Jump to content
BulForum.com

Анализ на женското поведение


Recommended Posts

Чикатило.... дето се вика:Кое е първо-яйцето или кокошката?

Мога да изброя хиляди свои недостатъци.Но мога да изброя и хиляди такива при жена ми.Въпросът е прекалено двузначен за да може да се вземе крайно мнение(няма значение кво съм писал в началото на темата:P)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Prez cqloto vreme govorite protiv jenite.A q se zamislete kakva za vas e istinskata jena,vmesto da si palnete glavicite s negativni misli za nqkakvi si psevdojena,za6toto vse pak vie ne iskate da badete s nqkoi ot tqh,nali?

Zatova po-dobre se sasredoto4ete varhy jelanata jena i 6te vidite,che 6te q namerite.

Ako li puk iskate da ste izpolzvaniqt rob,to togava prav vi put,toi 6te bade po-lesen,no ne garantira ni6to...

Dokato za da postignesh ne6to,se iska usiliq.Ne govorq da ti4ate sled jenata,makar che tova moje bi e jelatelno,no ako iskate da ste maj na mqsto i da ne revete ot tova,che emancipaciqta ni bila prevarnala v edi-kvo si,togava deistvaite!6toto ni6to ne idva nagotovo,eto tova ne mojete da razberete.Nie ne mojem da poverim sarceto si na koi da e,nqkaksi ni trqbva uverenie,che si zaslujava:)

Nasheto povedenie kam vas li?Zavisi ot vas:)Kakvoto povikalo,takova se obadilo,ima edna pogovorka,ako ne q znaete.

Vsichki obidni post-ove,koito pro4etoh tazi ve4er ot nqkoi ot vas,prosto mi govorqt,che ne znaete kak vie da se otnasqte kam edna jena.Za6toto ako pone mani4ko uvajavate polovinata 4ast ot 4ove4estvoto,togava moje bi 6tqhte da ste na druga poziciq.Majkari,koito si mislqt,che vsichko im e pozvoleno,koito obijdat,bez da znaqt i koito se osmelqvat da govorqt gluposti,bez samite te da osaznavat kolko sa smeshni v o4ite na edno momiche,znachi che nqmat realen shans da sre6tnat istinskata lubov,kamo li pyk da i se nasladqt.Preosmislete svoite cennosti,6toto nqma da progresirate.

GeorgiK,bravo:)))Mersi:)))

Link to comment
Share on other sites

Dokato za da postignesh ne6to,se iska usiliq.Ne govorq da ti4ate sled jenata,makar che tova moje bi e jelatelno

 

Оп, оп, тпру. Желателно е да тичаме след жената? А листа от рози да постиламе ли пред краката й?

 

,no ako iskate da ste maj na mqsto i da ne revete ot tova,che emancipaciqta ni bila prevarnala v edi-kvo si,togava deistvaite!6toto ni6to ne idva nagotovo,eto tova ne mojete da razberete.

 

Не може ли един път вие да действате? Много ми е интересно... кой е казал, че мъжете трябва да гонят жените? Като сте толкова еманципирани, защо все още чакате вашия Ромео да ви дойде на крака и да ви открадне? Ами ако кажа "една истинска Жулиета ще отиде сама при Ромео"?

 

Nie ne mojem da poverim sarceto si na koi da e,nqkaksi ni trqbva uverenie,che si zaslujava:)

 

А на нас не ни трябва, така ли :) Вие сте перфектните и трябва да ви се угажда, а който ви хареса преминава през куп препятствия за да му се обърне нужното внимание. Ей затова ми харесва животинския свят, там и женските и мъжките знаят каква им е работата. При нас жените нещо много се вживяват в ролята на принцеси.

 

Nasheto povedenie kam vas li?Zavisi ot vas:)Kakvoto povikalo,takova se obadilo,ima edna pogovorka,ako ne q znaete.

 

Значи ако ви подаряваме света, вие трябва да направите поне половината за нас. Но нещата не излизат май точно така, а? Ние ви даваме всичко, а вие ни намирате за скучни. Ние почваме да се лигавим с вас (е как да се държиш иначе с една лигла?), а вие почвате да ни обичате. Смешно, нали?

