Jump to content
BulForum.com

Анализ на женското поведение


Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply
И все пак, аз също изказах мнение, нали?

 

Da we ama az ne te nari4am "typo bebe" kazah ti ne mi se znaimava s 6turotii nqaa sa zaqjdam pyk i ne se obijdam za ne6to koeto znam 4e ne sam ...izob6to ne me i trogvat obidite ti... taka samo pokazva6 kolko e nisko nivoto ti na vyspitanie ... Do tuk ne vidqh momi4e da obidi nqkoi ot pisalite v temata ... sami si pravete izvodite

Link to comment
Share on other sites

Дали ще се обдиш или не, е въпрос на личен избор. От моя страна е само провокацията :))

 

Dobre dobre

 

Ai hora tva be6e ot men "typoto bebe nabor 88" nqma da vi pi6i pove4e za6toto qvno na nqkoi hora im pre4a bye \\// peace

Link to comment
Share on other sites

Не е вярно. Колкото пъти съм пробвал да уважавам една жена, след това ми е идвало да я удуша в рамките на 3 месеца. Общото ми менние е, че жените са комерсиални и продажни същества. Може би защото България е бедна страна, жените тук неистово се стремят към благосъстояние и материални блага. В другите страни това може да не е толкова изразено, не знам. Тук във форума има много защитници на женската кауза. Аз пък ви казвам да се огледате наоколо. Помислете за успешните бракове на вашите приятели или за гаджетата им. Ще видите, че повечето от тях са добре осигурени пичове. В днешно време жените избират внимателно. Няма значение колко си почтен, красив или научен. Или имаш кинти и вървиш или си kicked out. Лошото е че повечето мъже сме такива, че имаме ли кинти, веднага ги даваме на жени (или по жени) и с това много си подбиваме пазара. Взаимно си вредим без да си даваме сметка. Загубена работа! Чудя се защо жените не дават кинти за мъже. Нещо не им се прави секс ли? Ами! Така сме ги научили. Едно време жената е била нищо. Става на 16, вкопчва се в един мъж и цял живот стои боса, бременна и до печката. И всички са били щастливи. Вашите баби са имали по 8 деца, и са жънали по цял ден, а мъжа кинти не е носил вкъщи. Сега и кабрио да караш, я докараш до едно дете, я не докараш. Хеле пък ако нямаш пари да сложиш италиански теракот в банята, просто не вървиш. Не си харчете парите напразно, момчета. Още по-малко уважението. На маймуни ни обърнаха...

Ч.

 

 

Аз съм се отказал да пиша в този форум, но след като го прочетох не можах да се стърпя да не подкрепя казаното.

 

Последният път точно преди година точно след 2 месеца ми се искаше да й откъсна главата. Няколко месеца по-късно й омръзна и ме остави намира. Повече подробности няма да давам, че ще има да се смеете. Оттогава изобщо не съм се замислял за жени и ми е трудно да си представя, че ще се замисля скоро пак.

Най-интересното е, че се виждаме всеки ден и си имаме вземане-даване, но все едно не се познаваме, все едно нищо не е било.

 

Аз съм щастлив! :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз съм се отказал да пиша в този форум, но след като го прочетох не можах да се стърпя да не подкрепя казаното.

 

Последният път точно преди година точно след 2 месеца ми се искаше да й откъсна главата. Няколко месеца по-късно й омръзна и ме остави намира. Повече подробности няма да давам, че ще има да се смеете. Оттогава изобщо не съм се замислял за жени и ми е трудно да си представя, че ще се замисля скоро пак.

Най-интересното е, че се виждаме всеки ден и си имаме вземане-даване, но все едно не се познаваме, все едно нищо не е било.

 

Аз съм щастлив!  :devil

Zestoko te podkrepqm.I na men ponqkoga mi se e iskalo!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Не зная какво да ви кажа, но така като се гледам май съм жена-в смисъл мисля, че си имам всички характерни белези на жените, но аз не разбирам много по-добре останалите жени. Разбирам само тези, които са близки по виждания и усещания с мен. По същия начин стоят нещата с мъжете. Дори като се замисля май най-добре съм си прекарвала в изцяло мъжка компания. Но това не ми пречи да се чувствам добре и в компанията на жени. Та мисълта ми беше, че каквито и анализи да правите, пак няма да успеете да разберете някой друг(дали жена или мъж-все тая). Единственото, което ще ви остане, това са опитите. Никой не може да знае какво се върти в главата на някой друг. Пък и действителността винаги е субективна, защото всеки един пречупва реалията през собствената си, уникална призма.

Link to comment
Share on other sites

Някои хора биха могли да потвърдят, че съм им бъркал в главата и съм им казвал неща, които са там. Неща, които не са за бял свят. Най-яркия ми такъв случай беше преди 5 години, когато на една мадама, след като се познавахме от два часа, през които предимно се дърлихме, в едим момент се зазяпахме един друг предизвикателно в очите, след което й направих пълен психологически профил, на който тя остана със висящо чене...

Така че, како, някои хора понякога успяваме да вникнем в душите на другите...

Link to comment
Share on other sites

Vsi4ko e strogo individualno.Az poznavam samo sebe si izcqlo i moga da kaja,4e ne vlizam v gorespomenatite 90%...Kak oba4e 6te si razdelqt mujete ostava6tite 10% svestni jeni-ne znam.

Edno e sigurno oba4e-vsi4ki 6te svur6im nqkoi den "jeneni s deca" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...