Jump to content
BulForum.com

Анализ на женското поведение


Recommended Posts

chicatillo,не,просто аз избягвам контакти с такива жени.Освен това никога не бих бил с жена,която се интересува единствено от пари.И няма и да предложа пари,щото си имам някакви ценности.И е тъпо на моята възраст да харча парите на мама и тати,все пак те ме издържат от известна степен

Ne razbirat batka ne razbirat. Vseki izbira s kakvi hora da kontaktuva. Kato ti si typak i tyrsish takiva jeni - takiva namirash. Az syshto ne poznavam takiva. Prosto moiat sviat e drug i v nego tia neshta gi niama. Ama veseloto e che tia tochno deto se natiskat na skapanata sistema posle se oplakvat. Emi vypros na cennosti.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Абсолютното съгласие с Velvet i GeorgiK.Истината е,че всеки от нас живее в различен свят,затова се получават различия.Сори,но сред моите приятелки и приятели никога не става дума за пари,изобщо не се коментира кой с какви дрехи е и с колко пари в джоба.Истината е,че темата за пари по принцип я намирам за доста просташка.И изобщо не разбирам за какво е спора-то е ясно,че има жени-материалистки.Но щом не им се кефите,има много други,които не са.Бягайте при тех.Елементарно е.И на мен не ми харесват малки пикльовци с 50-100 лева на ден,с яка кола и дрехи на Версаче.Затова нямам нищо общо с такива хора... :D

Link to comment
Share on other sites

Ne razbirat batka ne razbirat. Vseki izbira s kakvi hora da kontaktuva. Kato ti si typak i tyrsish takiva jeni - takiva namirash. Az syshto ne poznavam takiva. Prosto moiat sviat e drug i v nego tia neshta gi niama. Ama veseloto e che tia tochno deto se natiskat na skapanata sistema posle se oplakvat. Emi vypros na cennosti.

 

Ха-ха, твоят свят е друг :] Ти да не живееш в манастир или в някое мазе? Какво значи твоят свят е друг? Създал си си друг свят, хаха :) Или като мернеш някоя от гореизброените женски контета си обръщаш главата в другата посока или ги гледаш и цък цък с уста :] СКАПАНАТА СИСТЕМА, хахаха, все едно слушам някой пенсионер на опашка за помощи, или някои заклет хипар. Какво ти е виновна само държавата? Че не можеш да постигнеш нищо, заради това че те мързи и си от хората тип - закфо да работя за 200 пикливи лева, я да си стоя вкъщи?! Само не намесвай държавата, щото 99% са свикнали от едно време държавна работа, с топ не могат да те бутнат от работното място, некадърници навсякъде! Само че това се променя, за разлика от дърварското мислене на българина (балканските народи). Хората търсят качествени кадри, на които да им се работи, а не всеки ден да мрънкат за почивка и да питат колко им била заплатата, няма ли да вдигат, разни нехранимайковци. А пък за другото, има много жени които си карат M3-ката 2003-та модел с пари които са си ги изкарали по честен начин, само ТИ или който и да е едва ли ще направи разлика между тази жена, и поредната Пайнерка, примерно! Прекалено сте предубедени в мисленето си, както и изключително крайни в изказванията.

Link to comment
Share on other sites

Ако вземеш пък да разбереш какво съм казал ще вземе да стане много приятно. Скапаната система си я нарежда всеки сам. Колкото до държавата и тия неща които нямат нищо общо в случая съм съгласен с теб но това просто няма общо. Колкото до моя си свят...създал съм си го живея си го и си ми е добре. Нещо против? Щото няма нужда да се обръщам и да цъкам с уста - просто не ги забелязвам... Аз нямам общо с такива среди и нямам общо с такива жени. Ако не можеш да го приемеш ОК..факт обаче.

За предубедеността....това е ваша територия...не бих ви се месил...

Link to comment
Share on other sites

Както казах непомня дали тук или в другата тема,много е тъжно когато един наивен човек,който живее в своя свят се сблъска с реалноста.

Link to comment
Share on other sites

вие го искарахте Гошо някакъв ненормален шизофреник. пичове, наистина ли не разбирате какво значи да си създадеш "свой свят"!? според мен това е да си издрадиш един кръг от ххора, сред които да се чувстваш добре и да не обръщаш особено внимание на хората извън него. поне аз така правя - преценям кой струва и кой не и или го включвам в "света си" или го забравям.

Link to comment
Share on other sites

Q probvaite da uvajavate edna jena da vidite kak shte i se promeni povedenieto spremo vas kam po-dobro.