 

Vsichki obidni post-ove,koito pro4etoh tazi ve4er ot nqkoi ot vas,prosto mi govorqt,che ne znaete kak vie da se otnasqte kam edna jena.Za6toto ako pone mani4ko uvajavate polovinata 4ast ot 4ove4estvoto,togava moje bi 6tqhte da ste na druga poziciq.Majkari,koito si mislqt,che vsichko im e pozvoleno,koito obijdat,bez da znaqt i koito se osmelqvat da govorqt gluposti,bez samite te da osaznavat kolko sa smeshni v o4ite na edno momiche,znachi che nqmat realen shans da sre6tnat istinskata lubov,kamo li pyk da i se nasladqt.Preosmislete svoite cennosti,6toto nqma da progresirate.

 

Ако някой се нуждае от прогрес, то си ти, драга. Светът не се върти около захаросаното ти задниче :) Ти си нямаш и идея за какво говориш, а си тръгнала да развиваш теории за връзките между мъжете и жените. Имаш ли 16 поне? Изпитвала ли си разочарованието на любовта? Или ти си от тези барбита, които отсвирват т.нар. мъжкари? И да ти кажа, щом някой биде обиден, то той го е провокирал по някакъв начин.

 

Но хайде стига, да не ти прегрее тийнското мозъче :)

Link to comment
Share on other sites

lisan ABSOFUCKINLUTLEY!!! vinagi kogat edno mom4e muj 4ovek ne tup4e i ne ma4ka jenata v krakata si tq si misli 4e go pritejava kaksto stana i s men... i sled vreme kat vijda 4e ti prai6 vsi4ko za neq TI PRAVI DESTROY !!! twa e ... a otnstno tapi kli6eta twa onva...

moje da sa tapi i moje da sa kli6eta.. MA SA VQRNI DORI I DA NE ISKAME DA POVQRVAME!

Link to comment
Share on other sites

Ако някой ще се оплаква от жените, нека да се оплаква от майка си, от сестра си, от братовчедките си.... Това са жените с които не сме избрали лично да бъдем заедно и да имаме родство с тях B) Ако седнете да се оплаквате от приятелките си, от съпругите си - това само говори колко тъпи изаблудени сте били, щото сами сте си ги избрали. Това все пак не говори добре за вас нали ;)

 

Жените били комерсиални. Хе. Некомерсиалните жени никой не ги забелязва. Жената е тази която гради семейството, с цел продължение на човешкия род. Естественно е тя да си избере мъжки, който да я защищава. В миналото това е бил най силния физически екземпляр, най ловкия ловец. Сега всичко това се прави с пари. Парите се правят с акъл. Ерата на вратовете отмина, макар все още да виждаме някои екземпляри. Познавам доста жени от тези, със скъпите коли. Естественно познавам и мъжете им. Всички от моите познати са си изкарали парите с честен труд и си плащат редовно данъците. ....

Нямам време да пиша всичко, но с гола романтика и любов се живее само когато мама и тате те хранят още. Така, че изживейте си романтичната любов в училище, пък след това не се сърдете, че приятелката ви се е омъжила за някой паралия.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

Ако все пак вече сте направили грешния избор, имате шанс да го поправите. Като първа стъпка:

 

Автор : Христо Панталеев

 

Тема на курса: “Как да се доближа до мъжкото съвършенство?”

 

Педагогическа цел на курса: Да се приучи жената към елементарно оцеляване.

 

Програма:

 

Задължителен модул:

 

1.Как да живея без да говоря. (3000 часа)

 

2.Съпругът ми не е мой татко. (1500 часа)

 

3.Как да използвам думата “искам” възможно най-рядко. (3000 часа)

 

4.Как да живея без майка си когато съм омъжена. (1500 часа)

 

Модул 2: Живот с мъжа. Всички дисциплини са по 500 учебни часа.

 

1.Консумирането на бира НЕ е престъпление и кръчмите не са пълни със жени, с които мъжът изневерява.

 

2.Дупките по чорапите, боксерките и фланелките са резултат от протриване, а не от личностна деградация.

