Jump to content
BulForum.com

Анализ на женското поведение


Recommended Posts

Интелигентно някак...

Добре де пич сещаш ли се сега колко сериозно обвинение или айде да кажем костатация е това? Ами ти колко жени познаваш? Достатачно много ли е че да слагаш проценти от сорта на 90? Ти познаваш ли около 4 милиарда жени че да кажеш? Кой си ти че да съдиш по този начин? И защо моите познати не са нито курви нито с поведенчески проблеми? Да не би подобни проблеми да са присъщи по-скоро на твоята скромна личност? А и между другото майка ти къде попада в схемата ти?

Благодаря за евентуалния изчерпателен отговор...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Гошка, много си мек! гомнио, ти колко жени познаваш!? това че твоето обкръжение е пълно с тъпи путки, които са готови на всичко за едно ебане, не означава че няма жени, които имат малко по-различен поглед на света. за които не е важен секса. огледай се, проучи малко света около теб и тогава коментирай! без прибързани констатации, моля!

офф, издивявам при подобни забележки!

като обмислиш още веднъж казаното от теб, малко се почудих. ти хем се възмущаваш от това че 90% от жените били курви, хем подкрепяш твоя "гениален" приятел. на теб харесва ли ти жените да са курви или не? не става ясно! възмущаваш ли се или се възхищаваш?

Link to comment
Share on other sites

GeorgiK

Ами достатъчно, че да си направя тези изводи(знам че звучат гадно, но това е моето мнение). Ясно че не познавам всички ама по твойте думи излиза че примерно психолозите за да си правят изводи за типовете поведение на хората трябва да говорят с всички

Колкото до твойте познати - едно е когато си просто приятел и когато си им по-близък. Какво да ти кажа имам много жени за добри приятели, но като съм ги гледал к'ви ги вършат - изводите дето си направих ги казах

Колкото за майка ми сигурен съм че не от първите

Надявам се отговорът ми да е достатъчно изчерпателен.

 

groover - аз познавам достатъчно, ми ти кажи колко познаваш. Че както те гледам май единственото, което правиш е да седиш на комп-а, вземи излез малко и контактувай с ЖИВИ хора, не само asl/pls от къде си и там други простотии(колкото до умните и тъпи путки и т.н, не съм казал че няма жени, които имат малко по-различен поглед на света. за които не е важен секса - има те са тия нeосъзнатите) Относно дали съм против тях - просто е жалко, че се увеличават и почвам да се примерявам с факта.

 

P.S пише се "гомнЬО"

и като минеш 18 тогава се изказвай по тия теми

Аз отивам на плаж пък ти си губи времето по форумите

Link to comment
Share on other sites

groover - аз познавам достатъчно, ми ти кажи колко познаваш. Че както те гледам май единственото, което правиш е да седиш на комп-а, вземи излез малко и контактувай с ЖИВИ хора, не само asl/pls  от къде си и там други простотии

хайде да ми обясниш как стигно до този извод? познаваш ме? нима? хайде да ми обясниш откъде съдиш за това.

по въпроса. продължаваш да твърдиш, че всички жени са курви. много жалко за теб. това мнение не подхожда на един "зрял" човешки индивид. НО може и аз да греша. обоснови се, може и да те подкрепя.

годините мисля че нямат значение. може и на 10 да си, но пак да можеш точно да прецениш нещата от живота. това, че възрастните хора са по-мъдри от по-младите е пълна простотия. аз съм доказателство. смятам, че съм много по-мъдър от много възрастни хора.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
90% от жените се делят на 2 вида :

1 Курви

2 Още неосъзнали че са курви

другите 10 % са страдащите от разни поведенчески проблеми :)

Както казва едим мой познат - еби ги докато можеш после сменяй

ponqkoga naistina si mislq taka kogato nqkoe momi4e me razo4arova..vse pak znaete kakvo e kazal Napoleon: "Vsi4ki jeni sa kurvi osven maika mi,no da ne zabravqme,4e i tq e jena".

No opredeleno si zavisi ot 4oveka-ima vsqkakvi momi4eta-ne moje da se obob6ti taka lesno,4e vsi4ki sa kurvi.Vse pak vseki e razli4en.

