (по предложение на Висшия съдебен съвет); главния прокурор (по предложение на Висшия съдебен съвет); четирима съдии от състава на Конституционния съд; трима членове от Управителния съвет на БНБ; всички членове на Централни избирателни комисии (ЦИК, ЦИКМИ и ЦИКЕП); главен секретар на МВР (по предложение на Министерски съвет); началник на отбраната (по предложение на Министерски съвет); висшия команден състав на въоръжените сили (по предложение на Министерски съвет); един член на Комисията за установяване на имущество, придобито от престъпна дейност; четирима членове на Съвета за електронни медии; председателя на ДАНС (по предложение на Министерски съвет); един член на Комисията за регулиране на съобщенията; четирима членове на Комисията за защита от дискриминация.

 

Ти искаш всичко това да го прави Бойко!?

Link to comment
Share on other sites

Видене, съвсем не съм съгласен! Жалко, че много хора мислят като теб!

 

Право на вето?

Назначение на посланици?

Утвърждаване на промени в границите и центровете на административно-териториалните единици?

Върховен главнокомандващ на въоръжените сили?

Назначаване на правителство при предсрочни избори?

И назначава:

Председателя на Върховния касационен съд (по предложение на Висшия съдебен съвет); председателя на Върховния административен съд (по предложение на Висшия съдебен съвет); главния прокурор (по предложение на Висшия съдебен съвет); четирима съдии от състава на Конституционния съд; трима членове от Управителния съвет на БНБ; всички членове на Централни избирателни комисии (ЦИК, ЦИКМИ и ЦИКЕП); главен секретар на МВР (по предложение на Министерски съвет); началник на отбраната (по предложение на Министерски съвет); висшия команден състав на въоръжените сили (по предложение на Министерски съвет); един член на Комисията за установяване на имущество, придобито от престъпна дейност; четирима членове на Съвета за електронни медии; председателя на ДАНС (по предложение на Министерски съвет); един член на Комисията за регулиране на съобщенията; четирима членове на Комисията за защита от дискриминация.

 

Ти искаш всичко това да го прави Бойко!?

 

Право на вето? - И какво? Досега някога това право да е свъшило нещо повече от 20 години?

Назначение на посланици? - Винаги е било партийна награда за заслуги и никога не се е решавало от палячото-президент.

Утвърждаване на промени в границите и центровете на административно-териториалните единици? - За пръв път чувам - някога някой президент да е прилагал подобно свое право???

Върховен главнокомандващ на въоръжените сили? - Кои въоръжени сили?!?!?!?

Назначаване на правителство при предсрочни избори? - Отново - колко пъти се се случвало?

 

Всичко останало, което си изброил = нищо. Освен това ако си мислиш, че Гопата досега или Росенчо от другата седмица и по време на мандата му извършват еднолично подобни маневри (ако изобщо ги извършват) МНОГО СЕРИОЗНО се лъжеш. Президентът в България е палячо, който подписва каквото му се сервира и понякога раздава медали.

Link to comment
Share on other sites

 

Всичко останало, което си изброил = нищо. Освен това ако си мислиш, че Гопата досега или РосенчоИвайло от другата седмица и по време на мандата му извършват еднолично подобни маневри (ако изобщо ги извършват) МНОГО СЕРИОЗНО се лъжеш. Президентът в България е палячо, който подписва каквото му се сервира и понякога раздава медали.

Link to comment
Share on other sites

Току що Ахмед Доган каза, че неговата партия ще подкрепи Калфин/Данаилов. Така че победата на Роската е много съмнителна

Link to comment
Share on other sites

предсрочни избори - поне 2 пъти. Първия за който се сещам е служебния кабинет на Стефан Софиянски (от П.Стоянов-ОДС), а втория е служебен кабинет на Ренета Инджова (от Ж. Желев-СДС). И двата се радват на добри отзиви и голямо доверие.

 

административните граници - всички наскоро възникнали градове и закритите села, на които вече се назначава наместник - става със заповед от президента или вицето. Например Банкя можеше да не е самостоятелна административна единица, общински център или град, а прост квартал ако някой президент преди време не беше решил друго. Няма да ти кажа кой е, но е същия който реши че Пловдив от памтивека е град и няма нужда от села и селяни в чертите на града, след което създаде изкуствените общини "Родопи" и "Марица", благодарение на което решение в момента земята в града е скъпа и с ограничен брой масивни парцели като за индустриално развитие.

 

за късопаметните: има интернет+википедия, но скоро и те ще са под бойково управление/редакция.

Link to comment
Share on other sites

Всички, които са подкрепили Кунева, ще подкрепят Ивайло.

Не бих казал всички, но над 70% със сигурност ще го направят

Link to comment
Share on other sites

Видене, много генерално се изказваш, ама в случая хич не си прав...

Мога да пиша много, ама няма смисъл. Ти си знаеш...

Аз ще гласувам за Калфин... отново...