 

3.Посрещането със салата и ракия на масата не унищожава семейният живот.

 

4.Хъркането е физиологичен процес и не зависи от характера на мъжа.

 

5.Разпределението на територията на леглото или защо мъжът спи повече.

 

6.Как да вървя из апартамента без да се блъскам в мебелите.

 

7.Космите в канала на банята водят до запушване и трябва да се изваждат своевременно.

 

8.Живот без ежедневен душ. Специален курс с гуруто от Хималаите Хамакратати.

 

9.Подаряването на цветя-един безсмислен акт. Лекция от д-р Фройд.

 

10.Мъжът може да прегръща и свои далечни братовчедки, които съпругите не познават.

 

Модул 3: Свободно време. Всички дисциплини са по 600 учебни часа.

 

1.Риболовът е тихо и приятна почивка, а не смяна на мястото за обсъждане на семейните проблеми.

 

2.Дрехите служат за обличане и предпазване от студ и слънце.

 

3.Телефонът е средство за комуникация, а не за безкрайни разговори с приятелките.

 

Модул 4: В колата. Всички дисциплини са по 200 учебни часа.

 

1.Тайните на скоростите. Курсът е специално адаптиран за жени от преподаватели за дома за умствено изостанали деца в Горна Баня.

 

2.Бензинът в резервоара на колата-самозараждане или магическо въздействие?

 

3.Мога и да не говоря за знаците, светофарите и тировете в насрещното движение докато съпругът ми шофира.

 

4.Начални познания за автомобила: отваряне на вратите и слагане на колан.

 

Модул 5: Комуникативни способности. Всички дисциплини са по 350 учебни часа.

 

1.Всеки предмет отговаря на определена дума или как да се опитам да премахна от речника си паразитните неопределителни думи “онова”, “това”, “там”, “тук” и пр.

 

2.Изречението има начало и край.

 

3.Махането на ръце, бърченето на нос и въртенето на очите не спомагат за по-добрата комуникация.

 

4.Мога да говоря и без да се лигавя и променям гласа си.

 

5.Мърморенето рядко постига целите си.

 

6.Как да говоря без “Нали разбираш?”, “Сещаш се, нали?” и пр. вметнати изрази.

 

7.Плачът и врещенето:тези невъзможни аргументи при спорове.

 

8.”Готвене, дрехи и обувки” или забранените теми в присъствието на хора. Уводен курс от д-р Цоневски.

 

Модул 6:Хуманизъм и толерантност. Всички дисциплини са по 600 учебни часа.

 

1.Приятелите на мъжа ми не са простаци и деградирали типове.

 

2.Свекървата е майка на мъжа ми, а братът на мъжа ми не е малоумен пубер.

 

4.Тези странни хора роднините: основен курс по психология на общностите.

 

5.Аз съм женена за съпруга си, а не майка ми.

 

Модул 7: Въведение във футбола. Всички дисциплини са по 500 учебни часа.

 

1.Различните цветове на фланелките на играчите показват, че те са от различни отбори. Лекция с демонстрации от Роналдо.

 

2.Съществуват и интелигентни футболисти. Лекция от Янко Златков.

 

3.Гледането на футбол може и да е интересно. Демонстрации с диапозитиви.

 

4.Футболната топка- втората любима в къщи?

 

Модул 7: Въведение в разказите за казармата. Всички дисциплини са по 400 учебни часа.

 

1.Мъжът след казармата или защо жените са толкова харесвани.

 

2.Ротата- основно понятие в приказките за казарма.

 

3.Ротният командир е като шефа, само че е много по-гаден.

 

4.”Ей, кирка! Ще те сдухам!”. Уводен курс по казармен жаргон.

 

Модул 8: Лечение от сапунени сериали. Терапията се води от добре подготвен екип от психиатри. Часовете са съобразени с индивидуалните характеристики на пациентите.

 

1.Героите в сериалите не са истински.

 

2.В ”Далас” няма нищо вярно.

 

3.Освалдо Риос е тъпак и грозник.

 

Модул 9: Как да станем по-съвършени в леглото. Всички дисциплини са по 250 учебни часа.

