Jump to content
BulForum.com

Анализ на женското поведение


Recommended Posts

Maika ti e niakva myrda. Niamam nujda da se shibam kato zaek i da hodia po lainarski kuponi. Imam si jena i sex-a ne mi e problemen. Imam si dostatachno priateli i po kuponi hodia. Kak ne mojesh da razberesh che liubovta e svoboda a ne zatvor. Ami kak li shte go razberesh kato ne si go izpitval... Za nishto ne me e iad i ne syjaliavam. A magapasa ti e tolkova na nivoto kolkoto ne mojesh da si predstavish.

Abe ebal sym go kvo se razpraviam s typotii. Znam si az che ima edin edinstven veren variant - Soundgarden - Blow Up the Outside World. MV Corporation...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply
Maika ti e niakva myrda. Niamam nujda da se shibam kato zaek i da hodia po lainarski kuponi. Imam si jena i sex-a ne mi e problemen. Imam si dostatachno priateli i po kuponi hodia. Kak ne mojesh da razberesh che liubovta e svoboda a ne zatvor. Ami kak li shte go razberesh kato ne si go izpitval... Za nishto ne me e iad i ne syjaliavam. A magapasa ti e tolkova na nivoto kolkoto ne mojesh da si predstavish.

Abe ebal sym go kvo se razpraviam s typotii. Znam si az che ima edin edinstven veren variant - Soundgarden - Blow Up the Outside World. MV Corporation...

Неразбирам какво общо имат майките ни.И както казах,това ще го разбереш след доста голям период от време.Но просто ще се радвам супер много ако никога не те навеждат тея мисли.А нашето мнение не е породено от злоба а от опита който сме сабрали майна.Живей когато му е времето.А за простотиите ако се правят се правят на тая възраст.Затова не го пропилявам с нещо което за период от 2 години ми слага хомот и след това ме кара да се чуствам зле.

Link to comment
Share on other sites

И след 20 години като се върнеш назад и си спомниш младините и как другите се таковаха като зайци,ходеха по луди ненормални купони

DMX, охлюв такъв, ти след 20 години това ли ще правиш - ще си спомняш с умиление дните на безразборен секс, напиване до припадък и простотия без граници? Това ли ще разказваш на децата си, на внуците си? Гордееш ли се с начина си на живот? Това, че си преспал с 10 пъти повече жени от мен, да не би да те прави по-висше същество? Земи се гръмни, ще направиш услуга на тези, които не са в графата "твои приятели". Онези, които са в нея, ми е ясно каква стока са.

Link to comment
Share on other sites

DMX, охлюв такъв, ти след 20 години това ли ще правиш - ще си спомняш с умиление дните на безразборен секс, напиване до припадък и простотия без граници? Това ли ще разказваш на децата си, на внуците си? Гордееш ли се с начина си на живот? Това, че си преспал с 10 пъти повече жени от мен, да не би да те прави по-висше същество? Земи се гръмни, ще направиш услуга на тези, които не са в графата "твои приятели". Онези, които са в нея, ми е ясно каква стока са.

Пич 20+20 =40 год. тоест криза на средната възраст.Еми за това ще си мисля братле.Не съм спал с много момичета,просто проповядвам това.И мисля,че съм прав защото с колкото повече си имаш работа,толкова повече събираш опит в взаимоотношенията.По въпроса за приятелите-еми такива просто няма -има общи интереси.Това не го вярвах и дори бих запушил устата на идеота който го казва с юмрук. !!!

Link to comment
Share on other sites

Лол, много тийнейдждърски проблеми виждам тук :] Само не виждам защо изпадате в двете крайности, като истината е посредата. Жената и е удоволствие и затвор, и вещ и нещо с което трябва да му обръщаш много внимание, и тн и тн... Работата е по средата! Това да въртиш деца на по 14-15 години които ги ши*** от малки разни хлапетии ли са ви многото мадами? Бройкаджийството е комплексарство, хваленето след 20 години за тези глупости също.

Не виждам смисъл от спора, както и разграничаване на мъже - жени.

Make love not war ! B)

Link to comment
Share on other sites

мисля че това се превърна в личен спор...но както и да е.сега като момиче ще ви дам някои ситуации с типично женско поведение.:

1.скъсали сте.тя вижда твой фрнд някаде и веднага почва да се прегръща с нейн фрнд за да ти покаже че не е сама...и съответно да кажеш на фрнда си.

2.скарали сте се.ти искаш да се сдобрите,но тя 1ст 6те увърта...после ще постави условия...и накрая ще се съгласи да се сдобрите...но чак след като ти е показала че вече те е "победила"

3.скарали сте се...тя веднага тича при твой много добър фрнд с надеждата той да ти каже...а просто иска добър съвет.

 

ами в общи линии е това въпреки че всяка жена си е индивидуална :)

Link to comment
Share on other sites

По въпроса за приятелите-еми такива просто няма

Честно казано, не се учудвам. И няма как иначе - от споделяне на интереси до приятелство има много път, който трудно се изминава, иска се едно качество, което ти май не притежаваш - човечност.

Cease fire! Наистина няма смисъл да продължаваме, това е спор, в който няма да има победител, само изхабени нерви и някой друг warn.