пробвах и кво? взе да си мисли 4е вси4ко и е позволено и в крайна сметка се разделихме

Link to comment
Share on other sites

пичоуи, жената е свещен обект - трябва да я обичате повече от всичко. има една песен на bryan adams - have you ever loved a woman. там си е казано - трябва да я караш (жената) да се чувства желана, специална. а ако почне да ти се качва на главата или не струва или старанието ти да бъдеш добър, грижовен с нея са неефикасни

Link to comment
Share on other sites

Интересна тема обаче малко се измести. Жени колкото щеш над път и под път. Зависи кой какво търси.

Казахте много истини макар и да са преувеличени.

 

Според мен жената си има мислене макар и ограничено на моменти. Има си цел и критерии за избор на мъжа. Но някои жени казват ми какво то стане няма да го мисля и така се появява втори тип жени. Живеят за мига.

 

Аре аз отивам да напиша едно писмо на моята, че нещо от три месеца не се е обаждала. Може да си е хванала някой богат финландец и да се плющят на воля докато аз стоя тук на сух режим.

Link to comment
Share on other sites

Като жена мога само да подкрепя groover ;) Но обективно погледнато - има си жени, които не заслужават подобно поведение. Знам, ще кажете ами който се е хванал с тях, негов си проблем... Донякъде е така, но подобни персони оставят наранени сърца след себе си (може би защото не всеки може да избира кого да обича) и представата, че жената е зло. И винаги съм се чудила дали понякога на един мъж му е достатъчен факта, че партньорката му е щастлива с него, че се чувства желана, уважавана, нужна, специална... (разбира се съм повлияна от често споделяното мнение, че мъжете не се интересуват много от емоционалната страна на една връзка) Пък и сигурно си е до човека - както има хора, на които почти не им пука за партньора им, така има и всеотдайни, грижовни и отдадени... ?

Link to comment
Share on other sites

И винаги съм се чудила дали понякога на един мъж му е достатъчен факта, че партньорката му е щастлива с него, че се чувства желана, уважавана, нужна, специална...

Напълно достатъчно е за мен. Всъщност това е, което искам от една връзка - да направя така, че момичето, с което съм, да се чувства обичана и да бъде щастлива. Това сигурно ще прозвучи ня някои хора като подмазване или долна лъжа, но не е нито едно от двете. За мен наистина това е най-важното.

Link to comment
Share on other sites

Остава само да ти отговорят със същото... А да намериш човек, който да харесваш, да желаеш и да обичаш... и който да има такива разбирания за една връзка (и да може да ги показва, разбира се) може да се окаже малко трудно понякога. Главно поради простата причина, че човек притежава едно качество, наречено егоизъм. Проявено в различна степен у различните хора, разбира се. Звуча песимистично, знам, но разочарованията водят до усвояване и на това 'качество'.

Link to comment
Share on other sites

Трудно е. Вече 20 години се мъча да намеря сродна душа, но уви, без успех. Но както пееше Алия , мир на праха й, :

"If at first you don't succeed,then dust yourself off and try again"

Така че, the search continues.

Link to comment
Share on other sites

Абе трудно е, изключително трудно е но може. Трябва човек да вярва и да търси любовта и ще успее. Колкото до егоизма и връзката му с любовта - аз лично като ужасен егоист съм превърнал егоизма в защита на любовта. Просто егото което трябва да пази егоизма не е само моето а нещо като обединяващо общо его на нас двамата. Това произтича от идеята за двете половини които търсещи се намират и отново се обединяват в свещената единица. Разглеждайки себе си и жена си като единица егоизмът ми ни пази заедно. Знам че и това е трудно но е добър вариант и върши наистина добра работа.

Link to comment
Share on other sites

Само прочетох първите няколко поста и ме хванахе нервите. :о) Толкова мрънкане ... Не, че защитавам, който и да е от двата пола, но това да търсим вината винаги у другия е тъпо :о)

Link to comment
Share on other sites

Да, трябва да вярваме, да трябва да продължаваме да търсим, да се доверяваме, да търпим, да чакаме... в името на истинската любов ( :confused )

@GeorgiK: За мен лично ми изглежда далечен момента със сливането в свещена единица с когото и да било, но ще приема споделеното от теб като съвет и ще го имам предвид :)

@Zerghathul: Whitesnake - Looking for Love - the search goes on!

@Shmi: Мда, мрънкаме си, ама си е за мрънкане :) При това мисля, че сме се събрали интелигентни хора тук, а всеки такъв би трябвало да осъзнава, че преди всичко е човек => прави грешки => наистина си е тъпо да търсим вината само у другия.

Link to comment
Share on other sites

дааммм... проблемът е, че като я намериш, може и да не я спечелиш. както е в моя случай. въпреки че съм доста млад, смятам че мога да го изпитвам истински това чувство - любовта. намерих човека, който ме кара да се чувстван добре и пълен. НО въпреки че се разбираме прекрасно, тя избра друг:( какво да се прави, стават издънки!