 

1.Научно доказателство, че сперматозоидите не са отровни. Упражнения в лаборатория.

 

2.Мъжкият член не е облечен кокал. Посещение на моргата и дисецкции.

 

3.Главоболието- неуместното оправдание. Терапия на психиатъра д-р Хайнеман.

 

НИВО 2: За напреднали.

 

Поради срещаните трудности обучението е индивидуално.

 

1.Как да паркирам без да ожуля колата. Курс с демонстрации от Михаел Шумахер.

 

2.Мъжете си падат и по не толкова слаби жени. Изкуствоведски преглед на творчеството на художници и скулптори от различни епохи, водещ- Кенет Кларк.

 

3.Живот без диети. Курс на Махариши.

 

4.Болта и гайката са като мъжът и жената. Уводен курс с демонстрации.

 

5.Клюкарстването: вродено или хронично заболяване? Лекция на психиатъра д-р Янчев.

 

6.Как да купуваме здрави обувки, игнорирайки външният им вид.

 

7.Дамската чанта- има ли алтернативи или защо само една чанта ни е достатъчна?. Демонстрации от Пиер Карден.

 

8.Крушките в къщи: тези непознати сменящи се механизми с кратък живот. Уводен курс по смяна на електрически крушки от инж. Матев.

 

9.Умствени упражнения за заучаване на посоките “наляво” и “надясно”. Специализиран курс за новобранци от малцинствен произход, водещ-майор Иванов.

 

10.Фундаменталните разлики между отвертката и ножа.

 

11.Как да забием пирон без да си ударим пръста.

 

12.Умствени упражнения: как да запазим мълчание, когато мъжът каже, че повредата е в карбуратора.

 

13.Негативните отражения върху организма при сдържане на пръднята и уригването. Лекция с видеофилм на проф.Стефанов, завеждащ отделението за гастроентерология на Университетска болница.

 

14.Бъркането в контакта със шиш може да доведе до смърт. Уводна лекция за електричеството от инж.Чорбански.

 

15.Как да ходя по улицата без да си правя контузии и фрактури по черепа. Курс с видеокамера.

 

16.Последното научно откритие: готвенето, чистенето и прането са женски занимания от дълбока древност до наши дни. Исторически преглед от д-р Петков.

 

17.Домакинстването не загрозява жената и не разваля фигурата. Курс с примери от ежедневието.

 

18.Как да не ревнувам мъжа, ако той се прибере късно и веднага заспи след вечеря. Уводен курс по физиология на мозъка и нуждата от сън.

 

19.Мозъчния дефект, наречен истерия. Курс по медитативни практики.

 

20.Повечето червило по устните не намалява размера на задника. Уводен курс по моден дизайн, водещ- доц.Владимир Стойков, водещ на предаването “От игла до конец”.

 

21.Гледането на карти и кафе е ненаучен метод. Уводен курс по теория на вероятностите и демонстрации със зарчета.

 

22.Псуването и ругаенето не се признак на деградация и простотия. Лингвистичен курс.

 

23.Могат ли коня и кокошката да тичат еднакво бързо. Лекция на бившата феминистка Клаудия Шифър относно равноправието между мъжа и жената.

 

24.Само истинските дами заслужават джентълменско отношение. Уводен курс по обноски.

 

25.Хобито и детската игра са различни неща. Посещение в музей и детска градина.

 

26.Мъжа също има право на достъп до банята. Терапия с видеокамера.

 

27.Планиране на бъдещи действия или как първо да мисля, а после да действам. Уводен курс по планиране на финансови средства от Ричард Марчинко.

 

28.Как да не се подвеждаме по лъскави опаковки. Курс с диапозитиви от д-р по икономика К.Стоилов.

 

29.Неоперативно премахване на пеньоара и ролките за къдрене-представяне от д-р Гълъбов на върховите постижения на група руски учени от Дубна.

Link to comment
Share on other sites

Naggy,mersi za podkrepata.To4no taka si e.

A tova na kolko godini sam,nqma nikakvo znachenie,lisan!