Link to comment
Share on other sites

Както вече казах, децки работи, последния пост затвърждава мнението ми  :ph34r:

напълно съм съгласен тук май е пълно само с пубери които още нищо не знят за живота но се имат за експерти .

Link to comment
Share on other sites

Добре бе момчета и момичета,стига с това "ти си млад,трябва сега да чукаш".Защо трябва да наричаш мърда този/тази,който на 17,18,19 или 20 години е открил любовта???????Всеки сам трябва да реши дали да се изчука с колкото се може повече хора или като е на 18 да го прави само с един човек.На мен не ми е интересно да чукам всяка мацка която ми пусне и го правя само с една.Наречете ме мърда ако искате,ваша работа,няма да ме засегне много,дори въбще няма.И защо трабва да говорим простотии по адрес на жените???Някои може да са тъпи,други са прекрасни,така е и при мъжете.Всички сме хора.Просто избираш с кого да общуваш и това е.А нападки от рода на "тея жени са овце,мърди или като ги наричате" просто говорят кофти за вас.Замислете се малко

Link to comment
Share on other sites

nqma zakon koito da te zadaljava da se 4uka6 kato stane6 na 17,18,19.........4e i na 30 da si.

Ima hora koito go pravqt samo 6toto nqma s kakvo drugo da se pohvalqt(v tova 4islo vlizat nai-4eto momi4eta)A otnosno tqhnoto povedenie to e individualno za sqko momi4e.Ima gi sqkvi:i kurvi i prostitutki,to ne zavisi ot godinite,no ima i svqsni momi4eta.Oba4e tva ne zna4i 4e ako dadeno momi4e go e napravilo na 16(na primer)e kurva....Ta sexa ne opira samo do jelanie!!!!trqbva da ima dovetie i kvi li ne drugi 4ustva za da si zaslujava samoto izjivqvane

VAJNOTO E DA NE SE PRAVI PO ZADALJENIE

Link to comment
Share on other sites

Добре бе момчета и момичета,стига с това "ти си млад,трябва сега да чукаш".Защо трябва да наричаш мърда този/тази,който на  17,18,19 или 20 години е открил любовта???????Всеки сам трябва да реши дали да се изчука с колкото се може повече хора  или като е на 18 да го прави само с един човек.На мен не ми е интересно да чукам всяка мацка която ми пусне и го правя само с една.Наречете ме мърда ако искате,ваша работа,няма да ме засегне много,дори въбще няма.И защо трабва да говорим простотии по адрес на жените???Някои може да са тъпи,други са прекрасни,така е и при мъжете.Всички сме хора.Просто избираш с кого да общуваш и това е.А нападки от рода на "тея жени са  овце,мърди или като ги наричате" просто говорят кофти за вас.Замислете се малко

Мнооого ме изкефи изказването ти Велвет. Много. Дано всички които избълваха един куп shits по тази тема се замислят наистина, но не малко а мноооого

 

А на DMX искам да кажа, че имам чувството, че е такъв негативист, почти нихилист. А това според мен не е добра стратегия и начин на живот. Далеч съм от мисълта да му давам тон в живота, но според мен е така. Трябва ни по-позитивно мислене...(аз също се опитвам да мисля позитивно, трудно е но май в повечето случай помага).

Link to comment
Share on other sites

velvet_underground по скоро изразява мнение от "изградена" вече позиция, тъй като има приятелка от незнам си колко години, евала. Тук въпроса е не дали ще чукаш всяка която ти се пусне. Точката която изразяваш е изчерпана поради ред причини и най-голямата е твоята приятелка! След като държиш на нея е нормално да не правиш секс с други. По скоро позицията ти е : как да не изневеряваме на половинката си. Другите неща които си казал, ги споменах в предните си постове.

Link to comment
Share on other sites

spored men jenite sa stranni sy6testva, v 4iqto psihologiq moje bi ne mi e sydeno da pronikna. NO imenno zatova te predstavlqvat interes- za6toto sa zagady4ni i nerazbiraemi. Ina4e sym syglasen s kolegata velvet i st_jt . \m/ :punk

Link to comment
Share on other sites

Мнооого ме изкефи изказването ти Велвет. Много. Дано всички които избълваха един куп shits по тази тема се замислят наистина, но не малко а мноооого

 

А на DMX искам да кажа, че имам чувството, че е такъв негативист, почти  нихилист. А това според мен  не е добра стратегия и начин на живот. Далеч съм от мисълта да му давам тон в живота, но според мен е така. Трябва ни по-позитивно мислене...(аз също се опитвам да мисля позитивно, трудно е но май в повечето случай помага).

Вижте ! Наистина напоследак гледам много черно на света,но какво да направя.Както казват,очаквай най-лошото пък доброто само ще дойде.Пък мисля (това си е мое мнение),че света не е "Цветя и рози !Мир и любов !"Вичко е едни гадни лайна и ако искаш да оцелееш,просто трябва да се научиш да плуваш в тях.Нищо не ти идва на тепсия или някой ти го дава защото си бил добър.Всичко трябва сам да си го вземеш.И най-важното(както става в повечето случаи) със сила.Ако някой знае някаква друга формула за оцеляване моля да е сподели тук !!!

