Jump to content
BulForum.com

Анализ на женското поведение


Recommended Posts

Тоя пост го пускам с надежда ,че няма да бъде затворен по кой знай какви си причини :D Тук правя топик за оплакване от жените,за изказване на проблеми и съответно ако можем да помогнем с решения.Ако всичко върви както трябва ще основем и източно европейски клон на клуба NO MA`AM :D :D :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Как се държат жените с нас - мъжете? :confused

Меко казано-като с животни!!! :(

Особено след свадбата-тогава по-добре лягай и мри!!! :cry

Нормално ли е едно нежно и мило на пръв поглед създание да те псува като каруцар и да не ти дава да си изпиеш бирата като бял човек :cry ,само защото без да искаш си казал пред майка й,че милата щерка била леко напълняла? ;)

Е това ако е човешко отношение... :sick

Link to comment
Share on other sites

Как се държат жените с нас - мъжете? :confused

Меко казано-като с животни!!! :(

Особено след свадбата-тогава по-добре лягай и мри!!! :cry

Нормално ли е едно нежно и мило на пръв поглед създание да те псува като каруцар и да не ти дава да си изпиеш бирата като бял човек :cry ,само защото без да искаш си казал пред майка й,че милата щерка била леко напълняла? ;)

Е това ако е човешко отношение... :sick

Ти пак се радвай,че и тъщата не те е почнала.Щото обикновено и маметата са много люти :D .Пък наистина след сватбата всичко става различно.Поне така казват женения ми човек.

"Jensko povedenie kato cialo niama. Temata e nenujna" Говорим за постъпки и за отношенията им с нас мажете не точно и конкретно за едно нещо

Link to comment
Share on other sites

Jenite sa malko poveche ot polovinata ot choveshkoto, negyrskoto i druga paplach naselenie na taia zemia. Ne mojesh da oharakterizirash takava goliama grupa na edno. Tova iskam da kaja. Inache chastni sluchai mojem da raziskvame mnogo.

Link to comment
Share on other sites

Аз не се оплаквам от женското поведение,обикновенно подбирам хората,с които комуникирам.НО винаги се появява някоя издънка,която меко казано лази по нервите с надменност,егоизъм и глупост.Но няма начин-лайф ис лайф

Link to comment
Share on other sites

Имам предвид тяхната хитрост с която винаги взимат от нас всичко което поискат.Имакар ние да го знаем,продължаваме да им даваме защото сме им подвласни.Само един пример.Колко кабриота в Пловдив се карат от жени ???

Аз си мисля,че определено над 70-80 %.И кой им ги дава ние.Мъжете с пари.Нямам нищо против момичетата които сами са си ги купили но за мен това е голям подарък за гадже !

Link to comment
Share on other sites

та като стана въпрос за коли:

колко често най-хубавите коли се карат от някви свиркадзийки и колко пъти те ги трошат :confused

 

е тва е една друга тема ама айде. много често се случва да се загледаме по някоя яка колица и като приближи гледаме вътре няква мадама. и изведнъж - ТРЯЯЯС!!! първата дупка е нейна. Затова мъже - В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙТЕ НА ГАДЖЕТАТА СИ ДА КАРАТ КОЛИТЕ ВИ!!!

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: :rolleyes: Какво ви пука за женското поведение?Ще ви кажа нещо, само на мъжете.Аз най-много обичам да ме командват. :D Знаете ли защо?

Защото така си правя каквото си искам, а пък тя си мисли, че ме командва.Хаха.Та правете като мен, не се впрягайте и го давайте еваж еваж.

Link to comment
Share on other sites

Глупава тема-от жени до жени има разлика.Нали?Защото както каза ГеоргиК жените са половината човечество-не може да се обобщава,всеки има субективни впечатления.Като цяло естесвено има разлика между мисленето на мъжете и жените,но тъкмо затова се получава привличането. :D

Link to comment
Share on other sites

Samo az li v toq forum 6e se zastupa za svoq vid ot jenskite suzdaniq?Taq tema suzdava vpe4atlenieto 4e e suzdadena samo da se pluqt jenite v neq.Tva 4e na nqkoi mu se slu4ilo jenata da e po-vlastna ne zna4i 4e sqka e takava.Tva 4e ima mom4eta-idioti koito ne se ose6tat kolko prostotii pravat sprqmo jenata i kogato na neq i pisne da e prenabregvana i unijavana tq stava vinovnata.Izvinqvam se ama ne e taka.Kakto ve4e spomenaha sqka jena si ima individualnost.Nqma takova ne6to kato ob6to povedenie na si4ki jeni.

Link to comment
Share on other sites

Protivorechish si skypa. Hem samo ti shte zashtitavash jenite hem kakto veche spomenahme. E karai. Ama ne se zasiagai na tema myje-jeni. Koito moje da pliue po drugia pol ne struva. Ne habi nervi i pei syrce.

Link to comment
Share on other sites

E az moga da go pravia samo ot moita... Inache typoto e izobshto che triabva da ima zashtita. Ebati typite sa tia napadki polovi. Stranno mi e kolko malko hora realno vyzpriemat okolnite kato lichnosti. Sled niakoia i druga minuta shte vzema da resha che sym sam.

Link to comment
Share on other sites

GeorgiK е супер точен пич,много го харесвам! :D И аз съм простив подобни сексистки нападки.

А на момичето пред мен искам да кажа,че феминизма вече не е на мода,ако не знае :D

Link to comment
Share on other sites

Of mi nqmam nastroenie nito da spora nito ni6to.Po princip ne mi puka koi kvo kazal. za toq i onq.Ama ot tupotiq re6ix da napi6a ne6to.Ina4e sum pove4e tip "pei surce"Ma si vikam neka ima edin jenski post v taq tema.

Link to comment
Share on other sites

Хей,и аз съм жена.Може би момиче,де,но все пак от женски пол.И смятам,Прокълнато момиче,че е напосилна задачата,с която си се заела-а именно да си адвокат на половината човечество!

Link to comment
Share on other sites

Хей,и аз съм жена.Може би момиче,де,но все пак от женски пол.И смятам,Прокълнато момиче,че е напосилна задачата,с която си се заела-а именно да си адвокат на половината човечество!

Ole izvinqvam se 4e ne zabelqzah.Dosta neposilna zada4a nali.Az se otkazah.Po princip ne obi4am da spora s mnogo hora.Samo s nqkoi i samo ako e za gluposti.Dale4 sum ot filosofski mneniq i re6eniq.Taka 4e opredeleno nqmah za cel da sum advokatka za polovinata 4ove4estvo.Misleh da sum samo na jenite i momi4etata vav foruma,no nqma jelanie da se karam s koito i da bilo sq.

Link to comment
Share on other sites

Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!!! Докъде я докарахме! Доскоро плюехме политици и футболисти, сега почнахме срещуположния пол да плюем. Вместо да вървим един към друг, ние се раздалечаваме! ЗАЩО?

Имам предложение за тези, които са недоволни от "поведението" на жените: Спрете да контактувате с жени :angry1 Движете си се с мъже и няма да има от какво да сте недоволни! Баси.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...