Link to comment
Share on other sites

Ohh ;)

Nishto,che i az sym ot jenskiq pol shte si pozvolq malko da gi/se ponapluq :>

T'va,che povecheto jeni sa typi ne oznachava,che vsichki sa takiva. Na kakuv sluchai prisustvah v Selekta .. Sqdame s moq priqtel i na susednata masa imashe edno mnogo charovno devoiche.Sled niakolko minuti doide edin pich pri neq beshe s cvetq-tova mi napravi vpechatlenie :rolleyes: i pochna da i gowori da sa hodili na wecherq i takiwa raboti,a tq prez cqloto vreme si igraeshe s lanetsa mu i toi kakto i govori super gotino takova tq mu vika "Ako iskash da me ebesh shte triabva da mi dadesh lanetsa" :unsure: :huh: :( Emi kvo da kaja? Che ima strashno mnogo typi syshtestva ot moia pol...toi i govori vecherq i pr.,a tq suvsem drugi /puberski/ istorii.. Ama az sym go kazwala de,che kato izcqlo jenite sa prosti ili po-tochno prosti sa tezi,koito gledat materialnite neshta,tezi koito pretendirat,che sa neshto,a te ne znaiat kak da se durjat v elementarna situatsiq/ za sujalenie poznawam takiwa :wacko: / ..

A na towa momichentse,koeto ne obichalo da spori i pr. iskam da q popitam zashto se obajda ? Ne,che sym niakoia da i dyrja smetka,ama...

Ta tova e moeto mnenie-po-golqmata chast ot jenite sa prosti,ama pyk ot druga strana zad vseki uspql muj sedi jena B) ... ;)

Link to comment
Share on other sites

гошо, за "масата" ли говориш? :P според мен "материалните" момичета са два типа: такива, които винаги ще се интересуват от парите, ланците, колите(като девойчето от "Селект"-а) ... а другите са такива, на които все някога ще ги трясне любовта и ще забравят за всичко, което преди има е било необходимо за да бъдат с някого. но да не повдигам този въпрос отново. имаше си тема.

Link to comment
Share on other sites

Да Тошо да. Всякакви ги има иначе. Пак казвам - въпрос на желание, среда, манталитет и каквото още си искаш. Всичко си зависи от теб.

Link to comment
Share on other sites

Temata se otklonqva ot osnovniq topic mi se struva.Dobre , ima mnogo tupaci no ste vi kaja che za da prezenish edin 4ovek ne e lesno.

A tova che pove4eto jeni sa tupi......ne e vqrno , pone ne izzqlo.Mogat da mislqt no ne go pravqt osobeno 4esto. :)

Link to comment
Share on other sites

Super trudno e da se analizira powedenieto na edna jena.

 

Ot izwestno wreme se wijdam s edna jena i wzeh che i kazah kakwo izpitwam - prosto weche ne izdarjah. Kaza mi che zasega iska da si ostanem priteli. Kaza mi oshte che iska seriozna wrazka sas seriozen chowek koito da se griji za neia i tia za nego i koito da ia obicha istinski. Sled towa mi kaza che w momenta e strashno obarkana i che e strah da dari chuwstwata si na niakoi, zashtoto e bila (gnusno!) naraniawana predi i ne iska towa da i se sluchi otnowo.

 

Taka che "Analyze This":

 

Iska seriozna wrazka no e strah i straha naddeliawa. Kogato niakoi po-seriozen se priblijil do neia - biagala. A e weche na 27. Ne i se zanimawa s prostotii.

....

 

I sega weche 2 sedmici analiziram jenskoto i powedenie i ne sam stignal do nikade.

 

Molia jenskoto prisastwie waw foruma da hwarli malko swetlina.

Link to comment
Share on other sites

Виж какво JohnCrichton. Разбирам я аз тази жена. Явно в момента наистина е объркана, наранявана е и се страхува от други подобни, меко казано, отрицателни емоции. Наистина е трудно, когато си нараняван отново да повярваш, но и не трябва вечно да бягаш.

Както казваш тя е на 27 и наистина вече търси сериозна и дълготрайна връзка. В същото време на теб ти е казала че иска да си останете приятели. Е мисля си ти показа ли й достатъчно добре,че твойте чувства към нея са наистина сериозни. От поста ти не става ясно. Казал си й само какво изпитваш към нея. И друго което може би е по-лошо, тя явно не вижда в теб този "seriozen chowek koito da se griji za neia i tia za nego" за да иска да си "останете приятели". Другият момент е, че може би й трябва малко повече време за да разбере дали именно ти си точния човек за нея.

Ако правилно съм разбрала нещата това е мойто мнение. Желая ти успех в анализа.

