Jump to content
BulForum.com

Избори 2011


Sothbiss

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Честито на всички пловдивчани: Иван Тотев е новият кмет на Пловдив !

 

http://news.plovdiv24.bg/300629.html

 

---

При това без моя глас...

Отивам си най-кротко днес да си гласувам, и се оказа, че в списъка за президентския вот съм там, но в списъка за кметския просто липсвам. Е, не ми се разправяше и им викам, че то така или иначе Иван Тотев е ясен победител, но поне за президент където, според мен беше по на кантар, гласувах.

Оказа се обратното... но всичко е добре, когато свършва добре ! :)

 

П.П. Честно казано смятам, че Славчо беше в пъти по-добре от предшествениците си /всички до един послушници на Г.Гергов и крещящо крадящи/, но в конкуренцията на Иван Тотев определено е в изоставаща позиция, а пък и предвид глупавата му остра конфронтация с правителството ощетяваше целия град.

 

И едно лично мнение да споделя - българите определено поумняваме...

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка ГЕРБ прегази комунистите, както се и знаеше. Да видим какво ще ни донесе това в общините...

Едните комунисти прегазиха другите комунисти, за да се заформи чудната далаверка между Боце, Гоце и Доган. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Между другото, като заговорихте за кметове...В Хасково си избират същия кмет вече за ...8-ми път. И знаете ли защо? Щот човека може и да краде/фирмите дето изпълняват обществените поръчки са негови/, ама се грижи за града. Хората го знаят, ама виждат, че все пак се напъва да направи нещо. А другите мекерета и толкова не правят.

Link to comment
Share on other sites

Да споделя нещо странно покрай изборите. Имаше ме в избирателните списъци за местна власт. Също така и мой роднини които от години са извън България бяха в тези списъци. От ГЕРБ едни списъци не могат да изготвят, а хората очакват от тях да управляват.

Link to comment
Share on other sites

Също така и мой роднини които от години са извън България бяха в тези списъци.

В списъците са, защото не са си сменили адресната регистрация. Общината няма как да знае, че те не са в България.

 

Виж, ако са се отказали от българско гражданство, то наистина не трябва да ги има там.

Link to comment
Share on other sites

В списъците са, защото не са си сменили адресната регистрация. Общината няма как да знае, че те не са в България.

 

Виж, ако са се отказали от българско гражданство, то наистина не трябва да ги има там.

Списъците не се изготвят от общината. Странно обаче колко хора попаднаха в "забранителните списъци".

Link to comment
Share on other sites

Според мен реално на границите не се следи кой колко време е извън страната. Така или иначе много пъти само ти поглеждат ЛК и заминаваш.

Link to comment
Share on other sites

опитай се да разбереш колко е-стонски гласоподаватели има в страната им в момента?

ще ти дадат точен отговор, просто защото имат електронна администрация от над 10 години.

излиза естонеца от страната и си цъка личната карта на сензора. влиза- същото. като в хипермаркет с картов достъп, ама за държава....

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Има ли някой от загубилите, който да не се оправдава, че изборите са купени, контролирани, манипулирани...?

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой от загубилите, който да не се оправдава, че изборите са купени, контролирани, манипулирани...?

Че аз не съм чул в Б-я да има избори (с изключение на някои села и някои квартали в големите градове), които да не са купени, контролирани, манипулирани.

Link to comment
Share on other sites

Raptor - предишните кметове бяха и по-зле от Славчо. Не искам и нямам намерение да го защитавам по никакъв начин, но искам да кажа, че той не прави никакво изключение от тях. Факт е че всичко в Пловдив се развива с някакви умрели темпове. От време на време някой, някъде се напъне да по-свърши някаква работа и това е. Да видим през следващия мандат кой какво ще свърши.

 

Тотев обещава да оправи централния площад, околовръстното и входно-изходните артерии. До колкото знам, ще се строи нов надлез между Коматево и Първенец. Не че нещо, но това ми се струва малко работа за 4 години.

 

Аз съм много далеч от мисълта да хваля предишните управления, но малоумията на последното бяха толкова безобразни, че станахме за смях на България. Лицето Тотев е г-н Никой, много по-важно е тези, които стоят зад него какво ще организират и направят.

 

И двамата кандидати са мега зле, ама Главчо > Тотев :п

 

А относно коментара на Раптор "гетото Тракия", ай gtfo!

 

Младежо, в гетото Тракия, като изключим нещастните семейства, които бяха "компенсирани" на къра срещу имотите си в града (събития от времето, когато тебе въобще те е нямало), населението е 99% от Пловдивски окръг. Хубаво е, че с годините настъпи сериозна модернизация на инфраструктурата, но това не променя контингента. Не съм те ангажирал с мнението си, а ако се припознаваш сам като някой от многото селските бекове там - това не е мой проблем.

 

Едните комунисти прегазиха другите комунисти, за да се заформи чудната далаверка между Боце, Гоце и Доган. :lol:

 

Момчиле, откъде ги вадиш тия лафове не знам... laughing.gif

 

Ето още нещо комично - доживяхме комунистите да станат борци за демокрация!

 

Има ли някой от загубилите, който да не се оправдава, че изборите са купени, контролирани, манипулирани...?

 

Не, разбира се! Да видим сега кой какво ще докаже. Че имаше масова търговия с гласове е ясно на всички... Беше ясно още преди старта на изборите.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Б.Б. мибеше много забавен снощи, когато на пресконференцията започна да рейджва срещу комунистите. Чак ми идеше да пусна една сълза от умиление..., толкова да си вярваше този човек, толкова да беше истински в правдивият си гняв... и така добре да е "забравил" под чие пухено крилце се е излюпил....

Link to comment
Share on other sites

Б.Б. мибеше много забавен снощи, когато на пресконференцията започна да рейджва срещу комунистите. Чак ми идеше да пусна една сълза от умиление..., толкова да си вярваше този човек, толкова да беше истински в правдивият си гняв... и така добре да е "забравил" под чие пухено крилце се е излюпил....

 

Глупости! Не чу ли, че те са го убили още 15 годишен?!?!? laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка пловдивските кандидати появиха ли се пред камерите? Днес съм все на път и не мога да гледам нищо...

Link to comment
Share on other sites

Иванчо се пръкна по нова сутринта и зъзнеше докато говореше после дадоха и Славчо и той се оплакваше за манипулирания вот и т.н общо взето песента, която слушаме в национален мащаб.

Link to comment
Share on other sites

имаме ку**и :D :D

 

Да не си помисли, че ще влизам в обЕснителни постовe...мойто е аксиома бе мен :D

т.е. и ти ли сичко прайш за двайсе лева?

 

щото имам едни камъни за местене.....

 

1500 гласа разлика за тотевия - мне. това не може да е от нагласяне и обявяване за невалидни на неудобни бюлетини. и официални резултати с потвърждение още няма.

Link to comment
Share on other sites

Преместих коментарите на съответното място, оправих и заглавието на темата. Може да се вършее там на воля по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

т.е. и ти ли сичко прайш за двайсе лева?

 

щото имам едни камъни за местене.....

 

1500 гласа разлика за тотевия - мне. това не може да е от нагласяне и обявяване за невалидни на неудобни бюлетини. и официални резултати с потвърждение още няма.

Паспортен формат снимка щи дам за 20 лева...немаш грижи ;)

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, откъде ги вадиш тия лафове не знам... laughing.gif

Те сами си идват логично бе Видене, след като тия тримата са най-доволните от развоя на "изборите".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...