Link to comment
Share on other sites

Всички, които са подкрепили Кунева, ще подкрепят Ивайло.

 

Това те сами ли ти го казаха или ти си го знаеш??

 

предсрочни избори - поне 2 пъти. Първия за който се сещам е служебния кабинет на Стефан Софиянски (от П.Стоянов-ОДС), а втория е служебен кабинет на Ренета Инджова (от Ж. Желев-СДС). И двата се радват на добри отзиви и голямо доверие.

 

Мобстън, позната ми е статистиката. Ти обаче вярваш ли, че тези хора са ги избирали Пешо и Зелката или просто са подписали указите?

 

Видене, понякога пишеш глупости.

 

Дооообре.

 

Видене, много генерално се изказваш, ама в случая хич не си прав...

Мога да пиша много, ама няма смисъл. Ти си знаеш...

Аз ще гласувам за Калфин... отново...

 

Свободен човек си, гласувай за когото желаеш. Не е нужно да го повтаряш.

 

-----------------------------------

 

Ако някой от вас, по-умните, си въбразява, че някога нещо в новата история на нашата държава е решавано еднолично (да не говоря от палячо като президента), то имата моите специални поздрави. beer.gif

 

ЕДИТ: Въпрос джокер: Защо никой не се натиска да става президент (вижте кандидатите на какво приличат), но за сметка на това всички се избиват, когато стане въпрос за пост премиер, министър, депутат, кмет, дори общински съветник???

Link to comment
Share on other sites

WTF?!?! Я иди и виж кои са Калфин, Данаилов, Плевенлиев и Кунева! Бързо си напиши домашното! Няк'ви застреляни аптекари и ескорти ми стават кметове, а еврокомисар се готви за президент и ми говориш глупости. Спри се малко.

Link to comment
Share on other sites

Еврокомисарката е дискредитиран боклук, който първо предаде България, след това сгафи тотално и отиде да работи на частно, което дори и в Брюксел мразят - иди ти си пиши домашните, момче! Аптекарят е бабаит, който може да купи половин България, а като кмет на ВАРНА (ако ти е познато какво е интересното в тоя град) ще бъде като бог в региона. И като нищо ще го изберат, тъй като е създал мощен гръб с ... пари. Който и да е президент, може да си мечтае за поста му... Кой е Данаилов?!?!? Касабов? Един червен шопар. За Калфин хич няма да коментирам - смешник и половина... Плевенлиев също е палячо. Но така е във всички политически сили - трудно се намират стабилни кандидати за тоя пост, защото сериозните хора не го искат. Те знаят къде е парата и къде е играта. Никой не иска да е кукла на верига.

Link to comment
Share on other sites

Аз така ги виждам нещата - Плевнелиев - президент, Тотев - кмет, въпреки че баща ми е убеден, че ще е Славчо. Но доколкото разбрах, тъй като сега се връщам вкъщи, разликата м/у Славчо и Тотев е над 10% в полза на Тотев?

Link to comment
Share on other sites

Аз така ги виждам нещата - Плевнелиев - президент, Тотев - кмет, въпреки че баща ми е убеден, че ще е Славчо. Но доколкото разбрах, тъй като сега се връщам вкъщи, разликата м/у Славчо и Тотев е над 10% в полза на Тотев?

 

Това все още нищо не значи. Тази седмица много пари ще се завъртят. Всичко може да се промени. Резултатите днес обаче не изненадаха почти никого според мен...

Link to comment
Share on other sites

Гледам от одеве се пропуска, че президенската инситуция пряко се занимава с назначаването ръководителите на службите ;) не е малко все пак. Колкото и да е голям палячо някой.

 

Днес не можах да мина през секцията (просто съм си виновен, че късно се върнах в Плд). Но такива опашки не бях виждал до сега. Калфин го чака приятна изненада на балотажа - предполагам.

 

______________

 

Раптър-е, драсни един ЛС ще го има ли виното, кога ще го има, в какво ще го има и кога да си го взема и платя ако ще го има.

Link to comment
Share on other sites

Гледам от одеве се пропуска, че президенската инситуция пряко се занимава с назначаването ръководителите на службите ;) не е малко все пак. Колкото и да е голям палячо някой.

 

Днес не можах да мина през секцията (просто съм си виновен, че късно се върнах в Плд). Но такива опашки не бях виждал до сега. Калфин го чака приятна изненада на балотажа - предполагам.

 

______________

 

Раптър-е, драсни един ЛС ще го има ли виното, кога ще го има, в какво ще го има и кога да си го взема и платя ако ще го има.

 

Прав си, но пак питам и следващият ще го напиша с голям шрифт и дебело: дали палячото избира лично хората или одобрява предложени такива? Помисли.

 

За виното съм казал до края на седмицата - ако искаш, казвай отсега, за да ти взема.

 

Виж за кмет и аз не съм сигурен, но за президент... Айде да не се лъжем. Плевела ще е победител.

 

Не че ми пука, но не можем да сме сигурни на 100%.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...