Ako sled pet godini me pitat sa6toto,6te otgovorq pak taka i predstavata mi za istinskiqt maj 6te si ostane sa6tata,dori i po-usavarshenstvana,nadqvam se:)

Psihara^^ prejivql edno razocharovaniq i veche si misli.che vsichki momicheta sa ednakvi-mi ogledai se naokolo,puk kato ne iskash nqkoq kato predishnata,koqto te e naranila,potarsi sledva6tata drugade prosto:)

Ne se prevra6taite v cinici,6toto mojete da si ostanete i sami,ne vi go pojelavam,no e fakt:( I po-dobre se opitaite da opoznaete priqtelkata,vmesto da barzate da i slojite nqkakav etiket kato 'ligla',naprimer:)

Pozdravi

Link to comment
Share on other sites

jenite bili takiva jenite bili onakiva mi myjete da ne sa neshto po dobro naprotiv daje po zle sa kakto tretita edin myj edna jena taka i tia shte se otnasia s nego taka che myjete praviat jenite takiva kakvito gi izkarvate

Link to comment
Share on other sites

A tova na kolko godini sam,nqma nikakvo znachenie,lisan!

Ako sled pet godini me pitat sa6toto,6te otgovorq pak taka i predstavata mi za istinskiqt maj 6te si ostane sa6tata,dori i po-usavarshenstvana,nadqvam se:)

 

Ето тук ти пролича колко недорасла си :) Представата ти до след 5 години ще се извърти поне 5 пъти за мъжете :) Най-малкото си в пубертета, тепърва ще си изграждаш мнения за живота, хората и т.н.

 

Ne se prevra6taite v cinici,6toto mojete da si ostanete i sami,ne vi go pojelavam,no e fakt:( I po-dobre se opitaite da opoznaete priqtelkata,vmesto da barzate da i slojite nqkakav etiket kato 'ligla',naprimer:)

Pozdravi

 

Да я опознаем?:) Един човек каза нещо за романтичната любов по-горе, прочети го.

 

jenite bili takiva jenite bili onakiva mi myjete da ne sa neshto po dobro naprotiv daje po zle sa kakto tretita edin myj edna jena taka i tia shte se otnasia s nego taka che myjete praviat jenite takiva kakvito gi izkarvate

 

Съгласен съм, че голяма част от мъжете също не са цвете за мирисане :) Но това, че ние ви правим такива е глупост. Да припомням ли пак еманципацията?:) Нали сте свободни да правите каквото желаете, никой не ви задължава, ограничава и т.н. Тогава защо прехвърляте вината върху нас? Много е удобно, нали :) Айде стига глупости, мислете реално.

Link to comment
Share on other sites

Emi da,ne6to me podcenqvash i ne vqrvash,che veche moje da sam si izgrdila mnenie,koeto moje osnovata si da si ostane nepromeneno!

Tvoi si problem,ne moi,za6toto sam naqsno sas sebe si,a ti ne vqrvash na horata i postavqsh pod samnenie znachimostta na edno tvardenie samo za6toto tozi,koito go e napisal ne e navarshil nqkakva opredelena vazrast.

Kakto po-gore kaza GeorgiK-vazrastta nqma znachenie:)Vajna e lubovta.

Da mislim realno-mi nie tova i pravim.A tova,che nqkoi ne ni razbira,ne oznachava,che ne mislim po nai-dobriqt vazmojen za nas na4in!Sorry,obache naistina ni podcenqvate.

E kakvo za emancipaciqta?Tq ni dava svoboda,da.Tq ni dava svoboda da izbirame s kogo da badem,da.No vie ste tezi,koito trqbva da dokajete,che zaslujavate da badem s opredelen individ:)

Link to comment
Share on other sites

Emi da,ne6to me podcenqvash i ne vqrvash,che veche moje da sam si izgrdila mnenie,koeto moje  osnovata si da si ostane nepromeneno!

Tvoi si problem,ne moi,za6toto sam naqsno sas sebe si,a ti  ne vqrvash na horata i postavqsh pod samnenie znachimostta na edno tvardenie samo za6toto tozi,koito go e napisal ne e navarshil nqkakva opredelena vazrast.

Kakto po-gore kaza GeorgiK-vazrastta nqma znachenie:)Vajna e lubovta.

