Jump to content
BulForum.com

M-Network


Recommended Posts

Допускам че умишлено в промоционалния период ограничават нови абонати. А че нямат и план на мрежата и се лутат като мухи без глави.......без коментар.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Надали умишлено гонят клиенти. Друга е причината и започвам да си мисля, че на места нямат разрешителни и не смеят като нашите първо да пускат, а после да узаконяват. Друго обяснение няма, поне за мен де.

Link to comment
Share on other sites

тече им ребрандиране и поредна смяна в управлението.

за Пловдив за тази година имат бюджет за доразвиване на мрежата и по всичко изглежда че ще го усвояват.

и да, искат да са законни и без ланаджийски номера. чакат си процедурите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Промоцията я продължиха и след 31.01. безсрочно...

Аз им се обадих все пак да питам,какъв е резултатът от детайлното проучване,което им отнемаше към онзи момент три седмици и започнаха да се плюнчат по телефона,стартираха към същия момент 48 часова проверка която до този момент разтеглиха до седмична и все още нямам обратна връзка....

Нямам думи за Мтел,ако ще нета да им е най-прекрасния на света при това отношение,не бих им станал клиент

Link to comment
Share on other sites

Нема да я бъде в Кючука, защото не вадят нови разрешителни - тоест където има абонати и ВЕЧЕ изградено трасе - става, където не - няма да стане. В центровете им са меко казано бесни, защото им пускат таргети, но като отидат абонати и ги убедят - греда... НТВ.

Пускай на Кулбокс :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

аз смятам да ги проуча - в кичука съм, на даме груев ... в момента съм на cooolbox и не мога да се оплача, но 25 лв. само за интернет(макар че наскоро пуснах и телефон, който общо взето не ми трябва) ми се виждат вече доста за близо 3 год.

Link to comment
Share on other sites

Преди 3 месеца пуснах за бекъп офертата за 9,90лв за 50Mbit ,два месеца плащах по толкова но днес нова фактура за 11,50 ?!

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

Преди 3 месеца пуснах за бекъп офертата за 9,90лв за 50Mbit ,два месеца плащах по толкова но днес нова фактура за 11,50 ?! Turn off this option! iPhone Turn off this option!

и какво е обяснението?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Има развитие по моя въпрос. Онзи ден прехвърлях един номер към БОБ, и мацето ми предложи промоция: 50мб нет+ 105 програми на ТВ, за 16.45лв. на месец, с 24 месечен договор. Оказа се че вече имат техническа възможност, и чакам техниците до дни да опнат влакното.....

Link to comment
Share on other sites

Силно ме съмнява, но се надявам правилно да ти е казала. Имат гадния навик да подписват договори и след това да се оказва, че няма как да се активира. Предното не пречи, разбира се, да започнат да ти излизат фактури. От друга страна, може да са извадили разрешителни, но надали, защото до месец купуват Близу и ще ползват тяхната мрежа. Сделка с Виваком няма да има, постигната е договорна между МТел и Близу. Telecom Austria купува Близу, след одобрение на КЗК, което не вярвам да не получат.

Link to comment
Share on other sites

Хи-хи, и ти ли ги видя.... Но имат една група за главните трасета. Друга дойде късно следобеда за да ме подвърже, трети пък за аварии и т.н. Но поне сега на номер 21 имат кутия. Чакат се нови клиенти.

Link to comment
Share on other sites

Там, където ги ползвам, плащат за 50 мегабита, а през цялото време има 75-80 ъп и даун. Няма нужда да казвам, че е спирал... никога.

Link to comment
Share on other sites

Там, където ги ползвам, плащат за 50 мегабита, а през цялото време има 75-80 ъп и даун. Няма нужда да казвам, че е спирал... никога.

колко плащаш на месец? и какъв е кабела, който стига до медията им - коаксиален или оптичен?

Link to comment
Share on other sites

Там плаща комшията, аз ползвам. Мисля, че плаща под 20лв. или около 20лв. и е с някаква базова телевизия и карта с малко минути. Идва оптика. Мегалан в Пловдив са само оптика. Нетът им е железен, няма майтап.

Link to comment
Share on other sites

Оптиката влиза в стаята. До рутера. От него има ЛАН-кабел до приемника за ТВ който има и HDMI изход. Рутера има и Wi-Fi. 50мб нет, 105 програми ТВ. 16.45лв за срок 24 месеца. Оборудването не се плаща. Дистанционното на приемника има и бутони управляващи ТВ-то. Програмира се за всеки ТВ. Удобно е.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...