Link to comment
Share on other sites

Абе трудно е, изключително трудно е но може. Трябва човек да вярва и да търси любовта и ще успее. Колкото до егоизма и връзката му с любовта - аз лично като ужасен егоист съм превърнал егоизма в защита на любовта. Просто егото което трябва да пази егоизма не е само моето а нещо като обединяващо общо его на нас двамата. Това произтича от идеята за двете половини които търсещи се намират и отново се обединяват в свещената единица. Разглеждайки себе си и жена си като единица егоизмът ми ни пази заедно. Знам че и това е трудно но е добър вариант и върши наистина добра работа.

Говориш така все едно нямаш пол.Ако можеш сам да си намериш грешките и да ги оправиш,то тогава ще си нещо като философ и няма да те интересуват много много останалите !

Link to comment
Share on other sites

Понякога (доста често притова) жените не знаят какво искат и какво търсят. Като направят някакъв избор (често грешен, защото наивните и добродушните биват подвеждани лесно) следва разочарованието, самообвиняването, съжалението... и нуждата от приятелско рамо и подкрепа. Който се отзове в такъв момент е много ценен и се издига на друго ниво, много по-близко до интимното. Звучи някак гадно - тя страда, уязвима е, дай да се направя на грижовен, че да си падне по мен. Нещата не стоят така. Когато един мъж се покаже чувствителен, на него започва да се гледа с други очи, което по-късно може да даде база за развитие на някакъв вид връзка.

Жените рядко разбират какво губят, ако не им се покаже (мъжете също, предполагам) Особено когато са заети с това да обръщат внимание на някого другиго...

@groover: "проблемът е, че като я намериш, може и да не я спечелиш" (не ме кефи quote :P ) Това също винаги ме е озадачавало. Има един общоприет и неписан 'закон', че жената трябва да бъде охажвана, преследвана, спечелена... И разните мамини и бабини съвети от рода на 'той трябва да тича след тебе, не ти след него' са ми малко странни. Защо да не покажа на партньора си, че държа на него, че ми липсва и че искам да съм с него? Щял да натрупа самочувствие, да си мисли, че съм само негова и да загуби интерес... Може и така да е, не знам - казват, че мъжете имат нужда от жена, която да ги 'атакува' с нови и заинтригуващи неща, да ги държи под сладостно напрежение, да е потайна и да загатва, а не да открива недвусмислено сърцето си. Нуждаят ли се мъжете от обожателки, които да тичат след тях или са допълнително усложнение и досаден фактор? :P

Link to comment
Share on other sites

Доколкото аз мога да отговоря от своя гледна точка - НЕ. И аз винаги съм се дивял на тази система но тя съществува изобщо навсякъде. Винаги е така. Мъжете действат(уж в името на двамата но понякога в свое име), жените се дърпат(уж в свое име). Не го разбирам. Аз съм пряк и прям човек. Казвам си каквото ми е на сърцето и на акъла и не приемам такива изпълнения само защото "така се прави". И не знам дали е вид възгордяване но колкото повече своя усещам аз жената до себе си и колкото по-близка толкова повече я обичам. Така го разбирам аз и не знам защо да е обратното и каква е логиката.

Link to comment
Share on other sites

@GeorgiK: Народът е казал, че в любовта логика няма. Не знам доколко е така. Не знам и каква жена искат мъжете до себе си и надушвам стандартния отговор 'зависи от човека' и 'ами при всеки е различно'. Затова и попитах - интересно ми е при вас как е.

Много се радвам, че искреността и откритостта на жената я прави по-близка за теб и горещо се надявам да не си сам в разбиранията си по този въпрос на Земята ;) Не мога да се сдържам и да не показвам привързаност, симпатия, адмирация, възхищение, очарование, любов... Като че ли отрицателните емоции се крият по-лесно (?)...

Link to comment
Share on other sites

Според това което виждам у хората изобщо отрицателните хич не се крият а положителните различно. Аз обаче като теб гледам поне да сдържам всичко лощо за себе си и да споделям доброто с другите. По-градивно е и по-приятно. Вероятно е и по-трудно но си заслужава. Това за лошото. Но не виждам какъв е смисъла да сдържаш доброто... Не го разбирам и това си е. Дето се казва наистина правете любофф а не вар...

Link to comment
Share on other sites

дааммм... проблемът е, че като я намериш, може и да не я спечелиш. както е в моя случай. въпреки че съм доста млад, смятам че мога да го изпитвам истински това чувство - любовта. намерих човека, който ме кара да се чувстван добре и пълен. НО въпреки че се разбираме прекрасно, тя избра друг какво да се прави, стават издънки!

 

Според мен не си спечелил това момиче,защото не си бил естествен.Аз смятам че момичетата харесват естсетвените момчета.При мен поне тази тактика винаги ми е носила успех!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...