Link to comment
Share on other sites

Това което ще кажа..не ме интересува ще повярвате ли,няма ли.Аз го вярвам и съм убеден в правотата си.Мъжете никога няма да разберат пведението на жената.И жените няма да разберат поведението на мъжа/макар че го правят понякога и се чудя как успяват/.Просто са различни,различни не по полови белези,а по начин на мислене.Така че и да се мъчим и да не се мъчим,все тая,няма да успеем.

Link to comment
Share on other sites

Виж какво JohnCrichton. Разбирам я аз тази жена. Явно в момента наистина е объркана, наранявана е и се страхува от други подобни, меко казано, отрицателни емоции. Наистина е трудно, когато си нараняван отново да повярваш, но и не трябва вечно да бягаш.

Както казваш тя е на 27 и наистина вече търси сериозна и дълготрайна връзка. В същото време на теб ти е казала че иска да си останете приятели. Е мисля си ти показа ли й достатъчно добре,че твойте чувства към нея са наистина сериозни. От поста ти не става ясно. Казал си й само какво изпитваш към нея. И друго което може би е по-лошо, тя явно не вижда в теб този "seriozen chowek koito da se griji za neia i tia za nego" за да иска да си "останете приятели". Другият момент е, че може би й трябва малко повече време за да разбере дали именно ти си точния човек за нея.

Ако правилно съм разбрала нещата това е мойто мнение. Желая ти успех в анализа.

 

 

blagodaria za otgowora!!

i towa za koeto pishesh sashto mi mina prez uma. predpolagam che towa e edna ot prichinite. loshoto e che tia e ot drug grad i ne moga da bada okolo neia postoianno. no towa skoro shte se promeni!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

az kato F moga da kaja ,4e sam se zamislqla mnogo pyti nad sobstvenoto si povedenie i stignah do izvoda .....izlishno e da se opitvam da se razbera :) Iskam neshto...mnogo go iskam i v miga v koito go polu4a ,ve4e ne go iskam ,no dokat ne go polu4a nishto nemoje da me spre.Neznam za drugite jeni , ne gi ponasqm i ne mi i lipsvat ,no ako i te sa taka ,6tastliva sam 4e sam F i ne mi se nalaga da gi razbiram :)

Link to comment
Share on other sites

az kato F moga da kaja ,4e sam se zamislqla mnogo pyti nad sobstvenoto si povedenie i stignah do izvoda .....izlishno e da se opitvam da se razbera :) Iskam neshto...mnogo go iskam i v miga v koito go polu4a ,ve4e ne go iskam ,no dokat ne go polu4a nishto nemoje da me spre.Neznam za drugite jeni , ne gi ponasqm i ne mi i lipsvat ,no ako i te sa taka ,6tastliva sam 4e sam F i ne mi se nalaga da gi razbiram :)

 

 

Еми то нали има една приказка за жените

"Искам нещо,не знам какво е,но го искам веднага" ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми то нали има една приказка за жените

"Искам нещо,не знам какво е,но го искам веднага" ;)

абе то жените все не знаете кво искате, ама как все успявате да го постигнете не ми е ясно :)

Link to comment
Share on other sites

Ми в повечето искания Вие имате пръст...

Що ни огаждате? :P

Link to comment
Share on other sites

Ми в повечето искания Вие имате пръст...

Що ни огаждате? :P

за да се радвате ;)

и щото майките ни, дето и те са жени, така за ни възпитали. абе тва си е световна женска конспирация за манипулация на нас нещастните мъже!

 

еееееее сменила си подписа! нищо - аз си го запомних.

Link to comment
Share on other sites

хехехехехе :>

Не бих казала нещастни,а може би малко простички :P

Link to comment
Share on other sites

прости хора = прости желания = лесно изпълними => щастливи!

а вие щото сте прекалено сложни все сте нещастни.

ама го обръщаме на чат и сме много офтопик. някой лош Батко ще ни се скара скоро, иначе ми е приятно да си говорим.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Поведение,добро,зависи с кого обачееее.Ако имам насреща грубиянин,ще види той от мен добро друг път.....ако е мил и вежлив,ще бъда възможно най-приятния събеседник,поне ще се стремя, и не бих допуснала да се държа тъпо!

Мисля,че и при мъжете е същото.Зависи от жената,която стои срещу него,не е ли така?Ако пред вас стои една умна и изобщо страхотна жена или пък една тъпа ***** как ще се държите ? Еднакво? Не вярвам..... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...