Da mislim realno-mi nie tova i pravim.A tova,che nqkoi ne ni razbira,ne oznachava,che ne mislim po nai-dobriqt vazmojen za nas na4in!Sorry,obache naistina ni podcenqvate.

E kakvo za emancipaciqta?Tq ni dava svoboda,da.Tq ni dava svoboda da izbirame s kogo da badem,da.No vie ste tezi,koito trqbva da dokajete,che zaslujavate da badem s opredelen individ:)

 

Няма как да те убедя, за съжаление. Сама ще го разбереш като порастнеш. Може би единствено това, че познах възрастовата ти граница, ще те накара да се замислиш, дали няма нещо вярно в думите ми. Farewell.

Link to comment
Share on other sites

Mdaaam,no kakto kazah za men nqmat znachenie 'granicite':P

Nqma kak da me ubedish v svoqta pravota?Emi,tvoi si problem:)))

Samo se 4udq edno ne6to.Ima vsqkakvi hora,za6to ne mojesh da priemesh,che ima takiva,koito sa idealisti:)

Link to comment
Share on other sites

...1906 godina:)))))))))))))))))))))))

Ieeeeee,ti si mnogo golqm bre:P

Trqbva da si mnogo mudar,da znaesh vsichkite taini na jivota i da badesh cinik do krainost:))))))))))Ako sledvame logikata na lisan:P

Link to comment
Share on other sites

, аре сега познай и моята възраст. Само че на мен не ми пише рожденния ден в профила
Ай няма да те издавам :P

Та по темата ..еднакво поведение имат са жените както и мъжете.Друг е впроса да ли ще и дадеш да ти влезне под кожата някоя жена и да те командва,да си прай каквото си иска (усойница :P)и после да си ги говориш колко била тъпа и тн.

Link to comment
Share on other sites

Въпроса е жените и мъжете да не се самоизтъкват поради разни различия на пола, а за успех в живота, например.

 

 

П.П.

Профил не гледам.

Link to comment
Share on other sites

pfffffff na4etoh se na gluposti tuka

vazrastta i razmera vinagi imat zna4enie... i samo nqkoi koit ne go e razbral do sega ili e nqmal tazi vazmojnost moje da govori taka

chicatillo e prava za sebe si kakto i onaq slun4evata

oba4e twa sa izkliu4eniq da sa 4-5-6 no ne sa vsi4ki ostanali...

chicatillo moje da vi kaje 4e jenite sa gadni jivotni no vie nqmate ni6to ob6to sus jenite za6tot ste prosto deca!!!

lisan e pone 2 x pati po golqm ot teb slun4evata...

vinyl_master ne si prav batka.. vsqka jena se opitva da ti vleze pod kojata.. twa 4e nqkoi mogat da go kontrolirat e 4ista slu4ainost

i posledno za da ne staa dulug posta

sunny ogledal sum se .. i znai6 li kakwo vidqh?! TWOETO OTRAJENIE MILION PATI!!! za sajelenie vsi4ki momi4eta razsajdavat kato teb predi da navar6at 14

togaa vsi4ko stava razli4no!!!

Link to comment
Share on other sites

Някой гледал ли е Твърда вяра.Филма се разказва за един евреин който изповядва хитлеровата идея и мрази собствената си раса.Та както и да е....но в края на филма той държи една много интересна реч,която звучи така:"Евреите.Единствения начин да се избавим от тях е да ги обичаме.Да ги прегърнем в силна прегръдка и да ги асимилираме бавно !!"

Link to comment
Share on other sites

Хубав филм с много силно послание! Имаше и един друг филм (дори мисля наскоро щяха да го дават по bTV) - "Конспирация". Ако не сте го гледали - с 2 думи - "не мразете нищо толкова силно, че когато то бъде заличено от лицето на Земята да няма за какво да живеете". Мисля, че посланието отново е ясно и достатъчно силно.

Link to comment
Share on other sites

90% от жените се делят на 2 вида :

1 Курви

2 Още неосъзнали че са курви

другите 10 % са страдащите от разни поведенчески проблеми :)

Както казва едим мой познат - еби ги докато можеш после сменяй

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...