Link to comment
Share on other sites

Истината е една: много момичета предпочитат за приятели не като гаджета а като приятели момчетата, защото са по искрени и откровени, за разлика от жените които за определена цел биха резнали билетчето и на най-добрата си приятелка, което при мъжете е немислимо! Женското поведение бих до окачествил с 2 думи: непредсказуемо и двулично.

Link to comment
Share on other sites

Вичко е едни гадни лайна и ако искаш  да оцелееш,просто трябва да се научиш да плуваш в тях.Нищо не ти идва на тепсия или някой ти го дава защото си бил добър.Всичко трябва сам да си го вземеш.И най-важното(както става в повечето случаи) със сила.Ако някой знае някаква друга формула за оцеляване моля да е сподели тук !!!

Глупости! Всичко се насажда от продажните радио, телевизия и преса! По новините дават само убииства, катастрофи, курви, мафиоти и тн! Това ли е България? Толкова ли няма 1 хубаво нещо да се случи в нея? НЕ! Това не е угодно на някой, защото с години ни манипулират! България е страхотна страна, ако си кадъден можеш да си живееш тук нормално и добре платено вместо да лижеш задници и да миеш чинии на запад за няколко пъти повече! И какво, ще се прибереш, ще си купиш кола и къща и после? Това ли са ви идеалите...материалисти :]

Link to comment
Share on other sites

Истината е една: много момичета предпочитат за приятели не като гаджета а като приятели момчетата, защото са по искрени и откровени, за разлика от жените които за определена цел биха резнали билетчето и на най-добрата си приятелка, което при мъжете е немислимо! Женското поведение бих до окачествил с 2 думи: непредсказуемо и двулично.

Точно за това говоря !!!

"Приятелството между две жени винаги е съюз срещу трета !!!"

Колкото и странно да звучи най-добрия ми приятел е момиче.И точно по тия причини сме толкова близки.Момчетата за истинските приятели сме верни до гроб докато жените ....

Link to comment
Share on other sites

jenite vyv vsqka druga vijdat konkurentka, nie, vyv vseki pi4 - sybrat po masa :punk

Хах, да бе събрат по маса...Тоест още 1 с който да се дрогираш или да вкаращ алкохолната доза да се онесеш временно. Докога? Да не продадеш имота и да изфиркаш всичко, оставайки на улицата с един *** в ръка :]

Link to comment
Share on other sites

Kakto iskate.No az 6te otstoqvam mnenieto 4e nqma ob6ta xarakteristika za vsi4ki jeni/momi4eta.Nepredskazuemi,dvuli4ni............mojete da izbroqvate ka4estva do bezkrai,no te nikoga nqma da se otnasqt za vsi4ki jeni.

Link to comment
Share on other sites

Kakto iskate.No az 6te otstoqvam mnenieto 4e nqma ob6ta xarakteristika za vsi4ki jeni/momi4eta.Nepredskazuemi,dvuli4ni............mojete da  izbroqvate ka4estva do bezkrai,no te nikoga nqma da se otnasqt za vsi4ki jeni.

Винаги има изключения, в случая говоря за СТАДОТО! Тоест 99%. Малко го обърнахме на IRC :]

Link to comment
Share on other sites

Kakto iskate.No az 6te otstoqvam mnenieto 4e nqma ob6ta xarakteristika za vsi4ki jeni/momi4eta.Nepredskazuemi,dvuli4ni............mojete da  izbroqvate ka4estva do bezkrai,no te nikoga nqma da se otnasqt za vsi4ki jeni.

Виж момиче :

6 милярда население (че и повече)

3,5-4-милярда жени

еми малко ни е трудно да си представим 3,5-4 милярда индивидуалности

Link to comment
Share on other sites

Ne kazvam 4e nqma 2 jeni s ednakvo ka4estvo.Kazvam 4e osven tova ednakvo ka4estvo tq pritejava i pone 1 individualno,razli4no ot nqkoq druga.skam da kaja 4e nqma jeni,na koito si4kite ka4estva da sa ednakvi.Moje da imat 1,no ima i o6te nqkoe,koeto ne gi vpisva v grupatasamo s 1 ednakvo ka4estvo.Malko oburkano stana ama mi se spi.Nqma da spora pove4e.Tva si e mneto individualno mnenie.

Link to comment
Share on other sites

Ne kazvam 4e nqma 2 jeni s ednakvo ka4estvo.Kazvam 4e osven tova ednakvo ka4estvo tq pritejava i pone 1 individualno,razli4no ot nqkoq druga.skam da kaja 4e nqma jeni,na koito si4kite ka4estva da sa ednakvi.Moje da imat 1,no ima i o6te nqkoe,koeto ne gi vpisva v grupatasamo s 1 ednakvo ka4estvo.Malko oburkano stana ama mi se spi.Nqma da spora pove4e.Tva si e mneto individualno mnenie.

Всеки човек си е индивидуалност, не са ни изливали в калъп, нормално е и жените да са различни, нали? Общо взето стана така че нищо не каза :]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...